راه هايي براي آزار دادن دختر خانم ها

خانومي

عضو فعال
کاربر ممتاز
راههاي اذيت كردن دوست دخترها. پسرا اينا رو حفظ كنيد و در مواقع نياز به كار ببنديد.

هروقت به موبايل شما زنگ زد و مشغول تعريف کردن وقايع روزانه اش بود(که معمولا اين کار را با افزايش شاخ و برگ و با آب و تاب دادن به آن انجام ميدهد) صحبت هايش را قطع کرده و اعلام نماييد که پشت خطي داريد و لطف کند و 1 ساعت ديگر تماس بگيرد !

هر وقت خواستيد وي را سوار ماشين کنيد با استفاده از عطر زنانه مادر و يا خواهر محترمتان فضاي ماشين را عطر آگين کنيد و هنگامي که ازتان پرسيد اين بوي چيست شروع به تناقض گويي کنيد تا تصور کند رقيب دارد!(مسلماً اين عمل بسيار غير انساني است و تنها در صورتي اين کار را انجام دهيد که مطمئن شويد بعد ها ناحيه اي از وجود شما به نام وجدان شروع به خارش و درد نخواهد کرد)

دائماً اسم وي را اشتباهي صدا کنيد (مثلاً اگر اسمش سارا است او را شيما صدا بزنيد تا هر گونه امکان اشتباه اعم از لپي و ... به ذهنش خطور نکند و به شک بيفتد که رقيب دارد).اگر هم پرسيد شيما کيست بگوييد دوست دختر قبلي ام که تيريپي لاو گونه با او داشتم !

مدام به طرز لباس پوشيدن وي گير دهيد .مثال:
شما- اين چه شلواريه؟چرا اينقدر کوتاهه؟مگه بابات پول نداره واست شلوار بخره؟

دوست دخترتان: کجاي شلوار من کوتاهه ؟تا سر قوزک پام اومده!

شما- بد تر!اين چه وضع لباش پوشيدنه؟چرا مثل قرون وسطي تيپ ميزني؟الان همه شلوار کوتاه ميپوشند تو چرا مثل زناي 70 ساله لباس پوشيدي؟!؟!؟!

(البته لازم به ذکر است که زنان 70 ساله در صورتي که در قيد حيات باشند هرگز شلوار نمي پوشند و به دليل کهولت سن و نزديک بودن به زمان فسيل شدن فقط دامن مي پوشند.دليلش رو هر وقت 70 ساله شديد مي فهميد!)

از يک هفته قبل از تولد تا يک هفته بعد از تولدش مفقود الاثر شويد و در دسترس نباشيد و هنگامي هم که از شما درخواست هديه نمود به وي بفرماييد:مگه من و تو واسه هديه دوست شديم؟مهم اينه که قلبامون پيش همديگه باشه که هست!(لازم به ذکر است در ساير اعياد سال از قبيل ولنتاين، سالگرد دوستي،روز عيد نوروز و .... نيز همين عمل را انجام دهيد)

هنگامي که با او قرار داريد يک پاکت مگنا(Magna) گازوييلي خريداري نموده و مانند اگزوز ماشين دائماً از خودتان دود متصاعد کنيد در ضمن دود تهوع آور سيگارتان را نيز مرتباً به سمت وي حواله دهيد

هر وقت با او بيرون ميرويد مانند انسانهاي چشم چران مدام به لنگ و پاچه دختران مردم نگاه بيفکنيد

هنگامي که دوستش را با خودش سر قرار آورد کانون توجهاتتان به سمت دوستش باشد و قبل از خداحافظي از دوستش بخواهيد شماره اش را به شما بدهد!

و اگر مي خواهيد شورش را در آوريد و حسابي سکه يه پولش کنيد با يکي ديگر از دوست دختر هايتان(که مطمئناً همه پسر ها براي روز مبادا چنين چيز هايي دارند) به جايي برويد که مطمئنيد وي و چند تا از دوستان صميمي اش(که البته شما را هم ميشناسند) آنجا حضور دارند!

- نکته: دختر خانم ها معمولاً به دليل وجود خصلتي به نام حسودي جلوي دوستان صميمي خود پز دوست پسر هاشون را ميدهند حال تصور کنيد که يک دختري وقتي که پيش دوستان صميمي اش ميباشد - در حاليکه مشغول تعريف دادن از دوست پسرش- ناگهان دوست پسرش را مشاهده کند که دست در دست دختري ديگر از آن ناحيه رد ميشوند(اين يكي خيلي حال ميده حتما امتحان كنيد
)

بعد وقتي باهاش تو پارک قدم مي زنيد اس ام اس هاتون رو چک کنيد و به دختر جماعت نگاه کنيد. ( سعي کنيد درست جلوي چشم دوستتون اين کار را بکنيد )

وقتي پيش دوستتونيد اونيکي دخترا رو نشون بديد و بگيد مثلا: عجب مانتوي باحالي پوشيده

تو ماشين که هستين و دوستتون در حال گوش دادن به موزيک مورد علاقه شون هستند بزنيد به يه اثر زيبا از دکتر شجريان گوش کنيد

وقتي در کافي شاپ در حال صرف انواع نوشيدني و ... هستيد بي کلاس ترين نوشيدني مثل چايي را سفارش بدهيد

وقتي قراره با هم به مهموني يا ... بريد از درويشانه ترين لباسهايتان استفاده کنيد تا آنتي کلاس عمل کرده باشيد
نتيجه اخلاقي = کلا بي کلاس باشين تا راحت باشين

- هميشه دوست دخترتون رو با اسم دوست دختر قبليتون که اونم ميشناسه صدا کنيد و (بعد معذرت بخواهيد)

- وقتي از جايي که با هم چيزي خورديد و شما حساب کرديد بيرون اومديد بگيد:اصلا ارزش نداشت و فقط پولتون رو دور ريختيد.

