نظر سنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 2

نظر سنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 2

• مجموع رای دهندگان
    33
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بجا اینکه امیدوار باشی ، خو برو بخون جوابامو!!!!! من این همه زحمت میکشم جواب میدم!!!!!!!!!!:w04:

ممنون................
:w30:

دستت درد نکنه
یعنی تو سوالای محسن رو میخونی؟؟ ای بابا ....
سوالای محسن رو یک در میون بخوووون و جواب بده
لازم نیست همشو بخونی
من دو در میون میخونم

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستت درد نکنه
لازم نیست همشو بخونی
من دو در میون میخونم

ب سوالاي من كار نداشته باش:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دستت درد نکنه
لازم نیست همشو بخونی
من دو در میون میخونم

خواهش....
اره دیگه !! گوناه داره بچه!! فردا میره موتاد میشه بعد من نمیتونم خودمو ببخشم!!!!!!!!!
:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام آبیس.. سلام
بازم سوال بله!
نظرت در مورد مستربين خارجي و ايراني چيست ؟ بامزن
ميدانستي متسربين خارجي فوق ليسانس برق داره ؟ نه
خونه شخصيشو ديدي ؟ نه
دوست داري بهت نشون بدهم ؟ نه
اگر مستربين بهت بگه شب پيش من بمون ميموني تو استخرش آب بازي ميكني؟ نخیر!!!!!!!
چرا به مستربين لقب بمب خنده دادند ؟ چون بامزه بود
كدام از كارهاي مستربين دوست داري ؟ همشو
فيلم آشپزباشي را دنبال ميكني ؟ اره دیدم
چرا اكبر و مينو كنار نمي ميان اينقدر با هم اختلاف سني و رفتاري و طبقاتي دارند و مرفه نيستند ؟ الان دقیق یادم نمیاد

چرا در مورد من نظر خاصي نداري ؟ مگه من چمه ؟ چون خیلی نمیشناسمت....
اگر بببيني نابينا دستش خورد به دستت تازه نابينا عصاي سفيد پسر باشه و كور و همه چيزو سياه ببينه چه عكس العمل و واكنشي از خودت نشان ميدهي ؟
ميزني و يا به روي خودت نمياوري و يا بالاي سرش هستي و يا رد ميشي ازش و يا فحش نثارش ميكني ؟ دليلشو هم بگو معذرت خواهی میکنم! میگم ببخشی من حواسم نبود!!!!!:cry:
سرعت اينترنتت چنده ؟ 256
سرعت دانلودت چنده ؟ در طول زمان متفاوته !!!! ایرانه دیگه!! چه انتظاری داری؟؟!!
بيشتر چه فيلم هايي دانلود ميكني ؟ تا حالا فیلم دانلود نکردم ولی کلیپ چرا!
سريال چي و انيميشن منظورم همون پويانمايي ؟ نه
وقتي همايش چهره هاي ماندگار را ميبيني چي مياد تو ذهنت ؟ تا حالا ندیدم
نقل قول كردي ؟ بواسطه من چي ؟ اره
اگر شهاب سنگ بخوره تو ملاجت خداي ناكرده دور از جون آلزايمر بگيري منظورم فراموشي بلند مدت چكار ميكني و چه كاري از دست شما و خانواده ات ساخته است ؟میرم دنبال درمان
دست به دست ميذارند بربر نگاهت ميكنند و يا شيوه درماني را ميابند ؟ مگه بچه سر راهیم؟؟! معلومه میرن دنبال درمان دیگه!!!
فراموشي را چطوري ميشه درمان و معالجه كرد ؟ با دارو درمانی مثل (گالانتامین /ریواستیگمین / دونپزیل / تاکرین ) که بهترین روش شناخته شده است البته تا الان!
ابوعلي سينا اين كاره است ؟! چی کاره؟؟!!!
مستربين در تعطيلات هست شما هم در تعطيلات مستربين را ميبيني به چه زباني حاليش ميكني من دوستت دارم و طرفدار پرپاقرصش هستم ؟ به زبان انگلیسی!
تصور كن ميخواي بهش بگي پيش شماست چطوري ميفهموني و شير فهمش ميكني ؟ :surprised:
گاز گرفتن پوست و ادامس اوربيت دارچين را تجربه كردي ؟ مزه اش چطوريه ؟ حال ميده و يا ضد حال ؟ چی میگی؟؟؟!!!!
شوك التكريكي را چطوري ميشه به دشمن وارد كرد !!؟ اونطوری:smile:
چرا مستربين در فيلم لاله در واقعيت زبون داره و گربه زبونشو نخورده ؟ برا اینکه اونجوری بامزه تره!
بهترين كمدين ايراني و خارجي و ايلامي كيست در فيلم و كلوب ؟ ایرانی :رضا عطاران ، رامبد جوان / خارجی : جیم کری /ایلامی : نداریم! داریم؟؟؟!!
قشنگترين فيلمي كه ديدي و اشكتو در آورده اسمش چيه بگو من ببينم اشك شوق بريزم بجاي اينكه گريه كنم مثل قطره هاي بارون؟ میم مثل مادر.....
حرفهاتو بخواي زير نويس دار كني تو تلويزيون ميتوني اينكار را براي شنوندگان لال و كر انجام بدهي ؟ اره
منو دوستش داري ؟ نه:D
سي دي جديد چي داري تو خونت ؟ هیچی:cool:
موزيك چي ؟ البوم اکسیژن بابک جهانبخش
طرفدار چه خواننده و سبكي و گويش و لهجشون هستي ؟ ابــــــــــــــــــی / پاپ /
علت برگزيدن اين خواننده چيست ؟ عاشق صداشم!
كنسرت بگيره ميري ؟ اگه میتونستمم نه!
پسري تو پس كوچه ها و تو نادون خيابون بهت متلك گفته ؟ واقعا دختری هست تو ایران که در جواب این سوال بگه نه؟؟!!!:surprised: مثلا چي گفته ؟ بیخیال! خنده دار ترين متلكي كه شنيدي چيست ؟ یادم نمیاد متلك 2013 داري براي دوستدارانت بفرستي ؟ اینو شما باید بگی!!!
به ريش كسي خنديدي ؟ اره
اگر اون بخنده و بگه بالاي چشم ابروست بهت برميخوره ؟ نه
و يا بهش ميگي لحظه مرگت به ريش من ميخندي ؟ نه

حالا اينو گوش كن ميگن
الناز شاكر دوست با دروازه بان پرسپوليس ازدواج كرده ؟ خو به سلامتی! خوشبخت شن! :surprised:
با كدام از هنرمندان و گويندگان صدا و سيما رابه چندان زياد و مطلوبي داري ؟ با اکثرشون
خانه خاله از كدام وره ؟ اونور!:D
تابحال تو سايت هاي فروشگاه هاي اينترنتي خريد و فروش و معاوضه و قسطي هم خريدي با ضمانت و تخفيف ؟ چي خريدي ؟ نه
سي دي مستند ايراني ديدي ؟ مستند شوك ميبيني ؟ كدام از مستند هاي ايراني جذاب و ديدني و دلچسب بود ؟ نه / اره بعضی وقتا /
دوست داري سوال بپرسم ؟بازم يا نه ؟ نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه!!!!!!!!!:weirdsmiley:
ممنون..............

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سری جدید تر
برای هر کدوم از کاربرها یه بازیگر بستگی به جنسیتشون انتخاب کن و برای هر کدوم یه شکلک بذار :D چیه خوب سوالی به ذهنم نمیرسید بچه ها هم زیاد بودن نمیشد نذارمشون تو لیست دلخور میشدن ، اسم خودتم هست ، خودتو زیاد تحویل نگیری بازیگر خوشگل برای خودت انتخاب کنیا
خداییش من تو پستای قبلیمم گفتم که زیاد از بازیگرا خوشم نمیاد و اسماشونم بلد نیستم با این حال تا جایی که بتونم ج میدم ولی همه رو نمیتونم!! چون اصن ی سری از بچه ها رو من نمیدونم که دخترن یا پسر! و این همه بازیگرم نمیشناسم!!!! ببخشیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد...............:redface:

jahan pahlevan جکی جان!!!!!!:D
*mohsen_24
narges banoo مهناز افشار
mohammad5mousavi
رضاداودی
abyss ocean
محمد ساوه
gharybeh رامبد جوان ( خودت گفتی )
سعید پلیمر رضا عطاران!
sara20012
mpb
smooth crimina
YAGHOT SEFID محمد رضا فروتن
yafa 7
mohanna360
F A R Z A N E
nasim_shsh
.eliii.
pouriatiz
...scream... علی صادقی
*tasnim* بهاره رهنما
hana009871
Ahmad.Mahboubi
jade meh alod
امالیا
جولي
M A S III
paradise94
fantastic girl
dzzv_13 شهاب حسینی
samira-71
A.h.m.a.d
Aghrab Khatoon

apadana13
بازم شرمنده!!!!:redface:
شاید باور نکنی که اطلاعاتم در همین حده!!!!!

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من ترسناكم؟:D نه ! ولی اگه بدتر از این تو گزینه ها میذاشتی اونو بهت نسبت میدادم!!!!!!!!!!:biggrin:
چه وقت غرورت میشکنه ؟ یعنی عامل شکستن غرورت چیه؟ اینکه به شخصیتم توهین شه.....

-تيكه كلامت چيه؟ تکراری
-به نظرت گريه غرور مرد رو ميشكنه؟پس چرا ميگن مرد نبايد گريه كنه؟ نمیشه قطعی گفت! ی جاهایی باید گریه کرد تا غرورت نشکنه ! / میخوان که محکم بنظر برسن ولی بنظم ربطی نداره
-به شانس اعتقاد داري؟ تا حدودی
-خوش شانسي يا بدشانس؟ متوسط
-خوش قولي يا بدقول؟ خوش قول
-اگه يكي سرقرارش بدقولي كنه چيكار مي كني؟ بهش تذکر میدم
ميذارم ميرم
دفه ديگه ديرتر ميرم تا تلافي كنم
ديگه باهاش قرار نميذارم
يكدومو انتخاب كن)
-اگه همون يه نفر هميشه بدقولي كنه چي؟ خو منم دیرتر میرم..... ینی ی جوری که چند بار منتظر بمونه تا اصلاح شه!:razz:
ممنون...........

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
. چه قدر از زندگیت راضی ای؟ 50 - 60 %
2. دوست داشتی دوباره به دنیا بیای؟ نه همین ی بار کافیه!
3. اگه دوباره به دنیا میومدی کدوم قسمت زندگیتو تغییر میدادی؟ شاید ی سری از اخلاقامو!
4. بدترین کاری در حق خود کردی چی بوده؟ نمیتونم بگم........
5. بهترینش چی؟ اینکه همیشه بهترین دوست خودم بودم و به خودم کمک کردم
6. بدترین کاری که یه نفر در حقت کرده چی بوده و کی؟ 3 نفر که خیلی بد بهم نارو زدن! ینی جواب اعتمادمو با نامردی دادن..... ( منحرفا هر 3تاشون دختر بودن!!!!!!!!!!:D)
7. بهترینش چی؟ و کی؟ همه کسایی که تو اون شرایط کنارم موندن و کمکم کردن.....
8. دوست داری چند سال زندگی کنی؟ 60 - 70
9. چرا اینقدر تند تند حرف میزنی من؟؟!!:surprised: نه بابا!
10. دوست داری واسه تولدت چی (چیها) واست کادو بیارن؟ همینکه یادشون باشه که تولدم بوده برام کافیه!:razz:
ممنون............

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ترانه رپ گوش میدی؟
از کدوم خواننده رپ خوشت میاد؟بهترین ترامه اش چی بود؟
نظرت در مورد برنامه ماه عسل و احسان عبیخانی؟
تو تا کی میخوای رو این صندلی بشینی:)

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری تقریبا آخر
1 - چرا محمد 5موسوی بعد از جملات خبری علامت سوال میذاره بعد از جملات سوالی هیچی؟؟
2 - چرا امالیا میگه سلاااااااااااااااااااااااااام یا میگه آرههههههههه ؟؟
3 - چه کار خطرناک و هیجان انگیزیو دوست داری انجام بدی که جراتشم داشته باشی؟؟
4 - چه کار خطرناک و هیجان انگیزیو دوست داری انجام بدی که جراتشو نداری؟؟
5 - کدوم رو ترجیح میدی ؟؟( به ترتیب بگو ) دوچرخه سواری تو مسیر جنگلی ، شنا تو دریای آزاد ، قدم زدن تو مسیر برفی و درختان کاج پر برف ، ماهیگیری تو دریاچه ای تو ارتفاع بالا و کاملا آروم ، قایق سواری تو یه رودخانه خروشان ، تماشای آبشار نیاگارا ، تماشای یه آتشفشان فعال از نزدیک ترین فاصله ممکن ، پرواز با بالن ، بازدید از اهرام ثلاثه مصر
6 - اگه همین الان بگن 2 تا سفر خارجی میتونی بری ، یکیش یه شهر مذهبی و اون یکی توریستی ... کجاها رو انتخاب میکنی ( هزینش بر عهده محسن و جهان پهلوان )
7 - میدونی کومور کجاست ؟؟ به نظرت چرا ما همش با اینجاها در ارتباطیم؟؟ خوبه یا بد؟؟

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام .... سلام
منم سوال بپرسم ؟:| نخیر شما چون ابیدل نیستی نمیتونی سوال بپرسی ولی برا اینکه بفهمی چقد استقلالیا با مرامن جوابتو میدم:cool:
می پرسم جوابش با خودتون :d
1. وقتی استقلال از سپاهان باخت چه حسی داشتی؟ دوس داشتم برم بزنم تو سر داور!
2. نظرت در مورد نظرات قلعه نویی در آخر بازی صبا چیه ؟؟؟ واقعیتو گفت ! مربی همیشه نباید بیاد تعریف کنه از تیم که! اتفاقا وقتی که بردن بهترین موقع برا انتقاده!اینطوری تیم به خودش مغرور نمیشه......
3.به نظر ات استقلال در بازی با صبا چه ایرادی داشت ؟؟ هنوز خوب با هم هماهنگ نشدن....
4.چه اتفاقی افتاد که طرفدار استقلال شدی؟؟ همینجوری از بچگی استقلالو دوست داشتم.... البته وقتی هم بزرگ شدم تیمی شایسته تر و بافرهنگ تر از استقلال ندیدم!
5. به نظرت طرفدار یک تیم باید از اول تا آخر با همون تیم باشه؟؟؟ چرا؟؟؟ نه مثلا شما هر موقع به بلوغ فکری برسی مطمئنا طرفدار استقلال خواهی شد!:biggrin:
6. فکر می کنی استقلال امسال چند درصد شانس قهرمانی داره ؟؟؟ 90 %
7. نظرت در مورد علی دایی چیه ؟؟ بازیکن خوبی بود ولی تو مربیگری اصن موفق نیس! انقد که مغروره و با همه دعوا داره! اصن سیاست نداره... با این اخلاقش هیچ وقت نمیتونه موفق شه!
8. چرا پرسپولیس هروقت میبازه یه بهانه ای میاره ؟؟؟ چون همه مثل قلعه نوعی انقد مرد نیستن که حتی وقتی بردن بیان بگن که ما خوب بازی نکردیم... جو تیمشون همینطوریه! هر مربی هم اوردن بعد 2 تا بازی اینجوری شده! توهم توطئه دارن که ناشی از توهم خودبزرگ بینیه!:D
9. رشته ات چیه ؟؟؟ پرستاری
10. چرا وقتی من به استقلال گیر میدم بی اخلاق میشی :D>? چون تیم مورد علاقمه و دوسش دارم! بعدشم من حوصله کل کل ندارم! برو تو تاپیک کل کل هر چی میخوای بگو بچه ها میان جوابتو میدن!اینجا کلوپ ابیدلانه و جای کل کل نیس! وقتی میای جو کلوپو بهم میریزی!!!!!!!:mad:

راستی ی نکته رو هم بذار بهت بگم!! من از سپاهان بیشتر از پرسپولیس بدم میاد! چون شماها خیلی موذی و ..... هستید.....

به سلامت...............

آخرین ویرایش:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب دوباره نقل قول بگیر برای هر کدوم یه شکلک بذار ، چه وضعشه با سوالا جواب نمیدی آخه:D

عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااقاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا..................................:w22:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااقاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا..................................:w22:

نه شوخی کردم ، این سوالای تقریبا آخرمم نمیخواد جواب بدی
جیگرم برات کباب شد:surprised: ، دلم برات سوخت:surprised: قلبم برات آتیش گرفت :surprised:

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعدشم من حوصله کل کل ندارم! برو تو تاپیک کل کل هر چی میخوای بگو بچه ها میان جوابتو میدن!اینجا کلوپ ابیدلانه و جای کل کل نیس! وقتی میای جو کلوپو بهم میریزی!!!!!!!http://www.iran-eng.../images/smilies/mad.gif..............

روز اولی که تاپیک آبیدلانو راه اندازی کردم به بچه ها گفتم که اینجا کل کل نکنید چون جوش خراب میشه
خوشحالم که این فرهنگ جا افتاد.(چه نطقی کردم من:))

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
غضنفر میره تو اتوبوس تا وارد میشه ی چک میزنه تو گوشِ بغل دستیش !

مرده میگه : هی چته تو؟ دیونه ای؟

غضنفر : ن ! مسیر طولانیه گفتم ی وقت زر زر زیادی نکنی :دی

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
فقط ی کودک ایرانی وقتی میره تو صف نونوایی هرچی زمان میگذره میبینه هنوز آخرِ صفه ! :|

- دقت کردین وقتی میرید دکتر ، نفر قبل از شما 3 ساعت تو اتاقه !
اما نوبت شما ک میرسه 2 دقیقه ای معاینه میشید و میاید بیرون :دی

.
.

صرفا برای این ، اینارو گذاشتم ک یکم جو ش فرق کنه ! آخه اجازه ی سوال پرسیدن ندارم :دی
معذرت !

.
.
البته خیلیم از آقا غریبه خجالت میکشم ک حتی اینارو میذارم آ
:redface:

آخرین ویرایش:

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
روز اولی که تاپیک آبیدلانو راه اندازی کردم به بچه ها گفتم که اینجا کل کل نکنید چون جوش خراب میشه
خوشحالم که این فرهنگ جا افتاد.(چه نطقی کردم من:))
کیه که بفهمه ( یعنی من میام ..همین که هست )

راستی ی نکته رو هم بذار بهت بگم!! من از سپاهان بیشتر از پرسپولیس بدم میاد! چون شماها خیلی موذی و ..... هستید.....

به سلامت...............

این پست دادم که یعنی خوندم ....بازم میام ...همین که هست

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ....
صندلی داغ خوش میگذره ...
سوختی یا نه ؟؟؟
به این سوالای من جواب بده دوباره میام ... سوالی بچه های قبل رو نخوندم ببخشید اگه تکراریه :cool:

1- خاله زنک هستی؟

2-تا حالا پیش روان شناس رفتی؟ چرا ؟ چی شده بوده؟
3-صبحهها که از خواب پا میشی اولین چیزی که بهش فکر میکنی چیه؟
4-شبا که میخوای بخوابی با چه فکری میخوابی؟

5- اهل انتقام و کینه جویی هستی؟ تا چند درصد؟چرا؟

6-
-تا چند سالگی دوست داری عمر کنی؟نظرت در مورد پیری چیه؟ازش میترسی؟

7-
اگه يكي يه چك بزنه تو صورتت چيكار ميكني ؟
8- فکر می کنی آدمایی که راحت دیگرانو می بخشن چه روحیه ای دارن؟؟ فکر می کنی کلیدای بخشودن چیاست؟

9-
اخرین باری که سر کسی داد زدی کی بود؟ چرا؟
10 با این قضیه موافقی که با هرکس باید مثه خودش برخورد کنی...اگه خوب بود،خوب و اگه بد بود،بد....یا اینکه فکر می کنی آدم باید تحته هر شرایطی شخصیته خودشو حفظ کنه؟؟

آخرین ویرایش:

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نرفته برگشتم ...:D
دو هفته نبودم عوض این دو هفته میخام اینجا فعالیت کنم خوبه مگه نه ؟؟:D

سارا برگشت با سوالای فوتبالی

1-نظرت درباره آبیدلا بگو ؟؟
2-بنظرت تیم خوب بسته شده ؟؟

3-قهرمان لیگ سیزدهم رو پیش بینی کن ؟؟

4-چی شد که استقلالی شدی ؟؟

5
-چرا جباری رفت ؟؟ دوست داشتی بمونه ؟؟؟
6-نظرت در مورد اینکه نیکبخت برگشته چیه ؟؟؟

7-این عدد 4 که نشون میدن استقلالیا یعنی چی ؟؟؟

8-به نظرت قهرمان آسیا میشیم ؟؟

9-بیشترین گل این فصل استقلال رو کی میزنه به نظرتون ؟؟

10-بنظرت تو دربی این فصل کی برنده میشه ؟؟

11-بهترین بازیکنان استقلال تو فصل قبل از نظر شما کی بود ؟؟؟

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان تو دلت داری بهم چی میگی :D

1.بدسليقه‌ترين خريدي كه كردي چی بود؟
2-
.بدترين كاري را كه تابه‌حال در طول زندگي كردي ؟
3-اگر قرار باشد جذاب‌ترين تيپ لباس زنانه را توصيف كني، چه مي‌گی؟

4-كدام دوره از زندگي‌ايت خوش قيافه‌تر بودي؟

5-اگر قرار باشه امشب با كسي بيرون بروي، چه كسي را انتخاب مي‌كني و كجا ميیری؟

6-
.اگر قرار باشه زندگی رو ترك كنی، ازخودت چه چيزي به يادگار میزاری؟
7- اگه یه دوست نزدیک سر به سرت بذاره و مدت ها سر کارت بذاره چی کارش میکنی؟

8- کارات برنامه ریزی داره یا نه؟ کلا از برنامه ریزی خوشت میاد؟

9- روزی چند ساعت رو جلوی اینه وامیسی ؟

10-زندیگیت چه رنگیه ؟؟

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
آیا انتقاد وارده؟
شادی خانووووم ب همه ی سوالا ک با بله و خیر جواب میدی خیلیم کند کند جواب میدی....!!!چراآخه اینطوره!!

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آیا انتقاد وارده؟
شادی خانووووم ب همه ی سوالا ک با بله و خیر جواب میدی خیلیم کند کند جواب میدی....!!!چراآخه اینطوره!!

تذکر وارد است...شادی خانم،شما بر اساس اصل 716 قانون،اگر این روند را ادامه بدین،صندلیتون 2 ماه تمدید میشه،محمد هم میتونه سوال بپرسه اونوخ:cool:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بسمه تعالی
مو اومدوم
با سلام خدمت خواهر امپول زن
ان شاء الله که از سوالات اینجانب حداکثر بهره رو ببرین و درهایی از نور و عرفان به روتون باز بشه...اگرم نشد از درباز کن استفاده کنین
خو یلا

1-چقد به رشتتون علاقمنده این؟ در حدی هست که مثلا اسم بچه هاتونو بذارین امپول و سرنگ و سرم؟؟...پیر شدین صداتون میکنن :ننه سرنگ

2-اگه بگن میتونین ارزو کنین تو یه روز خاص هر جا که میخاین باشین،دوست دارین چه روزی کجا باشین؟

3-روخوانی قرانتون خوبه؟؟ چند گرفتین درسشو؟

4-بهترین مردی که تا حالا شنیدین؟ بهترین زن؟

5-مجبوری رفتین پرستاری یا دوست داشتین؟ دل و جرات دیدن خون و این چیزا رو دارین؟ مثلا یکیو بیارن تریلی جوری رفته روش که که دهلیز چپش رو با قوزک پاش پیوند زده و محصول جدیدی به بازار عرضه کرده

6-زیر بار غرغر کردن دکتر میرین یا زبون براش درمیارین شیش متر؟؟

7-به نظرتون ما واقعا عاشق خداییم؟ اینا که عاشق میشن و از خورد و خراک میفتن،به نظرتون ما چند بار برا خدا دق کردیم؟؟

8-اهل دعا و مراسمات مذهبی رفتن هستین؟ تا چه حد؟؟

9-به مرگ تا حالا بطور عمیق فکر کردین؟؟

10-نظرتون درباره این جمله علامه طباطبایی درباره دنیای بعد از مرگ چیه : "ما ابد در پیش داریم"...ی توضیح ریز:یعنی هر چی کردیم اینجا،ابدیت رو اونور برا خودمون رقم زدیم

11-جان من،تو رو به روح بز همسایتون تو رو به دین و ایینتون، این زنا و دخترا میشنن دم در چی میگن؟؟ نمیدونم تو تهران هست اینجور یا نه.ولی اینجا میشینن دم خونه ها بعضیا فک کنم امار غلظت اکسیژن موجود در هوا رو هم دارن لامصبا!

12-از چه کاری متنفرین؟؟با چه کاری اروم میشین؟؟

13-چی میشه که یه نفر واجب میشه سه تا امپول تو ی بار مراجعه بهش بزنن؟ من یادمه ی بار فک کنم سه تا با هم زنه بهم زد..فک کنم نذر کرده بود

14-تا حالا نهج البلاغه رو خوندین؟ امتحانی یه بار بدون هیچ نیتی بازش کنین ی مقدار بخونین.عجیبترین کتابیه که تا حالا خوندم.بسیار تاثیرگذار

15-نحوه زاییدن مورچه خورا چجوریه؟ تخم میذارن یا زایمان طبیعی از طریق پرتاب بچه از شکم به سمت بیرون میکنن؟

16-از این دخترای ووش واااااااای خدا مرگم بده و از این حرفایین؟؟

17-نظرتون درباره من چیه؟؟

18-میدونستین هر کی منو روز جمعه زیارت کنه،روز قیامت با دمپایی وارد صحنه محشر میشه و فرشته ها از خنده روده بر میشن؟؟

19-این ایه قران که میگه اگه پیغمبر حرف خلافی رو به ما نسبت بده،میگیرمش و رگ قلبش رو قطع میکنیم،تو کدوم سوره است؟؟

20-دوست دارین سگ اصحاب کهفو از نزدیک ببینین یا شتر حضرت صالح؟؟

21-از چه دوره تاریخی تو ایران خوشتون میاد؟؟

22-ی پیام بدین به بر و بچه های القاعده

23-با این سرعتی که دارین به پستا جواب میدین،فک میکنین تا قبل نفخ صور دوم قیامت و در اومدن مرده ها از گورهاشون به تموم پستا جواب داده باشین؟؟؟

24-دوست دارین اتفاقی منو مثلا تو نمایشگاه کتاب از دور ببینین و بگین اااااا اقا سعید،بعد صیحه ای بزنید و جان به جان افرین تسلیم کنین؟

تمام
یا علی
موفق و مکعب باشید

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.