کلوپ طرفداران پرسپولیس

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
دلیل نیمکت نشینی پولادی چیست؟

نیمکت نشینی پولادی تنها به درخشش فشنگچی ارتباط ندارد. ژوزه از حرف هایی که پولادی پس از شکستن شیشه ی رختکن ورزشگاه شهید باهنر کرمان نثارش کرده هنوز هم دلخور است

به گزارش قدس آنلاین، در هفته‌های ابتدایی فصل به نظر می‌رسید مهرداد پولادی بازیکن مورد علاقه مانوئل ژوزه باشد تا پیرمرد پرتغالی از این حیث با کارلوس کیروش یک وجه اشتراک پیدا کند اما ژوزه در دیدار با مس کرمان و ذوب‌آهن در همان نیمه اول پولادی را از بازی بیرون برد و مقابل ملوان و تراکتورسازی اصلاً به میدان نفرستاد.

مانوئل ژوزه از رفتاری که پولادی در حین بازی با مس کرمان در ورزشگاه شهید باهنر کرد به شدت ناراحت است و هنوز به مترجم خودش گاهی بابت آن رفتاری که مهرداد انجام داد گله می کند. پولادی آن روز شیشه رختکن پرسپولیس را شکست و جملاتی هم نثار مانوئل کرده که این موضوع باعث ناراحتی مرد پرتغالی شده است. به نظر می رسد حالا حالا ها پولادی هم جایی در پرسپولیس نداشته باشد و او نیز مدتی به سرنوشت علی کریمی که با ژوزه مشکل داشت دچار بشود.

آخرین ویرایش:

sajad 3000

کاربر ممتاز
سرمربی تیم ملی فوتبال 20 بازیکن را به اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات غرب آسیا دعوت کرد

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، 20 بازیکنی که کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی برای مسابقات غرب آسیا به اردوی تیم ملی دعوت کرد به شرح زیر است:

سوشا مکانی، علیرضا حقیقی، حامد لک، حسین ماهینی، میلاد فخرالدینی، احسان حاج صفی، مهرداد پولادی، شجاع خلیل زاده، پژمان منتظری، محمد خانزاده، امید ابراهیمی، امید نظری، ابوالقاسم دهنوی، میلاد نوری، محسن مسلمان، پیام صادقیان، یعقوب کریمی، آرش افشین ، احمد حسن زاده، سید جلال رافخایی.

بنا بر اعلام کادر فنی، بازیکنان دعوت شده باید ساعت 17 روز سه‌شنبه، 14 آذر ماه خود را در هتل آزادی به کادر فنی تیم ملی معرفی کنند.

اولین تمرین تیم ملی فردا در محل هتل آزادی برگزار خواهد شد.

آخرین ویرایش:

sajad 3000

کاربر ممتاز
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با سرپرست تیم مشکل دارم و بهتر است خودشان در این زمینه توضیح بدهند.

به گزارش پارس فوتبال: جلال حسینی در مورد جدایی‌ احتمالی‌ از پرسپولیس اظهار داشت: به هیچ عنوان قصد خودنمایی و ناراحتی هواداران پرسپولیس را نداشتم اما خود مسئولان باشگاه پرسپولیس هم می‌دانند که پیشنهاد خوبی از امارات دارم و به همین دلیل احتمال دارد تصمیم بگیرم، بروم.

وی افزود: من همیشه در زمین تمام تلاشم را برای تیمی که با آن قرارداد دارم می کنم اما متاسفانه با سرپرست تیم مشکلاتی پیدا کردم که کمی من را آزرده کرده است.

این مدافع در پاسخ به این سؤال که به دلیل مسائل مالی با سرپرست تیم به مشکل خورده، گفت: اصلا بحث مالی در کار نیست و خود آقایان بهتر می دانند و بهتر است خودشان توضیح دهند.

حسینی ادامه داد: از باخت بیزارم، به همین دلیل همیشه پس از یک یا دو پیروزی می گویم باید روند موفقیت‌هایمان ادامه دار باشد و فقط دل به یک یا دو بازی خوش نکنیم.

وی در پایان که بالاخره تصمیم نهایی‌اش برای ماندن در پرسپولیس چیست، گفت: اول این را بگویم که هیچ بازیکنی دوست ندارد سردار در پرسپولیس زمین بخورد چون واقعا بدون هیچ گونه تعریف و تمجیدی رویانیان برای پرسپولیس از جان خود مایه گذاشته و تلاش‌هایی کرده که باید قدرشناس او باشیم. من منتظرم او به تهران بیاید تا تکلیف نهایی‌ام مشخص شود. احتمال دارد سفرم را به تعویق بیندازم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هیچ وقت باختن را دوست نداشتم و باور کنید نمی‌دانم چرا پرسپولیس خوب بازی نمی‌کند.

sajad 3000

کاربر ممتاز
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: با نظر سرمربی تیم، چهار بازیکن در لیست مازاد قرار گرفتند.

به گزارش پارس فوتبال به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان اظهار داشت: سرمربی تیم، نام چهار بازیکن را به طور قطعی در لیست مازاد قرار داده و اسامی آنها را به ما اعلام کرده است. این نفرات برای ما قابل احترام هستند و برای حفظ حرمت آنها نام‌شان را به رسانه‌ها اعلام نمی‌کنیم و با خود آنها صحبت خواهیم کرد تا تیم بعدی‌شان را به باشگاه اعلام کنند و مذاکرات لازم صورت پذیرد.

رویانیان در پاسخ به این سوال که آیا نفرات دیگری هم در لیست مازاد قرار خواهند گرفت، گفت: این احتمال وجود دارد اما فعلا می‌توانم از قرار گرفتن قطعی نام چهار بازیکن در لیست مازاد یاد کنم و درباره سایر نفرات باید منتظر تصمیم نهایی سرمربی باشیم. از طرفی دیگر این نکته را هم مد نظر داریم که در نقل و انتقالات نیم فصل، چه بازیکنانی را می‌توانیم جذب کنیم و بر این اساس تصمیمات نهایی پس از مشورت با سرمربی اتخاذ می‌شود.

رویانیان در پایان گفت: به محض بازگشت به تهران جلسه کمیته فنی برگزار خواهد شد و درباره آینده تیم، تصمیماتی پس از دریافت نظرات کارشناسی اتخاذ خواهد شد.

sajad 3000

کاربر ممتاز
پولادی: لجبازی ژوزه مهم نیست | باز هم از کریمی حمایت می‌کنم

به نقل از پارس فوتبال:بازیکن ملی پوش پرسپولیس گفت: لجبازی سرمربی تیم برایم مهم نیست، اگر زمان به عقب برگردد، باز هم از کریمی حمایت می‌کنم.

مهرداد پولادی پس از نیمکت‌نشینی در پرسپولیس اظهار داشت: بدون شک نیمکت‌نشینی یک بازیکن با تشخیص کادر فنی است و این در اختیار یک مربی است که از کدام بازیکن استفاده کند یا به کدام بازیکن به خاطر مسائل فنی و حتی لجبازی بازی ندهد. من همیشه به تصمیمات مربیان احترام گذاشتم.

وی افزود: اما درباره نتایج یک تیم هم باید مربی پاسخگو باشد، همان طور که ترکیب یک تیم را می‌چیند.

پولادی تاکید کرد: اما بحث اصلی و حرف من با مردم و هواداران با شخصیت باشگاه پرسپولیس است، ما باید با هواداران روراست باشیم و نمی‌توانیم آنها را گول بزنیم.

یک نیم‌فصل گفتیم همه چیز بهتر می‌شود، شرایط عالی می‌شود، همه چیز خوب می‌شود اما بهتر که نشد، هیچ؛ متأسفانه بدتر هم شد. به نظرم برای پرسپولیسی که در 17 بازی 21 امتیاز می‌گیرد باید فاتحه این پرسپولیس را خواند. ما در 4بازی یک امتیاز گرفته‌ایم و متأسفانه همیشه در زمین چشم به اتفاقات داریم تا یک ضربه کاشته، سانتر بلند و کارهای فردی یک بازیکن باعث شود که به گل برسیم.

