گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من بیچاره هم باید دوباره درس مسخره ای مثل طرح و اقتصاد رو دوباره بخونم و امتحان بدم ...

واقعا روزگار عجیبیه !!!
عجب!!!!!!!!
آخه طرح و اقتصاد هم شد درس که ترم آخری استادش کلید کرده روش!!!؟؟؟؟
البته یکی از دوستامم ترم آخرش بود یکی از اساتید درس شیمی فیزیک انداختش بیچاره رو 9-10 ترمه کرد!:confused:

mataa

کاربر فعال
هیچی رو با این رشته عوض نمیکنم البته موقعیتم ایجاب میکنه!
شما که پسری !راست میگی البته حسابداری بازار کارش عالیه!عالی!
اما باز من عشق رشته خودمو دارم بااینکه هر چی میگردم کار پیدا نمیکنم واسه خودم
واسه پسرا که بهتره بازارش

امیدوارم همچنان عاشقش بمونی .

.....
کنترل 1 ، یکی از درسایی بود که خیلیییییییی خوندم .آخرشم با 14 پاس شدم .
ولی خیلی اذیتم کرد. اصلا تو کلم نمیرفت . حجمش خیلی زیاده .

......
وحید جرارد پیداش نیست .

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
عجب!!!!!!!!
البته یکی از دوستامم ترم آخرش بود یکی از اساتید درس شیمی فیزیک انداختش بیچاره رو 9-10 ترمه کرد!:confused:

حالا شیمی فیزیک درس سختی ه ... اما طرح و اقتصاد چرت ترین درس کارشناسیه ....

اما مشکل اصلی اینجاست که فکر می کنن اگه کسی رو الکی پاس کنن شخصیتتشون پایین میاد ... براشون افت کلاس داره !!!
واقعا برای چنین اساتیدی متاسفم ...:razz:

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
امیدوارم همچنان عاشقش بمونی .

.....
کنترل 1 ، یکی از درسایی بود که خیلیییییییی خوندم .آخرشم با 14 پاس شدم .
ولی خیلی اذیتم کرد. اصلا تو کلم نمیرفت . حجمش خیلی زیاده .

......
وحید جرارد پیداش نیست .
آره خب
حجمش زیاد ه
اما من از اول تا معیار های پایداریشو تو 8 صفه ی کوچولو خلاصه کردم و باقیشم 3 سوته میتونم بخونم واسه همین حجمش اذیت نمیکنه:)
کلا درس جالبی ه
آخه همیشه اگر فرض steady رو در نظر نمیگرفتیم مسئله میشد یه غول بی شاخ و دم اما حالا همش unsteady ه
حالا شیمی فیزیک درس سختی ه ... اما طرح و اقتصاد چرت ترین درس کارشناسیه ....

اما مشکل اصلی اینجاست که فکر می کنن اگه کسی رو الکی پاس کنن شخصیتتشون پایین میاد ... براشون افت کلاس داره !!!
واقعا برای چنین اساتیدی متاسفم ...:razz:
آره خب اینم هست
جالب اینجاس که تهشم در بیاری میبینی خود استاده طرح و اقتصاد رو همراه ناپلئون پاس کرده:biggrin:

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
درد من یکم کم عمق تره:D
من چون ترم بعد 23 واحد دارم نمیتونم درسو بیوفتم یا حذف کنم (الن باس کنترل 1 بگیرم و2 ش رو بندازم ترم آخر کنار عمل 2 و طرح و اقتصاد و اینا);)

من بیچاره هم باید دوباره درس مسخره ای مثل طرح و اقتصاد رو دوباره بخونم و امتحان بدم ...

واقعا روزگار عجیبیه !!!

عجب!!!!!!!!

[FONT=&quot]درد من از همتون بدتر بود یه درس خیلی آسون به اسم صنایع غذایی2 ترم آخر سر جلسه امتحان حالم بد شد استاد بهم نمره 8 داد هر کار کردم نتونستم پاسی بگیرم ازش[/FONT]
[FONT=&quot]بدبختانه تابستون هم ارائه نشد افتاد برا مهر معرفی به استاد گرفتم نمرم 20 شد اما تا مدرکم حاضر شه بگیرم 89 شد 90 هر وقت یاد استادمون که مدیر گروه هم بود میافتم دلم میخواد پرپرش کنم[/FONT]
خدارو شکر کنید تابستون درستون ارائه شد

P O U R I A

مدیر تالار
درد من از همتون بدتر بود یه درس خیلی آسون به اسم صنایع غذایی2 ترم آخر سر جلسه امتحان حالم بد شد استاد بهم نمره 8 داد هر کار کردم نتونستم پاسی بگیرم ازش
بدبختانه تابستون هم ارائه نشد افتاد برا مهر معرفی به استاد گرفتم نمرم 20 شد اما تا مدرکم حاضر شه بگیرم 89 شد 90 هر وقت یاد استادمون که مدیر گروه هم بود میافتم دلم میخواد پرپرش کنم
خدارو شکر کنید تابستون درستون ارائه شد

واقعا هممون چقدر درد مشترک داریم ...

من هم باید این درسو فارغ التحصیلی بگیرم و اول مهر امتحانشو بدم ... حالا فقط شانس بیارم پاسم کنه ... وگرنه ... ارشد پر پر ...

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا هممون چقدر درد مشترک داریم ...

من هم باید این درسو فارغ التحصیلی بگیرم و اول مهر امتحانشو بدم ... حالا فقط شانس بیارم پاسم کنه ... وگرنه ... ارشد پر پر ...
ایشالا که قبولی مگه برا این درس پروژه نداشتین؟ آخه ما پروژه داشتیم که تو قبولیمون خیلی کمک کرد

P O U R I A

مدیر تالار
ایشالا که قبولی مگه برا این درس پروژه نداشتین؟ آخه ما پروژه داشتیم که تو قبولیمون خیلی کمک کرد

نه .. ما فقط یه امتحان پایان ترم داشتیم و تکالیف توی کلاس ...:(

سالای قبل هر کسی رو که فارغ التحصیل بود و پاس می کرد و نمی نداخت .. اما نمی دونم چی شد که ما رو انداخت !!

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه .. ما فقط یه امتحان پایان ترم داشتیم و تکالیف توی کلاس ...:(

سالای قبل هر کسی رو که فارغ التحصیل بود و پاس می کرد و نمی نداخت .. اما نمی دونم چی شد که ما رو انداخت !!

نگران نباش ایشالا قبولی

P O U R I A

مدیر تالار
نگران نباش ایشالا قبولی
ایشالا ..

Chemical_Engineer

کاربر فعال
من رسیدم خونه:D
تعداد بیشتر از 5 تا شده داره تاپیک جون میگیره!
آقا من عاشق کنترل بودن بالاترین نمره کلاسم شدم!
کنترل و اقتصاد مهندسی که جزء درسای بدرد بخور بود حداقل یکم بدرد آینده آدم میخوره:smile:

Chemical_Engineer

کاربر فعال
ضمنا anahita واقعا برای شلوغ کردنه اینجا ساخته شده. یا آرایشگاست یا کلاس زبانه یا داره عطسه میکنه یا داره غذا میپزه یا داره غذا میخوره یا...:lol:
من برم ورزش بعدش میام خدمت بر و بچ اگر موجود باشند!

P O U R I A

مدیر تالار
ضمنا anahita واقعا برای شلوغ کردنه اینجا ساخته شده. یا آرایشگاست یا کلاس زبانه یا داره عطسه میکنه یا داره غذا میپزه یا داره غذا میخوره یا...:lol:
من برم ورزش بعدش میام خدمت بر و بچ اگر موجود باشند!

بابا کار شما هم درسته ... کمتر ادمی دیدم که بعد از کار بره ورزش .. معمولا همه بعد کار دیگه حوصله هیچ کاری رو ندارن ... بابا دم شما گرم از این همه پشت کار ..

برو به ورزشت برس مرد ...

Chemical_Engineer

کاربر فعال
بابا کار شما هم درسته ... کمتر ادمی دیدم که بعد از کار بره ورزش .. معمولا همه بعد کار دیگه حوصله هیچ کاری رو ندارن ... بابا دم شما گرم از این همه پشت کار ..

برو به ورزشت برس مرد ...
درود بر پوریای گل
چطوری رفیق؟اوضاع خوبه؟
تازه بجز اینا در دو سنگر دیگه هم فعالیم:D
آقا این تاپیکم شلوغ بشو نیستا بچه ها با اینکه خودشون میگن بیکاریم ولی از 100 تا شاغل و مشغول درگیرترند:cool:
ضمنا شکلکای اینجا جالب و کامل نیستا! چرا همون شکلکای یاهو نیستش؟!

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

برو به ورزشت برس مرد ...

چطوري مرد!!!:surprised: :D:w15::w15::w15::w15::w15:

P O U R I A

مدیر تالار
درود بر پوریای گل
چطوری رفیق؟اوضاع خوبه؟
تازه بجز اینا در دو سنگر دیگه هم فعالیم:D
آقا این تاپیکم شلوغ بشو نیستا بچه ها با اینکه خودشون میگن بیکاریم ولی از 100 تا شاغل و مشغول درگیرترند:cool:
ضمنا شکلکای اینجا جالب و کامل نیستا! چرا همون شکلکای یاهو نیستش؟!

اره .. خیلی از بچه ها طوری رفتار می کنن که انگار شدیدا مشغولن ...

شکلک های اینجا واقعا کمه ... باید از سایت های دیگه استفاده کرد ...

P O U R I A

مدیر تالار

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
درگیر متانول .. دقیقا منتظر چنین جمله ای بودم !!:biggrin:
آخه پوريا جان من جز متانول چي دارم باهاش حال كنم؟ :D نه درگير يك پايلوت كوچيكم واسه يكي از دوستان
چی شد شما هم به اسپم کده اومدید ؟!!:biggrin:

والا اينترنت همش اسپمه ديگه اوقات فراغت بد نيست اسپم كنيم :d

بالا