من اينجا بس دلم تنگ است!!!!

صهبا

عضو جدید
سلام دوستان
امروز جمعه 24 آبانه،هميشه جمعه ها غروب دلگيره،آدم بيش از حد احساس تنهايي داره،ولي تا حالا به اين فكر كرديد وقتي همه ي روزهاي زندگيتون جمعه باشه چي ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟
من الان سال ها و ماه ها هست كه همه ي روزاي زندگيم جمعه هست،دلگير و سرد.
واقعا" آدم چكار ميتونه بكنه،وقتي همه چيز براش دلگيره وقتي هيچ قلبي براش نميتپه وقتي زندگيش سرده مثل زمستون وقتي........شما بگيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صهبا

عضو جدید
خسته و در به در شهر غمم
شبم از هر چی شبه سياهتره
زندگی زندون سرد کينه هاست
رو دلم زخم هزارتا خنجره
چی ميشد اون دستای کوچيک و گرم
رو سرم دست نوازش ميکشيد
چی ميشد تو خونه کوچيک من
غنچه های گل غم وا نميشد
چی ميشد هيچ کسی تنهام نميذاشت
جز خدا هيچ کسی تنها نميشد
من هنوز در به در شهر غمم
شبم از هر چی شبه سياهتره
زندگی زندون سرد کينه هاست
رو دلم زخم هزارتا خنجره
من هنوز در به در شهر غمم ...​

صهبا

عضو جدید
سلام دوستان عزيز
ممنون از پاسخ هاتون.
شما درست ميگيد vida جان،من هم به اين مسئله معتقدم خيلي زياد.اگه خدارو نداشتم الان معلوم نبود چه بلا هايي به سرم ميومد ولي مشكل من اين هست كه من هيچ حسي نسبت به زندگي ندارم.

solar flare

مدیر بازنشسته
دوست عزيز در مقابل تمام مشكلات تنها چيزي كه ميتونه كمكتون كنه فقط صبره
در زندگي همه ما نقاط تاريكي هم هستند كه گاهي تحمل اين مشكلات براي ما سخت ميشه
من به شما فقط يك پيشنهاد ميدم خودتو نباز باش و مقاومت كن
بدون كه اگه مقاومت كني كم كم مشكلات در مقابل شما كم ميارن
نه شما در مقابل مشكلات

vida

عضو جدید
حتمایک دلیلی وجود داره مگه میشه همین طوری بی احساس شدسعی کن به دنبال ریشه اصلی مشکلباشی ببین کجای کار می لنگه با غصه خوردن که کاری درست نمی شه حتما یه جایی اشتباه کردی

صهبا

عضو جدید
صبر و مقاومت واقعا" تا چه حد.
واقعا" تمام تلاشم رو كردم كه صبر كنم خيلي هم صبر كردم حتي باهاش جنگيدم ولي واقعا" بي فايده هست.
اميدوارم هيچ وقت كسي تو زندگيش به اين نقطه نرسه،صبرش هم آدمو داغون ميكنه.

بازم ممنونم دوستان،از همتون:gol:

صهبا

عضو جدید
vidaye عزيز من هميشه به اين حرف معتقد بودم و هستم كه زندگي اكنون آدم ها نتيجه ي تفكرات و رفتارهاشون هست.
از اين بابت خيلي سعي كردم تو زندگي هر جوري كه ميشه تغيير ايجاد كنم ولي آخرش به بن بست رسيدم.ديگه نميدونم بايد چكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//:cry:

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما اشتباه می کنید خدا هیچ وقت تنها مون نمی گذاره منتها این ما هستیم که چشم بصیرت دیدن خدا رو نداریم

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما چطور این حرفارو می زنید شده یه روز به خودتون بگید من چطور میشه که راه میرم چی میشه که میبینم چطور میتونم فکر کنمو.......................................
جای تاسف که فکر می کنید خدا ما انسان ها رو تنها میگذاره اصلا این طور نیست ای ما ادم ها هستیم که خدا رو انطور که شایسته ی خداوندیه درک نکردیم شما اگه یه روز نسبت به دوستتون مرتکب خطا شید اون فرد باهاتون قهر می کنه یا......ولی خدا چی بدون اینکه ازش عذر خواهی کنیم تو مشکل بعدی دستمونو میگیره تا زمین نخوریم حالا این چند بیت رو خوب گوش کنید کاش می شد هممون قدر خدایی رو که داریم این گنج تموم نشدنی فقط یه ذره قدرش رو میدونستیم

