قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.من تازه کتاب سوم قیابکلو رو دیدم .تازه چاپ شده؟مبانی فیزیک ساختمان 3(روشنایی).
به نظرتون باید اینم بخونیم؟بخرمش؟
منبع کنکور هست . ولی به من گفتن که می تونیم کتاب روشنایی روز شاهین حیدری بخونم به جای مبانی فیزیک 3

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید همتونننننننننننننننن
بچه ها به نظرتون کتابای پارسه خوبه؟؟؟ ارزش داره خوندنشون یا همون منابع اصلی و بخونیم؟؟؟؟؟:smile:

همون منابع بخونید . درسته که پارسه واسه رشته های دیگه جواب می ده ولی معماری فقط منابع

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 92 تاریخ برگزاری کنکور سراسری وزارت علوم

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 92 تاریخ برگزاری کنکور سراسری وزارت علوم

سلام دوستان عزیزم... پست جهت اطلاع!!!
تاریخ انتشار خبر : ۶ مهر ۱۳۹۱
[h=3]زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۲[/h]تغییر زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ سراسری | رییس سازمان سنجش آموزش کشور از تغییر زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۲ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور خبر داد.
پیش از این آزمون کارشناسی ارشد طی روزهای ۲۵ تا ۲۷ بهمن برگزار می‌شد با تصویب این تغییر، زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ یک هفته زودتر و به ۱۸ تا ۲۰ بهمن موکول شد.
[h=3]زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۲[/h]ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ در بازه زمانی ۲۰-۲۹ آبان آغاز می شود .ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۲ دولتی به صورت اینترنتی انجام می شود.
رییس سازمان سنجش با بیان اینکه تغییری در نوع و نحوه برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ ایجاد نخواهد شد، اظهار کرد: ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ نیز همچون سالهای گذشته انجام خواهد شد.
ظرفیت آزمون ارشد ۹۲
همچنین در این رابطه دکتر حسین نادری‌منش معاون آموزشی وزارت علوم به ایسنا گفت: آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ بدون تغییر و طبق روال سال‌های گذشته برگزار می‌شود.وی با اشاره به ظرفیت پذیرش دانشجو در آزمون ارشد۹۱، گفت: ‌برنامه وزارت علوم افزایش این ظرفیت برای سال‌های آینده است.
[h=4]سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net[/h]

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
معماری آرکی تایپی ( تالیف دکتر گلابچی و آیدا زینالی فرد )جزئیات ارتقاء دهنده معماری ( تالیف دکتر گلابچی و احسان سروش نیا )طبیعت، منبع الهام؛ بررسی و نقد آثار کالاتراوا ( تالیف دکتر گلابچی )
قرار بوده این هفته بیاد بیرون اگه اینا رو گرفت یه خبر بده راجع بهشون

خطاب به جناب پروفسور (!) گلابچی:

کم گوی و گزیده گوی چون دُر/ تا ز اندک تو جهان شود پر
لاف از سخن چو دُر توان زد/ آن خشت بود که پر توان زد

آن "خشت" بود! نه کتاب!

ایشون کیلویی کتاب میدن بیرون دیگه!

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برنامه ندارم همینجوری میخونم

چیزهایی که خوندم هم واقعا یادم رفته و این منو نا امید کرده

بدون برنامه درس بخونین زحمتتاتون هدر میره. باید یه برنامه طولانی مدت بریزین و بر اساس اون یه برنامه هفتگی تنظیم کنین

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز

آن "خشت" بود! نه کتاب!

انصافا هم کیلوییه
قبلا هم اشاره کردم، برای یه پرفسور مملکت زشته ترجمه کتاب، یه دکتر یا پرفسور باید خودش بتونه تولید علم کنه نه اینکه ترجمه

sara00_00

عضو جدید

آن "خشت" بود! نه کتاب!

اشکال از زیاد بودن تعداد کتابها نیست اشکال از سیستم طرح سواله که داوطلب هارو مضطرب میکنه.....درسته که علم معمار باید بروز باشه ولی دلیل بر طرح سوال از تموم کتابهایی که خوندنشون بخاطر حجم زیاد وقتگیره،نمیشه.....البته اگه مفهومی بخوونید زمان کمتری میبره

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
فن بر دو دسته استوار است
1- گلابچي
2- غير گلابچي
اگر دسته ي اول را برگزينيد درود بر شما
و در صورتي كه دسته دوم را برگزينيد شما را ننگ باد واي بر شما كه سال بعد نيز ازمون باييــــــــــــد داد:biggrin:

FROM_HELL

کاربر بیش فعال
فن بر دو دسته استوار است
1- گلابچي
2- غير گلابچي
اگر دسته ي اول را برگزينيد درود بر شما
و در صورتي كه دسته دوم را برگزينيد شما را ننگ باد واي بر شما كه سال بعد نيز ازمون باييــــــــــــد داد:biggrin:
:biggrin::biggrin::biggrin:

خیلیییی جالب بود حرفت....
تو شهرسازی هم این دو گزینه به پاکزاد تعلق داره.:)
ذوستانی که سال دیگه میخوان امتحان ارشد بدید از درک عمومی معماری غافل نشید.
زیاد منبع خاصی نداره ..اما کتاب مشق معماری رو حتمن بخونید 1-2 سوال ازش میاد.
و همینطور درک عمومی معماری از انتشارات راهیان ارشد.

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
كسي هست امسال ايوان خانه ازمون بده؟ و ازمونا رو بزار اينجا؟ و سرفصل هايي كه براي هر ازمون مشخص ميكنن رو بدن بهمون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مرسي

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . فصل مصادیق در کتاب مبانی فیزیک 2 ، باید خوند ، تو سوالای کنکور سال پیش نیموده بوده ؟

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
كسي هست امسال ايوان خانه ازمون بده؟ و ازمونا رو بزار اينجا؟ و سرفصل هايي كه براي هر ازمون مشخص ميكنن رو بدن بهمون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مرسي

بعید میدونم کسی اینجا بذاره:razz:
اما این برنامه زمان بندی های ازمون پارسه ست
مرکز معماری رو هم بذارین

پیوست ها

• memari.pdf
    183.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
آخه وقتی به برنامه نمیرسم چیکار کنم !؟وقت کم میارم!

برنامه باید مخصوص خودت باشه، اصلا توجه نکن به برنامه دیگران، اینطوری بدتر استرس میگیری که عقبی
به نظر من هرکی 3-4 ماه خوب بخونه ارشد محاله رتبه خوبی نیاره
این رو هم بدونید خوندن یه طرف ماجراست، بقیه ماجرا به شانس بستگی داره

ببین متوسط ساعتی چند صفحه میخونی؟ من ساعتی 10-15 صفحه میخوندم، درس به درس فرق میکرد
بعد میومدم میگفتم مثلا فلان کتاب 300 صفحه است و اگر 15 صفحه بخونم ساعتی 20 ساعت وقت میبره، بعد میگفتم روزی دو ساعت این کتابو بخونم سر 10 روز باید تموم بشه (تازه من میخوندم و بعدشم خلاصه نویسی هم میکردم، این خلاصه ها خیلی بدردم خورد نزدیک کنکور، کل خونده هام تو حدود 100 صفحه A4 پشت و رو خلاصه شده بود و سریعتر میتونستم چندبار مرورشون کنم)

sim son

عضو جدید
سلاممممممممممممممممممم
بچه ها یه چندتا کتاب تست توپپپپپپپپپپ و کامل معرفی می کنید؟؟؟؟؟؟

s.y.s

عضو جدید
سلام
منم می خوام شروع کنم فقط یه سوالی دارم
اینکه امتحان اسکیس کی برگزار میشه ؟

هم آزاد هم سراسری

fereshte1111

عضو جدید
سلام
منم می خوام شروع کنم فقط یه سوالی دارم
اینکه امتحان اسکیس کی برگزار میشه ؟

هم آزاد هم سراسری

سلام دوست عزیز.
انشا الله وفتی در آرمون تئوری یعنی اول که بهمن ماه هست مجاز شدی در تیرماه آزمون عملی اسکیس خواهی داد.
برای آزاد تا سال پیش اینطور بود 91 همون روز و همون صبح هم آرمون تئوری داده شد هم عملی. واسه سال بعد چه کنن خدا میدونه

samra8631

عضو جدید
برنامه باید مخصوص خودت باشه، اصلا توجه نکن به برنامه دیگران، اینطوری بدتر استرس میگیری که عقبی
به نظر من هرکی 3-4 ماه خوب بخونه ارشد محاله رتبه خوبی نیاره
این رو هم بدونید خوندن یه طرف ماجراست، بقیه ماجرا به شانس بستگی داره

ببین متوسط ساعتی چند صفحه میخونی؟ من ساعتی 10-15 صفحه میخوندم، درس به درس فرق میکرد
بعد میومدم میگفتم مثلا فلان کتاب 300 صفحه است و اگر 15 صفحه بخونم ساعتی 20 ساعت وقت میبره، بعد میگفتم روزی دو ساعت این کتابو بخونم سر 10 روز باید تموم بشه (تازه من میخوندم و بعدشم خلاصه نویسی هم میکردم، این خلاصه ها خیلی بدردم خورد نزدیک کنکور، کل خونده هام تو حدود 100 صفحه A4 پشت و رو خلاصه شده بود و سریعتر میتونستم چندبار مرورشون کنم)
مشکل اینجاست که روزی 2-3 ساعت بیشتر نمیرسم بخونم!درگیرم

mahboooobeh

عضو جدید
سلام دوستان،من تازه از 1مهر شروع کردم به خوندن......!!!میخوام امسال هم قبول شم:)
ترم اخرم،فقط پایان نامه دارم که اونم اخرمهر تحویل میدم!روزی 4-5ساعت میخونم
از زمان و معماری و اقلیم کسمایی رو تموم کردم ولی حس میکنم چیزی یادم نی........چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته504 رو هم شرو کردم!!!میشه بگین چیکارکنم دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟کلافه ام راهنماییم کنید:cry:
ا

mahboooobeh

عضو جدید
راستی به نظرتون ازمون پارسه شرکت کنم یا مدرسان؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرتون بسته هاش به درد بخور هس؟

آخرین ویرایش:

az.sa

عضو جدید
راستی به نظرتون ازمون پارسه شرکت کنم یا مدرسان؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرتون بسته هاش به درد بخور هس؟
عزیزم من گفتم قبلا هم تو همین تاپیک، بسته آموزشی نخرید خودتون ضرر میکنید ، من خریدم خودم اما واقعا به درد نخورد ،کلی هزینه است فقط ، همون منابع اصلی بهترین گزینه هستند

abbasbostaniasl

عضو جدید
تاریخ ثبت نام ارشد از 9 تا 16 آبان هست. از اخبار شبانگاهی شنیدم. به امید موفقیت هممون .ایشالله

(اگه اشتباه میگم بگید)

ایشالللا ایشاللللللا. فقط کاشکی منابعمون انقد زیاد نبود. آدمو کلافه میکنن به خدا.

sayeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها برای سازه بعد از کتاب درک رفتار سازه ها و سازه در معماری چه کتابی باید بخونیم؟؟؟؟؟!:question:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
بچه ها برای سازه بعد از کتاب درک رفتار سازه ها و سازه در معماری چه کتابی باید بخونیم؟؟؟؟؟!:question:

مباني سازه براي معماران

كسي جزوه فرهادي نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟براي درك عمومي؟؟؟؟؟؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
و جزوه منصوري براي منظر
اگه كسي ميتونه كمكي كنه يه پيام بزاره برام
ممنونم

وضعیت
موضوع بسته شده است.