نمايش نتايج 1 تا 8 از 8

تاپیک: نرم افزار ISIS/Draw

 1. #1
  تازه وارد آواتار mrjalilian
  رشته
  مهندسی شیمی
  تاريخ عضويت
  2009/4
  امتیاز
  66
  پست ها
  18

  پيش فرض نرم افزار ISIS/Draw

  نرم افزار ISIS/Draw یکی از معروف ترین و پر کاربرد ترین نرم افزار ها در زمینه رسم ساختار های شیمیایی می باشد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید پیچیده ترین ساختار های شیمیایی را به راحتی رسم نموده و ساختار حاصل را در نرم افزار هایی مانند Word و PowerPoint و ... وارد نمایید.
  شکل زیر محیط کلی نرم افزار را نشان می دهد:
  انتخاب
  چرخاندن
  پاك‌كن
  وارد كردن نماد اتم
  رسم پيوند
  پيوند سه‌بعدي
  رسم زنجير كربني
  علامت +
  فلش براي نوشتن واكنش‌ها


  نوشتن متن


  :: راهنمای مختصر استفاده از نرم افزار ::


  رسم ساختارها با استفاده از template tools و template pages:

  • براي رسم مولكول مي‌توانيد از نوار ابزار template tools استفاده كنيد:
   در اين نوار ابزار، تعدادي از قالبهاي آماده مشاهده مي شود كه براي انتخاب هر كدام روي آن كليك كنيد، سپس:
   1- براي قرار دادن قالب در يك جاي خالي، روي آن نقطه از صفحه كليك كنيد.
   2- براي جوش دادن قالب به يك پيوند موجود، روي آن پيوند كليك كنيد.
   3- و براي اتصال آن با يك پيوند ساده به يك اتم موجود، روي آن اتم كليك كنيد.


  • شكلهاي آماده بيشتر و هم‌چنين اشكالي مانند اوربيتال‌ها و... را مي‌توانيد از منوي Templates انتخاب و وارد كنيد:

  رسم پيوندها و زنجيرها:

  • براي رسم يك پيوند، روي يكی از ابزارهای پيوند مانند يا در نوار ابزار عمودي كليك كنيد و پيوند را در جاي مورد نظرتان قرار دهيد.
  • برخي از آيكونهاي نوار ابزار عمودي داراي فلش كوچكي در گوشه خود هستند. با كليك روي اينگونه ابزارها و نگه‌داشتن کلید ماوس، ابزارهای ديگري نيز در اختيار شما قرار مي‌گيرد. مثلاً مي توانيد بدينوسيله پيوندهاي دوگانه و سه‌گانه و... را رسم كنيد:


  • براي تغيير نوع پيوندي كه قبلا رسم شده است، از نوار ابزار نوع پیوند مورد نظر خود را انتخاب كرده و روي پيوند موجود كليك كنيد.
  • براي رسم زنجير كربني بر روي ابزار كليك كرده و سپس در محل مورد نظر كليك كرده و موس را بكشيد تا طول زنجير به مقدار موردنظر برسد.
  • برای پاک کردن قسمتی از ساختا ر رسم شده از ابزار پاک کن استفاده کنید.


  مشخص‌كردن نماد اتم‌ها:

  • براي قرار دادن يك اتم در جاي مشخصي از صفحه، ابزار را انتخاب كرده ودر جاي مورد نظر كليك كنيد.‌ آن‌گاه نام اتم را وارد كنيد و كليد اينتر را بزنيد.
  • براي درج بار اتم كافي پس از نوشتن علامت شيميايي اتم بار آن را بنويسيم و خود برنامه آن را به‌طور خودكار تصحيح مي‌كند. مثلاً اگر بنويسيم +Ca2 خودبه‌خود به +Ca2 تبديل مي‌شود.
  • براي درج ايزوتوپ، كافي است قبل از علامت عنصر، عدد جرمي آن را بنويسيم. مثلاً: 16O
  • در مولكولي كه رسم كرده‌ايد، اگر نام عنصري درج نشده باشد، كربن در نظر گرفته مي‌شود. H ها نيز به‌طور پيش‌فرض نشان داده نمي‌شوند براي اينكه Hهای روي يك اتم نشان داده شوند، بر روي آن اتم كليك كرده و Object > Edit Atom را انتخاب كنيد و قسمت Hydrogens را از حالت off خارج كنيد. ( براي انتخاب يك اتم يا پيوند يا مولكول از ابزار Select در بالاي نوار ابزار عمودي استفاده مي‌كنيم.)


