ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

abasbn

عضو جدید
به درصدای من امیدی هست؟ ریاضی 18،سیالات 23 ،جامدات 22 بقیه سفید،معدلمم 17.60

abasbn

عضو جدید
کجا گفته باید بالا 18.5 باشی؟!!!من دانشگاه تهران خوندم،مکانیک ماشین های کشاورزی،یعنی اگه رشته خودمم شرکت می کردم نمی تونستم ازین سهمیه استفاده کنم؟

saeed_70_nagi

عضو جدید
کجا گفته باید بالا 18.5 باشی؟!!!من دانشگاه تهران خوندم،مکانیک ماشین های کشاورزی،یعنی اگه رشته خودمم شرکت می کردم نمی تونستم ازین سهمیه استفاده کنم؟
حالا اگه شانس بیاری شاید بشه

چون دقیقا یادمه که پارسال کلا این بخش نامه رو سنجش برداشت

amir-mehrizi

عضو جدید
بچه هاسلام. من با این درصدا چند میشم به نظرتون:
زبان 35
ریاضی 15
جامدات 35
ساخت بین 25 تا 35 حساب کردم

iranahvaz

عضو جدید
انحراف سوپرت فوقاني را من ٥ زدم زدم رشته ام هم ساخت ني درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sheykh_bahaee

عضو جدید
بچه هاسلام. من با این درصدا چند میشم به نظرتون:
زبان 35
ریاضی 15
جامدات 35
ساخت بین 25 تا 35 حساب کردم

سلام هم دانشگاهی
احتمال زیاد شبانه دانشگاه تهران رو بیاری.

البته چون کلید ساخت معلوم نیست چیزی نمیشه گفت.
ولی حتما قبولی تهران
من سوالای ریاضیم رو با آقاسی چک کردم 11 تایی که زده بودم درست بود 55 درصد . نامردا مهندسی 7 تا داده بودن منم مهندسی اصلا نخوندم.
جامدات هم 10 زدم که 8تاش 100 درصد درسته. اون دوتا هم احتمال زیاد درست باشه حداقل 40 میشه.

اگه صفحه اول ساخت رو جا نمی زاشتم ساختمم بالا میشد باز خدا رو شکر هرچی خدا بخواد.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
امسال ميانگين درصداي ساخت بالاتر از پارساله البته با اومدن كليد ميشه مطمئن تر شد.
من خودم رياضي جامداتم زياد جالب نشد با اون پاسخاي استاد آغاسي رياضي 38 جامدات بين 20-30 سيالات15 ساختم اگه كليد درست بياد زير 45 نميشم.
راستي دوستان ساخت و توليد حتما بايد سوالات رو تا قبل از اومدن كليد بررسي كنيم
سوال 111 رو ديروز بررسي كرديم ظاهرا پاسخ همون ابزار كاربايدي ميشه
در مورد سوال 112 : اين سوال تكراري بود و خيلي ساده كافي بود نرخ براده برداري رو حساب كنيد و بر راندمان ماشينكاري تقسيم تا توان لازم ماشينكاري به دست بياد جوابشم ميشه 19.44گزينه 4 دفترچه a

sourena23

عضو جدید
یکی از دوستان گفته بود که امروز ماهان حل رو واسه کسایی که شرکت کردن تو آزموناش میل می کنه ...ایشونم قول دادن میزارن اینجا ..خبری نشد از شون؟

DrAliNasr

عضو جدید
101 گزینه 2 میشه؟ بابا یه نفر جواب من بد بخت بده !!!:(
جواب در گزینه ها نبود
در حقیقت سرعت نقطه D از لینک BD برابر 1.2 تقسیم بر cos 30 است و سرعت دورانی لینک BD برابر سرعت نقطه D تقسیم بر 300 و سرعت نقطه A برابر سرعت دورانی ضرب در 200 است که نتیجه 0.92 است و در گزینه ها وجود نداشت
با این حال گزینه 0.8 نزدیکتر از 1.2 بود
البته اگر محاسبات را با ماشین حساب مهندسی حل کنیم جواب 0.92 بدست می آید و اگر فرض را بر این بگذاریم که طراح سوال یک استاد تهرانی باشد و رادیکال 3 را برابر 1.7 بگیرد و کلی هم در محاسبات ساده سازی کند جواب به 0.8 نزدیکتر می شود

تو رو به خدا روی محاسبات من فتوا الکی ندید!!! چون من درس های دینامیک، دینامیک ماشین، طراحی مکانیزم و رباتیک را با نمره بالایی گذراندم

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا