صفحه 3 از 8 نخستنخست 1234567 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 21 تا 30 از 79

تاپیک: درخواست نمونه سوالات مصاحبه استخدامي شركت نفت

پيش فرض

من هم قبول شدم گرایش قدرت با لیسانس
    الان هم دانشج.ی سال اخر ارشد هستم.
    معدل لیسانسم هم اصلا خوب نبود به نظرتون بگم که الان دانشجوی ارشد هستم؟
    یا اگه اینو بفهمند فورا منو رد میکنند؟
    ایا تا حالا کسی رو دیدید که دانشجو باشه و جای دولتی قبول شده باش؟

2. تشكر از اين پست

تازه وارد
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2011/1

پيش فرض

سلام عزیز..
    دانشگاه خلیج فارس بوشهر...اره تقریبا دو برابر ظرفیت گرفتن اما هیچ اطلاعی راجع به مصاحبه ندارم..شما کدوم دانشگاه بودی و اطلاعی از نحوه انجام مصاحبه داری؟

عضو فعال
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2008/4

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله ramin 86 نمايش پست
    سلام عزیز..
    دانشگاه خلیج فارس بوشهر...اره تقریبا دو برابر ظرفیت گرفتن اما هیچ اطلاعی راجع به مصاحبه ندارم..شما کدوم دانشگاه بودی و اطلاعی از نحوه انجام مصاحبه داری؟
    کاشان، شما استان محل خدمت که اول انتخاب کردی کجا بوده؟ همون خوزستان یا فارس؟! من گیج شدم راستش کسایی که مثلا فارس رو انتخاب می کنن فقط اون هایی که استان فارس متولد شدن بومی به حساب می آن یا مثلا خوزستان هم برای فارس بومی محسوب میشه؟!
    والا راجع به نفت نه ولی یکی از دوستان من که اون هم متولد بوشهر بود تو امتحان شرکت گاز قبول شده بود و رفته بود برای مصاحبه می گفت در حدود چهل دقیقه پنج نفر گویا مهندس بودند که ازش سوال کردن راجع به موضوعات علمی و مفاهیم دروس مقطع کارشناسی هم دروس سیالاتی و هم جامداتی. آزمون روانشناختی ام دو سری سواله یه سریش تست های روان شناختی و سری دوم تست هایی شبیه به تست هوش بوده که می گفت زمان کافی برای پاسخ گویی به جفتشون داشته.
    من راستش اصلا از اون فرم های اولیه ثبت نام ام و آگهیش پرینت نگرفتم الان به خاطر ندارم جزیاتش رو شما داریش بتونی مثلا محتواش رو بذاری فروم؟! راستی کدوم شرکت بودی پخش و پالایش یا نفت؟

5. تشكر از اين پست

تازه وارد
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2011/1

پيش فرض

من شرکت ملی نفت هستم..شما چی؟منم مثل شما ندارم اونا رو..ولی نگران ازمون روانشناختیه نباش چون نمره مردودی یا قبولی نداره..درباره مصاحبه هم من امروز از دوستم که شرکت گاز بوده پرسیدم گفت زیاد ریز نمیشن رو مسائل..فقط مفاهیم کلی اونم از سیالات..اگه میشد یه نفرو پیدا کرد که اطلاعات کاملی داشته باشه عالی بود..من اولویت اولم رو که خود سایت بوشهر انتخاب کرد اما خوزستان زدم ولی در کل این مسئله واسه خودمم گیج کننده بود..اگه دوس داری ایمیل و شماره تلفنت رو بم بده تا بیشتر در این رابطه در تماس باشیم..

