دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

hosseinassar

مدیر ارشد
امیدوارم اون کسی هم که ایشونو (پرشین اسکای) تحریک کرده و توهین کرده هم باهاش برخورد شده باشه...

ممنون

من قبلا هم گفتم اخراج ایشون فقط به اون قضیه برنمیگرده
ایشون جای دیگه مرتکب تخلف شدن و فقط اخطار گرفتن (به تالار گفتگوی آزاد هم مربوط نمیشد) و به دلیل بالا رفتن جمع امتیازات منفی اخراج شدن
مدت اعتبار یکی از اخطار ها هم بزودی تموم میشه

Sarp

مدیر بازنشسته
چه بحث های جالبی اینجا میشه هــــا !!!

حالا اون به کنار
یه سوال از مدیر محترم!

گفتید تاپیک های قدیمی چون ممکنه مورد خلاف قوانین جدید داشته باشن، بهتره که بالا نیان

حالا اگه تاپیک کاملا بی موردی بود چی؟
اونم نیاد بالا؟
بالا آوردن تایپیکهای مورد دار و اسپم ممنوع هست !

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام من تازه واردم چجوری میشه یه تایپیک حذف میشه؟
چه جوری خودش میفهمه؟
سلام
خوش اومدین
یه تایپیک اگر خلاف قوانین باشگاه وو تالار باشه حذف میشه
مثلا سیاسی - تکراری (قفل یا حذف) - نامربوط به تالار (انتقال یا حذف) - . . . . .
البته گاها همراه با اخطار و یا اخراج !

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام
دو تا سوال دارم ..

صحبت کردن درباره ف ی ل ت ر شکن و وی پی ان خلاف قوانینه ؟

چرا بعضی از پیغامهای من که تو پروفایل بعضی از کاربرا میزارم حذف میشه ؟
سلام
با استناد به قوانین جرایم رایانه ای استفاده از هر روش برای عوض کردن ip به منظور دور زدن فیلــترینگ ، حتی اگر منظور سیاسی در بین نباشه ، خلاف محسوب شده و با خاطی برخورد قانونی خواهد شد (این مال حکومته نه باشگاه)
پس با این حساب صحبت در مورد این چیزا هم جرم محسوب میشه
چن تا از سایتهای علمی و تخصصی کامپیوتر هم به خاطر چن تا پست تخصصی در مورد عوض کردن dns و vp n الان مسدود شده اند ! (خدا صبرمون بده)

پیام پروفایل ربطی به تالار آزاد نداره
شاید صاحب پروفایل پاکش میکنه
یا گزارش میدن و توسط مدیریت سایت پاک میشه (در صورت خلاف قوانین بودن)
پس مال من و شما حذف کردین(پست و میگم)
عزیزم من در روز حداقل 200 - 300 تا پست و تایپیک اینور اونور میکنم
من از کجا بدونم پست شما کجا بوده و چی بوده
حتما خلاف قوانین بوده که حذف شده !
اگر یه دور قوانین رو بخونید دیگه این مشکل واستون پیش نمیاد

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام...خسته نباشین...یه سوال داشتم...مگه توگفتگوی آزادهرمطلبی یاهرسوال مرتبط باتالار روبیان نمیکنن؟تاپیک من اصلابی ربط نبودکه گفتین مال این قسمت نیس!!!پس جاش کجاس؟؟!اگه واقعاجاش اینجا نبودپس لطف کنین اسم تالار(گفتگوی آزاد)وعوض کنین...فک کنم اسمشوبزارین گفتگوی بسته خیلی بهتره...چیزی که من عنوان کردم واقعابرام علامت سوال بودفقط دوسداشتم نظردوستانوبدونم...همین...!!!
نخیر
تالار آزاد جای هرنوع مطلبی نیست
جای مطالبیست که تالار و بخشی در باشگاه واسش وجود نداشته باشه !

کدوم تایپیک ؟

Sarp

مدیر بازنشسته
دوسداری وقتی مردی چطوری دفن شی؟؟
حرف شمادرست...اماآخه من بقیه تاپیکام توگفتگوی آزادخوندم...هرچیزی روتوهرزمینه ای بیان میکنن!!
ازشیرمرغ تاجون آدمیزادمیتونی بخونی...
مهم نیست چجوری دفن شم :D
تایپیک شما تکراری بود
اون جمله اول هم جواب من به تایپیک بود :D

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام

پیشنهاد : کاربر فعال تالار آزاد

چرا کاربر فعال تالار آزاد نداریم ؟

منطورم از کاربر فعال اسپمر نیست ها

کاربر فعالی که تاپیک های محتوا دار در تالار ازاد می زنه و بحث های مفید راه میندازه ..... خودت بهتر از من میدونی

تو فروم های دیگه این مورد رو دیدم اما اینجا کاربر فعال تالار آزاد نداریم
سلام
ایده خوبیه
ولی هنوز مشغول حذف و انتقال و . . .هستم
کاربری هست که من هی تایپیکهاش رو با تایپیک داستانهای پندآموز ترکیب میکنم و این هی از این تایپیکها میزنه
نمیدونم خیلی سخته فهم این موضوعات یا . . . !

بعد تدوین چند بند قانون حتما رو این پیشنهاد هم کار میکنیم !

Sarp

مدیر بازنشسته
این اخطار ها رو کی میده!!! یکی مثل شما....

من تو استارت اون تاپیک کاملا همه چیزو توضیح دادم! بعید میدونم حتی خونده باشید!!

من واسه اون نظر سنجی کلی وقتو انرژی گذاشتم... کمتر از 4 ساعت 70 نفر شرکت کردن!!

لازم نیست تاپیک محو بشه!!

شما واسه راحتی کار خودتون تاپیک را قفل میکنی وگرنه با یه مدیریت صحیح و حذف پست های مورد دار میتونی یه تاپیک را از نابودی نجات بدی.....

واقعا متاسفم واسه خیلی چیزا که جدیدا دارم میبینم توی باشگاه.....
اخطارها رو دقیقا خودم میدم
مهم نیست شما چی توضیح دادین در تایپیکتون
راحتی من اینه که شروع کننده بحث سیاسی رو طبق قانون اخراج کنم !
اینو میخوای ؟

واسه اجرای قوانین متاسفی ؟
چون به بی قانونی عادت کردی ؟

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام
مثلی که باشگاه خیلی خبر بوده تو این چند روز که نبودم ................. چه خبره این همه تاپیک سیاسی !!!!!!!!!

چی شده حقیقتا ................... بنده خدا پیرجو اخراجیها رو به خاطر عید بخشید .............. خیلیها جرات پیدا کردن نقض قانون میکنن

مدیر محترم خواهشا برخورد کنید

حتما رسیدگی میشه

پیرو درخواست دوستان و اعضا فعال تالار آزاد هدف بنده این بود که نشون بدم ما لیاقت آزادی نداریم (با توجه به تایپیکهای انتقادآمیز چند هفته اخیر و انتقادات و پیشنهادات دوستان در مورد ممنوع بودن تعدادی از موضوعات قابل بحث)

Sarp

مدیر بازنشسته
و اما در مورد تایپیک مورد بحث اخیر !

در این چند روز که سیاست خارجی رو برخلاف نظر مدیریت سایت ازاد گذاشتم تا دربارشون بحث بشه در تالار آزاد ، فقط به یک دلیل بود !
برای اینکه اعضا خودشون به نتیجه برسند
به این نتیجه که اینجا مکان مناسبی برای این نوع بحثها نیست (حالا به هر دلیل موجه و غیر موجهی)

نکته ای هم که نظر منو در این بحثها و تایپیکها جلب کرد سو استفاده کاربران به اصطلاح ولائی از جو حاکم بود !
همان کسانی که در مورد عدالت و . . .دم میزنند !

هنوز هم واسه من مجهوله که آقایون محترم عنوان تایپیک مذکور رو به چی ربط دادند که منجر به این همه بحث شده !
استارتر تایپیک در این چند روز با استارت چند تایپیک قصد داشت موضوع مباحث تالار رو از سیاست و جنگ و دعای بین کاربران به سوی دیگه ای جلب کنه
و فکر کنم این تایپیک هم با این عنوان به همین منظور زده شده

پس مهم نیست هرکس چه نظر شخصی ای داره !

Sarp

مدیر بازنشسته
1) تاپیک های مربوط به سیاست خارجی طبق نظر مدیر سایت آقای پیرجو ازاده و زیاد مشکلی نداره!
مشاهده پیوست 48905

2)به نظر من تاپیک های سیاست خارجی که وجود داشت، بسیار آرام و به دور از توهین و فحاشی بود و بحث های بسیار منطقی ای توش جریان داشت، به غیر از دو سه کاربر که ربطش دادند به سیاست داخلی و با عدم پاسخ بنده به عنوان استارتر اون چندتا تاپیک سیاسی مواجه شدند و تقریبا در نطفه بحثش جمع شد. این وظیفه شما بود اون منحرف کنندگان تاپیک رو باهاشون برخورد کنید، نه کل تاپیک های من رو پاک کنید. پس می تونه مکان مناسبی برای این نوع بحث ها باشه، البته با مدیریت صحیح.

3) سوء استفاده کاربران ولایی.
میشه مصداقش رو توضیح بدید؟ و عینا مشخص کنید کدام سوء استفاده؟ اینکه کل یک جریان فکری رو زیر سوال ببریم و تهمت بهشون بزنیم، زیبنده شما نیست بابک جان، چون ما قبلا از شما نمونه جانبداری و حب و بقض کم دیدیدم...

4)عنوان تاپیکو به چی ربط دادن؟
عنوان تاپیکو خود استارتر ربط داده به موضوعات بی ربط! بعد به ما انتقاد میکنی چرا ایراد بیخود میگیرید؟ دریاچه ارومیه و اعراب رو تو بگو چه ربطی دارن به هم که باید یکی رو بیخیال بشی و به اون یکی بپردازی!!! تونستی توضیح بده.
اگر توجیه کردی این قضیه رو موضوعات مختلفی هست که میشه جایگزین هم کرد، مثلا به جای نگرانی برای تدریس زبان ترکی بگو برای مشکل تورم چه کنیم!!! فی المثل عرض کردم...

5)مهمه هرکس چه نظر شخصی ای داره، مخصوصا وقتی این نظرات شخصی یکی دو تا نیست....
1 . سیاست خارجی وقتی مشکل نداره که به خاطر عظش فحش و توهین کاربران بحش به بیراهه کشیده نشه !
که این هم همه میدونیم امکان نداره
2 . مدیریت مسپول افکار بحث کنندگان نیست
وقتی شماها خودتون نمیتونید اونقده خوددار باشید که به جای گزارش پستهای خلاف ، جواب پس میدین به اون پستها و باعث منحرف شدن بحث میشید ، از مدیریت انتظار دارید ؟
3 . نه نمیشه مصداق عینیش رو توضیح بدم
اتفاقا منظورم دقیقا خود شما و کاربر خیبر هست
4 . چند پست قبلتر هم نظر خودمو گفتم در مورد این عنوان !
ایشون هدفشون از این عنوان این بوده که بحث رو از این نوع بحثها (جنگ اعراب و غرب و . . . ) به بحث در مورد مشکلات اجتماعی و فرهنگی و . . داخلی که دریاچه ارومیه هم نمونه ش هست جلب کنه (این نظر منه)

• Like
واکنش ها: ayja

Sarp

مدیر بازنشسته
1) توی تاپیک های من بحث به بیراهه کشیده نشده بود به جز پست هایی که ربط دادن به وقایع پس از انتخابات و من پاسخ ندادم. بحث به بیراهه نرفته بود.
چرا امکان داره، توی تاپیک های خودم به غیر از اون چندتا پست بحث های خوبی شد...

2) بابک جان، من پاسخی ندادم به اون پست های بیربط و بی ربط بودنشو توضیح دادم، میخواستم پاسخ بدم خودت میدونی چطوری بلد بودم جواب بدم...

3)نمیشه؟
پس لطف کن و بگو من و خیبر، چرا میگی کاربران ولایی؟
ضمناً، باز هم مصداقشو ازت میخوام که کجا من و خیبر سوء استفاده کردیم، کاری نداره که حذف کن و اخطار بده، منتها با دلیل.

4)شما باید منظور ایشونو تفسیر کنید یا خودشون؟
1 . 2 . حالا دیگه مهم نیست بحثهای شما به بیراهه کشیده شده یا نه
سیاست خارجی وقتی مشکل نداره که به خاطر عظش فحش و توهین کاربران بحش به بیراهه کشیده نشه !
3 . مگه غیر شما دو نفر کس دیگه ای قاطی این بحثا هست ؟
4 . اگه نباید منظور ایشونو تفسیر کنم پس چرا از من توضیح میخواین ؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میتونستی از همون دیروز به جای این همه بحث کشدار منتظر استارتر بمونی
یا الان یادت افتاده ؟

