[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

farkhaniii

عضو جدید
سلام دوستان
من فلات قاره قبول شدم و 8 اسفند رفتم گزینش

با كمال مسرت به اطلاع مي رساند جنابعالي در مصاحبه هاي استخدامي شركت ملي نفت مورد پذيرش واقع گرديده ايد.

• [*=right]لازم به ذكر است كه متعاقباً از طريق شركت نفت فلات قاره
    جهت ساير تشريفات استخدامي (گزينش، طب صنعتي و ...) دعوت خواهيد شد. بديهي است شروع بكار جنابعالي منوط به انجام فرآيندهاي فوق الاشاره و موفقيت در اين مرحله مي باشد.

امروز رفتم که ببینم چرا منو برای طب صدا نمیکنند، خانوم استواری با عصبانیت گفت برید خودمون صداتون میکنیم
به منشیش اسممو دادم گفت اسم تو جزو رد شده های مصاحبه روانشناسی هست. مصاحبه روانشناسی همون روز مصاحبه علمی بود
بشون گفتم پ چرا تو سیستم زدید قبول شدم (با كمال مسرت) و برام سمت شغلی مشخص شده (Control man) و از دی ماه منو خوشحال کردید و منتظر گذاشتید، گفتن یه اشتباهی تو سیستم رخ داده
رفتم پیش آقای کچویی اون گفت کاری نمیشه کرد و فقط بخاطر اشتباه کامپیوتری ازم عذر خواهی کرد
خلاصه بدبخت شدم:crying::crying2:

یا حســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــین :|

kuwait

کاربر فعال
یکی از دوستام دیروز به من زنگ زد و گفت 2 مرتبه رفته گزینش دفعه اول خراب کرده و ولی دفه دوم به بیشتر سوالا جواب داده
بعد تماس گرفته گفتن جواب طبت مثبته اما گزینش رد شدی
بعد گفتن بیا اهواز از اداره استخدام یه نامه اعتراضی بنویس ,منم گفتم تا اونجای که میدونم می تونه تا2 بار به دیوان عدالت اداری اعتراض کنه(تا یه برگی که تو روز گزینش داده بودن نوشته بود)
آیا راه دیگه ای هم هست؟

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از دوستام دیروز به من زنگ زد و گفت 2 مرتبه رفته گزینش دفعه اول خراب کرده و ولی دفه دوم به بیشتر سوالا جواب داده
بعد گفتن بیا اهواز از اداره استخدام یه نامه اعتراضی بنویس ,منم گفتم تا اونجای که میدونم می تونه تا2 بار به دیوان عدالت اداری اعتراض کنه(تا یه برگی که تو روز گزینش داده بودن نوشته بود)
آیا راه دیگه ای هم هست؟

شما میتونی فرآیند گردش کار در گزینش وزارت نفت رو توی فایل پیوست ببینی.

پیوست ها

• gozinesh.pdf
    531.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

rezatm

عضو جدید
شماها خوبه اکثراقبل از عید رفتید گزینش، من نتیجه ام کی میاد که هفته پیش رفتم مصاحبه:confused:

FAMINE RIAN

عضو جدید
اولین بار این تالار این قدر ساکت و سوت و کوره
بچه بیاین یه خورده هیجان بفرستید
خیلی عجیبه عجیب

mirara

عضو جدید
آیا راه دیگه ای هم هست؟

دوست عزيز ميشه بگي دوستتون فقط به سوالات احكام جواب نداده يا نه؟راهپيمايي و نماز جمعه و ... رو چي جواب داده؟چه سوالهايي رو خراب كرده؟
مشخص نيست علت رد شدنشون دقيقا چي بوده؟

n@91

عضو جدید
سلام به همه مهندسین عزیزتاپیک.یه خواسته ازهمه مهندسین عزیزاین تاپیک داشتم وانم اینه همینطورکه براهمه مراحل استخدمی مثل طب صنعتی ،گزینش ومصاحبه و...که بهم کمک کردیم الان بیایم که درموردمحیط کاری وطرزرفتارمون تومحیط کاروهرچیزی که فکرمیکنیدبه دردآیندهءکاریمون میخوره بیام به هم کمک کنیم.آقای(امیدی،شهرام،کویت،کیان،آبادان،blae،one1،داودورضاو...)ممنون میشم اگه دراین موردبحث کنید."ومن الله التوفیق"

starshid

عضو جدید
سلام دوستان ...دیروز بامن تماس گرفتن...مناطق نفت خیز جنوب ... من همه ی مراحل طب و عقیدتی رو گذروندم و قبول شدم ... الان تماس گرفتن که سه شنبه یک سری مدارک دیگه واسه تکمیل پرونده ببرم...سه شنبه میرم اونجا اگه خبری شنیدم اطلاع میدم...

کجایی پسر؟
چه خبر از مناطق؟

davood253

عضو جدید
سلام.منم دعوت شدم.ساعت 13:15 این پیام اومد:
کارآموز محترم لطفا جهت گذراندن دوره های آموزشی بدو استخدام در تاریخ 3.3.1391
در مرکز آموزش محمود آباد حضور بهم رسانید
شرکت نفت فلات قاره ایران

:w23:
دمش گرم فلات! از همه دیرتر شروع کرد،زودتر میریم آموزش
انشاءالله همه زودتر دعوت بشن.