پولادی خاطرنشان کرد: تیمی که همیشه دفاع می‌کند و فقط دلخوش به ضد حمله است و موقعیت گلزنی و بازی زیبا ارائه نمی‌کند، باید فاتحه آن تیم را خواند، حالا چه پرسپولیس باشد و یا تیم دیگر. در 7سال اخیر پرسپولیسی که در حال حاضر دور هم جمع شده بی‌نظیر است. حضور 10 ملی‌پوش و بازیکنانی که در حد تیم ملی هستند.

بازیکن ملی پوش پرسپولیس تأکید کرد: هواداران بدانند بازیکنان مقصر اتفاقات اخیر پرسپولیس نیستند، مهم این است که به چه شکلی از این بازیکنان که هر کدام در تیم خود موثر و تأثیرگذار بوده‌اند استفاده شود. دوست ندارم بگویید که پولادی نیمکت نشین است و این صحبت‌ها را می‌کند، بلکه باید با هواداران و مردم روراست باشیم.

وی در پاسخ به این سؤال که فکر نمی‌کنی به دلیل حمایت از علی کریمی، ژوزه با تو لجبازی می‌کند، گفت: مهم نیست، اگر دوباره زمان به عقب برگردد این را بدانید بهتر و بیشتر از علی کریمی که قلبا دوستش دارم حمایت خواهم کرد و پشت او می‌ایستم. من علی کریمی را دوست دارم و اگر به جز ایشان بازیکن دیگری بود شاید آن بیانیه‌ و حمایت را نمی‌کردم اما قضیه علی‌آقا با سایرین جدا است.

پولادی در پاسخ به سؤال دیگری که با این شرایط قصد جدایی از پرسپولیس را داری یا خیر، گفت: اول این را بگویم؛ دست تک‌تک هواداران درد نکند که به من لطف داشتند. آرزوی هرکسی و حتی خودم پوشیدن پیراهن بزرگ پرسپولیس است. در پرسپولیس اگر تدارکات این تیم هم باشی یک افتخار بزرگ است. چون خدمت به این تیم و هوادارانش برای یک بازیکن افتخاری بزرگ خواهد بود. من دوست دارم به تیم محبوبم کمک کنم و خدا آن روز را نیاورد که بخواهم ناخواسته تیم را به حاشیه ببرم. چون اصلاً دوست ندارم وارد این اتفاق شوم، اگر به خاطر باشگاه بزرگ پرسپولیس و دو عزیز دیگر نبود خیلی زودتر این حرفها را به زبان می‌آوردم.

وی افزود: من دوست دارم به پرسپولیس کمک کنم اما اگر شرایط تغییر کند با تمام وجود برای تیمم و قراردادی که امضاء کرده‌ام جان می‌دهم، در غیر این صورت در نهایت شش ماه دیگر در خدمت پرسپولیس هستم و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.

هافبک قرمزپوش در خصوص تشویق‌های بی امان هواداران پس از باخت مقابل تراکتورسازی و شعار علیه برخی از بازیکنان به عنوان بی‌غیرت نیز گفت: از روزی که به پرسپولیس آمده‌ام هواداران همیشه یار و پشتوانه من بوده‌اند و همیشه دوست داشته‌ام در یک جایی محبت‌های آنها را جبران کنم. محبت‌های بی‌شماری که امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا بخشی از آنها جبران کرده باشم اما هواداران عزیز ما بدانند که فقط بازیکنان مقصر اتفاقات نیستند و اصلاً‌ اگر بخواهم همه چیز را برای شما بشکافم بازیکنان بی تقصیرند و هر چی از دستشان بر آمده برای پرسپولیس به نمایش گذاشته‌اند و مشکل کسان دیگری هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در صورتی که همین بازیکنان نبودند، تا همین الان هم نمی‌توانستیم از 17 بازی 21 امتیاز کسب کنیم. هواداران بدانند ما در نیم فصل اول بسیار بد بودیم و اگر این بازیکنان نبودند نمی‌دانم چه اتفاقاتی برای تیم پرسپولیس می‌افتاد. من هم خوشبختانه پیشنهادهایی خارجی و حتی داخلی دارم اما باید ببینم در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد. ما داشته‌های خودمان را با توجه به اینکه قلب‌مان برای پرسپولیس می‌تپد به نمایش گذاشتیم و مطمئن باشید این تیم با این مهره‌ها اگر نبودند چه بسا که نتایجی که تا الان به دست آمده بدتر می‌شد.

sajad 3000

کاربر ممتاز
[h=1]پروین: درباره پرسپولیس حرفی ندارم | دعا می‌کنیم همه چیز درست شود [/h]به گزارش پارس فوتبال:علی پروین اظهار داشت: با توجه به شرایط پیش ‌آمده برای پرسپولیس فعلا در رابطه با تیم حرفی برای گفتن ندارم و باید بررسی کنیم و ببینیم چه اتفاقی بیفتد بهتر است تا به این تیم کمک شود. دعا می‌کنیم همه چیز درست شود.

همچنین با توجه به تعطیلی چهار روزه تمرینات پرسپولیس علی کریمی صبح امروز با حضور در آکادمی فوتبال به تمرینات ویژه با توپ و بدنسازی به طور اختصاصی پرداخت.

sajad 3000

کاربر ممتاز
[h=1]مهدوی کیا در صدر محبوب‌ترین بازیکنان جهان | رحمتی در رده دوم [/h]
کاپیتان باشگاه پرسپولیس در صدر محبوب‌ترین بازیکنان جهان قرار دارد.
به گزارش پارس فوتبال به نقل از سایت آمار و تاریخ فوتبال جهان، مهدی مهدوی کیا با 121 هزار و 941 رای در پایان دومین مرحله از رای گیری محبوب‌ترین بازیکنان جهان در صدر فهرست محبوب‌ترین بازیکنان قرار گرفت.

در این فهرست سید مهدی رحمتی با 61 هزار و 596 رای نیز در رده دوم آسیا و جهان قرار گرفته است.

در فهرست مرحله دوم نام محرم نوید کیا هم وجود داشت و به دلیل قرار گرفتن در رده ششم در پایان این مرحله، از حضور در رای‌گیری مرحله سوم بازماند.

مرحله سوم و پایانی رای‌گیری اول دسامبر تا سوم ژانویه برگزار می‌شود تا محبوب‌ترین بازیکن دنیا در سال 2012 از میان 32 نفر انتخاب شده مشخص شود.

بازیکنانی که در این فهرست برای انتخاب به عنوان محبوب‌ترین بازیکن جهان قرار گرفته‌اند به تفکیک قاره در زیر آمده است.

آسیا

مهدی مهدوی کیا 121941

سید مهدی رحمتی 61596

یاسر القحطانی 15582

محمد نور 15016

احمد یاسین 13271

آمریکای جنوبی

رادامل فالکائو 16800

لیونل مسی 8619

جاناتان فابرو 8365

پائولو گررو 8362

لوییس آنتونیو والنسیا 6635

جفرسون فارفان 5839

خوان آرانگو 3611

جیمز رودریگوئز 2892

آفریقا

محمد ابوتریکه 35554

ندیر لمیغری 25289

سوفیانه فقولی 22600

یوسف امساکنی 6485

عبدالمومن جابو 3813

آمریکای شمالی و مرکزی

خوزه کورونا 8840

رودولفو زلایا 5791

راجر اسپینوزا 2821

رایان روئیز 688

مارکو فابیان 243

اقیانوسیه

تیم کیهیل 42

اروپا

هنریخ امخیطاریان 53884

ادین ژکو 32727

لوریک کانا 15961

فرانچسکو توتی 14269

کریستیانو رونالدو 10048

برانسیلاو ایوانوویچ 5181

یون کونوپلیان‌کا 4999

میروسلاو کلوزه 417

sajad 3000

کاربر ممتاز
[h=1]پیروانی: ژوزه بماند بهتر است | قبول شکست در ورزشگاه آزادی خوب نیست [/h]به گزارش پارس فوتبال: افشین پیروانی در مورد شکست یک بر صفر پرسپولیس مقابل تراکتورسازی گفت: پرسپولیس بازی خوبی در نیمه اول به نمایش گذاشت اما در نیمه دوم تراکتورسازی بهتر کار کرد. آنها تلاش زیادی کردند. پرسپولیس در این دیدار مصدوم و محروم زیاد داشت و متحمل باخت بدی در آزادی شد.

