نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sonor

عضو
دوستان توی تماستون این نکته رو به خبرنگار واحد مرکزی خبر بگید
که توی این وانفسای تغییر و تحولات دانشگاه آزاد
تغییر رئیس دانشگاه - تغییر رئیس حراست ، تغییر معاون روابط عمومی ، تغییر بعضی از روسا مثل رئیس دانشگاه علوم تحقیقات
چرا ما باید چوبش رو بخوریم ؟ اونا قطعا الان سرشون به تغییر و تحولات دانشگاهه بیشتر تا جواب ما !!
اما ما که نباید منتظر تغییرات بمونیم تا بعد جواب بیاد که !
شما مگه نگفتبن منبع موثق پس کو

elham m

عضو جدید
دوستان امسال تکمیل ظرفیت رشته های دیگه رو یه نگاه بندازین خیلی از واحدا تکمیل بر نمیدارن بر خلاف پارسال که کیلویی بر می داشت معلوم نیس چه خوابی برا ما دیدن
ان شاا... هر کی به مراد دلش برسه و موفق بشه و چند روز دیگه خبرای خوبی از این تاپیک بشنویم:w16:

sonor

عضو
دوستان یه خبری شنیدم که دانشگاه های علوم تحقیقات ها(به غیر از تهران) میگن دو برابر شهریه ثابت +شهریه متغیر بده بیا ثبت نام کن ایا درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

free88

کاربر فعال
سلام
.بچه امیدورام هرچه سریعتر نتایج بیاد ومن دانشجوی ترم دوم ارشد هستم .امروز تو دانشگاه حرفش بود که امسال کمتر سال پیش میگرند به خاطر اینکه دکتر معماری کم هست وبچه ترم بالای ما دربه در دنبال دکتر بودند سال های قبل خیلی گرفتند.نمیدونم شایدم این برای دانشگاه ما بود

riahi_arc55

عضو جدید
یه مسئله :D پیدا کنید پرتقال فروش را
ببین من حساب کردم سر جم حدوداً کمتر 3000 تا پسر ( تو علوم تخقیقات 2641 نفر اسکیس دادیم) 4000 تا هم دختر رفته اسکیس داده که میشه زیر 7000 نفر. تازه بعضی ها هم نیومدن که همه رو رو هم میگیریم 6000 نفر.
72 تا واحد داریم که دانشجو میگیرن اگه هر کدوم برای مهر 40 تا برای بهمن هم 40 تا بگیره قضیه حله همه هم خوش و خرم میرن سر کلاساشون.

پارسال که میگن اینقد زیاد دانشجو گرفتن کلا 27 تا واحد دانشگاه آزاد دانشجوی معماری گرفت . امسال که جای 2 و 7 عوض شده و 72 تا واحد دانشگاهی دانشجو بر میدارن خدا بخیر کنه.... :biggrin:

Arash_hz

عضو جدید
پارسال که میگن اینقد زیاد دانشجو گرفتن کلا 27 تا واحد دانشگاه آزاد دانشجوی معماری گرفت . امسال که جای 2 و 7 عوض شده و 72 تا واحد دانشگاهی دانشجو بر میدارن خدا بخیر کنه.... :biggrin:

به دلیل اشتباه تو دادن اطلاعات جهت طرح مسئله پرتقال فروش به کل گم شده :D و دیگه پیدا نمیشه ...

vampiresasan

عضو جدید
اینقدر به فکز ارشد هستم که دیشب خواب دیدم رفتم واحد مرکز میگم نتایج کی میاد ورقه اسکیس که نمرم توش 8.2 بود اورده میگه امشب نتایج میدن :دی

architect.m.gh

عضو جدید
آخرش کسی فهمید قضیه این رتبه ها و تعداد مجاز چطوریاس ؟
آخه مشهد آخرین فرد قبول رتبه 194 با تراز 6050 ولی علوم تحقیقات رتبه 230 با تراز 6500 .
چطوریه ؟
امیدوارم همه انتخابه اول قبول بشن :smile:

sora66

عضو جدید
نمیدونم تا چند روز دیگه صبح با استرس بیدار میشم از شبی که همش با فکر این اعلام نتایج خوابیدم..اما واقعا داریم تمرین صبر میکنیم..فقط قبول شدن یا نشدن نیست..داریم فرصت هارو از دست میدیم..چه برای خوندن دوباره جه واسه سر کار رفتن یا همه ی فعالیت های روزانه که به برنامه ریزی بلند مدت نیاز داره..امیدوارم یک نتیجه خوب جبران کنه این روزهارو.

zaha hadid26

کاربر فعال
اینقدر به فکز ارشد هستم که دیشب خواب دیدم رفتم واحد مرکز میگم نتایج کی میاد ورقه اسکیس که نمرم توش 8.2 بود اورده میگه امشب نتایج میدن :دی
چه جالب منم دقیقا مشابه همین خواب و دیدم اما نمره ی من 24.8 بود!!!!

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک فاجعه بزرگ

یک فاجعه بزرگ

به سلامتی اون آزمون الکی هم که بود به لطف ریاست جدید دانشگاه آزاد اسلامی حذف کردن، کارشناسی ارشد بدون آزمون برای ادامه تحصیل آقایون و خانم های مهندس معماااااار در آزاد هریس... به سلامتی اونایی که یه زمانی کم و بیش درس میخوندن و کنکور میدادن واسه ادامه تحصیلاتشون :))http://www.herisiau.ac.ir/fa/news/detail/383.aspx

آخرین ویرایش:

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کنم این رتبه ها هیچ حساب کتابی نداره

ظاهرا به اینصورته که مثلا تو علوم تحقیقات اخرین نفر قبولی رتبش(در کل)233 بوده در این بین ممکنه یه نفر با رتبه مثلا 210 واحد دیگه ای رو انتخاب کرده باشه بنابراین آخرین رتبه فرد قبول تعداد افراد مجاز رو نشون نمیده.
امیدوارم بعد از اسکیس هم رتبه ها کلی حساب بشه و شانس قبولی تو واحدهای دیگه رو ازدست ندیم.

Paradiso100

عضو جدید
دوستان امسال تکمیل ظرفیت رشته های دیگه رو یه نگاه بندازین خیلی از واحدا تکمیل بر نمیدارن بر خلاف پارسال که کیلویی بر می داشت معلوم نیس چه خوابی برا ما دیدن
ان شاا... هر کی به مراد دلش برسه و موفق بشه و چند روز دیگه خبرای خوبی از این تاپیک بشنویم:w16:

همینطوره . امسال کم شده ظرفیتشون .

elham m

عضو جدید
خدا ازتون نگذره که این طوری یه عده زیادی از جوونا رو به بازی گرفتین بابا همه یه سری مشکلاتی دارن برنامه هایی دارن میخوان تکلیفشون رو بدونن:(
من نمی دونم یه اطلاع رسانی که نتایج کی میاد اینا رو می کشه:mad: مردیم هر روز از استرس:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا