مشاوره براي كارشناسي ارشد ... تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

p_sh

عضو جدید
سلام.من تازه عضو اين سايت شدم و از اشنايي با همتون خوشحالم.امسال مي خوام كنكور كارشناسي ارشد شركت كنم اما هيچ اطلاعي در مورد گرايشها ندارم.خودم الكترونيك خوندم اما نميدونم در چه گرايشي ادامه بدم لطفا كمكم كنيد.

pedrampedram54

عضو جدید
salam

salam

salam
man ham mesle shoma electronic hastam va mikham vase fogh ebkhonam
age mayel bashid mitoonim ba ham dar tamas bashim va be hamdieg komak konim
albate man khodam mikham ke controol sherkat konam
man ye seri tahghigh kardam age mayel bashid mofasall tar baghiyeye reshteha roo ham migam khedmatetoon
neveshtanesh ziyad mishe mayel boodiid ebgid ke sare forsat ya mobilamoo bedam ya vasatoon benevisam
saeed

movafagh abshid
rasti man koli az goozve hamoo nadaram mitoonam az shoma dar in moored komak begiram?

pedrampedram54

عضو جدید
salm
man saeed hastam
man ham mesle shoma electronic hastam va mikham vase fogh ebkhonam
age mayel bashid mitoonim ba ham dar tamas bashim va be hamdieg komak konim
albate man khodam mikham ke controol sherkat konam
man ye seri tahghigh kardam age mayel bashid mofasall tar baghiyeye reshteha roo ham migam khedmatetoon
neveshtanesh ziyad mishe mayel boodiid ebgid ke sare forsat ya mobilamoo bedam ya vasatoon benevisam
saeed

movafagh abshid
rasti man koli az goozve hamoo nadaram mitoonam az shoma dar in moored komak?
begiram?
montazere gavabetoon hastam
roozegar khosh
?
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/user_online.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reputation.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/report.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gif

fateme345

عضو جدید
سلام.من تازه عضو اين سايت شدم و از اشنايي با همتون خوشحالم.امسال مي خوام كنكور كارشناسي ارشد شركت كنم اما هيچ اطلاعي در مورد گرايشها ندارم.خودم الكترونيك خوندم اما نميدونم در چه گرايشي ادامه بدم لطفا كمكم كنيد.
سلام.حال شما خوبه؟ ببنين حتما گرايشارو خودتون ميدونين (الكترونيك-قدرت-كنترل-مخابرات-مهندسي پزشكي-راه آهن برقي و مديريت انرژي الكتريكي)
شما الان خودتون با توجه به اينكه ترم7هستين درساي اصلي كه واسه ارشد هستنو پاس كردين و از اونا اطلاع كافي دارين.برا هر گرايش هم ضريب درس ها متفاوته.مثلا الكترونيك براي گرايش الكترونيك ضريب 5 و براي گرايش قدرت ضريب 0 داره.حالا با توجه به اين ضريب ها و ميزان توانايي هاي خودت در دروس بايد يه گرايشو انتخاب كني.البته ما الكترونيكي ها در گرايش هاي الكترونيك و كنترل موفق تريم.
موفق باشي و سر بلند

fateme345

عضو جدید

سلام
اين ضرايب ميتونه خيلي بهتون كمك كنه

دروس:1-زبان تخصصي 2-معادلات ديفرانسيل-رياضيات مهندسي-آماراحتمال مهندسي 3-مدار هاي الكتريكي 1و2 4-الكترونيك 5-ماشين هاي الكتريكي 6-كنترل خطي 7-الكترو مغناطيس 8-تجزيه و تحليل سيستم ها
9-بررسي سيستم هاي قدرت​

ضرايب به ترتيب عبارتند از:​

گرايش الكترونيك(3-4-4-5-0-3-3-3-0)​

گرايش قدرت(3-4-4-0-4-3-3-0-4)​

گرايش كنترل(3-4-4-3-3-4-0-4-0)​

گرايش مخابرات(3-4-4-3-0-3-4-4-0)​

گرايش راه آهن برقي(3-4-4-0-4-3-3-0-4)​

گرايش مهندسي پزشكي(3-4-4-3-0-4-1-4-0)​

;)اميدوارم همتون موفق باشين;)

p_sh

عضو جدید
سلام

دروس:1-زبان تخصصي 2-معادلات ديفرانسيل-رياضيات مهندسي-آماراحتمال مهندسي 3-مدار هاي الكتريكي 1و2 4-الكترونيك 5-ماشين هاي الكتريكي 6-كنترل خطي 7-الكترو مغناطيس 8-تجزيه و تحليل سيستم ها
9-بررسي سيستم هاي قدرت​

