تاپیک مشاوره و گفتگو کاردانی به کارشناسی

masoodxl

عضو جدید
سلام
من فوق دیپلم الکتروتکنیک هستم و آزمون کارشناسی ناپیوسته 91 رو ثبت نام کردم
آیا برق قدرت قبول شدنش راحته؟؟؟البته دانشگاه آزاد منظورمه
و اینکه من الان فقط برق رو زدم
چه موقع گرایش و اولویت شهری که باید توی دانشگاهش هست رو انتخاب کنم؟؟؟
آیا قبول شدن توی کنکور آزاد امسال سخت تر شده؟؟در مورد اینکه میگن دفترچه دومی هم بعد ارسال میشه توضیح بدین؟مرسی

ebrahim.pm

عضو جدید
سلام من رتبه حدود 300-400 برق قدرت میارم میخواستم بدونم بهترین جایی که میتونم قبول بشم تو قدرت کجاست؟بچه رشتم غیرانتفاعی بین گیلان(احرار یا سردار جنگل) و قزوین(دارالفنون-اکباتان) برم یا شبانه منتظری؟روزانه که نمیتونم برم

آخرین ویرایش:

ebrahim.pm

عضو جدید
دوستان عزیز داوطلب آزمون کاردانی به کارشناسی میدونید که استفاده از ماشین حساب برای آزمون مجاز هست. هیچ فکر کردید که با این امکانی که فقط هم مخصوص این آزمون هست و درهیچ آزمون دیگه ای نیست چقد میشه تستهای ریاضیات رو زد . بدون اینکه حتی فرمولی حفظ کنید؟
سلام دوست عزیز ما که میدونیم ماشین حساب مجازه ولی یه مثال بزن که بشه بدون حفظ فرمول سوالای ریاضی رو حل کرد_اصلا ماشین حساب نمیخواد

mahmood's_star

عضو جدید
سلام دوستان
من دانشجو ترم 3 الکترونیک انقلاب اسلامی روزانه هستم کسی شرایط بورسیه شدن کارشناسی دانشگاه دولتی داخل تهران را میدونه ؟؟؟؟
اگه میشه کمکم کنید با تشکر

wolfskin

عضو جدید
سلام
بهترين منبع براي سوالات ابزاردقيق چيه؟ منابعي كه خودم پيدا كردم كتاب اصول و اجزا كنترل صنعتي نوشته حجت سبزپوشان و كتاب ابزاردقيق پارسه هست. به نظر اساتيد كدوم بهتره؟
ممنون ميشم اگر تجربه اي داريد منتقل كنيد.

wolfskin

عضو جدید
سلام
بهترين منبع براي سوالات ابزاردقيق چيه؟ منابعي كه خودم پيدا كردم كتاب اصول و اجزا كنترل صنعتي نوشته حجت سبزپوشان و كتاب ابزاردقيق پارسه هست. به نظر اساتيد كدوم بهتره؟
ممنون ميشم اگر تجربه اي داريد منتقل كنيد.
يعني واقعا كسي جواب اين سوال رو نميدونه؟ از بين اين منابع كدومش به درد كنكور كارداني به كارشناسي ميخوره؟
كتاب مهندسي كنترل ازيار برادراني چطوره؟

sna1

عضو جدید
بهترین کتاب و منابع برای کنکور کاردانی به کارشناسی92؟

بهترین کتاب و منابع برای کنکور کاردانی به کارشناسی92؟

به نظر شما دوستان برای کنکور کاردانی به کارشناسی بیشتر چه کتاب های و از چه منابعی استفاده کنیم وبخونیم/برا درستای تخصیصی و عمومی ؟؟؟؟;)

kapitan_hamed

عضو جدید
بچه ها کسی هست منو راهنمایی کنه من کاردانیم 5 ترمه تموم می کنم امکانش هست که امسال کنکور بدم ودر صورت قبولی یک ترم مرخصی بگیرم تا کاردانیم رو تموم کنم بعد ترم بهمن برم دانشگاه که قبول میشم ایا دانشگاه ازاد هم همین طوریه تو رو خدا منو از بی تکلیفی نجات بدین

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
بچه ها کسی هست منو راهنمایی کنه من کاردانیم 5 ترمه تموم می کنم امکانش هست که امسال کنکور بدم ودر صورت قبولی یک ترم مرخصی بگیرم تا کاردانیم رو تموم کنم بعد ترم بهمن برم دانشگاه که قبول میشم ایا دانشگاه ازاد هم همین طوریه تو رو خدا منو از بی تکلیفی نجات بدین
طبق قوانین مرخصی یک ترم تحصیلی در ترم اول مجاز نیست اما تبصره داره . در صورتی شورای دانشگاه مورد نظر تایید ورود شما رو در ترم بهمن اعلام کنند شما میتوانید یک ترم مرخصی بگیرید.
به نظر من شما کنکور بده اگر قبول شدی برو با مسئولین دانشگاه صحبت کن . من دیدم زیاد سخت گیری نمیکنن.
دانشگاه ازاد که هر وقت دوست داشتی بفرما خونه خودته.

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام به دوستان .
اقا اینجا کنکور کاردانی به کارشناسی فعال نیست.
لطفا کسانی که تجربه دارن در مورد کلاسهای مدرسان شریف توضیحی بدن که شرکت در این کلاسها قبولی رو 100% میکنه یا...؟
کتاب تست مناسب رو راهنمایی بفرمایید ؟
با تشکر.

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به نظر شما دوستان برای کنکور کاردانی به کارشناسی بیشتر چه کتاب های و از چه منابعی استفاده کنیم وبخونیم/برا درستای تخصیصی و عمومی ؟؟؟؟;)

فقط مدرسان شریف و گسترش علوم پایه کتاب میدن ، دیگه بغیر از اینا منبعی نیست!

کامران1372

عضو جدید
کنکور

کنکور

به نظر شما تو 2 ماهی که وقت مونده میشه درس های کنکور کاردانی به کارشناسی جمع کرد :) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
به نظر شما تو 2 ماهی که وقت مونده میشه درس های کنکور کاردانی به کارشناسی جمع کرد :) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شوخی میکنی دیگه
اون کنکور اصلا خوندن نیاز نداره
پسره با 8 یا 10 تا تست غیر انتاعی قبول شده
نخونده بری غیر انتفاعی قبولی

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام

من کاردانی برق قدرت را چند سال پیش تموم کردم و مجبور شدم که کارشناسی کشاورزی بخونم
امثال می خوام تو ازمون کاردانی به کارشناسی برق شرکت کنم -
به نظر شما چه کتابی هایی رو برای درس های مدار الکتریکی - مدار منطقی و ماشین ها بخونم؟؟​
با توجه به زمانی که دارم { یک ماه}

X P R E S S

عضو جدید
باسلام

من کاردانی برق قدرت را چند سال پیش تموم کردم و مجبور شدم که کارشناسی کشاورزی بخونم
امثال می خوام تو ازمون کاردانی به کارشناسی برق شرکت کنم -
به نظر شما چه کتابی هایی رو برای درس های مدار الکتریکی - مدار منطقی و ماشین ها بخونم؟؟​

با توجه به زمانی که دارم { یک ماه}

برای مدار منطقی و ماشین : مدرسان شریف(ماشین و منطقی)-مجموعه سوالات طبقه بندی شده کنکور الکترونیک انشارات چهارخونه(برای مدار منطقی)
مدار : مدرسان شریف-درس و کنکور مدار های الکتریکی تالیف : شادکام انور انتشارات گسترش علوم پایه

ghalndar

عضو جدید
به نطر من تو مقطع کاردانی به کارشناسی کنکور دولتی دادن یه توهین به دانشجو هستش
چون هیچ دانشگاه معتبری بر نمیداره
4 تا دکه بر میدارن بقیه هم غیر انتفاعین که به پشیزی نمیارزن!
دکه ی شهید منتظری مشهد که اونسر ایرانه یه دکه هم تو ارکه که همین دوتا بهتون تکنولوژی قدرت میدن!
انقلاب تهرانم مفت نمیارزه! رشتش که اصلا برق نیست ((مهندسی تکنولوژی کنترل - گرایش ابزار دقیق)) میخوره رو مدرکتون و اسمی از برق نمیادن!!!
در صورتی که اصل مدرک کارشناسی کنترل باید بخوره ((مهندسی برق - کنترل)) که البته واسه ما فنی ها یه کلمه تکنولوژی هم چسبوندن بهش که ارزش مدرکمون نسبت به ریاضی ها بیاد پایین!
دوستم انقلاب داره میره و ترم یک بهشون ریاضی مهندسی دادن! دو صورتی که تو چارتشون خبری از ریاضی 2 و معادلات دیفرانسیل ، تجزیه و تحلیل سیگنال ها ، ماشین های الکتریکی و... نبود.
باور کنید اگه برین واسه آماده سازی کنکور ارشدتون دچار مشکل میشین .. چون هیچ کدوم از درسای اصلیو تو چارت ندارین و ریاضی مهندسیم بهتون ناقص میگن! به عبارتی باید فاتحه ارشدتونو بخونین..
الان دوستم پشیمونه (البته سر فصل های دانشگاه فنی حرفه ای میگه مثلا درسی مثل معادلات دیفرانسیل که تو کنکور ارشد میاد به بهانه اینکه دانشجوی فنی تو کاردانی درس ریاضی کاربردی داشتن نباید تو چارتشون باشه!!!)

من خودم اصلا کنکور دولتی ندادم و یه راست رفتم کنکور آزاد فقطم تهران جنوبو زدم و قبولم شدم... بهترین و معتبرترین دانشگاه تو این مقطع دانشگاه تهران جنوبه... گلچینی از بهترین استادهای دانشگاه های شریف تهران امیر کبیر علم و صنعت خواجه نصر و... دارن اینجا درس میدن...همه درسهای کنکور ارشد رو هم پوشش میده و همه دروس هم طبق سرفصل ها گفته میشه... کلاس هاتون با بچه های برق پیوسته (رشته ریاضی ها) یکیه و همه دروس رو مخصوصا درس هایی مثل ریاضی مهندسی معادلات دیفرانسیل و... رو تا آخر طبق سرفصل درس میدن (سخت هم میگیرن)
برای نمونه من معادلات رو بادکتر خلیل پاریاب عضو هیئت علمی داشگاه علم و صنعت و کنترل خطی رو با دکتر محمد علی نکویی عضو هیئت علمی دانشگاه خواجه نصیر پاس کردم.. بررسی سیستم های قدرت هم با پرفسور حقی فام یکی از بزرگترین نام ها در برق قدرت ایران پاس کردم که همین الان اسمشو بزنین عکسش تو گوگل میاد... راستا رضا پژمانفرم که دارین کتاب ماشین مدرسانشو میخونین تو تهران جنوب درس میده!!!!! دکتر مریم خادمی طراح سوالات ریاضی کنکور ارشد هم به من دروس ریاضی مهندسی و محاسبا عددیو یاد داد! خلاصه بخوام از استادای گنده این داشگاه بگم باید 60 خط دیگه تایپ کنم...
خلاصه کسایی که این پستو دیدن خداتونو شکر کنین که منو سر راه شما قرار داد که راهنماییتون کنم.. چون من الان پشت کنکوری ارشدم و اصلا تو این تاپیکا نمیام!
تو یه جمله نصیحت من به شما اینه که به هیچ وجه واسه 4 تا دککه مذخرف پول کلاس کنکور و... ندین که عمرتون بر فناس
به دوستانتون هم بگین گول مثلا دولتی بودن این دانشگاه ها رو نخورن

البته اگه دانشجوهای ضعیفی باشین تهران جنوب راسته کار شما نیست ..اینجا هر ترم خیلی مشروطی داره و اینم بگم امتحانات ریاضی در دانشگاه بصورن هماهنگ برگزار میشه و همه بچه ها یه امتحان میدن (گروه سوالارو طرح میکنه نه استاد!)
اگه مخصوصا تو ریاضی ضعیفین همین دکه ها بیشتر بکارتون میاد اصلا فکر تهران جنوبو نکنید

یا علی
باسلام بنده کارشناسی ناپیوسته ، مهندسی تکنولوژی کنترل _ابزار دقیق
همین مشکلاتو دارم برای ارشد در چارت درسیمون نه معادلات دیفرانیسل هست نه سیگنال
پیشنهاد بنده
اگر واقعا به کنترل علاقه دارین بیایید و گرنه ارزش نداره چون کارشناسی دیگه ارزش 20یا30سال پیش خودشو نداره و انتخابی انجام بدین که برای اینده که میخواهید ارشد شرکت کنید با مشکلات این چنینی مواجه نشید
اما دوست خوبمون خیلی بنظر من سیاه نمایی کرد چون این رشته خودمه
بازم میگم کارشناسی ناپیوسته قدرت یا الکترونیک بخونید یا حتی مخابرات خیلی بهتره چون کنترلی ها همیشه مورد عنایت قرار میگیرن و چون براردران عزیز در دیگر گرایش های برق سه چهار واحد کنترلی خوندن فکر میکنن دیگه زیمنس هستن و فکر کردنه کل کنترل plcهستش (دلم خیلی پره اخه رفتم کاراموزی تو بخش اتوماسیون دیدم همه الکترونیکی هستن) متاسفانه کنترل هنوز تو کشور عزیزمون خوب جا نیفتاده و اینکه کارشناس های الکترونیک را مهندس کنترل میدونن
اما اگر علاقه دارین به کنترل حتما بیا کنترل اخه دنیایی برا خودشه
اینم بگم تو امضا ادرس یک سایت هست اگر میخایی با کنترل بیشتر اشنا بشی یه سر بزن خوبه برات (سایت استاد ماهر)
موفق باشد

ghalndar

عضو جدید
همه ی اینا رو میدونستم . شما گقتی مطمئن تر شدم.
اقا بسیار بسیار ممنون . دو دلی منو برطرف کردی.
بسیار بسیار ممنونم.
چون مقطع کاردانی دولتی بودم میدونم قضیه چیه
پسران شماره یک اهواز
بخدا در سطح هنرستانم نییست نه دانشکده دولتی...
امار بقیه رو هم گرفتم.... بهم گفتن برو خوش باش اوضاع شما خیلی بهتره .
این یعنی ما فنیااا بد بخت و بیچاره ایم.
خیلی دلم پره . خیلی دوس دارم بنویسم و انتقاد کنم و پیشنهاد کنم .
4 تا تیکه به مسئولین و اساتید بندازم .
ولی بیخیال:d
اقا ممنونم .
به دوستانی که میخوان فنی بخونن. پیشنهاددددددددددددددد
به هیچ وجه فنی نخونید:d
فقط ریاضی.
برای بالا بردن سطح دروس تخصصی هم کافیه یه مدت کوتاهی کار کنید و یا دوره ای برید.
باور کنید تو فنی هم دروز تخصصی رو خوب یاد نمیدن.
مهمتر از همه یه دانشگاه خوب تو ایران نیست که بتونین درس بخونین.
نمیدونم واسه خودم متاسف باشم یا واسه ایران .
کاملا مخالفم
من خودم کاردانی غیرانتفاعی کارون خوندم(شما که دانشکده چمران خوندین) مگه کاردانی چی داره که ادم خودشو اذیت کنه مثلا من از اهواز بکوبم برم مشهد بخونم اونم برای 72واحد درضمن شما بهتره برای خودت متاسف باشی نه برای ایرانی که منطق فازی و جبر و الگوریتم و خیلی چیزهای دیگه به جهان هدیه کرده شما که میگید دانشگاه خوب تو ایران نسیت دیگه مشخصه همه چی
نخواستم جواب شما رو بدم اما شما که عضو فعال هستین بهتره راهنمایی کنید که به حاشیه بپردازید
شما که میگید امار همه جارو گرفتین بهتره ببیند جفت خودتون تو دانشگاه شوشتر چه کسایی درس میدن یا حتی خود چمران اهواز که تا دکترای گرایش های برق هم داره خوب نی منفی گرایی کنی
موفق باشد

hassanshaikhi

عضو جدید
سلام دوستان
برای کنکور کاردانی به کارشناسی میشه از کتاب های ارشد هم استفاده کرد؟
مثل کتاب مدار و الکترونیک
بعد توی کنکور فقط از مدار1 سوال میاد یا از مدار2 هم هست

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
کاملا مخالفم
من خودم کاردانی غیرانتفاعی کارون خوندم(شما که دانشکده چمران خوندین) مگه کاردانی چی داره که ادم خودشو اذیت کنه مثلا من از اهواز بکوبم برم مشهد بخونم اونم برای 72واحد درضمن شما بهتره برای خودت متاسف باشی نه برای ایرانی که منطق فازی و جبر و الگوریتم و خیلی چیزهای دیگه به جهان هدیه کرده شما که میگید دانشگاه خوب تو ایران نسیت دیگه مشخصه همه چی
نخواستم جواب شما رو بدم اما شما که عضو فعال هستین بهتره راهنمایی کنید که به حاشیه بپردازید
شما که میگید امار همه جارو گرفتین بهتره ببیند جفت خودتون تو دانشگاه شوشتر چه کسایی درس میدن یا حتی خود چمران اهواز که تا دکترای گرایش های برق هم داره خوب نی منفی گرایی کنی
موفق باشد

از انتقادت ممنونم.
خلاصه بگم .
کارون که نمیدونم ولی چمران که میگن خیلی بهتر از کارون هست ازنظر امکانات زیر صفره ...رئیسش امسال عوض شده و قول داده که تغیییراتی بوجود بیاره.
از نظر سطح علمی من به شخصه حاضرم با مدیر گروه و استادای برق دانشگاه چمران مناظره داشته باشم .(نه اینکه من خیلی بارمه اونا الکی شدن مدرس دانشگاه) . در ضمن من دانشگاه فنی و حرفه ای دانشکده چمران رو گفتم نه خود دانشگاه چمران.
...
وقتی واسه کاردانی سطح علمی و امکانات اینقدر ضعیف باشه مسلما واسه کارشناسی حتی با ظرفیت 200 نفر هم همینطوره.(مطمئنم)
حتی منتظری مشهد هم سطح پایینی نداشته باشه سطح بالایی نداره و فقط فردوس بیرجند هست که رتبه 1 تا 80 رو میگیره .
...

saaeghe

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان من دانشجوی ترم اخرالکتروتکنیکم خواستم برای کارشناسی دانشگاه دولتی راهنمایم کنید،ازمونش کیه؟ چه دروسی را بیشتر بخونم و... ؟ من بیشتر به انتقال علاقه دارم با سپاس .

fighter7

عضو جدید
سلام . یه سوال : یکی از اقوام 92 کنکور شرکت کرد روزانه قبول شد راه دور رفت . اما به دلایلی مجبور شد برگرده و شهر خودش ادامه بده تکمیل ظرفیت شرکت کرد موسسه غیر انتفاعی قبول شد و الان ترم دو هستش . ولی شرایط مالی خوبی نداره و میخواد دوباره شرکت کنه ( کنکور 93 امسال ) و روزانه نزدیک قبول بشه . مشکلی براش نیست ؟ من تو کارش نبودم خبر ندارم خواهشا یکی کمک کنه اگه اطلاعاتی داره . پدر منو دراورده اینقدر سوال میکنه . میتونه شرکت کنه ؟ من شنیده بودم اگه بیشتر از دو ترم گذشته باشه نمیتونه ینی اگه ترم دو باشه میتونه ولی مطمعن نیستم

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام . یه سوال : یکی از اقوام 92 کنکور شرکت کرد روزانه قبول شد راه دور رفت . اما به دلایلی مجبور شد برگرده و شهر خودش ادامه بده تکمیل ظرفیت شرکت کرد موسسه غیر انتفاعی قبول شد و الان ترم دو هستش . ولی شرایط مالی خوبی نداره و میخواد دوباره شرکت کنه ( کنکور 93 امسال ) و روزانه نزدیک قبول بشه . مشکلی براش نیست ؟ من تو کارش نبودم خبر ندارم خواهشا یکی کمک کنه اگه اطلاعاتی داره . پدر منو دراورده اینقدر سوال میکنه . میتونه شرکت کنه ؟ من شنیده بودم اگه بیشتر از دو ترم گذشته باشه نمیتونه ینی اگه ترم دو باشه میتونه ولی مطمعن نیستم
نه دوست من ربطی به ترم نداره.
هر کسی هر وقت هر جایی میتونه کنکور بده و قبول بشه. البته چون ایشون ثبت نام کرده و بعد انصراف داده میتونه. و اگر ثبت نام نمیکرد به خاطر اینکه روزانه قبول شده وثبت نام نکرده از دو سال کنکور دادن منع میشد. به علاوه واحد هایی که غیر انتفاعی پاس کرده هم تطبیق داده میشن.

fighter7

عضو جدید
نه دوست من ربطی به ترم نداره.
هر کسی هر وقت هر جایی میتونه کنکور بده و قبول بشه. البته چون ایشون ثبت نام کرده و بعد انصراف داده میتونه. و اگر ثبت نام نمیکرد به خاطر اینکه روزانه قبول شده وثبت نام نکرده از دو سال کنکور دادن منع میشد. به علاوه واحد هایی که غیر انتفاعی پاس کرده هم تطبیق داده میشن.

آقا امروز بهم گفتن چون روزانه قبول شده نمیتونه . والا منم نمیدونم . ممنون جواب دادید . میخواست روزانرو ول نکنه :D

mahan_33

عضو جدید
سلام دوستان روزانه کجاها داره گرایش الکترونیک یا مخابرات ؟ تهران یا کرج کدوم دانشگاه ها داره ؟
خیلی برام مهمه جواب این سوال .. ترسم از اینه که ظرفیت روزانه ها کم باشه و عمرم تباه بشه چون قصدم فقط قبولی روزانه ست .

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام دوستان روزانه کجاها داره گرایش الکترونیک یا مخابرات ؟ تهران یا کرج کدوم دانشگاه ها داره ؟
خیلی برام مهمه جواب این سوال .. ترسم از اینه که ظرفیت روزانه ها کم باشه و عمرم تباه بشه چون قصدم فقط قبولی روزانه ست .
دقیقش رو تو دفتر چه ببین ولی بیشتر از 1000 نفر یا همین حوالی نیست .

پیوست ها

• Daf_K2K92_No2.rar
    2.4 مگایابت · بازدیدها: 0

hassanshaikhi

عضو جدید
سلام
یکی از دوستای من مدرک معادل کاردانی داره یعنی قبلا کارشناسی پیوسته میخونده بعد انصراف داده مدرک کاردانی رو گرفته.
توی کارشناسی مدار1 مدار2 ریاضی1 ریاضی2 معادلات ریاضی مهندسی الکترونیک1 الکترونیک2 الکترونیک3 الکترونیک صنعتی فیزیک1 فیزیک2 مدار منطقی اینارو پاس کرده اما حالا نمیدونه واسه کنکور معادل اینا توی دوره کاردانی چی هست که اونارو بخونه چون کنکور کاردانی به کارشناسی سوال باید از مطالب دوره کاردانی بیاد ولی دوستم دروس دوره کارشناسی رو خونده.
درس فیزیک که همون فیزیک2 باید واسه کنکور باشه.
واسه درس الکترونیک فکر کنم همون الکترونیک1 و2 هست.
مدار منطقی هم که همون هست.
این دروس باید بین کاردانی و کارشناسی مشترک باشه یا زیاد تفاوت نداشته باشه اما درس مدار واسه کنکور معادل کدوم یکی از دروس مدار کارشناسی هست حالا؟ چونکه فکر کنم توی دوره کاردانی درس مدار با مدار کارشناسی که دوستم پاس کرده فرق داشته باشه و مطالب دوره کارشناسی بیشتر باید باشه.چارت دروس دوره کارشناسی ناپیوسته رو دیدم دو درس مدار هست توی دوره کاردانی هم دو درس مدار هست فرق این چهار درس مدار توی دوره کاردانی و کارشناسی ناپیوسته چی هست؟ و کدوم یک از اینا معادل درس مدار1 و2 کارشناسی پیوسته هست؟

و درس ریاضی واسه کنکور معادل کدوم یکی از دروس ریاضی کارشناسی هست؟

mahan_33

عضو جدید
دقیقش رو تو دفتر چه ببین ولی بیشتر از 1000 نفر یا همین حوالی نیست .

خیلی ممنونم از جوابتون . اما اکثرا غیرانتفاعی بود !!! پس این هزار نفر که گفتید کجاها میگیرن ؟ شنیده بودم اکثر ظرفیت های روزانه رو برداشتن بنظرتون ایا برمیگردونن امسال ؟ الکترونیک دختران تو تهران فقط دانشکده شریعتی اونم 16 نفر نیمسال اول و 16 نفر نیمسال دوم !!!!!

