خانومهای باشگاه بفرمایید داخل...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

هستی فرهادی

عضو جدید
سلام به همه ی خانومهای محترم باشگاه.
یه مسئله ای که در بعضی از تاپیک ها دیدم ذهنم رو به خوش مشغول کرد و این بود که؟
خانومها چقدر از خانوم بودنتون احساس رضایت می کنید و البته افتخار؟؟؟

من خودم از زن بودن و همه ی احساس های زنانگی که دارم از صمیم قلب رضایت دارم و به خودم به عنوان یه زن که وجودش مایه آرامش خیلی هاست افتخار می کنم.

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی خانومهای محترم باشگاه.
یه مسئله ای که در بعضی از تاپیک ها دیدم ذهنم رو به خوش مشغول کرد و این بود که؟
خانومها چقدر از خانوم بودنتون احساس رضایت می کنید و البته افتخار؟؟؟

من خودم از زن بودن و همه ی احساس های زنانگی که دارم از صمیم قلب رضایت دارم و به خودم به عنوان یه زن که وجودش مایه آرامش خیلی هاست افتخار می کنم.

سلام . ممنون از تاپیکت . منم از زن بودن خودم راضی ام .( مرد از دامن زن به معراج میرسد )
خدا رو شاکرم:heart:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید دوست من راحت تر باشه ولی این نظر شماست و قابل احترام هستش ولی عزیز من سختی های خودشم داره (هر چند شاید آزادی بیشتری داشته باشند ) ولی در آینده باید خرج یه زندگی رو بدهند ، این خودش بزرگترین مسئولیته . قبول داری ؟

khoshhal

عضو جدید
شاید دوست من راحت تر باشه ولی این نظر شماست و قابل احترام هستش ولی عزیز من سختی های خودشم داره (هر چند شاید آزادی بیشتری داشته باشند ) ولی در آینده باید خرج یه زندگی رو بدهند ، این خودش بزرگترین مسئولیته . قبول داری ؟

شما واقعن مطمئنی؟من که بعید می دونم تازه اگر کلی به زن بودنمون افتخار کنیم آخر می شیم ضعیفه ی قوی

zina

عضو جدید
من خوشحالم که خدا منو زن آفرید چون به نظر من خدا بعد از اینکه مردو آفرید فهمید دنیا یه چیزی کم داره و بعدش زنو افرید و اون چیز محبت واحساسه ...
به هر حال من خدا هر چی که منو می افرید فرقی نمی کرد و من در هر حال شاکر وسپاسگذارم که به من نعمت زندگی و عشق ورزیدنو داد:gol::gol::gol:

Mehdi.A

عضو جدید
با عرض معذرت از خانومهای تالار، آخه این دیگه از اون حرفها بود.

...و خدا میفرماید:

در خانه ای که زن در آن نباشد هیچ فرشته ای قدم در آن منزل نمیگذارد

این حرف درمورد عزرائیل هم صدق می کنه؟ آخه عزرائیل هم جزء فرشته هاست.

امیر Amir

عضو جدید
:smile:

عزراییل دیگه Multimedia هست.

ولی یک زن برای اینکه بتونه به زن بودن خودش افتخار بکنه باید فکر بکنه از زنیت اون مردانی بزرگ به جامعه تحویل داده میشن...

گذشته از این حرفهای کلیشه ای تکراری...

باید بگم...

اگر در دنیا فقط مرد وجود جنگ و کشتار دنیا رو بر میداشت...اما

اگر در دنیا فقط زن وجود داشت هیچ جنگی انجام نمیشد.

:)

tamizi

عضو جدید
با معذرت از خانمها جهت کنجکاوی امدم تو که یاد این بیت افتادم گفتم دونیتنش برای شما هم ضرری نداره:warn:

زن بلا باشد به هر کاشانه ای
بی بلا هرگز نباشد خانه ای

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز

مگه عزرائیل بده:eek: که اینجوری میگی حتما یه حکمتی داشته که خدا خلقش کرده. شما چرا حسادت می کنی؟خوب عزرائیل هم فرشته ی خداست

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما واقعن مطمئنی؟من که بعید می دونم تازه اگر کلی به زن بودنمون افتخار کنیم آخر می شیم ضعیفه ی قوی

عزیزم اگر کسی بتون گفت ضعیفه مطمئن باش چون خودش ضعیف هست اینو گفته خواسته ضعف های خودش دیده نشه و کسی دیگرو با خودش شریک کرده باشه;)

هستی فرهادی

عضو جدید
...

...

سلام به همه ی خانومهای فهیم و با احساس باشگاه. لطف کنید برای فهم هر چه بیشتر اینکه زن بودن مهمترین واقعه آفرینش بوده، هر یک از خانومها دلایل افتخار به زن بودن خود را بیان نمایند.
در ضمن آقایون محترمه لطف بنمایند که کمتر سنگ اندازی کنن تا کمتر کوچک شوند.

پرندیس

کاربر بیش فعال
سلام به همه ی خانومهای فهیم و با احساس باشگاه. لطف کنید برای فهم هر چه بیشتر اینکه زن بودن مهمترین واقعه آفرینش بوده، هر یک از خانومها دلایل افتخار به زن بودن خود را بیان نمایند.
در ضمن آقایون محترمه لطف بنمایند که کمتر سنگ اندازی کنن تا کمتر کوچک شوند.
سلام دوست عزیز..
مردهمانند زن اشرف مخلوقات هست....ولی مثل زن با احساس و لطیف نیست... خدا فرمودن ظرافت زن از تدابیر آفرینش است.....
ولی متاسفانه مردهای امروزه اصلا شبیه مرد نیستن.....اون مردانگی رو ندارن(منظورم صدای خشن و.....)نیست...مردانگی که باعث افتخار یه زن باشه....این یک دلیل از انبوه دلایلی هست که من به زن بودنم افتخار می کنم.....

وضعیت
موضوع بسته شده است.