ممنون

ARC_2008

مدیر بازنشسته
... با سلام مجدد
این تاپیک از این به بعد مهم می شود تا تمام عزیزانی که امسال ارشد دارند و قصد تبادل اطلاعات با هم را ، از این تاپیک استفاده نمایند . پس از این به بعد یک تاپیک مهم داریم برای : ارشــــــــــــــــــــــــــــــــد .

kendab

عضو جدید
سلام
من هم ارشديهستم ولي تجربه پارسال را دارم
هركه مي خواهد بخوند بايد شروع كرده باشد
هر روز سري بزنيد به اين تايپك وبگيد چي چقدر خونده ايد

p_sh

عضو جدید
از مدير تالار برق از اينكه به اين تاپيك ارزش واهميت دادند خيلي تشكر ميكنم....واما براي اينكه از اين امكاني كه بهمون دادند كمال استفاده رو ببريم بييان همونطور كه دوستمون هم گفتند هر چقدر كه خونديم،از هر كتابي كه مي خونيم يا چه درسايي رو الان شروع ميكنيم يا ترتيب درسا مثلا يه درسو تموم ميكنين بعد درس ديگه رو شروع ميكنين يا بصورت زوج درس مي خونين ...خلاصه هر تجربه اي كه بدست اورديم رو با همديگه به اشتراك بذاريم

kendab

عضو جدید
سلاممن از هر درس يه مبحث ميخونم مدار را تا اول مدار هاي مرتبه دوم خوندمزبان هم كما بيشالان هم الكترونيك را شروع كردم

p_sh

عضو جدید
سلام،من خودم بصورت زوج درس مي خونم ،همنياز و پيش نيازم رعايت ميكنم الان رياضي و مغناطيس ميخونم البته به جز امار بعد مدار1با تجزيه و...فعلا مفهومي مي خونم و تست زدنو شروع نكردم

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
هر سری که خواستم شروع کنم واسیه ارشد ....نشده .....:cry:

توصیه می کنم هر کاری که می خواهید انجام بدید توی همون دوران دانشجویی دنبالش باشید .....:cry:

ارزوی موفقیت واسیه همه کنکوریها ....;)

kittleboy_87

عضو جدید
سلام

9-بررسي سيستم هاي قدرت​

ضرایب هر سال ممکنه تغییر کنه، میشه ضرایب امسال رو بگین؟

p_sh

عضو جدید
تا اونجايي كه من مي دونم ضرايب امسال هم همينا هستند و تغيير نكردند.

efa_67

عضو جدید
سلام دوستان
من دانشجوي ترم 4برق هستم مي خواستم ببينم از كي شروع كنم واسه ارشد
شايد الان بگيد خيلي زوده ولي نمي خوام تجربه ي بده كنكورم دوباره تكرار بشه اخه دير شروع كردم و ضربشم خوردم
ممنون ميشم در اين زمينه راهنماييم كنيد
ممنون;)

ARC_2008

مدیر بازنشسته
سلام . الان فقط مفهومی بخون . دنبال تست و ... این طور چیزها نباش . سمت کتاب های اصلی هر درس برو و ( به قول یکی از بچه ها ) کتاب ها رو بخور ! حلاجی کن . توی ذهنت . زبانت را کامل کن . از همین حالا . بعد از 2 سال ببین چی می شه . همش بسته به اینه که چقدر انگیزه داشته باشی . انگیزه یادگیری علم. بسته به اینه که ... اصلا باید دید چرا باید انگیزه داشته باشی . اصلا ...
البته چون این تاپیک در مورد ارشد بحث دارد . فقط اینکه خوب درس را بخوان . کامل .
موفق باشید.

karimabadi

عضو جدید
سلام به دوستان.من امسال ارشد شرکت کردم.ولی راضی نبودم.ولی می خوام مردونه از اول مهر بخونم. هر کی واقعا قصد ادامه تحصیل داره شروع کنه . سراسری سخته ولی می شه. آزاد راحت تره. به امید موفقیت همه برقی ها.
بابا برقی

kendab

عضو جدید
سلام به دوستان.من امسال ارشد شرکت کردم.ولی راضی نبودم.ولی می خوام مردونه از اول مهر بخونم. هر کی واقعا قصد ادامه تحصیل داره شروع کنه . سراسری سخته ولی می شه. آزاد راحت تره. به امید موفقیت همه برقی ها.
بابا برقی
سلام
من هم امتحان دادم بد نبود ولی برای امسال شروع کرده ام موفق باشید