7. تشكر از اين پست

عضو فعال
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2008/4

پيش فرض

من شرکت ملی نفت هستم..شما چی؟منم مثل شما ندارم اونا رو..ولی نگران ازمون روانشناختیه نباش چون نمره مردودی یا قبولی نداره..درباره مصاحبه هم من امروز از دوستم که شرکت گاز بوده پرسیدم گفت زیاد ریز نمیشن رو مسائل..فقط مفاهیم کلی اونم از سیالات..اگه میشد یه نفرو پیدا کرد که اطلاعات کاملی داشته باشه عالی بود..من اولویت اولم رو که خود سایت بوشهر انتخاب کرد اما خوزستان زدم ولی در کل این مسئله واسه خودمم گیج کننده بود..اگه دوس داری ایمیل و شماره تلفنت رو بم بده تا بیشتر در این رابطه در تماس باشیم..
    باشه من یادمه که استان فارس رو انتخاب کردم. خوبیش اینه که سهمیه پنجاه درصدی بومی تنها برای بوشهر و خوزستان هستش و برای استان فارس خود شهر شیراز رو جزو بومی حساب نمی کنند. این جوری واسه من که بومی نیستم بد نیست.من هم شرکت ملی نفت. بلی دوست من هم که برای مصاحبه شرکت گاز رفته بود همین رو می گفت منتها اون می گفت که علاوه بر مباحث سیالاتی راجع به مفاهیم پایه مقاومت مصالح هم سوال کردند حتی از طراحی اجزا تنش های خستگی پدیده خزش و ... همین طور از همه درس هایی سیالاتی، ترمو، سیالات، انتقال حرارت. امید وارم که قبول بشیم. تو از نتیجه ی آزمونت راضی بودی یعنی فکر می کنی خوب بود؟ شما هم واسه آزمون روانشناختی باید بیای تهران؟ یا خوزستان هستش؟ مث اینکه مصاحبه ی فنی شما تو استان خودتون انجام میشه و این خیلی خوبه برات.

تازه وارد
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2011/1

پيش فرض

اره من خود ازمون رو خوب دادم و برا ازمون روانشناختی هم باید بیام تهران..اما اینکه مصاحبه فنی تو همین بوشهر باشه یا نه رو نمیدونم..نمیدونم سوالات عقیدتی سیاسی هم میپرسن یا نه..شما اطلاع داری؟

عضو فعال
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2008/4

پيش فرض

اره من خود ازمون رو خوب دادم و برا ازمون روانشناختی هم باید بیام تهران..اما اینکه مصاحبه فنی تو همین بوشهر باشه یا نه رو نمیدونم..نمیدونم سوالات عقیدتی سیاسی هم میپرسن یا نه..شما اطلاع داری؟
    نه مثل اینکه فقط تحقیقات محلی انجام میشه و مصاحبه صرفا فنی و تخصصی هستش. شما سابقه ی کاری هم دارید؟

تازه وارد
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2011/9

پيش فرض

سلام من تو آزمون شرکت نفت قبول شدم و فوق دیپلم رشته مکانیک خودرو هستم اما 6 سال سابقه کار در شرکت نفت قسمت مکانیک تاسیسات دارم ضمنا بومی هم هستم و فرزند کارکنان شرکت هم هستم بی زحمت اگه کسی در مورد مصاحبه فنی برای رشته من اطلاعی داره راهنمایی کنه بسیار تشکر

پيش فرض

آقای محترم : مصاحبه فقط عقیدتی هست و سلامتی جسمانی .... نصف اینهایی که میگن قبول شدن تو مصاحبه عقیدتی کنار گذاشته میشن و بقیه شروع به کار میکنن . مصاحبه تخصصی نداره چون امتحان ملاک عمل هست .

13. تشكر از اين پست

پيش فرض

ازتون تعهد رسمی میگیرن که در طول خدمت مدرک بالاتر ارائه ندید . الان هم بفهمن کارشناسی ارشد میخونی واسشون مهم نیست چون بعدا" نمیذارن تعدیل مدرک بشی . مدرک بدو استخدامت ملاک کار هست . والسلام .

15. تشكر از اين پست

صفحه 3 از 8 نخستنخست 1234567 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. پاسخ ها: 26
    آخرین ارسال: 2015/6/01, 06:57 AM
  2. پاسخ ها: 1
    آخرین ارسال: 2014/1/30, 12:07 PM
  3. درخواست نمونه سوالات مصاحبه استخدامي شركت نفت
    توسط aparandeh98 در تالار آزمون های استخدامی
    پاسخ ها: 7
    آخرین ارسال: 2013/9/16, 06:08 PM
  4. سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت مهندسی نفت