دانلود و آموزش نرم افزار clemex vision

ordak3

عضو جدید
یه فایل انگلیسی آموزش نرم افزار clemex را برا دانلود میذارم. حدود 80 صفحه است. امیدوارم برا دانشجویای متالورژی مفید باشه. لینک دانلود نرم افزار را هم تا چند روز دیگه میذارم.

پیوست ها

• Petrographic Image Analysis.pdf
    9.3 مگایابت · بازدیدها: 14

ordak3

عضو جدید
این هم لینک دانلود نرم افزار برنامه. توجه کنید که برنامه فقط در ویندوز XP نصب می شه و هنگام اجرا باید سی دی برنامه را توی کامپیوتر بذارید یا می تونید image بگیرید و از درایو مجازی استفاده کنید.

http://ifile.it/elwj4os/Clemex.rar

Schneider

مدیر بازنشسته
با تشکر
نیاز به کرک نداره؟
با image گرفتن و ادامه کارا بصورت full عمل میکنه؟

ordak3

عضو جدید
با تشکر
نیاز به کرک نداره؟
با image گرفتن و ادامه کارا بصورت full عمل میکنه؟

یه شماره سریال داخلش هست که موقع نصب وارد می کنید. از نرم افزار تا 60 روز بدون کرک میتونید استفاده کنید. بعدش هم میشه دوباره نصبش کرد.

Schneider

مدیر بازنشسته
این همون vision PE هستش که در >> این صفحه << معرفی شده؟
و ضمنا اگر براتون امکانش هست در Mediafire هم با نام غیر Clemex آپلود کنید چون این نرم افزار هیچ جایی در دسترس نیست و ممکنه لینکش خیلی زود delete بشه

ordak3

عضو جدید
این همون vision PE هستش که در >> این صفحه << معرفی شده؟
و ضمنا اگر براتون امکانش هست در Mediafire هم با نام غیر Clemex آپلود کنید چون این نرم افزار هیچ جایی در دسترس نیست و ممکنه لینکش خیلی زود delete بشه

بله. همین نرم افزاره که برای تحلیل تصاویر ازش استفاده میشه. دانشجویای متالورژی برای آنالیز تصاویر متالوگرافی ازش استفاده می کنند.

من هم چون توی اینترنت نبود آپلودش کردم. اگه امکانش را دارید لینکش را جاهای دیگه هم بذارید تا بیشتر استفاده بشه.

آخرین ویرایش:

amirrezaa

عضو جدید
ببخشید من این نرم افرارو قبلا داشتمولی دوتا سریال نامبر می خادبا اولیش میشه تا 60 روز استفاده کرددومیشو نداشتم60 روزه نرم افزارم تموم شدهچجوری می تونم دوباره فعالش کنم؟؟؟مرسی

ordak3

عضو جدید
ببخشید من این نرم افرارو قبلا داشتمولی دوتا سریال نامبر می خادبا اولیش میشه تا 60 روز استفاده کرددومیشو نداشتم60 روزه نرم افزارم تموم شدهچجوری می تونم دوباره فعالش کنم؟؟؟مرسی

فکر کنم اگه مجددا نصبش کنید بتونید دوباره 60 روز دیگه ازش استفاده کنید. اما کار راحت تری که خود منم هم انجامش دادم، اینه که بعد از تموم شدن 60 روزش، تاریخ کامپیوترتون را هم 60 روز عقب بکشید تا دوباره بتونید 60 روز دیگه ازش استفاده کنید! به همین سادگی!

kavehpitt

عضو جدید
سلام
آقا من این رو دانلود کردم ولی هرکار میکنم نصب نمیشه
وقتی نصب شد پیغام میده باید سی دی نرم افزار رو بگذارین در داخل سی دی رام.منم ایمیج گرفتم سی دی رو ولی بازم نمیشه
خودتون امتحان کردین؟

Schneider

مدیر بازنشسته
سلام
آقا من این رو دانلود کردم ولی هرکار میکنم نصب نمیشه
وقتی نصب شد پیغام میده باید سی دی نرم افزار رو بگذارین در داخل سی دی رام.منم ایمیج گرفتم سی دی رو ولی بازم نمیشه
خودتون امتحان کردین؟
فایلی با پسوند txt یا nfo کنار فایل نصب هست یا نیست؟
اگر هست اینجا ضمیمش کن

ordak3

عضو جدید
سلام.
بله. خودم استفاده کردم، مشکلی نداشته. یک نفر این مشکلو داشت، بعد فهمیدیم که به جای این که خود فایلا را روی سی دی رایت کنه، اونا را داخل یه فولدر ریخته و رایت کرده، برا همین ویندوز فایلای مربوطه را نمی شناسه. اگه شما هم همین کار را کردید، احتمالا مشکل از همینه.

