درخواست های مرتبط با:پایان نامه

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانه سالمندان

خانه سالمندان

سلام به همه
پایان نامه ی من در مورد خانه ی سالمندان هست
تو پر کردن پروپوزال مشکل دارم
ممنون میشم اگه کسی نمونه ی پروپوزال داره بهم بده که بدونم باید چیکار کنم

سلام دوست عزیز ، این تاپیک ها میتونه برات مفید باشه البته برای جمع آوری مطالعات طرحت :

اصول و استاندارد خانه های سالمندان

راهنماي اصلاح طراحي خانه براي سالمندان و معلولان

مهندسي كانسي: مطالعه موردي وسيله كمك حركتي سالمندان

و اگر دانشگاه ازاد درس میخونی،ترتیب فصل های پایان نامه باید به این صورت باشه:

فصل اول : کلیات طرح
فصل دوم :
شناخت و تعریف موضوع
فصل سوم :بررسی نمونه های موردی
فصل چهارم :
بستر طرح (اقلیم سایت مورد نظر)
فصل پنجم :
تحلیل سایت
فصل ششم:
برنامه ریزی فیزیکی طرح
فصل هفتم :
فرآیند طراحی

در ضمن این دو تا کتاب خیلی میتونن کمکت کنن :

1.] ندا رفیع زاده،شعله نوذری،دکترحسین روشن بخش; رهنمودهای طراحی معماری خانه های سالمندان،تهران،مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن،بهار 1380[
2. ] ندا رفیع زاده،شعله نوذری،مبانی طراحی معماری مراکز خدماتی روزانه سالمندان،تهران،مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن،چاپ اول 1389 [

و همچنین میتونی از پایان نامه دانشجوهای دیگه هم کمک بگیری

ودر مورد پروپوزال هم باید بگم که دوست خوبمون mpb برات تاپیک مورد نظر رو گذاشتن.

موفق باشی.

آخرین ویرایش:

Hanie rasooli

عضو جدید
سلام دوباره :|
دوستان موضوع من ایستگاه متروئه...اگه کسی مطلبی داره میشه لطفا کمک کنه؟:(

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

سپتا معمار

عضو جدید
سلام دوستان.موضوع طرح نهایی من طراحی خوابگاه دانشجویی دخترانه ست.لطفا بگین چه جوری و از کجا شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/لطفا کمک کنید.با تشکر...

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان.موضوع طرح نهایی من طراحی خوابگاه دانشجویی دخترانه ست.لطفا بگین چه جوری و از کجا شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/لطفا کمک کنید.با تشکر...

سلام دوست خوبم از لینکای زیر میتونی کمک بگیری..
خوابگاه دانشجویی
درخواست های مرتبط با:خوابگاه
☼☼☼ریز فضا های معماری - سناریوی فضاها☼☼☼

برای تدوین پایان نامه هم این لینک کمکت میکنه..
روش تدوین پایان نامه ی معماری

آخرین ویرایش:

mha_arch

عضو جدید
سلام دوستان،
طرح نهایی من در رابطه با معماری آکوستیک هست ممنون میشم اگر کسی در این باره چیزی می دونه کتابی، استادی، فیلمی چیزی می شناسه بهم معرفی کنه.
دوستان اگر مکانی می شناسید که ویژگی خاص آکوستیکی داره ممنون میشم اگر معرفی کنید. سپاس

آخرین ویرایش:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان،
طرح نهایی من در رابطه با معماری آکوستیک هست ممنون میشم اگر کسی در این باره چیزی می دونه کتابی، استادی، فیلمی چیزی می شناسه بهم معرفی کنه.
دوستان اگر مکانی می شناسید که ویژگی خاص آکوستیکی داره ممنون میشم اگر معرفی کنید. سپاس
سلام دوست خوبم به لینک های زیر مراجعه کنید..

آکوستیک و مباحث مربوط به آن

آکوستیک در معماری

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام موضوع من دانشکده معماری اسلامیه کسی میتونه کمک کنه؟

PARISA 22

عضو جدید
سلام دوستان،

سلام دوستم می تونی به لینک زیر مراجعه کنی...

http://www.naghsh-negar.ir/1389/06/آکوستیک-در-معماری/

zeinab khatibi

عضو جدید
سلام دوستان، منم سوال دارم اما اصلا بلد نیستم کجا بای ب کی درخواست بدم. من برای پایان نامم احتیاج ب دونستن برنامه فیزیکیش دارم، ریز فضاهاش و متراژ مورد نیاز برای فضاهاسایت در پرند یا تهران میخوام انخاب کنم. پروژه ام : مجتمع تفریحی-توریستی- تجاری است. آدرس میلم رو میذارم اگر بتونید بهم کمک کنید واقعا محبت کردیت. البته نیاز به نمونه هم دارم. و انگلیسیم اصلالا خوب نیست.احتیاج فوری دارم .از محبتتون ممنون میشم
zeinab_archi@yahoo.com

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان، منم سوال دارم اما اصلا بلد نیستم کجا بای ب کی درخواست بدم. من برای پایان نامم احتیاج ب دونستن برنامه فیزیکیش دارم، ریز فضاهاش و متراژ مورد نیاز برای فضاهاسایت در پرند یا تهران میخوام انخاب کنم. پروژه ام : مجتمع تفریحی-توریستی- تجاری است. آدرس میلم رو میذارم اگر بتونید بهم کمک کنید واقعا محبت کردیت. البته نیاز به نمونه هم دارم. و انگلیسیم اصلالا خوب نیست.احتیاج فوری دارم .از محبتتون ممنون میشم

سلام دوست خوبم امیدوارم لینک های زیر کمکت کنه.
مجتمع تجاری توریستی تفریحی خلیج فارس

[ دانلود ] مطالعات پایان نامه : مجتمع تجاری - تفریحی

[ دانلود ] پایان نامه مرکز تجاری- تفریحی اصفهان

پوستر پایان نامه مجتمع تجاری تفریحی

ضوابط ونمونه های طراحی:مراکز خرید و تجاری

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز جز اون تاپیکایی ک دوستمون گذاشتن این نمونه ها ی طراحی شده رو هم ببین :

طرح و نقشه های مجتمع تجاری - تفریحی ( طراح : مصطفی یکترزاده )

مجتمع تجاری در رشت (همراه پلان و نما ها)

maryam_nd

عضو جدید
سلام دوستان خوبم
موضوع پایان نامه من سرای سالمندان هست. کسی هست راجع به پلان های نمونه های خارجی اطلاعاتی داشته باشه؟

maryam_nd

عضو جدید
سلام دوستان خوبم
موضوع پایان نامه من سرای سالمندان هست. کسی هست راجع به پلان های نمونه های خارجی اطلاعاتی داشته باشه؟

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان خوبم

سلام عزیزم تاپیک های زیر میتونه تو طراحی خانه سالمندان کمکتون کنه.
خانه سالمندان

پایان نامه

[ دانلود ] پلان های خانه سالمندان
ضوابط ونمونه های طراحی:فضایی برای سالمندان

maryam_d

عضو جدید
سلام دوستای خوبم
من برای تکمیل شیت پایان نامم نیاز به رندرهای داخلی از فضای آب درمای و استخر دارم
ازتون ممنون میشم کمکم کنید
زمان زیادیه که دارم میگردمو چیزی پیدا نمیکنم
دوستای خوبم، کمکم کنید

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم
من برای تکمیل شیت پایان نامم نیاز به رندرهای داخلی از فضای آب درمای و استخر دارم
ازتون ممنون میشم کمکم کنید
زمان زیادیه که دارم میگردمو چیزی پیدا نمیکنم
دوستای خوبم، کمکم کنید
سلام دوست عزیز رندر ندارم ولی تو این تاپیک عکس از فضای داخلی آب درمای و استخر هست شاید این عکسا کمک کنه : ضوابط و نمونه های طراحی:اسپا Spa

h68

عضو جدید
سلام به همه همکاران عزیزم من واسه پایان نامم دنبال چندتا نمونه موردی راجب معماری پایدار که بیشتر رویکردش به سمت بادگیر ها باشه میگردم متأسفانه فرصت هم ندارم کسی هست بتونه کمکم کنه خیلی ممنون میشم فقط خیلی عجله دارم

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سیـــــــــلام دوستان..
نمونه موردی "خانه کودک" که خفن باشه و ترجیحا تحلیل هم داشته باشه:)دی) سراغ ندارین؟

**sadaf**

عضو جدید
سلام خوبید بچه ها من یه پلان شهرداری رو میخوام تحلیلش کنم . شما ندارید واسه یکشنبه باید آمادش کنم . هرکاری میکنم پیدا نمیکنم کسی نداره؟ :cry::cry::cry::cry::cry: اگه دارید واسم میذارید لطفا؟

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام خوبید بچه ها من یه پلان شهرداری رو میخوام تحلیلش کنم . شما ندارید واسه یکشنبه باید آمادش کنم . هرکاری میکنم پیدا نمیکنم کسی نداره؟ :cry::cry::cry::cry::cry: اگه دارید واسم میذارید لطفا؟

سلام دوست خوبم به لینک های زیر مراجعه کنید.
مدارک ساختمان شهرداری منطقه 1تهران
http://www.galinsky.com/buildings/cityhall/index.htm
http://www.arcspace.com/architects/P...in/austin.html

aa.ea100

عضو جدید
سلام بر همگی دوستان ؛
موضوع پایان نامه من آسایشگاه روانی هستش ،اگه مطلبی در رابطه با مطالعات ، برنامه فیزیکی یا نمونه موردی موضو دارین ، ممنون میشم برام بذارین ، . :w10::w10:
:w10:

pooya.king

عضو جدید
با سلام
دوستان کسی پایان نامه ای در رابطه با معماری پارامتریک میشناسه؟
خیلی نیاز دارم
شنیدم یکی از دانشجو های دانشگاه شهید بهشتی موضوعش همین بوده.
با تشکر

eng.mahbubeh

عضو جدید
سلام دوستان
یه خواهشی داشتم
موضوع پایان نامه من فرهنگسرای هنر و معماری هست
به نظرتون چه ویژگی هایی باید داشته باشه یک فرهنگسرا تا علاوه بر اینکه تو حوزه هنر هست،حوزه معماری رو هم داشته باشه
یعنی چه خدماتی در راستای معماری باید داشته باشه؟
لطفا کمک کنید
تشکر از همتون

atefeh.gh

عضو جدید
سلام به دوستای گلم...
من پروژه 5 دارم...
میخوام شهرک طراحی کنم...
نه از این شهرکهای داغون
خودم ایدهای ک دادم به جای دیوار کشیدن دورتادور خانه ها و شهرک از شمشادها یا درختان استفاده کنم
فقط یه نمونه کاری میخوام نمیدونم از کجا شروع کنم..
نمونه کاری غربی هم باشه قبوله
ممنون میشم

بالا