گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشکال نداره. پیش میاد! حالا چی شد مگه؟ کسی رو خمیر کردی؟!

سینا اعصاب تعطیله ها :mad:...خمیر کردم ! من! ....نخیر من با بابام زیاد چرخیدم پدرم تاییدم کرده اقاسینا ...دست فرمون دارم کف میکنی .. سمت ما همش شیبای تند هست ..تو سربالایی ترمزیم دندمو حواسم نبود خلاصیدم عقبکی اومدم تو خیابون:mad:

s.matavos

عضو جدید
سینا اعصاب تعطیله ها :mad:...خمیر کردم ! من! ....نخیر من با بابام زیاد چرخیدم پدرم تاییدم کرده اقاسینا ...دست فرمون دارم کف میکنی .. سمت ما همش شیبای تند هست ..تو سربالایی ترمزیم دندمو حواسم نبود خلاصیدم عقبکی اومدم تو خیابون:mad:
وووووووو! حالا گفتم چیکار کرده... من که اصلا رانندگی بلد نیستم! راحت! :D

s.matavos

عضو جدید
کجا داری شیطونی میکنی ;)...واقعا نداری:eek:... چرا؟میترسی؟:surprised:
دارم پاور پوینتامو آماده می کنم. این هفته دو جلسه تدریس دارم.
چی ندارم؟!
اعصاب ندارم... شیراز خیلی دهشتناکه اوضاع رانندگی. همه از توابع اطراف ریختن تو شهر، مجالی واسه ما بچه شهریا نذاشتن. همونجور که قبلنا سوار تراکتورو و کمباینو چهارپایان بودن، الانم ماشیناشونو همونجوری میرونن. منم نمشینم پشت ماشین...

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
دارم پاور پوینتامو آماده می کنم. این هفته دو جلسه تدریس دارم.
چی ندارم؟!
اعصاب ندارم... شیراز خیلی دهشتناکه اوضاع رانندگی. همه از توابع اطراف ریختن تو شهر، مجالی واسه ما بچه شهریا نذاشتن. همونجور که قبلنا سوار تراکتورو و کمباینو چهارپایان بودن، الانم ماشیناشونو همونجوری میرونن. منم نمشینم پشت ماشین...
تدریس!نه بابا!کاشکی بدیم با بچه ها کلی اذیتت میکردیم:biggrin:مثلا توتهران خیلی خوبن ....کمباین نیست ولی تو اتوبانا وخیابونا جوری اذیتت میکنن که هرلحظه امکان داره بری تو باقالیا ...برو بگیر احتیاج میشه..:smile:...

s.matavos

عضو جدید
تدریس!نه بابا!کاشکی بدیم با بچه ها کلی اذیتت میکردیم:biggrin:مثلا توتهران خیلی خوبن ....کمباین نیست ولی تو اتوبانا وخیابونا جوری اذیتت میکنن که هرلحظه امکان داره بری تو باقالیا ...برو بگیر احتیاج میشه..:smile:...
یعنی خدا ساختتت واسه آتیش سوزوندن!
کاشکی باقالی بود... یه سر بیا شیراز رانندگی کن تا بفهمی چی میگم!
چی برم بگیرم احتیاج میشه!؟

آخرین ویرایش:

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی خدا ساختتت واسه آتیش سوزوندن!
کاشکی باقالی بود... یه سر بیا شیراز رانندگ یکن تا بفهمی چی میگم!
چی برم بگیرم احتیاج میشه!؟

:biggrin:...اتفاقا شیرازو خیلی دوست دارم...دوست داشتم یونیمو بزنم ولی خانواده گفتن ازاد برو ولی جای دور نچ:razz:...بذار سودی وسیا بیان میفرستیمت واسه تعلیم رارندگی:biggrin:

Estrella

عضو جدید
کاربر ممتاز

s.matavos

عضو جدید
:biggrin:...اتفاقا شیرازو خیلی دوست دارم...دوست داشتم یونیمو بزنم ولی خانواده گفتن ازاد برو ولی جای دور نچ:razz:...بذار سودی وسیا بیان میفرستیمت واسه تعلیم رارندگی:biggrin:
خانواده ی فهمیده ای داری... حالا هر وقت گذرت به شیراز افتاد، بشین پشت ماشین ببینم چی میگی!
یعنی چی برم واسه تعلیم رانندگی؟! برم کلاس یعنی؟
چیکار به سودی و سیا داری؟ دوباره میخوای بر علیه من جهاد بدی؟!؟!

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانواده ی فهمیده ای داری... حالا هر وقت گذرت به شیراز افتاد، بشین پشت ماشین ببینم چی میگی!
یعنی چی برم واسه تعلیم رانندگی؟! برم کلاس یعنی؟
چیکار به سودی و سیا داری؟ دوباره میخوای بر علیه من جهاد بدی؟!؟!

اره خب نکه توام کم میاری...فانه میخندیم...سینا من برم ناهاربخورم ...میام دوباره کل کل میکنم ..یه داداش سینا که بیشتر نداریم ...جهام میدم ;)

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون...

خیـــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــی...........
:D
سلام تو کی هستی؟ اسمتو عوض کردی یا یکی دیگه که آواتار good girl گرفتی یا هیچکدوم یا همه موارد؟

خب نباش دیگه! منم میترسونی!
چه خبرا؟! کم پیدایی اینجاها...
سلام سینا جون خوبی؟چیکارا کردی؟

s.matavos

عضو جدید
سلام تو کی هستی؟ اسمتو عوض کردی یا یکی دیگه که آواتار good girl گرفتی یا هیچکدوم یا همه موارد؟

سلام سینا جون خوبی؟چیکارا کردی؟
سلام به روی ماهت سودی گلم. خوبی؟ چیش درد گرفتم از صبح تا حالا پای پاور پورنتم هستم. تموم که شد برات میفرستم اگه وقت کردی نظر بده. نظرت برام مهمه
حرارتو چیکار کردی؟

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به روی ماهت سودی گلم. خوبی؟ چیش درد گرفتم از صبح تا حالا پای پاور پورنتم هستم. تموم که شد برات میفرستم اگه وقت کردی نظر بده. نظرت برام مهمه
حرارتو چیکار کردی؟
آره خیلی خوبه حتما میبینم. ای بابا نصفه جلسه قبلو خوندم رفتم ناهار درست کنم دیگه مشغول بودم الان اومدم پیش شما ببینم چه خبره. بعد ناهار بقیشو میخونم.

s.matavos

عضو جدید
آره خیلی خوبه حتما میبینم. ای بابا نصفه جلسه قبلو خوندم رفتم ناهار درست کنم دیگه مشغول بودم الان اومدم پیش شما ببینم چه خبره. بعد ناهار بقیشو میخونم.
میسی!
باز خوبه تو پشتکار داری! من در حال تعلیق در هوام! منگم!
اینجا هم خبری نیس! الناز منتظرت بود بیای تا به اتفاقت حال منو بگیره! منتظرم بیاد!

بالا