هر کس به طریقی دل ما میشکند بیگانه جدا دوست جدا می شکند بیگانه اگر می شکند حرفی نیست من در عجبم دوست را می شکند

آفرینش همه تنبیه خداوند داست دل

m_azar

عضو جدید
سلام دوستان
امروز جمعه 24 آبانه،هميشه جمعه ها غروب دلگيره،آدم بيش از حد احساس تنهايي داره،ولي تا حالا به اين فكر كرديد وقتي همه ي روزهاي زندگيتون جمعه باشه چي ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا" آدم چكار ميتونه بكنه،وقتي همه چيز براش دلگيره وقتي هيچ قلبي براش نميتپه وقتي زندگيش سرده مثل زمستون وقتي........شما بگيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صهبا جان نه می خوام شعار بدم نه چیزی،من امروز پست شما رو دیدم در حالیکه پریروز که شما اون پست رو زدید خودم در بدترین شرایطی بودم که در تمام زندگیم تجربه کردم.
می دونی حتی به خدا کفر گفتم و شاید به قول افشین گفتم خدا هم من رو تنها گذاشته.
اما امروز که عاقلانه تر نگاه می کنم جای پاش روتو این چند روز عذاب آور پررنگ تر از همیشه می بینم. اگر من نتونم روزهایی مثل این رو تحمل کنم چطور ممکنه بتونم یک انسان کامل شم، چطور ممکنه بتونم این مسیر طولانی رو که خیلی بدتر از اینها برام در نظر گرفته ادامه بدم؟ با خودم فکر کردم اگر نمی تونی این مشکل رو تحمل کنی امروز خودت رو بکش چون فردا بدتر از اینها خواهی دید.
زندگی ما همه تکراریه و همه پر از درد، هر وقت این دردها آزارت داد به این فکر کن که تنها نیستی و خیلیها هستن که نه تنها شرایط مشابه که خیلی بدتر از تو دارن.
الان خدا با من قهر کرده(هر چند بزرگتر از این حرفهاست) چون من جمعه خیلی بهش بد گفتم اما تو اوج اون لحظاتم باور داشتم که با حکمتش این چیزا رو جلو پام می ذاره.
میگن خدا گر ز حکمت ببندد دری، زرحمت گشاید در دیگری...
کافیه به این بیت باور داشته باشی، تجربه های بسیار تلخ زندگی به من نشون داد که همیشه پشت همه اتفاق های زندگی حکمتی بوده و حتی گاهی اگرچه تلخ و غیر قابل بازگشت بوده اما درسی به من داده که در یک موقعیت مهمتر از اون تجربه استفاده کنم پس شکست کوچیک ارزش پیروزی بزرگتر رو داشته.
دوست من، اول به خدا و حکمتش ایمان داشته باش، بعد برای خودت مشغله ای جور کن که ساعت فکر کردن به چرا و اما و اگر نداشته باشی، در نهایت از خدا صبر بخواه تا بتونی زمان رو تا روزی که قراره بهترین حکمتش رو نصیبت کنه تحمل کنی،اون وقت می بینی وقتی انتظارش رو نداری خوشبختی و نتیجهء صبرت مستقیما درب خونه تورو می زنه. به درهای بسته شده نگاه نکن، بگرد دنبال یک در باز.
اگر مایل بودی کتاب راز و 4 اثر از فلورانس اسکاولشین رو بخون.
موفق باشی خانمی.:gol:

صهبا

عضو جدید
سلام دوستان
از پاسخ ها و راهنمايي هاي همتون ممنونم.ولي من مطمئنم كه خيلي بيشتر از شما به خدا اعتقاد دارم و مخصوصا به اين جمله ي (خدا گر ز حكمت ببندد دري به رحمت گشايد در ديگري....) و الا تا الان كه 3 سال شده نمي تونستم دوام بيارم و هنوز ته دلم اميد به خدا باشه .
من اين تاپيك رو به اين دليل زدم كه بتونم فرياد بزنم بگم خسته شدم از صبر از تحمل.
شايد اين طوري آروم تر بشم حتي براي ادامه ي صبر كردنم.
من فقط نسبت به زندگيم حسي ندارم نسبت به آدماي اطرافم ،نگفتم كه نسبت به خدا هم حسي ندارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
احساس من سير شدن از زندگيم و اطرافم هست،انگار كه هيچ وابستگي به اين دنيا نداشتم و ندارم كه براي اين مسئله ازتون راهنمايي ميخوام.

بازم از همتون ممنونم.:gol::gol::gol::gol:

sma519

عضو جدید
سلام دوستان
سلام دوست من:):gol:
من فکر میکنم به این خاطره که ما روز جمعه رو خوب درکش نمیکنیم ، نه ؟؟؟

شاید دلش میخواد به ما بگه که لااقل جمعه رو دیگه باید تنوع داشته بایم . یعنی اون روز رو اونطوری که اون میخواد سپری کنیم ، نه اینکه قلاب روال سایر روزهای هفته رو دور گردنش بندازیم .
من امتحان کردم و جواب گرفتم .
تا حالا امتحانش کردی ؟؟؟ :):gol:
بشر لایق بهترینها و تازه گیهاست .( فکر میکنی شعار میدم ، نه ؟؟؟ ):)

مهدي از تهران

عضو جدید
سلام دوستان
از پاسخ ها و راهنمايي هاي همتون ممنونم.ولي من مطمئنم كه خيلي بيشتر از شما به خدا اعتقاد دارم و مخصوصا به اين جمله ي (خدا گر ز حكمت ببندد دري به رحمت گشايد در ديگري....) و الا تا الان كه 3 سال شده نمي تونستم دوام بيارم و هنوز ته دلم اميد به خدا باشه .
من اين تاپيك رو به اين دليل زدم كه بتونم فرياد بزنم بگم خسته شدم از صبر از تحمل.
شايد اين طوري آروم تر بشم حتي براي ادامه ي صبر كردنم.
من فقط نسبت به زندگيم حسي ندارم نسبت به آدماي اطرافم ،نگفتم كه نسبت به خدا هم حسي ندارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
احساس من سير شدن از زندگيم و اطرافم هست،انگار كه هيچ وابستگي به اين دنيا نداشتم و ندارم كه براي اين مسئله ازتون راهنمايي ميخوام.

بازم از همتون ممنونم.:gol::gol::gol:

سلام .
ای کاش می گفتی صبرت بخاطر از دست دادن چیزیه یا بدست آوردن چیزی ؟:gol:

E_cute

عضو جدید
من میتونم در یک شعر حرف دل بعضی از دوستان رو که دلشون از روزگار گرفته رو بیان کنم:
باز من ماندم و خلوتی سرد ** خاطراتی زبگذشته ای دور
یاد عشقی که با حسرت و درد ** رفت و خاموش شد در دل گور
شعرتون خیلی جالب بود . :)
نمی دونستم عمرانی ها هم شعر میگن .:redface:

delaram_aramdel

عضو جدید
اگه همیشه یادمون باشه که برا چی اومدیم و برا چی میخوایم بریم از زندگی گله نمیکنیم
یادمون باشه یه خدایی داریم که همه کارای مارو زیر نظر داره اگه یه روزی احساس کردی که از زندگی خسته شدی بدون از خدای خودت دور شدی در هر لحظه ای به یاد خدا باش تا حضورش را در زندگی ات خیلی قشنگ حس کنی

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه همیشه یادمون باشه که برا چی اومدیم و برا چی میخوایم بریم از زندگی گله نمیکنیم
یادمون باشه یه خدایی داریم که همه کارای مارو زیر نظر داره اگه یه روزی احساس کردی که از زندگی خسته شدی بدون از خدای خودت دور شدی در هر لحظه ای به یاد خدا باش تا حضورش را در زندگی ات خیلی قشنگ حس کنی
ممنون دوست عزیز:gol:
خیلی شیوا و زیبا اصل مطلب رو بیان نمودی:)
موفق باشی

Savalancivil

کاربر بیش فعال
سلام دوست من:):gol:
من فکر میکنم به این خاطره که ما روز جمعه رو خوب درکش نمیکنیم ، نه ؟؟؟

شاید دلش میخواد به ما بگه که لااقل جمعه رو دیگه باید تنوع داشته بایم . یعنی اون روز رو اونطوری که اون میخواد سپری کنیم ، نه اینکه قلاب روال سایر روزهای هفته رو دور گردنش بندازیم .
من امتحان کردم و جواب گرفتم .
تا حالا امتحانش کردی ؟؟؟ :):gol:
بشر لایق بهترینها و تازه گیهاست .( فکر میکنی شعار میدم ، نه ؟؟؟ ):)
اتفاقا" اصلا" هم شعار نبود . منم موافقم .:)

صهبا

عضو جدید
سلام دوستان
خيلي خيلي ازتون ممنونم.
با اينكه وقت زيادي ندارم كه بيام تو باشگاه ولي هر موقع مييام و به اين تاپيك سر ميزنم آروم ميشم.
خيلي ممنونم از اينكه با حرفاتون آرامش ايجاد ميكند.
اميدوارم هميشه همين طور با اميد و اميد دهنده باشيد.

با احترام:gol::gol::gol::gol:

narges_delangiz

عضو جدید
یه رفیق بودی و صدتا دردسر بودی و اما...

از تو هیچوقت نبریدم ، تورو از خودم می دیدم

پشت سر همه غریبه ، روبروم دیدم فریبه

اما فکر کردم کنارم...

شونه های یک رفیقه

داشتم اشتباه میکردم.

تو رفیق من نبودی ، من تا آخر با تو بودم...

تو از اولم نبودی

داشتم اشتباه می کردم...

که تموم زندگیمو من به دستای تو دادم

حالا اینجا تک و تننها... برگ خشک بی درختی، غرق بادم

نوش جونت اگه بردی

نوش جونت هرچی خوردی

تورو هیچ وقت نشناختم...

نوش جونم اگه باختم.

تو منو ساده گرفتی.

زدی رفتی مفتی مفتی

اما اون روز رو می بینم که به زانوهات می افتی...

تو به زانوهات می افتی...!

narges_delangiz

عضو جدید
خدا نگهدار عزيزم
اما نمي شه باورم
توي چشام نگاه نكن
اين لحضه هاي آخرم
آخه چه طور دلم بياد
چشماتو گريون ببينم
ميرم ولي اينو بدون
چشم انتظارت ميشينم
دارم ميرم از اين ديار
اينجا كسي منو نخواست
تو هم منو تنها بزار
اينجا غريب بودم ولي
هيچكي نپرسيد از كجاست
مسافرم بايد برم
گريه نكن ، خدا نخواست
دوستم نداشتي اما من
عادت كردم به بودنت
ولي بودن نا مردمان
تورو ازم ربودن
ميرم ولي بدون فقط
توي دليل بودنم
مهمون نوازي كردنات
منو از اينجا روندنات
ميرم ولي گريه نكن
نزار از عشقت بميرم
ميرم ولي گريه نكن
نزار از عشقت بميرم
شايد تو اوج بي كسي
با عكست آروم بگيرم
ميرم ولي بدون يكي
خيلي تورو دوست داره
يكي كه از دوري تو
سر به بيابون مي زاره
خدانگهدار عزيزم

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
سلام .
اولین دلیلش اینه که شما همونطور زندگی خواهید کرد که فکر میکنید اگه همیشه براتون جمعه است به خاطر اینه که فکر میکنین که هر روزتون جمعه است
غروب جمعه ها با آن غروب نارنجی گون زیبا آنقدر زیباست حیف نیست دلتون بگیره حتی پیکاسو هم نمیتونه یه چنین منظره زیبایی رو ترسیم کنه.
اگه همه روزهاتون جمعه است ناراحت نشین چون وقت بیشتری برای لذت بردن از زندگی زیبا دارین چیزی که هر کسی اینو نداره;)
اگه همه چیز براتون دلگیر شده سعی کنین که دنبال تازگی و تنوع باشین وقت بیشتری رو با هم سن و سال های خودنون بگذرونین و البته توجه داشته باشین که هرکسی لیاقت معاشرت با شما رو نداره این نکته خیلی مهمیه!!
چه اهمیتی داره که قلب کسی براتون نمیتپه چون قلب خدا و مادر و پدرتون برای شما میتپه و همین کافیه چون مابقی ارزش ندارن.
یه وقتایی سرمای زمستون زیباتر از گرمای تابستانه.
اگه تنهای روزگارم واسه چشمات یه بیقرارم
واست عاشق منم یه عاشق همه دنیامو از تو دارم
آه ای داد من و دل یاریم ای داد با این عشق چه شبی داریم ای داد
آه...............

بالا