با سلام و با احترام.
متاسفانه اون تاپیک من بهانه ای شد برای زخم های کهنه بعضی از دوستان که بیان و به این بهانه اونا رو مطرح کنند. بنده از آنجا که دوست ندارم تا دل کسی رو برنجانم خواستم برای همیشه از این سایت برم. این مدت هم که نبودم قصد بازگشت نداشتم. یکی دو تا از دوستان ازم خواستند که برگردم و حداقل از اینکه دل چندی از دوستان و کاربران از من رنجیده حلالیت بخوام. که همین جا هم حلالیت میخوام.
باید یاد بگیریم که منفی فکر نکنیم. من در اون تاپیک منظورم این بود که همه انرژی ذهنی مونو صرف مسائل خارجی نکنیم و بخشی را هم برای همین موضوعاتی که الان باهاشون مشکل داریم مثل خشک شدن دریاچه , معطوف کنیم . درخواست من هم دادن نظریه کارشناسی بود نه چیز دیگر. اینم زمانی زدم که بخش اعظم تاپیکهای تالار همش مربوط به وقایع اعراب بود و دیگه شورش در اومده بود.
حالا هر چه که بود گذشت. فقط این نکته رابیاد داشته باشیم که اگر میخواهیم از همدیگر بیاموزیم هم مثبت اندیش باشیم و هم راه نرم گویی و دوستانه رو برای ابراز نظراتمون انتخاب کنیم. با جری کردن همدیگر هیچوقت چیزی نمی آموزیم. من همینجا از همه دوستان خداحافظی میکنم و دیگر در این سایت فعال نخواهم بود. چون مدل برخورد نظرات مخالف را نپسندیدم. امیدوارم همه شما شاد و موفق باشید و سالی پر بار و توام با سلامتی و موفقیت در پیش داشته باشید. از مدیر محترم تالار هم اذن خداحافظی دارم و امیدوارم همیشه موفق باشند.

Sarp

مدیر بازنشسته
آقای مدیر خسته نباشین
واقعا خستگی از تنم کلا در رفت :دی
ممنون

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام.
تاپیکهای اخراجی ها هم که حذف شد. مشکل اینها چی بود؟
حالا هم که قانون گذاشتید در مورد ممنوعیت تاپیک در مورد اخراجی ها و جدایی...
در مورد فیلمها هم بحث نکنیم در مورد چی بحث کنیم؟ در مورد رنگ چشای نفر قبلی یا نحوه اذیت کردن نفر قبلی؟
سلام
این موضوع به دلیل حساسیتی که ایجاد شده طرحش ممنوع شده تو تالار
اون دو موردی هم که ذکر فرمودید میتونید تو تالار زنگ تفریح بهش بپردازید

Sarp

مدیر بازنشسته
مدیریت محترم
با سلام و احترام
به استحضار میرساند اینجانب روز گذشته بنا بر تعاریفی که از دوستان درباره سایت شما شنیده بودم ثبت نام کرده (با نام کاربری عباس قادری )و عضو شدم
و بنا به دلایلی که برایم نا معلوم است همانروز هم اخراج شدم
در همین مدت فقط دو تاپیک در تالار گفتگوی آزاد داشتم که فکر نمیکنم هیچکدام مخالف قوانین سایت بوده باشد و اگر برفرض هم خلافی صورت گرفته بنا بر قوانین سایت ابتدا باید اخطار داده میشد و در صورت تکرار اخراج صورت میگرفت
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/260428-کاباره-و-ترافیک?highlight=

لذا با توجه به موارد مذکور تقاضای پیگیری و ابطال اخراج را دارم
با احترام مجدد
عباس قادری
پی نوشت :این یوزر فقط و فقط برای پیگیری اخراج ساخته شده است و هیچ استفاده دیگری از آن نخواهد شد

شما به دلیل توهین در چند پست و با چند اخطار اخراج شدید
و همچنین به دلیل مالتی یوزر بودن

Sarp

مدیر بازنشسته
منو بعد از اینکه اخراج کردید یوزر دیگه ساختم
من کلا چند تا پست داده بودم که میگید توهین در چند پست؟
اگه بتونید مصادیقش بگید خیلی خوبه
حداقل خودم میفهمم که اینجا به چی میگن توهین
بازم مصرم که من حقم اخراج نبوده
من اصلا نتونستم اولین اخطار ببینم که دومیش هم رسید
و فکر میکنم شما منو اشتباه گرفتید اگه تاپیکی که زدم مشکل داشت باید پاک میشد نه اینکه بره یه جای دیگه تا امروز ظهر که تو زنگ تفریح بود الان خبر ندارم
منتظر جوابتون هستم

توهین مگه اینجا و غیر اینجا داره ؟
توهین همه جا توهینه

یعنی چی شما رو اشتباه گرفتم ؟
مگه به خاطر مسئله شخصی به شما اخطار دادم که اشتباهی گرفته باشم ؟!
تایپیکهای مناسب زنگ تفریح هم منتقل میشن به تالار مربوطه !

آخرین ویرایش:

Sarp

مدیر بازنشسته
میبینم که لحن توهین آمیزت همچنان ادامه داره ! :surprised:

به کی باید گزارش میکردم ؟؟ بخودت ؟؟ تو مدیر هستی و باید از این چیزا جلوگیری کنی ! ولی وقتی خودت به تعدادی از کاربران بطور دسته جمعی توهین میکنی باید چیکار کنیم ؟؟!!

میشه لطفا جمله بنده رو تقسر و تحلیل کنید تا بقیه هم متوجه شن کجاش توهین بود !!؟
شما هنوز گزارش تخلف بلد نیستید و قصد اصلاح هم دارید ؟
کو اون توهینم ؟
کجاست ؟

Sarp

مدیر بازنشسته
درسته توهین همه جا توهینه
برای همین میگم من هیچ توهینی به کسی نکردم
من منظورم مسئله شخصی نبود منظورم این بود که شاید حرفهای یه نفر دیگه رو جای حرفهای من حساب کردید و به من اشتباهی اخطار دادید
من مشکلم این نیست که اون تاپیک کجاست
مشکلم اینه که فکر نمیکنم من مستحق اخطار یا اخراج بوده باشم
و من هنوز جوابمو نگرفتم
شما داری خیلی کلی صحبت میکنی و میگی توهین درحالیکه اگه دقیقا بگید کدوم پستهای من توهین بوده ممنون میشم
آخه یه کم انصاف هم خوبه من کلا پنج تا پست داشتم چه جوری میشه از توش دو تا توهین مستحق اخطار دربیاد؟؟؟/
همه پستهام هم هستند و میشه دید و قضاوت کرد

پس لطفا دقیقا مشخص کنید منظور شما کدوم پستها است

حداقل پستهایی که توش طرف مقابل رو پاچه خوار خطاب کرده بودید !
البته توهین کنندگان اون تایپیک همه شون اخار دریافت کردند !

Sarp

مدیر بازنشسته
منم عرض کردم پاسختون اصلا درست نبود.....چون پست من اسپم نبود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من دفاع نکردم...........سوال کردم.........دلایلشو میگفتی ممکن بود حق رو به شما میدادم.......ضمن اینکه اگه در مقابل تضیع حقوق دیگران سکوت کنی مطمئن باش یه روز هم حق خودت ضایع میشه و بقیه در مقابلش سکوت میکنن(اینو کلی گفتم نه فقط مربوط به این مسئله)
عزیز من ایشون برای تایپیک | پست سیاسی اخطار گرفتند و به دلیل وجود اخطارهای قبلی اخراج شدند !

Sarp

مدیر بازنشسته
بنده اونقدر شهامت دارم که اگر هم اشتباه و یا بی ادبی کنم بعدش معذرت خواهی کنم و الانم اگر خیال میکنی بهت بی احترامی شده معذرت میخام .

ولی من همیشه در زندگیم این مطلب رو مد نظر داشتم که با هرکس با زبان خودش صحبت کنم . احترام هرکس در درجه اول دست خودشه . یادت نره که نمیشه توقع داشته باشی با دیگران ناجور حرف بزنی و در مقابل از اونا انتظار چاکرم و نوکرم داشته باشی !

در مورد گزارش کردن تخلف و موضوعات مربوط به فارومها خیلی هم خوب بلدم اینکارا رو کنم و این جزو ساده ترین کارهاست ولی من همیشه عقیده داشتم گرهی رو که با دست باز میشه رو نباید با دندان باز کرد . گویا متوجه نشدی قضیه اصلا چیه !! ما باید بتونیم مسائلمون رو دوستانه حل کنیم و گزارش دادن به مدیران ارشد باید اخرین راه حل باشه نه اولین راه حل !

ولی به هرحال چون شما همش اینو میخای خب چشم . اخرش منم رفتم به دفتر مدیریت بالا گزارش کردم .
آفرین
به نقاط خوبی اشاره میکنی
جو دیشب مناسب همون صحبتایی بود که باهم داشتیم:smile:
جوی که تو تایپیک جناب مهدی ایجاد کرده بودین (شده بود) !

جلوی مانیتور هم درباره شخصیت کسی نظر نده هیچوقت (این یه توصیه بود)

میدونی مشکل شما چیه ؟ (منظورم فقط شخص خودت نیست)
مشکل شما اینه که به چیزی که میگین اعتقاد ندارین
این فقط یه نمونه ش :

ایشون یکی از منتقدین پروپاقرص هستند
این هم وضع تایپیکیه که خودش زده با اون اسپمهاش

ختم سخن من به شخص شما و همه منتقدین و معترضین اینه که چنین اشخاصی نه حق اعتراض دارند و نه حق انتقاد !

Sarp

مدیر بازنشسته
خیر اقا بابک عزیز ! اشتباه به عرضتون رسوندند ! همه اعضای این سایت هم حق اعتراض دارند هم حق انتقاد !

اینکه کی حق داره و کی حق نداره رو شما تعیین نمیکنی !

میدونی اشکال شما هم چیه ؟ همیشه یکجانبه پیش قاضی میری در نتیجه همیشه راضی برمیگردی !

مثلا نمونه اش : وقتی خودت پست توهین امیز میزنی ( مثل دیشب ) بعد پاکش میکنی که دیگه کسی نبینه ولی پستهای دیگران رو برجسته میکنی و جار میزنی ! مثل همین پستهای که بالا گذاشتی .

خب دیگه به هر حال دکمه ها دست جنابعالیه و دست دیگران نیست ! :smile:
بله حق با شماست
دیشب هم گفتم

پستهای شما در تایپیک همین آقای مهدی همه ش لطف بود به بنده

که البته باید معذرت بخوام بابت پاک کردم اون تایپیک شما که الطافتون توش شامل بنده شده بود !
حتی با لطفهایی که یه کاربر صفر هم با تاثیرگزاری از شماها باعث شرمندگی بنده شدند !

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/59412-دفتر-مدیریت-تالار-گفتگوی-ازاد/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله عباس قادراخراجی
آقا بابک
خیلی خوبه که زود جواب میدی
ولی به نظرم جوابهات سهوی یا عمدی ناقصه
من فقط تو یه پست دوستمون که داشت از شما طرفداری میکرد گفتم پاچه خاری تو ذاتته
توجه کردید فقط یه پست
قبول
اگه کلمه پاچه خار (خوار) توهین محسوب بشه آیا اخطار قرمز 4 امتیازی داره؟؟؟
(هر چند من تو این مدت کم کلماتی از دوستان دیدم که اگر کلمه ایی که من به کار بردم اخطار داشته باشه اونها دیگه جریمه مالی هم باید بشند ولی به من ربطی نداره من فکر میکنم باید از حق خودم دفاع کنم)
پس لطف کنید دومیش رو هم بگید که من دیگه مزاحمت ایجاد نکنم

بابک جان مثل اینکه چشمتون زدم
از دیروز جواب بقیه رو دادید ولی من هنوز پاسخی دریافت نکردم
کلمه پاچه خار یک بار از طرف من برای یکی از کاربران به کار برده شده اون هم به شوخی نه شما (طبق فرمایشات آقای پیرجو که گفتند من به شما توهین کردم)
و من هنوز منتظرم که دلیل اخطار دوم رو بدونم

مدیرجان
اگه نمیخواهی جواب بدی بگو ما تکلیف خودمون بدونیم
هر روز منتظر جواب شما نمونیم

سلام دوست عزیز

مدیر تالار ممکنه چن روزی نیان

مرخصی هستن

من خودم از ادمهایی هستم که به خاطر کلمه ی " پاچه خوار اونم به شوخی با دوستم " از جانب ادمین اخطار گرفتم :d

2 مورد اخطار شما رو نگاه کردم

2 اخطار 4 امتیازی

کمی تحمل داشته باشد دوباره یوزرتون باز میشه

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم واسه گفتن کلمه مریضی اخطار گرفتم اما اخطار زرد ....:w02:
اخطار شمام زرد بود ...

بله اخطار من زرد بوده

نگاه که کردم ایشون 2 بار از این لفظ استفاده کردن در 2 پست جداگانه

شاید به خاطر این بوده که اخطار قرمز گرفتن