  كنترل نهايي:

  • بعد از رسم مولكول براي اينكه از صحيح بودن ساختار خود از لحاظ شيميايي مطمئن شويد، مي‌توانيد در نوار ابزار افقی از آيكون Chem Inspector ا کنيد. اگر اشكالي در مولكول وجود داشته باشد در اين قسمت به شما تذكر داده مي‌شود.
  • براي اينكه مولكول داراي طول پيوند و زواياي پيوندي يكنواختي شود، مولكول را با ابزار Select انتخاب كنيد و پس از آن Object > Clean Molecule را از نوار منو انتخاب كنيد.

  براي استفاده از مولكول طراحي شده، در نرم افزار های دیگر مانند Word، مي‌توانيد با كشيدن ابزار Select به دور آن، آن را انتخاب كرده و پس از كپي‌كردن، در برنامه مورد نظرتان Paste كنيد.

  مشاهده مولکول به صورت سه بعدی:
  مولکولی را که طراحی کرده‌اید می توانید به‌صورت مدل‌های مختلف سه بعدی نیز مشاهده کنید. برای این کار کافی است View Molecule in RasMol را از منوی Chemistry انتخاب کنید. در پنجره باز شده از منوی Display نوع مدل موردنظر را انتخاب کنید. مثلاً گلوله و میله یا فضا پرکن یا ... . حال می‌توانید با موس مولکول را در فضا بچرخانید.

  برای راهنمایی بیشتر در مورد امکانات نرم افزار، کلید F1 را فشار دهید و سپس Using MDL ISIS/Draw را انتخاب کنید.


  :: دانلود نرم افزار ::

  [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] | [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
  Size: 5.6 MB

  از آن جا که حجم این نرم افزار برای دانلود نسبتا زیاد است، می توانیم این نرم افزار و سایر نرم افزارهای معرفی شده در سایت را برای شما ارسال کنیم: [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ].


  نرم افزار های مشابه:

  • ChemDraw Ultra 10.0
  • Chemistry 4D 7.60
  ويرايش شده توسط mrjalilian در 2009/7/02 در ساعت 08:15 PM
  mrjalilian2090@gmail.com


  [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

 2. #2
  تازه وارد آواتار mrjalilian
  رشته
  مهندسی شیمی
  تاريخ عضويت
  2009/4
  امتیاز
  66
  پست ها
  18

  پيش فرض جدول تناوبی برای موبایل PeriodicTable 1.0

  این نرم افزار بر روی گوشی هایی که از جاوا (JAVA) پشتیبانی می کنند قابل اجرا می باشد. بنابراین اکثر گوشی های نوکیا، سونی اریکسون، سامسونگ، موتورولا و ... (البته غیر از گوشی های خیلی قدیمی) قابلیت نصب و اجرای این برنامه را دارند. تنها کافیست با استفاده از کابل یا بلوتوث یا رم ریدر فایل نصب نرم افزار را به گوشی منتقل کرده و آن را داخل گوشی اجرا کرده و نصب نمایید. بنابراین می توانید یک جدول تناوبی همیشه همراه خود داشته باشد.
  در این نرم افزار می توانید با مرور در جدول تناوبی اطلاعاتی از قبیل نام، عدد اتمی، جرم مولی، آرایش الکترونی، حالت های اکسایش، ساختار بلوری، چگالی، شعاع اتمی، شعاع کوالانسی، نخستین انرژی یونش، الکترونگاتیوی، هدایت الکتریکی، هدایت گرمایی، نقطه ذوب و جوش، گرمای نهان تبخیر و ذوب، ظرفیت گرمایی ویژه و ... را در مورد عناصر مختلف به دست آورید:  این نرم افزار مفید و کم حجم را در زیر دانلود کنید:

  [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
  Size: 19 KB
  mrjalilian2090@gmail.com


  [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

 3. #3
  تازه وارد آواتار mrjalilian
  رشته
  مهندسی شیمی
  تاريخ عضويت
  2009/4
  امتیاز
  66
  پست ها
  18

  پيش فرض پیش فرض یک جدول تناوبی برای مقایسه عناصر: Periodic Library 1.8a

  در نرم افزار [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] با دابل كليك بر روي نام هر عنصر مي‌توانيد اطلاعات زير را در مورد آن عنصر بدست آوريد:


  جرم اتمي
  حالت هاي اكسيداسيون
  نقطه جوش
  نقطه ذوب
  دانسيته
  آرايش الكتروني
  خاصيت اسيدي و بازي
  ساختار بلوري
  الكترونگاتيوي
  گرماي تبخير
  گرماي ذوب
  هدايت گرمايي
  هدايت الكتريكي
  ظرفيت گرمايي ويژه
  پتانسيل اولين يونيزاسيون
  حجم اتمي
  شعاع اتمي
  شعاع كوالانسي
  آيا سنتزي است يا طبيعي؟


  Atomic Weight
  Oxidation States
  Boiling Point
  Melting Point
  Density
  Electron Configuration
  Acid/Base Properties
  Crystal Structure
  Electronegativity
  Heat of Vaporization
  Heat of Fusion
  Electrical Conductivity
  Thermal Conductivity
  Specific Heat Capacity
  First Ionization Potential
  Atomic Volume
  Atomic Radius
  Covalent Radius
  Synthetic  ● با استفاده از دكمه Find Element در نوار ابزار مي‌توانيد بر اساس نام، علامت، يا يك خصوصيت ويژه عنصر مورد نظرتان را در جدول پيدا كنيد.
  ● با استفاده از دكمه Change Temperature در نوار ابزار مي توانيد دمايي را تعيين كرده و از روي رنگ عناصر مشخص كنيد در دماهاي مختلف عناصر به چه صورتي (گاز، مايع يا جامد) وجود دارند. هم‌چنين مي‌توانيد با كشيدن لغزنده موجود در نوار ابزار به سمت راست دما را افزايش دهيد و تأثير افزايش دما را بر حالت فیزیکی عناصر جدول مشاهده كنيد.
  ● با استفاده از منوي Trend مي توانيد عناصر جدول بر اساس خصوصيات مختلف مرتب كنيد. مثلا اگر از این منو Electronegativity را انتخاب كنيد، عناصري كه داراي الكترونگاتيوي بيشتري هستند به طور برجسته تر و آن‌ها كه الكترونگاتيوي كمتري دارند به صورت تورفته تر نمايش داده مي‌شوند. (شکل زیر)  ● با كليك بر روي Graph Trends مي‌توانيد اين تغييرات را به صورت نموداري مشاهده كنيد. در پنجره ظاهر شده، از منوي Property خصوصيت مورد نظر خود را انتخاب كنيد. اگر از همين منو قسمت Show Symbol Positions را فعال كنيد موقعيت عناصر را روي نمودار مشخص مي‌شود. حال با بردن موس روي هر عنصر، نام آن را مي‌توانيد در پايين پنجره مشاهده كنيد.

  در زیر می توانید آخرین نسخه (1.8a) نرم افزار Periodic Library را به طور رایگان دریافت کنید:

  mrjalilian2090@gmail.com


  [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

 4. #4
  تازه وارد آواتار mrjalilian
  رشته
  مهندسی شیمی
  تاريخ عضويت
  2009/4
  امتیاز
  66
  پست ها
  18

  پيش فرض پیش فرض روش جدید موازنه! با یک کلیک موازنه کن: Chemical Equation Expert 2.11

  معادله زیر را در نظر بگیرید. آیا می توانید این معادله را با روش وارسی که در کتاب شیمی 3 مطرح شده موازنه کنید؟
  Sn + H2SO4 ---> Sn(SO4)2 + SO2 + H2O
  یا برای موازنه معادله زیر چه روشی را پیشنهاد می کنید؟!
  H2 + Ca(CN)2 + NaAlF4 + FeSO4 + MgSiO3 + KI + H3PO4+ PbCrO4+ BrCl + CF2Cl2 + SO2
  ---> PbBr2 + CrCl3 + MgCO3 + KAl(OH)4 + Fe(SCN)3 + PI3 + NaSiO3 + CaF2 + H2O
  آیا هیچ گاه فکر کرده اید که به جای وقت گذاشتن برای موازنه یک معادله پیچیده و آزمایش روش های مختلف برای موازنه آن، تنها با یک کلیک معادله را موازنه کنید؟ نرم افزار [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] این کار را برای شما انجام می دهد:


  زبانه Balancer: شکل وبرو تصویری از زبانه Balancer محیط این نرم افزار را نشان می دهد. برای موازنه یک واکنش، تنها کافی است که واکنش دهنده ها را در خانه های سمت چپ (Reactants) و فراورده ها را در خانه های سمت راست (Products) وارد کنید. حال با یک کلیک روی دکمه Balance معادله موازنه شده در پایین پنجره یعنی در قسمت Balanced Equations List درج می شود:
  119H2 +18Ca(CN)2 +6NaAlF4 +12FeSO4 +6MgSiO3 +6KI +2H3PO4 +12PbCrO4 +24BrCl +6CF2Cl2 +24SO2
  ---> 12PbBr2 +12CrCl3 +6MgCO3 +6KAl(OH)4 +12Fe(SCN)3 +2PI3 +6NaSiO3 +18CaF2 +110H2O  ● این نرم افزار توانایی های دیگری نیز دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:
  زبانه Searcher: در این قسمت می توانید واکنش های مورد نظر خود را درون بانک اطلاعات نرم افزار جستجو کنید. یعنی واکنش گر یا محصول خاصی را انتخاب کنید و دنبال واکنش هایی بگردید که دارای آن واکنش گر یا محصول می باشند.
  زبانه Calculator: در این قسمت جرم مولی مواد درگیر در واکنش به طور خودکار حساب شده و درج می شود. هم چنین می توانید جرم یک ماده را به نرم افزار بدهید تا نرم افزار جرم معادل را برای مواد دیگر در معادله موازنه شده حساب کند.
  زبانه Periodic Table: شامل یک جدول تناوبی است که با کلیک روی هر عنصر، می توانید اطلاعاتی در مورد آن عنصر، مانند نقاط ذوب و جوش، الکترونگاتیوی، انرژی یونش و ... به دست آورید.

  آخرین نسخه این نرم افزار نسخه 2.11 است که دارای قیمتی در حدود 30 دلار می باشد. اما نسخه نمایشی این نرم افزار را می توانید به طور رایگان در زیر دریافت کنید. محدودیت نسخه آزمایشی این است که تنها سه ماده را به عنوان واکنش دهنده و سه ماده را به عنوان فراورده می توانید وارد کنید.
  mrjalilian2090@gmail.com


  [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

 5. #5
  تازه وارد آواتار mrjalilian
  رشته
  مهندسی شیمی
  تاريخ عضويت
  2009/4
  امتیاز
  66
  پست ها
  18

  پيش فرض تایپ آسان معادلات شیمیایی در Word با نرم افزار Fx Chem v2.104.2

  نرم افزار FxChem نرم افزاری است بسیار مفید که می تواند بخش اعظمی از مشکلات شما را در تایپ معادلات شیمیایی در Word حل کند:


  :: روش نصب ::

  با اجرای فایل fxc200.exe نرم افزار را با توجه به نکات زیر نصب کنید:
  1- در مراحل نصب قسمت های Registration Name و Unlock Code را با استفاده از فایل Serial.txt پر کنید و روی Next کلیک کنید.

  2- در مرحله بعد I accept... را انتخاب کنید و روی Next کلیک کنید.
  3- در یکی از مراحل نصب باید نسخه ای از Word را که روی سیستم شما نصب است، انتخاب کنید تا این نرم افزار روی Word فعال شود.


  :: روش استفاده در Word ::

  در Word 2003 پس از نصب نرم افزار یک نوار ابزار جدید به Word اضافه می شود که شامل دو آیکون می باشد. در Word 2007 نیز این آیکون ها به ریبون Add-Ins اضافه می شود. مانند شکل زیر:
  با کلیک روی آیکونی که در شکل زیر نشان داده شده است، نرم افزار FxChem در محیط Word فعال شده و آماده استفاده می شود. (می توانید از میان بر Ctrl+Shift+C هم استفاده کنید.)


  مانند شکل زیر فرمول را در کادر مربوط به نرم افزار FxChem تایپ کنید تا خود نرم افزار آن را قالب بندی کرده و در محیط Word قرار دهد.

  برای خارج شدن از محیط FxChem و برگشتن به محیط Word، روی قسمتی خارج از فرمول تایپ شده کلیک کنید.
  هم چنین برای تغییر فرمولی که قبلا تایپ شده، کافی است روی آن دابل کلیک کنید و تغییرات لازم را انجام دهید.


  [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] | [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

  Size: 1.33 MB
  mrjalilian2090@gmail.com


  [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

 6. #6
  تازه وارد آواتار mrjalilian
  رشته
  مهندسی شیمی
  تاريخ عضويت
  2009/4
  امتیاز
  66
  پست ها
  18

  پيش فرض فونت شیمی (Chemistry

  این فونت شامل تعدادی از علائم مورد استفاده در شیمی می باشد که به عنوان نمونه می توان فلش دوطرفه برای نوشتن واکنش های تعادلی، اوربیتال های مورد استفاده در رسم آرایش الکترونی و ... را نام برد.

  :: روش نصب و استفاده ::

  برای نصب فونت کافیست آن را کپی کرده و سپس پوشه Fonts موجود در Control Panel را باز نموده و در این پوشه Paste کنید.
  برای استفاده علائم این فونت در Word دستور Insert>Symbol را اجرا نموده و فونت Chemistry را از قسمت Font انتخاب کنید و پس از انتخاب علامت مورد نظر روی Insert کلیک کنید.


  [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

  Size: 37 KB
  mrjalilian2090@gmail.com


  [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

 7. #7
  تازه وارد آواتار mrjalilian
  رشته
  مهندسی شیمی
  تاريخ عضويت
  2009/4
  امتیاز
  66
  پست ها
  18

  پيش فرض درج شکل ها و نشانه های علمی در Word با Scienc64 v6.2

  این هم نسخه جدید نرم افزار قبلی با کلی امکانات اضافه که مطمئنا شما را شگفت زده خواهد کرد. همان طور که قبلا نیز اشاره شده بود، این نرم افزار تعداد زیادی نوار ابزار جدید به Word اضافه می کند که با استفاده از آن ها می توانید انواع و اقسام شکل ها، ابزارها، فرمول ها و علائم مورد استفاده در علوم مختلف مانند شیمی، فیزیک و ریاضی را تنها با یک کلیک به متن خود اضافه کنید.
  از جمله امکانات جدید این نرم افزار در مورد شیمی نسبت به نسخه قبلی می توان امکان درج شکل ابزارها به صورت سه بعدی و درج نشانه شیمیایی عناصر با عدد اتمی و عدد جرمی و .... را نام برد. هم چنین سازگاری با Office 2007 نیز یکی از برتری های این نسخه نسبت به نسخه قبلی است. در زیر برخی شکل های رسم شده با این نرم افزار را مشاهده می کنید:
  :: روش نصب و استفاده در Word 2003::

  قبل از نصب نرم افزار Scienc64 ابتدا باید اجازه استفاده از Macro ها را به Word بدهید. برای این کار در محیط Word 2003 از منوی Tools وارد مسیر Tools>Macro>Security شده و گزینه Medium را انتخاب کرده و تایید کنید. سپس به طور کامل از Word خارج شوید و سپس نصب Scienc64 را شروع کنید.
  برای نصب Scienc64 فایل installS64GD8.exe را اجرا کرده و به ترتیب گزینه های زیر را انتخاب کنید:
  Install>I agree>خانه ها را خالی بگذارید>Activate>Close
  بعد از نصب نرم افزار، وارد Word شده و در صورت دادن پیغام، با انتخاب Always trust macros ... روی Enable Macros کلیک کنید. حال اگر به قسمت نوار ابزارهای Word نگاه کنید، یک نوار ابزار کوچک مثل شکل زیر اضافه شده است:

  با کلیک روی دکمه s64 چند نوار ابزار و یک منوی جدید به محیط Word اضافه می شود. از منوی Scienc64 برای ظاهر نمودن نوار ابزارهای اختصاصی شیمی، فرمول نویسی، فلش ها، الکتریسیته، مکانیک، نور، صوت، ریاضی و ... استفاده کنید:

  برای فعال سازی نرم افزار و از بین بردن محدودیت 15 روزه آن، از منوی Scienc64 گزینه Activation/Licence را انتخاب کنید. در گوشه بالای سمت راست پنجره ظاهر شده یک کد 10 رقمی به نام Windows serial مشاهده می شود. فایل Keygen Scienc64.exe را از پوشه نصب نرم افزار اجرا کنید و این کد 10 رقمی را (بدون خط تیره) در قسمت Code Windows وارد کنید و سپس روی Calculer کلیک کنید. حال کد ایجاد شده در قسمت Code de Débridage را در قسمت Registration Code پنجره Activation وارد کنید. قسمت Name/Email را نیز به دلخواه قرار دهید و روی Activate کلیک کنید. آن گاه روی OK و سپس Close کلیک کنید.