p_sh

عضو جدید
بچه ها كسي از ظرفيت هاي امسال خبر داره،مثل اينكه ظرفيت ها رو بردن بالا،امسال با رتبه هاي 1700،1800 از شبانه قبول شدند،به نظر شما اين نرماله يا واقعا ظرفيت ها زياد شدند؟

fateme345

عضو جدید
بچه ها كسي از ظرفيت هاي امسال خبر داره،مثل اينكه ظرفيت ها رو بردن بالا،امسال با رتبه هاي 1700،1800 از شبانه قبول شدند،به نظر شما اين نرماله يا واقعا ظرفيت ها زياد شدند؟
سلام.امسال نسبت به پارسال كل ظرفيت پذيرش حدوده 500تا تو رشته مهندسي برق(روزانه و شبانه)اضافه شد.كلآ 1822 نفر
.ميدوني با 1800 كجا قبول شدن و چي؟

behnam1988

عضو جدید
من يه پيشنهاد براتون دارم .
1- اگر قصد داريد تو ايران بمونيد و همين جا کار و زندگی کنيد اولويت اول کنترل بخونيد اولويت دوم قدرت چون تو اين دو تا گرايش تو ايران کار راحت تر گير مياد .
2- اگه قصد داريد برای ادامه تحصيل و اقامت به خارج از ايران برويد اولويت اول الکترونيک بخونيد اولويت دوم کنترل يا مخابرات

p_sh

عضو جدید
سلام.امسال نسبت به پارسال كل ظرفيت پذيرش حدوده 500تا تو رشته مهندسي برق(روزانه و شبانه)اضافه شد.كلآ 1822 نفر
.ميدوني با 1800 كجا قبول شدن و چي؟
ممنون از اطلاعات...
البته منم شنيدم مطمئن نيستم ولي انگاري اونيكه 1800 اورده از سهند تبريز و اونيكه 1700 اورده از فردوسي مشهد قبول شده جفتشونم الكترونيك
از اين 1822 نفر چقدرش به الكترونيك اختصاص پيدا مي كنه و چقدرش به كنترل وقدرت؟

EDA

عضو جدید
سلام.من هم مشکل شمارو دارم.اگه جوابی گرفتین ممنون میشم منم مطلع کنید

baba_barghi

عضو جدید
سلام من دانشجوی ترم هفتم الکترونیک هستم. چون هنوز واحدهای ترم 7و8رودارم. به نظر شما امسال در کنکور رو بصورت آزمایشی یا واقعی شرکت کنم؟؟.بعدم تو چه رشته ایی ارشدو ادامه بدم ؟من بحث تون رو خوندم ولی جواب قانع کننده ایی عایدم نشد!!!!!!!!!:surprised:

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام من دانشجوی ترم هفتم الکترونیک هستم. چون هنوز واحدهای ترم 7و8رودارم. به نظر شما امسال در کنکور رو بصورت آزمایشی یا واقعی شرکت کنم؟؟.بعدم تو چه رشته ایی ارشدو ادامه بدم ؟من بحث تون رو خوندم ولی جواب قانع کننده ایی عایدم نشد!!!!!!!!!:surprised:

سلام ....به نظر من ....حتما شرکت کن..... حداقلش به صورت ازمایشی ....:w16:

دروس ترم هفت و هشت .... مور نیاز کنکور نیست ....دروس کنکور ....ارتباطی به دروس ترم هفت و هشت نداره....
ارزوی موفقیت....;)

fateme345

عضو جدید
ممنون از اطلاعات...
البته منم شنيدم مطمئن نيستم ولي انگاري اونيكه 1800 اورده از سهند تبريز و اونيكه 1700 اورده از فردوسي مشهد قبول شده جفتشونم الكترونيك
از اين 1822 نفر چقدرش به الكترونيك اختصاص پيدا مي كنه و چقدرش به كنترل وقدرت؟
خواهش مي كنم عزيزم.هر گرايش حدوده 400 تا 450 نفر ظرفيت داره.البته فكر نميكنم با 1800 تبريز يا مشهد كسي قبول شده باشه.دوسته من با 750 روزانه تبريز و يكي ديگه با 1380 شبانه زنجان قبول شدن.هر دو تا الكترونيك.از بچه هايي كه راجب قبولي امسال خبر دارن لطفا رتبه و شهر قبولي رو بگن.ممنون
;)

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا