دانشگاه علم و صنعت ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiing

سلااااااااااااام سلاااااااااااام سارا خانوم
قرار گذاشتیم سه شنبه ساعت 11:30 صبح بریم yahoo conference
اگه شما هم میای آی دیتونو به من بفرستین تا سه شنبه راس اون ساعت همه بریم یاهو

msadeghz

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااااااااااااام بر همگییییییییییییییی
مخصوصااااااااااا آقا حسسسسسسسسسسسام گل گلاااااااااااب
صادق جون چطور مطوری؟؟؟؟؟ انتخاب واحد کردی؟ چند واحد؟ بتوضیح برامون...
من که انتخابیدم 18 واحد ..... هوووووووورا ولی میخواستم برنامه نویسی با بهزادی هم بردارم که نشد:( ملت خورن.... همون ثانیه های اول تفوف شد:(
صادق جون برای yahoo conference هم اون روز و اون ساعت آن لاین باش بعد آی دیتم به من بده از الان که من همه رو دعوت کنم...
سلام
6 واحد آز و عمومی و یه پایه
هنوز انتخاب گرایش نشدیم درسا رو تو حذف و اضافه ارائه می دن
خودت برو آی دیم رو از تو پروفایلم بردار
;)

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

salaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
FARDA YADETUN NARE!!!!!
HAR KY KHAST BIAD
SESHANBE SAATE 11:30

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مریم جان تولدت مبارک

مریم جان تولدت مبارک

سلام بچه ها
امروز تولد دوست جون جون من ........... کاربر قدیمی تاپیکمون مریم راد هست

مریم جان تولدت مبارک گلم
امیدوارم سالیان سال در سلامتی و خوشی زندگی کنی :gol::gol::gol:

t.salehi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
انقدر نيومدم اينجا خيلي از بچه ها رو نميشناسم!!!!!!!!!!!!:redface:

wooooooooowwwwwwwwwwwwwwww
سارا چه كردي دستت درد نكنه :heart::heart::heart:

مريم جان تولدت مبارك باشه، سال خيلي خيلي خوبي داشته باشي:gol::gol::gol::gol::heart::heart::heart::heart:
حالا سارا رو هم كه عروس ميكنيم، ولي ايشالا امسال عروسي خودت هم بيايم;)

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
سارای عزیزم ممنونم.چه جوری محبتتو جبران کنم.یه عالمه بوس مهربون.ایشال شیرینی عروسیت!

خواهش می کنم گلم همین که تولدت بهونه ای شد که بیاین اینجا خودش جبران زحمات منه ..:biggrin::biggrin:........ باید زودتر به دنیا میومدی:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

سلام به همه

مريم جان تولدت مبارك باشه، سال خيلي خيلي خوبي داشته باشي:gol:

تعریف کن از نیومدنت ............. :mad:
من فهلا قصد ازتواج ندارم و می خواهم پله های ترقی را یک به یک طی کنم :D:):biggrin:

Clemenza

عضو جدید
به به ارفقای قدیمی. مریم عزیز تولدت بسیار مبارک باشه. خدا به این خواهر عزیز دلمون سارا هم خیر عطا فرماید که بدین بهانه ی میمون ما رو به یک سال پیش برد. امیدوارم عروسی سه تاتون جبران کنیم. البته اول طیبه بعدش مریم

aban68

عضو جدید
:gol:خوب این سومین جایی که من دارم به مریم عزیزم تبریک میگم:biggrin:
راستی تولد حسام هم بوده با تاخیر تبریک میگم ببخشید:redface:البته کلی براش جشن گرفتیم کلی شعر خوندیم جبران کردیم تا حدودی:redface:
:w17::w31:اینم برای هر دوتاشون:w32::w14:
خیلی خوشحالم که همتونو میبینم;)
بوی عروسی میاد:cool:چه خبره:cool:ما شیرینی میخواییم فراموش نشه:D
علی هم که دست خالی اومد یه تبریک گفت و رفت پس شعری کادویی شیرینی چیزی نیوردی؟؟؟؟:surprised:

msadeghz

عضو جدید
سلام سلام سلام
امروز چقدر شلوغ پلوغ بوده تاپیک!
بین همه تصاویر این تصاویر بسیار معنا دار و جهت دار هستند من که بسیار با هاشون حال کردم!!!!
مریم خانوم تولدتون مبارک مبارک تولدت مبارک برو! شمعارو فوت کن تا صد سال زنده باشی .....
:redface::redface::redface:

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سلام سلام
امروز چقدر شلوغ پلوغ بوده تاپیک!
بین همه تصاویر این تصاویر بسیار معنا دار و جهت دار هستند من که بسیار با هاشون حال کردم!!!!
مریم خانوم تولدتون مبارک مبارک تولدت مبارک برو! شمعارو فوت کن تا صد سال زنده باشی .....
:redface::redface::redface:
این تصاویر خاص مریم گل منه:gol:

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiing

سللللللللللللللللللااااااااااااااام
مرسسسسسسسسسسی سارا جان
تولد شما هم پیشاپیش مبارک!!!
هههههههههه:):):):):):):):):):):)

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

سلااااااااااااااام بر همگییییییی مخصوصا اونایی که چند روز پیش تولدشون بووووووود:biggrin:
خبر دست اول از دانشگااااااه اینکه مهلت انتخااااااب واحد تفووووووف شد و از فردا کلاسای عادیه دانشگاه شروع میشه
ای وااااااااااای دوباره درس ...... دوباره دانشگاه :(
نه که من خیلییییییییییی از درس و دانشگاه و مشق شب و اینا خوشم میااااااد از اون لحاظ میییییییگم:D

msadeghz

عضو جدید
سلااااااااااااااام بر همگییییییی مخصوصا اونایی که چند روز پیش تولدشون بووووووود:biggrin:
خبر دست اول از دانشگااااااه اینکه مهلت انتخااااااب واحد تفووووووف شد و از فردا کلاسای عادیه دانشگاه شروع میشه
نه که من خیلییییییییییی از درس و دانشگاه و مشق شب و اینا خوشم میااااااد از اون لحاظ میییییییگم:D
سلام
چند واحد برداشتی؟
من 6 واحد برداشتم!! :D

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام مخصوص بر تو تنبل!!!

چه عجب پسر تو فارسی نوشتی!تنبل پاشو برو سر کلاسات!

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه

مريم جان تولدت مبارك باشه، سال خيلي خيلي خوبي داشته باشي:gol::gol::gol::gol::heart::heart::heart::heart:

ممنونم گل خوشگلم.ایشالا عروسی شما!ما غلط کنیم قبل شما بریم.تا ته سال چیزی نمونده کو داماد؟

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش می کنم گلم همین که تولدت بهونه ای شد که بیاین اینجا خودش جبران زحمات منه ..:biggrin::biggrin:........ باید زودتر به دنیا میومدی:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

تعریف کن از نیومدنت ............. :mad:
من فهلا قصد ازتواج ندارم و می خواهم پله های ترقی را یک به یک طی کنم :D:):biggrin:

نخیر باید عروس شی.چقدر درس می خونی.دهه!منم سارایی دلم واسه اینجا تنگ شده بود.

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به ارفقای قدیمی. مریم عزیز تولدت بسیار مبارک باشه. خدا به این خواهر عزیز دلمون سارا هم خیر عطا فرماید که بدین بهانه ی میمون ما رو به یک سال پیش برد. امیدوارم عروسی سه تاتون جبران کنیم. البته اول طیبه بعدش مریم

به به رفیق ما!ممنونم علی.سارا همیشه سبب خیره.شاید اول تو دوماد شی.بعدشم ......

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:خوب این سومین جایی که من دارم به مریم عزیزم تبریک میگم:biggrin:
راستی تولد حسام هم بوده با تاخیر تبریک میگم ببخشید:redface:البته کلی براش جشن گرفتیم کلی شعر خوندیم جبران کردیم تا حدودی:redface:
:w17::w31:اینم برای هر دوتاشون:w32::w14:
خیلی خوشحالم که همتونو میبینم;)
بوی عروسی میاد:cool:چه خبره:cool:ما شیرینی میخواییم فراموش نشه:D
علی هم که دست خالی اومد یه تبریک گفت و رفت پس شعری کادویی شیرینی چیزی نیوردی؟؟؟؟:surprised:

سلام نگار مهربونم:gol:
فدات بشم که فقط شرمندت شدم.ایشالا عروسی تو وطیبه وسارا و علی و حسام و صادق جبران کنم.البته اگه قابل بدونید دعوت کنید.
ما هم خوشحالیم از دیدنت!ایشالا بیای تهران از نزدیک ببینمت.علی خودشو اورده خیلیه تپل!اون جیب مارو نزنه.......:biggrin:

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

سلاااام بر همگی .... بنده حسام هستم از دانشگاه علم و صنعت دانشکده ی مهندسی مواد و متالورژی گزارش میدم
الان بر و بچ همه سر کلاساشونن و فضای دانشگاه آرومه ولی سرررررررررررررررررررررررد
من 18 واحد برداشتم که متاسفانه کلاس صبح اولم که رفتم به احتمال زیاد حذف میشه:cry:
بگو چرا!!! چون ظرفیت 32تاس ولی 9 نفر ثبت نام کردن:cry::cry: اگه کسی رو میشناسید بگید بیاد کلاس اصول اسخراج فلزات 1 ثبت نام کنه:(

hesam02

عضو جدید
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟ مریم جان جبران میکنی جدی؟؟؟؟ دمت قییییییییژژژژژژژژ
من دعوتت میکنم عروسیم ... بیایااااا باشه؟ باشه؟؟ میای؟؟؟ بگو میای؟؟ باشه؟؟؟ بیا دیگه؟ باشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.