kavehpitt

عضو جدید
یک فایل زیپ هست دیکه به نام clemex
من این کار رو انجام دادم از حالت زیپ درآوردمش بعد نصبش کردم بعد روی یه سی دی رایت کردم.که اون پیغام سی دی رو بگذارین داد
درست انجام دادم ؟

ordak3

عضو جدید
یک فایل زیپ هست دیکه به نام clemex
من این کار رو انجام دادم از حالت زیپ درآوردمش بعد نصبش کردم بعد روی یه سی دی رایت کردم.که اون پیغام سی دی رو بگذارین داد
درست انجام دادم ؟

سلام. بله درست انجام دادید. اما اگه بعد از باز کردن زیپ، همه فایلای نرم افزار درون یک پوشه هست، اونا را اول از پوشه خارج بکنید، بعد رایتش کنید. نهایتا این جوری باشه که وقتی cd را می ذارید داخل کامپیوتر، فایلای نصب روی root سی دی باشه تا ویندوز بتونه فایل مورد نیاز را شناسایی کنه. موفق باشید.

Taban65

عضو جدید
مشکل در اجرای clemex

مشکل در اجرای clemex

با سلام خدمت دوستان
من نرم افزار clemex رو نصب کردم اجرا هم میشه اما بعد از یک دقیقه خود بخود بسته میشه و اصلا نمیشه کاری ازش کشید
اگر میدونید مشکل از کجاست خیلی ممنون میشم کمک کنید
با تشکر

ordak3

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
من نرم افزار clemex رو نصب کردم اجرا هم میشه اما بعد از یک دقیقه خود بخود بسته میشه و اصلا نمیشه کاری ازش کشید
اگر میدونید مشکل از کجاست خیلی ممنون میشم کمک کنید
با تشکر

این موردو دیگه ندیده بودم. نمی دونم چه جوری میشه درستش کرد. اما شاید بد نباشه یه بار پاکش کنید و دوباره نصب کنید و یا این که روی یه سیستم دیگه هم امتحانش کنید.
ب

arashkeshavarz

عضو جدید
salam

in linke pak shode va nemishe downloadesh kard<
kesi clemex dare be man bede
maghalam revise khorde, girammmmmmmmmmmmm
mersi

mo62hsen

عضو جدید
سلام
لینک نرم افزار پاک شده
از بچه ها اگه کسی نرم افزار را داره لطف کنه و نرم افزار را بزاره
به شدت بهش نیاز دارم
ممنون

azadeh77

عضو جدید
clemex

clemex

salam
lotfan link download clemex ra mojadadan dar site gharar dahid
ba tashakor faravan
Raha

این هم لینک دانلود نرم افزار برنامه. توجه کنید که برنامه فقط در ویندوز XP نصب می شه و هنگام اجرا باید سی دی برنامه را توی کامپیوتر بذارید یا می تونید image بگیرید و از درایو مجازی استفاده کنید.

http://ifile.it/elwj4os/Clemex.rar

azadeh77

عضو جدید
نرم افزار clemex

نرم افزار clemex

سلام
این لینک کار نمی کنه ممکنه یک لینک فعال معرفی کنید
خیلی ممنون می شم

sobh8747

عضو جدید
این نرم افزارش دانلود نمیشه تو سایته filecloud.io میره بعد هم نمیشه دانلودش کرد!!!!!!!

FARZANEH 44

عضو جدید
salam
man in narma afzaro daram faghat har chi migardam serial namber ono peida nemikonam
mishe serial nambere narm afzaro be man bedid
karam gire:cry:

Schneider

مدیر بازنشسته
salam
man in narma afzaro daram faghat har chi migardam serial namber ono peida nemikonam
mishe serial nambere narm afzaro be man bedid
karam gire:cry:
موجود نیست
اگر نرم افزارش trial ه از Virtual Machine ها کمک بگیرید برای استفاده چندباره از برنامه

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما. لینک جدبد نرم افزار را مجددا گذاشتم:

https://hotfile.com/dl/164801660/643771b/aaa.rar.html

لینک بالا delete شده
لطفا برای کاربران این برنامه رو مجددا آپلود کنید

با تشکر

Schneider

مدیر بازنشسته
بسیار خب!

دوستان میتونن لینکهای دانلود نرم افزار Clemex رو از ضمیمه دریافت کنند

دقت داشته باشید که:
بعد از دانلود باید از نرم افزارهایی که فایل image رو Mount میکنند استفاده کنید(حتما)
مثلا DAEMON Tools

پیوست ها

• Clemex.Links.txt
    229 بایت · بازدیدها: 5
آخرین ویرایش:

ordak3

عضو جدید
موجود نیست
اگر نرم افزارش trial ه از Virtual Machine ها کمک بگیرید برای استفاده چندباره از برنامه

لینک بالا delete شده
لطفا برای کاربران این برنامه رو مجددا آپلود کنید

با تشکر

لینک را مجددا چک کردم. هیچ مشکلی نداره و فایل به راحتی قابل دانلوده.

mandana_ghaemi

عضو جدید
سلام دوستان
من این نر افزار رو به شدت لازم دارم
ولی دانلود نمیشه هر کاری میکنم خواهش میکنم کمکم کنید

بالا