وی در مورد اینکه آیا موافق ماندن مانوئل ژوزه است عنوان کرد: بهتر است ژوزه در پرسپولیس باقی بماند و آرزو می‌کنم پرسپولیس هر چه زودتر از این شرایط خارج شود. بازیکنان باید بدانند قبول شکست در آزادی خیلی بد است و نباید این اتفاق رخ دهد.

پیروانی افزود: بازی نکردن پولادی در این مسابقه برای من جای تعجب دارد. انتخاب ترکیب تیم با نظر مربی است اما به نظر من پولادی با تعصب و غیرتی که دارد می‌توانست در این بازی به پرسپولیس کمک کند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه کمیته فنی باشگاه قرار است تشکیل جلسه دهد گفت: حتما در این جلسه شرکت می‌کنم و در هر تیمی که باشم برای کمک به پرسپولیس نه نمی گویم. در جلسات فنی مسائل زیادی را بیان کردیم انشاالله در جلسه بعدی هم در مورد مشکلات پرسپولیس صحبت می کنیم تا به نتیجه‌ مناسبی برسیم.

sajad 3000

کاربر ممتاز
ایمون زاید و همسرش

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازیکنایی ک در حد گل کوچیک تو کوچه هم نیستن میان پرسپولیس فیکس بازی میکنن!!...........:mad:
تو روح کسی ک این آقا زمانی رو بازیکن کرده..............:exclaim:

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
رویانیان پس ازباخت به تراکتور خبر داد: تصمیم‌گیری درباره کادرفنی درنشست کمیته فنی/ژوزه از پرسپولیس اخراج می شود؟

[h=2]مدیریت ورزش - سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت:[/h]
[h=4]مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: هفته آینده کمیته فنی تشکیل جلسه خواهد داد تا عملکرد کادر فنی در طول نیم فصل اول مورد ارزیابی قرار بگیرد. برپایی اردوی دوبی نیز تا مشخص شدن فهرست بازیکنان مازاد از سوی سرمربی تیم متوقف خواهد شد.
محمد رویانیان که در حال حاضر برای انجام مذاکرات با باشگاه آ.ث.میلان در ایتالیا به سر می‌برد، در پایان بازی امروز افزود: کمیته فنی پرسپولیس به منظور بررسی عملکرد کادر فنی در نیم فصل اول و تصمیم‌گیری درباره آینده تیم هفته آینده تشکیل جلسه خواهد داد. در این جلسه مجموع عملکرد تیم با در نظر گرفتن تمام جوانب امر تحت آنالیز و بررسی دقیق قرار می‌گیرد تا پس از آن تصمیم سازی شود.

وی ادامه داد: در پایان بررسی‌ها هر تصمیمی که به صلاح باشگاه پرسپولیس تشخیص داده شود، بدون اغماض اتخاذ خواهد شد. در همین ارتباط سرمربی تیم هم فهرست بازیکنان مازاد را معرفی خواهد کرد، چرا که بعضی از بازیکنان در طول بازی‌های نیم فصل اول در حد انتظار و در حد نام پرسپولیس و نام خود ظاهر نشدند که دلایل این موضوع باید مورد بررسی قرار بگیرد.
مدیر عامل پرسپولیس تصریح کرد: در بازگشت به ایران، فهرست نفرات مازاد و فهرست بازیکنان مورد نیاز را دریافت خواهیم کرد و براساس آن وارد عمل می‌شویم.

رویانیان در پایان تاکید کرد: برنامه اردوی دوبی فعلا متوقف می‌شود تا درباره آن تصمیم‌گیری مجدد صورت بگیرد. بعد از دریافت فهرست بازیکنان از سرمربی در صورت تشخیص ضرورت از سوی وی با نفراتی که قرار است تیم را در نیم فصل دوم همراهی کنند، راهی اردو خواهیم شد.
[/h]

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیر عامل - مربی - سرپرست به همراه بازیکنان گروه نابودکنندگان پرسپولیس را تشکیل دادن

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
مدیر عامل - مربی - سرپرست به همراه بازیکنان گروه نابودکنندگان پرسپولیس را تشکیل دادن
دیگه تدارکاتو هم بگو که تکمیل بشه...
مشکل ما فقط مربیه و اینکه علی کریمی و حقیقی به تیم اضافه بشن تا تیم بهتر بشه

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
استقلال قهرمان نیم فصل.:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

بازم رفتن زیر قهرمان .. خوشم میاد اون بی جنبه هایی که دیشب سر از پا نمی شناختن ضایع شدن بدجور ... با هر نتیجه بد پرسپولیس سرشونو میندازن پایین و میان اینجا ...
داماش موقعیت گلای زیادی داشت بازم اینا تو قوطی بودن ....

میشه اینقد نگی نابودی پرسپولیس ...آدم یه جوری میشه ...

قبول کن بازی قبل هیچکس رو نداشتیم ...
خانزاده و سیف الهی جز بازیکنای امید پرسپولیسن که بازی قبل بخاطر اینکه دست مربی خالی بود بازیشون داد ...
رضایی و کاظمیان ذخیره های مان که چند هفته بود بازی نکرده بودن ...همینطور آغاذمانی و علی عسکری ....وسط زمین کیو داریم؟ نوری که تو افته ما اصلا یه بازیساز نداریم ...یه کریمی بود که اونم رفت .. نقی زاده به خاطر اینکه بازیکن نداریم فیکس شده یه بازیکن لیگ یکی ...البته دستش درد نکنه واقعا باغیرته و زحمت کشیده ..
بنگر هم که نبود نورمحممدی هم که یه نیمه هم بازی نکرد مصدوم شد ...
پولادی هم بخاطر لج سرمربی نیمکت نشین شده ..6 بازیکن فیکسمون رو نداشتیم ...

این تیم تیم دوممون بود واقعا ...ما مقابل ملوان خوب بازی کردیم و حقمون برد بود رو اشتباهات گردان مساوی کردیم ...
با اضافه شدن کریمی و حقیقی و هافبکای جدید تیم بهتر میشه ..

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به خدا این تیم داره اعصابمو خورد میکنه!!!!
آخه بازیکن نداریم که داریم!دیگه چی میخواد تیم؟؟؟؟
بابا بخدا این ژوزه اصن فک کنین بهترین مربی دنیا با بهترین پیشینه باشه...برادر من به درد پرسپولیس نمیخورههههههههههههه.....اینو ما به کی بگیم؟؟؟؟
میخواین بدبخت بشیم آخر فصل بعد بگن حیف شد کاش زودتر یه فکری میکردیم...
بچه ها این فصل اوضاع همه ی تیما خرابه نگاه کنین؟؟؟پرسپولیس با این همه گند زدن هنوز 10 امتیاز با صدر فاصله داره...فکرشو بکنین اگه تیمای صدر جدول در آمادگی کامل بودن الان اوضاعمون چطور بود؟؟؟؟!!!!
در آخر من کوچیک تموم کساییم که پرسپولیسو عاشقانه دوس دارن چه تو اوج چه تو افت...
افتخار میکنم پرسپولیسی هستم...

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
[h=5]هوادار 21 ساله استقلال جان باخت

يک هوادار تيم فوتبال استقلال بعد از شکست تيم محبوبش برابر داماش گيلان و از دست دادن قهرماني نيم فصل جان باخت.
...

به گزارش فارس، بعد از شکست يک بر صفر استقلال برابر داماش گيلان در ورزشگاه عضدي رشت يکي از هواداران باشگاه استقلال از شدت ناراحتي در ورزشگاه دچار حمله قلبي شد و به دليل اينکه آمبولانس در ورزشگاه حضور نداشت او با ماشين شخصي و با تاخير به بيمارستان رازي شهر منتقل شد و در نهايت جان به جان آفرين تسليم کرد.

حبيب رفعتي ساجدي 21 ساله نام اين هوادار جوان است که امشب بخاطر فوتبال جان باخت.

--------------------------------------------

خدا رحمتش کنه هر سال چند نفر مثل این بخاطر این بازیکنای میلیاردی و این فوتبال میمیرن ...اگه قلعه نوعی اینقد اصرار نمی کرد و بازی رو تعویق نمینداختن شاید این جوون الان زنده بود ..

[/h]