  [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

  Size: 33.4 MB

  [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
  Size: 77 KB
  mrjalilian2090@gmail.com


  [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

 8. #8
  تازه وارد آواتار mrjalilian
  رشته
  مهندسی شیمی
  تاريخ عضويت
  2009/4
  امتیاز
  66
  پست ها
  18

  پيش فرض درج شکل ها و نشانه های علمی در Word با Scienc62 3.14

  این نرم افزار 25 نوار ابزار جدید به Word اضافه می کند که با استفاده از آن ها می توانید انواع و اقسام شکل ها، ابزارها، فرمول ها و علائم مورد استفاده در علوم مختلف مانند شیمی، فیزیک و ریاضی را تنها با یک کلیک متن خود اضافه کنید.


  :: روش نصب و استفاده ::

  قبل از نصب نرم افزار Scienc62 ابتدا باید اجازه استفاده از Macro ها را به Word بدهید. برای این کار در محیط Word از منوی Tools وارد مسیر Tools>Macro>Security شده و گزینه Medium را انتخاب کرده و تایید کنید. سپس به طور کامل از Word خارج شوید و سپس نصب Scienc62 را شروع کنید.
  برای نصب Scienc62 فایل Scienc62_Installation.exe را اجرا کرده و به ترتیب گزینه های زیر را انتخاب کنید:
  No-Question-Asked Installation>Yes, I do>Thanks!>I agree>Install Scidot ...>Next>Next>Finish>OK>Install>OK>OK
  بعد از نصب نرم افزار وارد Word شده و در صورت دادن پیغام، گزینه Enable Macros را انتخاب کنید. در ابتدای نوار ابزار Standard روی دکمه S62 کلیک کنید. با کلیک روی این دکمه چند نوار ابزار و یک منوی جدید به محیط Word اضافه می شود. برای ظاهر نمودن سایر نوار ابزارها، آن ها را از منوی Science62 انتخاب کنید.
  برای ثبت نرم افزار و از بین بردن محدودیت 15 روزه آن، از منوی Scienc62 گزینه Register را انتخاب کنید. در وسط پنجره ظاهر شده یک کد 5 رقمی مشاهده می شود. فایل Keygen.exe را ز پوشه نصب نرم افزار اجرا کنید و این کد 5 رقمی را در قسمت First 5 digits... وارد کنید و سپس روی Generate کلیک کنید. حال کد ایجاد شده در قسمت Activation key is را در قسمت CODE پنجره Registration وارد کنید. قسمت NAME را نیز دلخواه قرار دهید و روی OK کلیک کنید.

  [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

  Size: 4.06 MB

  [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
  Size: 231 KB
  mrjalilian2090@gmail.com


  [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

تاپیک های مشابه

 1. نرم افزار بهبود استقرار تجهیزات(vip-planopt2006)دوست مهندسان صنایع
  توسط sheyda در تالار طرح ريزی واحدهای صنعتی
  پاسخ ها: 12
  آخرین ارسال: 2015/10/25, 11:47 AM
 2. نرم افزار کورل COREL DRAW X6
  توسط shs1366 در تالار نیازمندی ها
  پاسخ ها: 0
  آخرین ارسال: 2014/1/30, 01:48 PM
 3. نرم افزار آناتومی و فیزیولوژی بدن انسان برای موبایل
  توسط وبلاگر در تالار نرم افزارهای مهندسی پزشکی
  پاسخ ها: 28
  آخرین ارسال: 2014/1/10, 01:43 PM
 4. نرم افزار concept draw رو کی داره؟
  توسط yaser83 در تالار نرم افزار های مهندسی
  پاسخ ها: 3
  آخرین ارسال: 2009/6/16, 01:59 PM

ثبت اين صفحه

ثبت اين صفحه

قوانين ارسال

 • شما نمی‌توانيد تاپيک جديد ارسال كنيد
 • شما نمی‌توانيد پاسخ ارسال كنيد
 • شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال كنيد
 • شما نمی‌توانيدنوشته‌های خود را ويرايش كنيد
 •