زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

cairo

عضو جدید
بچه ها من مسافرم دارم میرم اونورا حمیدرضا میدونه:smile: هیچ کدوم نیستین .من که زیاد اینجا نبودم ولی اگه بدی از ما دیدین حلال کنید.راستی از افسون خانوم گل یادم رفت احوال پرسی کنم.مدیر تالار یه دونه اونم افسون:gol::gol::gol:
اگه تونستم باز میام پیشتون ولی فعلا چند ماهی نیستم.بای بای:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام به مرمت گر جوون و fgni عزیز....که اسم هیچ کدومم نمیدونم!!! خوبیین؟ خوشی؟ من امیر مسعود هستم....
سلام امير مسعود منو نميشناسي باشه من محمد رضا هستم اميدوارم از زيارت من خوشبخت شده باشي
مثل اینکه هیچکس اینجا نیست. اقا رضا منم فرهادم خوشحالیم خوشحالیم از اشناییت.;)مثل اینکه حمیدرضا راست میگفت باید سماق بمکم:confused:

سالام فرهاد جان خوبي يه چند وقتيه نمياي يا مياي سك سك در ميري
چه خبرا اين حميد رضا كاشتت اينجا نه ؟
ميگم يكي ميگفت مثل من چاقي درست ميگفت يا نه

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل اینکه هیچکس اینجا نیست. اقا رضا منم فرهادم خوشحالیم خوشحالیم از اشناییت.;)مثل اینکه حمیدرضا راست میگفت باید سماق بمکم:confused:
سلام آقا فرهاد کم پیدا خوبی ...؟
چی و سماق بمکی ...؟

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
بچه ها من مسافرم دارم میرم اونورا حمیدرضا میدونه:smile: هیچ کدوم نیستین .من که زیاد اینجا نبودم ولی اگه بدی از ما دیدین حلال کنید.راستی از افسون خانوم گل یادم رفت احوال پرسی کنم.مدیر تالار یه دونه اونم افسون:gol::gol::gol:
اگه تونستم باز میام پیشتون ولی فعلا چند ماهی نیستم.بای بای:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

فرهاد هر جا ميري خدا به همراهت اما ببين كاميتم ببر خوب حالا خودت نگفتي اونور كجاست اما حميد بياد از زير زبونش ميكشيم :gol:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
نفيسه خوبي امروز چقدر اواتار عوض كردي چه خبره :gol: اما اين هم خوبه نكنه خودتي :surprised:

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به یرو بچ...منم باز اومدم.....چه خبر زهرا خانم خوبی؟ خوشی؟ سلامتی؟ ایام به کام هست انشااالله؟

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب!!! نه بابا ندیدم...فقط چرخه بتا اکسداسیونو دیدم که داشت دنبالت میگشت پیچوندمش رفت!!!!

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
علیکم السلام
از احوالات شما؟
میبینم که کسی نیست!
میان
خوبی دوست گلم؟؟؟؟
سلام به یرو بچ...منم باز اومدم.....چه خبر زهرا خانم خوبی؟ خوشی؟ سلامتی؟ ایام به کام هست انشااالله؟

سلام امیر مسعود جان
چه میکنی با امتحانات؟؟؟

خوشحالم دوتاتونو اینجا میبینم

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب!!! نه بابا ندیدم...فقط چرخه بتا اکسداسیونو دیدم که داشت دنبالت میگشت پیچوندمش رفت!!!!

امیر دیشب داشتم خواب میدیدم!
دارم دور یه میدون دور میزنم
هی همینطوری دور میزنم
این یارو سوکسیناته هم بود بعد سر هر دور سوکسیناته غیبش میزد
نفهمیدم بالاخره کجا میرفت هی از میدون خارج میشد! :surprised:

میدونی که! گلی اکسالاتو میگما!
نرسیده به تقاطع خیابون عرضه و کالا...

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
هی همینطوری دور میزنم

خیره.......بهش میرسی....

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
میان
خوبی دوست گلم؟؟؟؟

سلام امیر مسعود جان
چه میکنی با امتحانات؟؟؟

من خوبم امیر بده :surprised:
نه نه امیر خوبه من بدم :surprised:
نه نه من خوبم من بده :surprised:
نه نه امیر منم امیر بده :surprised:
.
.
.
امیییییییییییییر!
:wallbash:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هی همینطوری دور میزنم

گلی اکسالاتو که الهی دورش بگردم...حرف اون عرضه و تقاضا را نزن حکه امروز سر جلسه منو.......
حمید فرض کن سه تا از سوالای امتحان تو جبیت باشه....نتونی تکون بخوری تا میومدم دستمو ببرم بالا....این زنه عین جن 4 چشمی میپرید تو ورقه من.....بعدم که اقای زمندی علنا مورد عنایت قرار دادن و فرمودن عمرا بذارم به ورقه تو جیبت دست بزنی!!! داشتم منفجر میشدم....حمیییییییییییییییییییییییید

میان
خوبی دوست گلم؟؟؟؟

سلام امیر مسعود جان
چه میکنی با امتحانات؟؟؟

:surprised::surprised::surprised: ما که همیشه تو نیم متری همیم!!!!

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
گلی اکسالاتو که الهی دورش بگردم...حرف اون عرضه و تقاضا را نزن حکه امروز سر جلسه منو.......
حمید فرض کن سه تا از سوالای امتحان تو جبیت باشه....نتونی تکون بخوری تا میومدم دستمو ببرم بالا....این زنه عین جن 4 چشمی میپرید تو ورقه من.....بعدم که اقای زمندی علنا مورد عنایت قرار دادن و فرمودن عمرا بذارم به ورقه تو جیبت دست بزنی!!! داشتم منفجر میشدم....حمیییییییییییییییییییییییید

:surprised::surprised::surprised: ما که همیشه تو نیم متری همیم!!!!
وایییییییییییییییییی
چه اعتماد بنفسی....
سلام به همه دوستان گل بیدمشک:w17::w17::w17:

سلام دوست گلم
خوبی؟
خوش امدی

بالا