كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود بر همه دوستان...
خواهش میکنم این جر وبحث بچه گونه رو همینجا تمومش کنید!!!
ما همه اینجا با هم رفیقیم،دعوا که نداریم...
داریم؟؟؟
پرسپولیسیای دو آتیشه هم تشکر یادتون نره...:biggrin:
من با شما مشكلي ندارم...
اولا جمله ای که ما تو تهران استفاده مکنیم اینه :هر عملی ،عکس العملی داره .

ثانیا ما تو زندگی مون هر چیزی رو تا تهش میریم شونه خالی کردن تو کارمون نیست به لطف خدا تا حالا هم کم نیاوردم.:w46:
:surprised::eek::confused:

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا كه من با شما كل كل نمي كردم با يكي ديگه بود شما خودتو انداختي وسط.... در ضمن اينجا كل كل فوتباله نه تالار ادبيات;)

من که اصلا با شما نبودم .... شما چی میگید ؟؟؟ وسط کدوم کل کلتون من خودم رو انداختم ... ؟؟
اصلا کی جواب شما رو دادم؟؟؟ از شمام نقل قول نگرفتم که .... با یکی دیگه بودم بابا .... عجیبه آ ... نمیذارید فوتبالمون رو ببینیم که ...

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که اصلا با شما نبودم .... شما چی میگید ؟؟؟ وسط کدوم کل کلتون من خودم رو انداختم ... ؟؟
اصلنم از شما نقل قول نگرفتم که .... با یکی دیگه بودم بابا .... عجیبه آ ... نمیذارید فوتبالمون رو ببینیم ...
چكارت دارم فوتبالتو ببين ...اميدوارم بايرن ببره

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره ... مبارکشون باشه ....قرمز بایرن با قرمز پرسپولیس فرق داره آ .... از این واسه کل کل مایه نذاری
فرقي نمي كنه قرمزه ديگه.........راستي يه سوال شماستقلالي ها مي گن اس اس آث ميلان...آث ميلان كه قرمز مي پوشه:biggrin:

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز

تیراختور تمام نشدنی

اینم عکس یکی از TTTT های قدیمی که الان تو آلمان زندگی میکنه..
با شال و پیراهن اختصاصی سایت تراکتور اف سی، جلوی استادیوم ولفسبورگ.
yaşasın ğeyrətli azərkeş

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز دو روز نبودیم یه عده اومدن دور ورداشتن؟

صفحه قبل یه چیزی دیدم بچها بهم بگید درست دیدم یا نه؟"مقایسه کریمی با مارادونا"؟؟؟آره ؟

مي بريم ...مطمئن باش....رنگ پيراهن قرمز آث ميلانم سرورتونه

بردید که .؟:biggrin:

اینو یادتون باشه:
استقلال تا ابد سرور همتونه .

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا كه من با شما كل كل نمي كردم با يكي ديگه بود شما خودتو انداختي وسط.... در ضمن اينجا كل كل فوتباله نه تالار ادبيات;)[/QUOTE]

کاملا به نکته خوبی اشاره کردید اینجا تالار ادبیات نیست ولی چاله میدون و پشت صون پز خونه هم نیست که به هم بد و بیرا بگیم.
این و در دفاع از برادرم مجید گفتم که داره حرف حساب می زنه . <<<<خداییش حرف حساب جواب نداره>>>>>>

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دماغ سوخته خریداریم.......................:w15::w15::w15::w15: شوخی کردم حالا ناراحت نشی بگید بی ادبه.
می خواستم نظرتون رو در باره حماسه دیشب بدونم به من که خیلی چسبید......:w42:
به جهان پهلوان نمي ياد اينجوري حرف بزنه:biggrin: آره همه ـآبي ها با 11نفره تو دفاع برنده مي شن:biggrin:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
به جهان پهلوان نمي ياد اينجوري حرف بزنه:biggrin: آره همه ـآبي ها با 11نفره تو دفاع برنده مي شن:biggrin:

من که پیشاپیش معذرت خواهی کردم ....
شما تیم چلسی ! با نبودن بهترین مدافعتون، توزمین حریف ، جلوی گشتاپوی آلمان ، حمله می کردین؟
در ضمن آفرین ! بالاخره اعتراف کردی همه ی آبی ها برندن !!!!!!!!

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که پیشاپیش معذرت خواهی کردم ....
شما تیم چلسی ! با نبودن بهترین مدافعتون، توزمین حریف ، جلوی گشتاپوی آلمان ، حمله می کردین؟
در ضمن آفرین ! بالاخره اعتراف کردی همه ی آبی ها برندن !!!!!!!!
والا من نگفتم آبي ها برندن..... يك دفاعشون نبود كل تيمشونن كه بود ...مثل اس اس ها 2 تا بازيكن مصدوم داشتن نتيجه نگرفتاشونو مينداختن گردن مصدوميت :biggrin:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من نگفتم آبي ها برندن..... يك دفاعشون نبود كل تيمشونن كه بود ...مثل اس اس ها 2 تا بازيكن مصدوم داشتن نتيجه نگرفتاشونو مينداختن گردن مصدوميت :biggrin:
2 تا نبو د؟؟؟؟؟؟ نصف تیم مصدوم بود از جمله حیدری - زندی - میداوودی - جباری وقتی زندی اومد کیانوش رحمتی -تیموریان. میگه دو تا نبود!! :confused:
نتیجه نگرفتنا؟؟؟؟؟؟ کدوم نتیجه نگرفتن ؟ قابل توجه سرکار بدون همین بازیکنا قهرمان حذفی که شدیم. تازه از لنگیا هم 9 پله بالاتر شدیم . :w23:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
2 تا نبو د؟؟؟؟؟؟ نصف تیم مصدوم بود از جمله حیدری - زندی - میداوودی - جباری وقتی زندی اومد کیانوش رحمتی -تیموریان. میگه دو تا نبود!! :confused:
نتیجه نگرفتنا؟؟؟؟؟؟ کدوم نتیجه نگرفتن ؟ قابل توجه سرکار بدون همین بازیکنا قهرمان حذفی که شدیم. تازه از لنگیا هم 9 پله بالاتر شدیم . :w23:
ادبتو ديدي.......شما استفراغيها با لطف كميته مبارزه با دوپينگ قهرمان جام حذفي شديد+داور

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادبتو ديدي.......شما استفراغيها با لطف كميته مبارزه با دوپينگ قهرمان جام حذفي شديد+داور

کدوم بی ادبی عجب گیری کردیما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :wallbash:
در مورد دوپینگ برای دوستون سمیه 1988 توضیح دادم اگه اون پست ها رو بخونید علی القاعده باید توجیه شوید در غیر این صورت من سکوت می کنم.
داور کدوم بازی حذفی بما کمک کرد؟

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدوم بی ادبی عجب گیری کردیما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :wallbash:
در مورد دوپینگ برای دوستون سمیه 1988 توضیح دادم اگه اون پست ها رو بخونید علی القاعده باید توجیه شوید در غیر این صورت من سکوت می کنم.
داور کدوم بازی حذفی بما کمک کرد؟
بابا این اجی مینا خونش به جوش اومده....
آبجی اب یخ نمیخوای؟؟؟

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون وقت می گن ما نمی ریم تو سوراخ موش !!!

آی نفس کش حریف می طلبم..........:neutral:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا این اجی مینا خونش به جوش اومده....:biggrin:
آبجی اب یخ نمیخوای؟؟؟
اگه با ليموترش باشه چرا كه نه

اون وقت می گن ما نمی ریم تو سوراخ موش !!!

آی نفس کش حریف می طلبم..........:neutral:
ما مثل اس اس ها نيستيم بريم تو سراخ موش
شما ها هستيد كه از ترس 6 تائي شدن رفتيد تو سوراخ موش
;)

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بابا 40سال پیش اونم تاج 6تا خورد....اصن به دنیا اومده بودی،که روش مانور میای؟؟؟
حالو بنگر...الان چی دارید؟؟
چندتاستاره رو پیرنتون دارید؟؟ تو لیگ چند ساله چیکار میکنید؟؟

من هميشه آينده رو مي بينم به آينده اميد دارم...راستي ستاره هاي رو ي پيرهن تيم شما كه مال 30-35 سال قبله...پس شما هم چيزي نداري در حال حاضر...شما چند سالته؟؟؟؟؟

بالا