بالاخره علم بهتر است یا ثروت!

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون ابجی جان .
ای بابا من 5 ساله از درس دورم . مخم هنگ کرده تو این دوره زمونه. فکر نکنم دیگه توان قبولی رو داشته باشم. حیف اون همه ذوق و شوق که داشتم.
البته بعضی وقتا با خودم میگم لیسانس گرفتم کجا رو گرفتم که فوقشو بگیرم. ولی چیکار کنم که دلم میخواد .
چرا اینقدر شما نا امید هستی اگه بخواهی میشه به روز های خوبی فکر کن که با شوق ذوق داشتی درس ها رو می خوندی این چیز ها بهت رو حیه میده
من اگه به جای شما بودم به ندای قلبم گوش می دادم

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون ابجی جان .
ای بابا من 5 ساله از درس دورم . مخم هنگ کرده تو این دوره زمونه. فکر نکنم دیگه توان قبولی رو داشته باشم. حیف اون همه ذوق و شوق که داشتم.
البته بعضی وقتا با خودم میگم لیسانس گرفتم کجا رو گرفتم که فوقشو بگیرم. ولی چیکار کنم که دلم میخواد .
شما می تونی چرا نه فقط باید بخواهی

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ببخشید شما که کاربر تالار نجوم هستید و فوق لیسانس هم هستید باید درباره تئوری نسبیت خاص انیشتین شنیده باشید
یه مقاله مال سال 1905 من پیداش نمی کنم این مقاله رو ولی وقتی تو گوگل سرچ می کنی یه مشت چیز های ساده درباره فضا زمان و اینکه سرعت نوره که نسبی نیست پیدا می شه
از شما می خواستم بپرسم که ایا اصل مقاله گیر میاد یا تو این زمینه می تونیین کمکی کنین من مکانیک خوندم و حالا فهمیدم این چیزایی که نیوتن می گفته تو سرعت های پایین درسته و این یعنی این چیز هایی که ما خوندیم تو این 4 سال کشکه
خواهش می کنم کمک کنید
راستی این هزینه ها رو یه تخمینی بگو

شما می تونید نام علمی مقاله رو بهم بدهید ؟ در ضمن فکر کنم بچه های فیزیک بیشتر بتونن بهتون کمک کنن.

نام علمی مقاله رو به انگلیسی بهم بدهید تا براتون سرچ کنم. اگه به فارسی سرچ کرده باشید که مشخصه نمیشه چیز خاصی گیر اورد .

هزینه ها بستگی به خودتون داره . یک چیزی در حدود دو تومان خرج استاد راهنما و تحقیق و چاپ تز هستش البته این در مورد رشته خودم که زبان هست میدونم. از رشته های ای تی و مهندسی نرم افزار هم که خبر دارم در حدود دو سه تومان بوده .
پذیرایی هم بستگی به تم انتخابی شما داره . و اینکه بعدش بخواهید از چه تعداد مهمان پذیرایی کنید

شما می تونی چرا نه فقط باید بخواهی

اتفاقا منم با شما موافقم

کیوان جان اگه بخواهد میتونه همین حالا هم شروع کنه

JavadMessi

مدیر بازنشسته
بستگی به استفاده اش دارد
اگر در راهی غیر از راه خدا استفاده شود هیچ کدامش ارزشی برای شخص ندارد.حداقل ارزشش تا پایان عمر اوست.
البته یکی باید اینارو به خودم بگه

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما می تونید نام علمی مقاله رو بهم بدهید ؟ در ضمن فکر کنم بچه های فیزیک بیشتر بتونن بهتون کمک کنن.

نام علمی مقاله رو به انگلیسی بهم بدهید تا براتون سرچ کنم. اگه به فارسی سرچ کرده باشید که مشخصه نمیشه چیز خاصی گیر اورد .

هزینه ها بستگی به خودتون داره . یک چیزی در حدود دو تومان خرج استاد راهنما و تحقیق و چاپ تز هستش البته این در مورد رشته خودم که زبان هست میدونم. از رشته های ای تی و مهندسی نرم افزار هم که خبر دارم در حدود دو سه تومان بوده .
پذیرایی هم بستگی به تم انتخابی شما داره . و اینکه بعدش بخواهید از چه تعداد مهمان پذیرایی کنید

اتفاقا منم با شما موافقم

ببخشید این دو تومان هایی که می گید منظور تون دو میلیون تومانه تو رو خدا نگید دو میلیونه که من دارم پشت کیبورد سکته ناقص می زنم تا سکتم کامل نشده بگید در مورد اسم مقاله هم باید به انگلیسی بنویسید تیوری نسبیت خاص انیشتین سال 1905
من تو همه تاپیک های فیزیک سرچ کردم چیز هایی که نوشته در سطح بچه مدرسه ای است

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اتفاقا منم با شما موافقم

ببخشید یه سوال در سطح پایین ما تازه کاریم مثل شما کاربر فعال نیستیم
چرا برا شما نمیشه پیام خصوصی فرستاد

آنها آنجا می آیند تا ساعاتی که فارغ از کار در خیابان و کارگاه ها هستند سواد هم بیاموزند تا بدانند بالاخره علم بهتر است یا ثروت!

نمی دونم از این عکس ها چه نتیجه ای باید گرفت؟!! اینها مقایسه بین علم و ثروت نیستند. نیاز به ثروتند برای تحصیل علم.
هیچ نتیجه ای دستگیرم نشد.
در هر حال ممنون
زیبا بود.

در مورد مقایسه بین علم و ثروت باید ببینی که علم و ثروت از نظر شما یعنی چی تا بتونی نظر بدی که کدوم بهتره

آخرین ویرایش:

senator69

عضو جدید
هر دوتاش لازم برای پیشرفت ولی اگه خدا نخواد جفتشم داشته باشی به جایی نمیرسی..........

بالا