-آخر نامه ها مثله اين تازه به دوران رسيده ها زرت و زورت ننويسيد (دوستت دارم)

- ولنتاين مسافرت باشيد.

- هميشه يک شاخه گل بهترين هديه هست.

- وقتي موهاش بلنده بهش بگيد کوتاه کنه و اگر کوتاه کرد بگيد: الان فهمبدم هيچ مدل مويي بهت نمياد. بلند که بود قشنگتر بود.

- به بهانه ي ترافيک 33دقيقه و 14ثانيه دير بريد سر قرار.دانشمندان در آخرين تحقيقات خود ثابت کرده اند که اگر ديرتر از اين زمان برويد خوشگل مورد نظر (آي کيو همون دختره ديگه) محل را ترک خواهد کرد و اگر زود تر برويد پررو ميشود.

- فقط از رنگ صورتي بدتون مياد (مورد استفاده در 99/99درصد از مواقع)

- از مزه ي رژ لب چندشتون ميشه (وا!!!!!!!!!)

آخرین ویرایش:

shabnam777

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا دست درد نکنه
خانومی جان حالا تو هم رو دست می زنی به خودمون:biggrin:

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
كلك معلومه خوب پسرا رو مي چزوني ها.:biggrin:
دستت درد نكنه.متن باحال وجالب بود.;):gol:
اما خودت ميدوني هم پسرا هم دخترا از اينكارا خوب بلدن.ولي حالا دخترا سرتو نبرن خوبه.:biggrin:

خانومي

عضو فعال
کاربر ممتاز
كلك معلومه خوب پسرا رو مي چزوني ها.:biggrin:
دستت درد نكنه.متن باحال وجالب بود.;):gol:
اما خودت ميدوني هم پسرا هم دخترا از اينكارا خوب بلدن.ولي حالا دخترا سرتو نبرن خوبه.:biggrin:

آره محسن جون اين روزا همه از پس خودشون بر ميان.
اين ماييم كه مظلوم واقع ميشيم:gol:

ecsir

عضو جدید
به به عجبا
خوب كي اين تاپيكو ساخته؟؟؟
كارش دارم
در كل آزار دادن ديگران بده.........

ecsir

عضو جدید
خانومی تو دیگه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خانومی راست میگه ما جنبه داریم. ولی الان 99 درصد آقایون که این تایپ و خوندن قند تو دلشون آب شد. نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من نمي دونم شما دخترا در مورد ما چي فكر مي كنيد....
واقعا كه بايد يكم عادلانه تر قضاوت كنيد
يعني چي اين حرف
من شخصا بهم برخورد ولي مي دونم كه منظوري نداشتي:cool:

خانومي

عضو فعال
کاربر ممتاز
خانومی تو دیگه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خانومی راست میگه ما جنبه داریم. ولی الان 99 درصد آقایون که این تایپ و خوندن قند تو دلشون آب شد. نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پيشو جان همه ميدونن شوخيه عزيزم.:gol:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اگه خواستين مي تونم در مورد اين با تك تكتون صحبت كنم.........
من نمي دونم شما دخترا در مورد ما چي فكر مي كنيد....
واقعا كه بايد يكم عادلانه تر قضاوت كنيد
يعني چي اين حرف
من شخصا بهم برخورد ولي مي دونم كه منظوري نداشتي:cool:
خوب معلومه که به این کارا واردی البته قصد توهین ندارم اما اگه وارد نبودید که نمی گفتید با تک تکتون صحبت می کنم پس چرا بهتون بر خورد:razz:

Qomri

عضو جدید
این کار دور از انسانیته

این کار دور از انسانیته

این کارا دیگه چیه البته طنز جالبیه اما پیشنهاد نکنید "خانومی" آه ناله اون دخترای بیچاره دامن خودتون رو می گیره!

لطفا عنوان تاپيك را تغيير دهيد.

ّ

چند کیلو متر دور تر از زن ذلیلی ...

دنیای وارونه پسرها ...
.
.
.

آخرین ویرایش:

خانومي

عضو فعال
کاربر ممتاز
این کارا دیگه چیه البته طنز جالبیه اما پیشنهاد نکنید "خانومی" آه ناله اون دخترای بیچاره دامن خودتون رو می گیره!

چند کیلو متر دور تر از زن ذلیلی ...

دنیای وارونه پسرها ...
.
.
.

سلام
پيشنهاداي جالبي دادين ممنون:gol:
دخترا اهل آه و نفرين نيستن.

بالا