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام
یکی از دوستای من مدرک معادل کاردانی داره یعنی قبلا کارشناسی پیوسته میخونده بعد انصراف داده مدرک کاردانی رو گرفته.
توی کارشناسی مدار1 مدار2 ریاضی1 ریاضی2 معادلات ریاضی مهندسی الکترونیک1 الکترونیک2 الکترونیک3 الکترونیک صنعتی فیزیک1 فیزیک2 مدار منطقی اینارو پاس کرده اما حالا نمیدونه واسه کنکور معادل اینا توی دوره کاردانی چی هست که اونارو بخونه چون کنکور کاردانی به کارشناسی سوال باید از مطالب دوره کاردانی بیاد ولی دوستم دروس دوره کارشناسی رو خونده.
درس فیزیک که همون فیزیک2 باید واسه کنکور باشه.
واسه درس الکترونیک فکر کنم همون الکترونیک1 و2 هست.
مدار منطقی هم که همون هست.
این دروس باید بین کاردانی و کارشناسی مشترک باشه یا زیاد تفاوت نداشته باشه اما درس مدار واسه کنکور معادل کدوم یکی از دروس مدار کارشناسی هست حالا؟ چونکه فکر کنم توی دوره کاردانی درس مدار با مدار کارشناسی که دوستم پاس کرده فرق داشته باشه و مطالب دوره کارشناسی بیشتر باید باشه.چارت دروس دوره کارشناسی ناپیوسته رو دیدم دو درس مدار هست توی دوره کاردانی هم دو درس مدار هست فرق این چهار درس مدار توی دوره کاردانی و کارشناسی ناپیوسته چی هست؟ و کدوم یک از اینا معادل درس مدار1 و2 کارشناسی پیوسته هست؟

و درس ریاضی واسه کنکور معادل کدوم یکی از دروس ریاضی کارشناسی هست؟
الکترونیک:
مدارات دیودی
bjt
fet
تقویت کننده تفاضبلی . منابع جریان
تقویت کننده های چند طبقه
تقویت کننده عملیاتی
تقویت کننده های قدرت و توان
تقویت کننده های فیدبک دار
تحلیل فرکانسی تقویت کننده ها
فیزیک:
الکترواستاتیک
خازن جریان و مقاومت
میدان های مغناطیسی
القای الکترومغناطیس
ریاضی هم هر چی بیشتر بلد باشی بهتره
درسای قدرتی هم هر چی بیشتر از کارشناسی بلد باشی بهتره.
چیزی به اسم بررسی سیستم های قدرت نیست و اون تحلیل های پخش بار و اتصال کوتاه نیست.
مدار همه ی مباحث
+
کارگاه برق صنعتی و سیم پیچی
فرقی نداره . فقط ما یک مدار به اسم مدار های الکتریکی داشتیم که اصلا از فیزور نمیگن. یک تحلیل مدار هست که از فیزور و دو دریچه ای و لاپلاس و غیره میگن
اینا رو باید مسلط بود که بشه کنکور کارشناسی ناپیوسته شرکت کرد . توی کارشناسی هم همون مباحث مدار با ریاضیات بیشتر گفته میشه تفاوت زیادی نداره . شاید یکی دو مبحث مطمئن نیستم

خیلی ممنونم از جوابتون . اما اکثرا غیرانتفاعی بود !!! پس این هزار نفر که گفتید کجاها میگیرن ؟ شنیده بودم اکثر ظرفیت های روزانه رو برداشتن بنظرتون ایا برمیگردونن امسال ؟ الکترونیک دختران تو تهران فقط دانشکده شریعتی اونم 16 نفر نیمسال اول و 16 نفر نیمسال دوم !!!!!
تا سال 91 اینطور بود که الان نیست . بله واسه پسران هزار نفر و دختران چون تعدادشون کمتره 68 نفر بجنورد و شریعتی تهران
شبانه هم 24 نفر فقط بجنورد.
این امار سال پیش هست , شاید امسال تغییر کنه

آخرین ویرایش:
بالا