*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

sft

عضو جدید
سلام

تو ویندوز 8 هر بار فلاشمو میزنم خودش اتوران فایل رو باز میکنه.......(قبل از اینکه ویروس یابی بشه!!)..چیکار کنم تا خودش خودکار فایل فلاشو باز نکنه!!؟؟؟؟

sft

عضو جدید
سلام

تو ویندوز 8 هر بار فلاشمو میزنم خودش اتوران فایل رو باز میکنه.......(قبل از اینکه ویروس یابی بشه!!)..چیکار کنم تا خودش خودکار فایل فلاشو باز نکنه!!؟؟؟؟

یکی بلد نیس ج بده!!!!!!..االان میخام فلاشو بزنم ب سیستم،کار دارم!!،ممکنه ویروسی باشه!!

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ..دوستان یک سوال ... من یک فیلم کره ای با زیرنویس فارسی می دیدم از یه قسمت به بعد زیرنویسش ترکی شده .هر چی رو هم به هم میزنم تغییر نمی کنه .کسی می دونه چه باید کرد آیا؟!

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام ..دوستان یک سوال ... من یک فیلم کره ای با زیرنویس فارسی می دیدم از یه قسمت به بعد زیرنویسش ترکی شده .هر چی رو هم به هم میزنم تغییر نمی کنه .کسی می دونه چه باید کرد آیا؟!
باید بری ترکی یاد بگیری :d
یا از یه جای دیگه زیرنویس دانلود کن :d

pashai

عضو جدید
سلام دوستان، من توی درس مهندسی نرم افزار باید یه موضوعی برای پروژه ام انتخاب کنم اما تا الان نتونستم موضوع مناسبی پیدا کنم اگه میتونید راهنماییم کنید تا آخر این هفته باید یه توضیح 15 صفحه ای به استادمون ایمیل کنم :cry: موضوعات جدیدی که بشه یه نرم افزار براش ساخت!!!!

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا از کجا دونستی زیرنویسش ترکیه؟

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید بری ترکی یاد بگیری :d
یا از یه جای دیگه زیرنویس دانلود کن :d

آره واقعا!! زیرنویسم میشه مگه دانلود کرد!! جللااالللخااااالقققققق

حالا از کجا دونستی زیرنویسش ترکیه؟

ترکی می فهمم در حد اینکه یک، میشه bir :w16: یکم بیشتر البته...سن نمه سن! یعنی تو چی میگی:biggrin:
بعدشم مشکلمو خودم حل کردم
باید برم تو subtitles بعد فارسیشو لود کنم.:w18:ولی الان دو تا باهمه هم ترکی هم فارسی.ترانه هاشم فرانسویه .کلا فیلمه بین المللیه.:w32:

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره واقعا!! زیرنویسم میشه مگه دانلود کرد!! جللااالللخااااالقققققق

ترکی می فهمم در حد اینکه یک، میشه bir :w16: یکم بیشتر البته...سن نمه سن! یعنی تو چی میگی:biggrin:
بعدشم مشکلمو خودم حل کردم
باید برم تو subtitles بعد فارسیشو لود کنم.:w18:ولی الان دو تا باهمه هم ترکی هم فارسی.ترانه هاشم فرانسویه .کلا فیلمه بین المللیه.:w32:

همونم اشتباه بهت یاد دادن :w12:
فیلم کره‌ای بین‌المللی؟
جللااالللخااااالقققققق

احتمالا از اون فیلماست که زیر نویس توو خودشه و فایل زیرنویس همراهش نیست. با کدوم نرم‌افزار می‌بینی؟

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
همونم اشتباه بهت یاد دادن :w12:
فیلم کره‌ای بین‌المللی؟
جللااالللخااااالقققققق

احتمالا از اون فیلماست که زیر نویس توو خودشه و فایل زیرنویس همراهش نیست. با کدوم نرم‌افزار می‌بینی؟

کجاش اشتباهه!!!!:cry: من این موهارو تو آسیاب سفید نکردم.خون دل خوردم همین دو کلمه ام یاد گرفتم. واقعا فیلمشو خواستن صادراتی بسازن همه بهش حس تعلق داشته باشن:biggrin: . خواننده فرانسوی، زبان ترکی و فارسی و انگلیش قاطی، موزیک متناشم از بتهووونو موتزارتو و اینا ...حتی قطعه هایی از شهداد روحانی هم به گوشم رسید!!!!!!:confused:
زیرنویس تو خودشه. فایل زیرنویسم همراهش هست فقط من خبر نداشتم هست ونمیدونستم چطور باید لود کنم که فهمیدم.با VLC player