حالا ب من حق ميدين كه ميگفتم فلات سروره:biggrin:

tanha_1900

عضو جدید
سلام
بچه های نفت و گاز پارس کسی هست که همه مراحل انجام داده باشه(طب،تحقیق محلی و..) ولی هنوز برای گزینش دعوت نشده باشد؟؟؟؟

_mahdi_

عضو جدید
سلام بچه ها
من الان با این شماره واسه پیگیری پرونده استخدامم تماس گرفتم گفت ساعت 3 تماس بگیر اینم شماره
83762140
یک ساعته دارم زنگ می زنم نه این شماره و نه 83762124 رو ور نمی دارن . کسی هست این یکی دو روروزه تونسته باشه تماس برقرار کنه
؟
نفت وگاز پارس

m1984mm

عضو جدید
پ ن پ
عكس مستخدمشون گذاشته شوهر براش پيدا يبشه

اين عكسه كه براي يك هنر پيشه هست كه تو سريال هاي تلوبزيوني بازي مي كنه
اين جور كه مشخصه دو تا نام كاربري هم براي يك نفره زياد جدي نگير

مي دونم كه مربوط نيست ولي نتيجه آزمون پتروشيمي لرستان هم اومده هر كه شركت كرده مي تونه بره ببينه
///

براي من هم دعا كنيد كه تكميل ظرفيت شركت نفت قبول بشم

_mahdi_

عضو جدید
20 روز دیگه شروع میشه.... 300 نفر ماهشهر (اگر تو این 300 نفر اول باشیم)
این تقسیم بندی یک جورایی مشکوکه . مثلا واسه رشته ما 30 نفر کارشناس ارشد مکانیک تبدیل انرژی هستیم . اگه قرار باشه واسه حدود 15 نفر دوره عمومی رو اول بر گزار کنند . پس تو شروع دوره تخصصی هم 30 نفر باهم نیستند و دوباره واسه 15 نفر دیگه باید دوره تخصصی بزارن . ممکنه ؟

_mahdi_

عضو جدید
یک ساعته دارم زنگ می زنم نه این شماره و نه 83762124 رو ور نمی دارن . کسی هست این یکی دو روروزه تونسته باشه تماس برقرار کنه
؟
نفت وگاز پارس
بالاخره بعد کلی زنگ زدن لطف کردن ساعت 3:44گوشی رو ورداشتن و دوباره گذاشتن سرجاش:mad: { قطع کردن } خداییش سرکاریم .

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه مهندسین عزیزتاپیک.یه خواسته ازهمه مهندسین عزیزاین تاپیک داشتم وانم اینه همینطورکه براهمه مراحل استخدمی مثل طب صنعتی ،گزینش ومصاحبه و...که بهم کمک کردیم الان بیایم که درموردمحیط کاری وطرزرفتارمون تومحیط کاروهرچیزی که فکرمیکنیدبه دردآیندهءکاریمون میخوره بیام به هم کمک کنیم.آقای(امیدی،شهرام،کویت،کیان،آبادان،blae،one1،داودورضاو...)ممنون میشم اگه دراین موردبحث کنید."ومن الله التوفیق"

والا من خيلی تجربه کار نداشتم که بدونم چيکار بايد کرد و اینا اما ميدونم کلا آدم هرجا ميره قبل از اینکه کاری بکنه بايد شرايط محل رو بسنجه ، با قديميا و بزرگا رفيق بشه;) (مخصوصا آبدار چيا کلا آبدارچی جماعت کارايی ميتونه بکنه که وزير هم نميتونه بکنه:biggrin: ) ديگه اینکه، زياد آدم حرف نزنه و سرش تو کار خودش باشه خيلی بش کمک ميکنه

FAMINE RIAN

عضو جدید
منم دارم دیونه میشم میگه ساعت 3 زنگ بزنید زنگ زدم گوشی یکی جواب میده فهمیدم اونم مثله منه خط رو خط شده !!!!!!
اگه کسی ار بچه ها تهرانه یه سر بره شرکت ببینه چه خبره دیونه شدم این روزا خیلی کند میگذره

aa313

عضو جدید
؟
نفت وگاز پارس

بالاخره بعد کلی زنگ زدن لطف کردن ساعت 3:44گوشی رو ورداشتن و دوباره گذاشتن سرجاش:mad: { قطع کردن } خداییش سرکاریم .

منم دارم دیونه میشم میگه ساعت 3 زنگ بزنید زنگ زدم گوشی یکی جواب میده فهمیدم اونم مثله منه خط رو خط شده !!!!!!
اگه کسی ار بچه ها تهرانه یه سر بره شرکت ببینه چه خبره دیونه شدم این روزا خیلی کند میگذره

انصافاً اگه یه بار دیگه آزمون روانشناسی بدیم، همه رد میشیم!
من این چند روزه هر چند دقیقه یه بار با این شماره ها تماس میگیرم، یا جواب نمیدن یا برمی دارن وقطع می کنن، چه با فرهنگ!!! خو جواب بده بگو دو ماه دیگه تماس بگیرین! عجب کاری داریما!

ABADAN-

عضو جدید
سلام دوستان
من 30/11/90 رفتم گزینش .تا همین امروز که زنگ زدم. هنوز جوابش نیومده. خیلی نگرانم
واسم دعا کنید.....
ممنون

بالا