فداكاري در راه عشق...

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:gol:سلام:gol:

شما چقدر به اين موضوع اعتقاد داريد ميخوام نظرتونو بدونم.;)

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من زندگي كه بر پايه عشق بنا شده باشه هميشه توش فداكاري و گذشت وجود داره اينطور نيست؟

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فداکاری خوبه اما این جمله رو یادمون نره:

همیشه برای گلی گلدون باش که وقتی به آسمون رسید یادش نره ریشه اش کجاست..........

دقيقا همينطوره

منم معتقدم تو زندگي بايد براي كسي فداكاري كرد كه قدرتو بدونه و خودش متوجه بشه چقدر

خوبي و بزرگواري داري از خودت نشون ميدي.

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
هر عشق واقعی بعد از شکل گرفتن .... نتیجه میده ....

ثمره و نتیجه عشق .... فداکاریه .... گذشته ....ایثاره .....

این عشق میتونه عشق به خدا باشه ....به همسر باشه ....به دوست باشه ....به فرزند باشه ....به وطن باشه .......

آخرین ویرایش:

gol_bahar

عضو جدید
اگه عشق در میان باشه هر لحظه در حال فداکاری کردن هستیم فقط به خاطر اینکه چهره ی معشوقمان را شاد ببینیم،البته باید سعی کنیم این فداکاری ها را برای معشوقی بکنیم که قدرش را بداند نه اینکه وقتی نوبت فداکاری او برسد پشتش را بهت کند و برود.

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خيلي به اين موضوع اعتقاد دارم به نظر من هر كس با محك زدن دل خودشه كه ميتونه بفهمه چقدر طرف

مقابلشو دوست داره اون محك زدن ميتونه يه فداكاري در راه اون باشه:smile:

یاکاموز

عضو جدید
عشق خیلی قشنگه ولی وقتی قشنگترین چیز دنیا میشه که عقلتو هم در کنارش داشته باشی با فداکاری های عاقلانه عشقت به سرانجام میرسه ولی اگه عشقت خیلی تند باشه زود از هم می پاشه...
مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عشق خیلی قشنگه ولی وقتی قشنگترین چیز دنیا میشه که عقلتو هم در کنارش داشته باشی با فداکاری های عاقلانه عشقت به سرانجام میرسه ولی اگه عشقت خیلی تند باشه زود از هم می پاشه...
مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنونم از نظر قشنگي كه داده بودي :gol: اما عقل با عشق سازگار نيست.

درست نميگم؟

• Like
واکنش ها: icy

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشقزیر باران ایستادن وخیس شدن نیس
عشق یعنی کسی برای عشقش چتر باشد ونداند که چرا خیس نشد

icy

عضو جدید
این خانم مهندس ما هم ماشالا مدرک عشقولوژی داره:دی.......تاپیک باحالی زدی آبجی جون.....معنای عشق یعنی فداکاری وقتی عاشق هستی که واسه عشقت از هر چیزی بگذری حتی بخاطره معشوقت از عشقت بگذری و خوش بخت شدنش رجحان بدی......کسی که عاشقه دیدن معشوقش حتی از راه دوروقتی بدونه خوشبخته واسش بسته....عشق با عقل هیچوقت قابل جمع شدن نیست چرا که عقل رو قدرت مقایسه با عشق نیست

بعدا برات بازم مینویسم

یاکاموز

عضو جدید
پس توی این دنیا یا باید عاشق باشی یا عاقل درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب قبول ولی...ولی... اونی که عاشقه عاقله باید چیکار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی واسش جایی تو این دنیا نیست؟

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این خانم مهندس ما هم ماشالا مدرک عشقولوژی داره:دی.......تاپیک باحالی زدی آبجی جون.....معنای عشق یعنی فداکاری وقتی عاشق هستی که واسه عشقت از هر چیزی بگذری حتی بخاطره معشوقت از عشقت بگذری و خوش بخت شدنش رجحان بدی......کسی که عاشقه دیدن معشوقش حتی از راه دوروقتی بدونه خوشبخته واسش بسته....عشق با عقل هیچوقت قابل جمع شدن نیست چرا که عقل رو قدرت مقایسه با عشق نیست

بعدا برات بازم مینویسم

خيلي قشنگ نوشتي داداش جونم دقيقا همينطوري كه من فكر ميكنم:gol:

گاهي اوقات هر چند با گذشت از بعضي چيزا به خواسته درونيت جواب مثبت نميدي اما عشق

حقيقي رو با اينكار اثبات ميكني.

اينطور نيست؟

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس توی این دنیا یا باید عاشق باشی یا عاقل درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب قبول ولی...ولی... اونی که عاشقه عاقله باید چیکار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی واسش جایی تو این دنیا نیست؟

خوب نظر شما محترم:gol: اما وقتي ميگيد عشق منشا اون از دل بلند ميشه يعني يه جور احساس

سرشاري كه مخصوص طرف مقابلته اما عقل دقيقا برعكس دل عمل ميكنه.عقل هميشه حرف

درستو ميزنه اما كسي كه عاشق ميشه معشوق چنان در اون غرق ميشه كه نميتونه از عقلش

دستوري دريافت كنه و به عبارتي بدي هاي طرف مقابلشو نميبينه همش ميشه خوبي و خوبي...

icy

عضو جدید
خيلي قشنگ نوشتي داداش جونم دقيقا همينطوري كه من فكر ميكنم:gol:

گاهي اوقات هر چند با گذشت از بعضي چيزا به خواسته درونيت جواب مثبت نميدي اما عشق

حقيقي رو با اينكار اثبات ميكني.

اينطور نيست؟

آره آبجیه گلم.......عشق حقیقی یعنی با اینکه میدونی امکان از دست دادن معشوق هست با اینکه میدونی شاید این باعث جداییت بشه اماوقتی میدونی با اینکار اون خوشبخت میشه و به نفعشه همه چیزو به جون بخری.....میدونی قشنگترین قسمت این کجاست ؟؟؟جایی که بخاطر دلدارت کاری کردی که اون مقابلت استاده اماخودش نمیدونه و داره هر چی از دهنش در میاد بهت میگه اماتو نمیتونی بگی چرا اینکاروکردی.........این قشنگترین قسمت عشقه

خوب نظر شما محترم:gol: اما وقتي ميگيد عشق منشا اون از دل بلند ميشه يعني يه جور احساس

سرشاري كه مخصوص طرف مقابلته اما عقل دقيقا برعكس دل عمل ميكنه.عقل هميشه حرف

درستو ميزنه اما كسي كه عاشق ميشه معشوق چنان در اون غرق ميشه كه نميتونه از عقلش

دستوري دريافت كنه و به عبارتي بدي هاي طرف مقابلشو نميبينه همش ميشه خوبي و خوبي...

باهات کملا موفقم..............عشق حقیقی میگه دوری از معشوق هیچ سخت نیست اما عقل میگه کسی که دوره شاید برنگرده..........عشق میگه تا آخر عمرت منتظر باش عقل میگه نه بی عقلیست انتظار به زندگیت برگرد .......عاشق عاقل یعنی کسی که تمامه این احساسات رو باهم داشته باشه و میدونیمکه این امکان نداره پس انسان یا عاشق یا عاقل

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتي تو اوج خواستن واسه كسي كه دوسش داريم كاري مخالف خواستمون انجام ميديم اما چون

ميدونيم باعث خوشبختي طرف مقابل ميشه اونو انجام ميديم .

چرا بايد اين حس در انسانها وجود داشته باشه؟

آخرین ویرایش:

khoshhal

عضو جدید
:gol:اگر توجه کنید می بینید که همه ی آقایون با عشق و دوست داشتن مخالف هستن بخصوص اگر قرار با شه فقط از اینا یکی باشه اما عموما خانوما با وفاترن :
ما یه استاد داشتیم که کلا مخالف پر و پا قرص خانوما بود و همه جوره خانومارو تحقیر می کرد که البته خودشون یک مرد با وقار ایرانی بودن:cool: ماها هم که همه بی زبون :surprised::D:biggrin:و البته با گذشت:biggrin: هیچی بهش نمی گفتیم :cry: اما اونم اعتقاد داشت هر وقت پای فداکاری و دوست داشتن وسط بیاد خانوما 1 قدم از آقایون جلوترن
به نظر من هیچ کسی والبته :biggrin: هیچ چیزی لیاقت دوست داشتن نداره مگر خلافش ثابت بشه:gol:

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:gol:اگر توجه کنید می بینید که همه ی آقایون با عشق و دوست داشتن مخالف هستن بخصوص اگر قرار با شه فقط از اینا یکی باشه اما عموما خانوما با وفاترن :
ما یه استاد داشتیم که کلا مخالف پر و پا قرص خانوما بود و همه جوره خانومارو تحقیر می کرد که البته خودشون یک مرد با وقار ایرانی بودن:cool: ماها هم که همه بی زبون :surprised::D:biggrin:و البته با گذشت:biggrin: هیچی بهش نمی گفتیم :cry: اما اونم اعتقاد داشت هر وقت پای فداکاری و دوست داشتن وسط بیاد خانوما 1 قدم از آقایون جلوترن
به نظر من هیچ کسی والبته :biggrin: هیچ چیزی لیاقت دوست داشتن نداره مگر خلافش ثابت بشه:gol:

آره ما هم يه استاد داشتيم هميشه ميخواست ثابت كنه تو خونه حرف حرف خودشه بعد ما بهش

ميگفتيم واقعا اينطوريه؟ ميگفت نه من نوكر خانومم هستم.:D

بالا