زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

losi

عضو جدید
کسی نیست؟
سلام بر آیندگان :surprised:
امیدوارم که همه خوب باشید:gol::gol:
نمی دونم بازم امشب بتونم بیام یا نه... اما از فردا به مدت 3 یا 4 روز نخواهم بود...دوستان نگران نشوند...:gol:
سعید جان من بازم وقت نکردم جواب پیام شما رو بدم... برگشتم دیگه از شرمندگیت درمیام:redface:

راستی تا این لحظه من 70 رای دارم... با 11 رای اختلاف نفر دومم:D... اما متاسفانه این جند روز غیبتم رو آرای من تاثیر خواهد داشت:(... دوستان هوای منو داشته باشید... لطفا :gol::gol:
مواظب خودتون باشید:gol::gol:

dalin

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی نیست؟
سلام بر آیندگان :surprised:
امیدوارم که همه خوب باشید:gol::gol:
نمی دونم بازم امشب بتونم بیام یا نه... اما از فردا به مدت 3 یا 4 روز نخواهم بود...دوستان نگران نشوند...:gol:
سعید جان من بازم وقت نکردم جواب پیام شما رو بدم... برگشتم دیگه از شرمندگیت درمیام:redface:

راستی تا این لحظه من 70 رای دارم... با 11 رای اختلاف نفر دومم:D... اما متاسفانه این جند روز غیبتم رو آرای من تاثیر خواهد داشت:(... دوستان هوای منو داشته باشید... لطفا :gol::gol:
مواظب خودتون باشید:gol::gol:

سلام بر سارا جان

هر چند دلمون تنگ می شه از دوریت ولی امیدواریم هر جا هستی موفق باشی

11 رای چیزی نیست بچه ها حواسشون هست​

• Like
واکنش ها: losi

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام محمد جان :gol:
خوبی عزیز ؟
چه کارا می کنی با دانشگاه ؟
دیگه سرت شلوغ شده و این دور و برا نمی پلکی !
:d

سلام افسون جان :gol:
میگم از صبح اینجایی ...
خسته نمیشی ؟
:surprised:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
بچه ها من برم دیگه
شرمنده زود میرم خیلی خیلی خیلی خستمه
مواظب خودتون باشین:gol:

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از فلاسفه که اسمش یادم نیست میگه چون خواب نوعی از مرگه و انسان ناچار باید بمیره بهتره بیشتر خوابهاشو به اون دنیا منتقل کنه و تا وقتی زنده هست کمتر بخوابه:w18:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از فلاسفه که اسمش یادم نیست میگه چون خواب نوعی از مرگه و انسان ناچار باید بمیره بهتره بیشتر خوابهاشو به اون دنیا منتقل کنه و تا وقتی زنده هست کمتر بخوابه:w18:

گل گفته
واقعا این جمله رو باید با طلا نوشت

بالا