صندلی داغ : فائزه(faezeh_asal)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
1) چرا خرمشهر زندگی میکنید ؟ چرا حد اقل نمیرین توی مرکز استان که هر چی باشه امکاناتش بیشتره
2) خونوادت بیشتر دوس دارن خرمشهر بمونن یا خودت ؟
3)هنوز آثار جنگ هست توی خیابوناش ؟ چون چندین سال پیش که اومدم بعضی دیواراش سوراخ بود از جای گلوله . الان بهتر شده ؟
4) جای گشتن داره خرمشهر ؟ اندازه بوشهر هست ؟ اصلا بوشهرو گشتی تا حالا ؟
5)بابات که تو مخابراته دیگه مشکل تلفن و خرابی ندارین ؟ چه قسمتی هستن ؟ تلفن همراه یا ثابت ؟
6)ازدواج با فامیل بهتره بنظرت یا غریب ؟ چرا ؟
7) بنظرت سن ازدواجت کیه ؟ اگه فرد مورد علاقت از راه برسه میری ؟
8)حتما بعد از ازدواج میخوای یه خونه پیش مامانت اینا داشته باشی اره ؟ یا حاظری بری یه شهر دیگه ؟

faezeh_asal

عضو جدید
فائزه جان سلام امیدوارم خوب و خوش باشی. اگه اجازه بدی سئوالامو بپرسم:
1-اگه دو تا کناب بذارن جلوت یه فلسفی یه روانشناسی کدومو انتخاب میکنی واسه مطالعه؟
2- اگه جلوت پنج تا در کاملا یکسان باشه ( این شکلی ا ا ا ا ا ) کدومو باز میکنی و وارد میشی؟
3- اگه استاد بشی چجوری برخورد میکنی با دانشجو؟(از همه لحاظ: سر کلاس و سئوالات درسی و غیر درسی و امتحان و نمره) رک بگو
4- توی افکار عموم مخصوصا اصفهان این هستش که اصفهانی ها و خوزستانی ها با هم خوب نیستن چقدر قبول داری؟چرا؟
5- اگه کسی و دوست داشته باشی واسه بدست آوردنش چیکار میکنی؟(فرض کن اون تو باغ نیست اصلا)
6- خوابگاهی هستی یا خونه گرفتی؟ چطوره؟
7- چشمات ببند وقتی باز میکنی چی شده؟ دوست داری چی شه؟
8- علم یا ثروت؟
9- با افرادی که به ادیان دیگه اعتقاد دارن چطور برخورد میکنی؟ شده بحث کنی؟
10-اگه در آینده با همسرت سر یه موردی خدایی ناکرده دعوات بشه چکار میکنی؟
بازم میام سراغت
سلام ممنونم خواهش می کنم صاحب اجازه ای
1) فلسفی.چون دوست دارم بدونم چیه تا حالا نخوندم
2)دومی
3)قبل از هر چیز یه جزوه می نویسم برای دانشجوهام (چون این ترم ما خیلی اذیت شدیم برای جزوه) سر کلاس خشک نخواهم بود اما درسم که تمام شد و بچه ها اشکالاتشون رو بپرسن نمونه سوال کار می کنم باهاشون.لابه لای بحث هم یه شوخی و خنده ای بد نیست برا تنوع.بارم بندی نمی دم.وبه همشون می گم مطالب همهشون مهمه .به خاطر خودشون تا حدودی باهاشون راه میام
4)من از مردم اصفهان چیزی ندیدم.نشنیدنم اینو ولی زن داییو زن عموی من اصفهانی هستن ما مشکلی نداریم با هم .اصفهان هم می ریم مردمش همین که بفهمن ما خوزستانی هستین خیلی تحویل می گیرن.اولین باره اینو می شنوم:surprised:
5)یه مورد برام پیش اومده بود پیش دانشگاهی البته خوشم اومده بود ازش تا حالامن کسی رو دوست نداشتم.سرش به تنش می ارزید.چنان اوردمش تو باغ که بعد از 2 سال وقتی منو می بینه از اشتیاق چشاش در میاد.اینو هم بگم اصلا با هم صحبت نکردیم.شاید هم ندونه اسم من چیه.سر به زیر بود.این چیز ها تعریف کردنی نیست.توی ذات دختر خانم هاست.
6)تو خوابگاه بودم.البته بی شباهت به خونه نیست سوئیت بهمون دادن محشر بود
7)سر جام هستم.لسانسم رو گرفتم دانشجوی فوق لیسانس امیر کبیرم:cool:
8)هر دو.از هیچ کدومش نمی گذرم مگر اینکه بدونم یکیش دیگری رو برای من به ارمغان بیاره:D
9) خیلی عادی اول ها تعصبی بودم:mad: ولی الان نه مثلا دو تا همکلاسی سنی دارم خیلی دوستشون دارم توی دبیرستان هم یه صبی داشتیم سلام علیک.خیلی دختر خوبی بود
10)سعی می کنم دعوام نشه یا من قانعش می کنم یا اون منو.اما اگه دعوا شد مطمئن باش 5 دقیقه نکشیده اشتی کردیم;)
منتظرم ممنون که شرکت کردین:gol:

1) فرض کن قراره بری خارج مثلا دوبی ، با چه تیپی میگردی ؟ اونجا که دیگه کسی شمارو نمیشناسه !
2) اگه توی ایران حجاب آزاد بشه با چه تیپی میگردی ؟
3) اهل خرید هستی ؟
4) گواهینامه رانندگی اگه داری کی گرفتی ؟
5)چرا تو خونه adsl نمیگیری ؟
6)معدل ترم یکت چند میشه بنظرت ؟

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
توجه کردی که فائزه جان سوالای منو جواب ندادی...!!!!!...اخر صفحه 2 بود....
خیلی بدی....باهات قهرم...دوستتم ندالم....:cry:

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:سلام خانوم خوشگله...خوبی؟:gol:

1.نظرت راجع به اتیش ایضا باران

2.نظرت راجع به طبیعت؟
3.اب و هوای مورد علاقه ات؟
4.نظرت راجع به من؟(رک بگو)...کدوم اخلاقم از همه بدتره؟
5.نظرت راجع به خرمشهر؟کجای خرمشهر رو بیشتر دوست داری؟
6.دریا رو چه جوری دوست داری؟
7.کدوم شاعر و بیشتر دوست داری؟
8.سکوت یعنی چی؟ سکوت رو دوست داری؟
9.به نظرت سکوت همیشه خوبه؟
10.اگه بخواهی یه نصیحتم کنی چی میگی؟

:gol:خسته نباشی:gol:

Excalibur

عضو جدید
مرسی بابات جوابات
سئوالای دیگه رو میپرسم تا نیما گوی سبقت رو نربوده:
1- عینک هستی؟
2- اگه کادوتولدتو باز کنی همینطور جعبه های کوچک و کوچک شن و در آخر توش نوشته شده باشه تولدت مبارک خوشحال میشی یا ناراحت؟
3- ماهی شمال رو دوست داری یا جنوب
4- موبایلت چیه؟
5- دوست داری در آینده دختر داشته باشی یا پسر؟ اسمشون؟
6- اگه 1.000.000.000 بهت بدن باش توی یک ساعت چیکار میکنی؟

faezeh_asal

عضو جدید
1) گفتی توی این 4 سال ؟ 4سال چیه ؟
2)الان خونتونی دیگه ؟ چرا ترم تابستونه تبریز برنداشتی ؟ هوا به این خوبی
3)به خونواده خیلی وابسته ای ؟
4)اگه قرار باشه برین تفریح بیرون ترجیح میدی با کی بری ؟ خونواده ؟ دوست دختر ؟ دوست پسر ( اگه داشتی ) ؟یا تنها ؟
5)از تبریز که میخوای بری خرمشهر اول میای شیراز بعد بوشهر بعد خرمشهر ؟ مگه مستقیم تا اهواز نداره ؟
6) چند بار بوشهر اومدی ؟ بنظرت چطوره ؟
7)یادته یه بار تو صندلیم گفتی میای بوشهر میریم پیاده روی ؟ چی شد پس ؟!:w12: سر کاری بود ؟ :w00:
8) مگه توی شهرتون که همه میشناسنت اگه با مانتو معمولی بری بیرون چی میشه که چادر میپوشی ؟ !!
9)اهل پارتی رفتن با دوستا هستی ؟
10) چرا دوست پسر نداشتی ؟ میدونم شهرتون کوچیکه و فضاش مناسب نیست ولی میخوام بدونم کلا دوست نداری یا اگه یه شهر بزرگ بودی حتما دوست پسر داشتی ؟
1) منظورم این بود کهحداقل در این چهار ساله اخیر چیزی نشنیدم
2)اره.اخه نمراتمون رو هنوز اعلام نکردن من چه می دونم قبول شدم یا نه؟ تازه فکر کنم سال اول نمی دن .البته شنیدم مطمئن نیستم
3)اگه مامان خونه نباشه خیلی بیقراری می کنم اگه بابا نباشه بد جور دلتنگ و بهانه گیر می شم.ولی بیشتر از من اونا وابسته ان مامان و بابا که مکه رفتن من خیلی اذیت شدم نرذیک کنکورم بود.برای کربلاشون هم همین طور شد.اما سوریه نه بهتر بودم.
4)خانواده بهتره.ولی دوستامو رو یه ترمه ندیدم اونا دانشگاه ای دیگه قبول شدن دوست دارم یه رستوران قرار بذاریم یا بریم خونه همدیگه
5)نه مسافرتمون اینطوریه اول قم خانواده بابام قم هستن بعد کرج بعد تهران مشهد شمال کرج قم اصفهان شیراز بوشهر گناوه( برای خرید)خرمشهر
6)خیلی.مثل خرمشهره.منتها فکر کنم کوچک تر باشه.نمی دونم.فلکه میگوش منو کشته .هر جا می ری می رسی به اون کفرم رو اون سری در اورد.خوبه قشنگه کتار دریاش محشره
7)نه اصلا.من گفتم پیاده روی دوستانه یعنی نیازی به اجازه کسی نیست:D بعدشم نشد من بیام ولی هوا که خنک تر شد برای خرید میایم گناوه بوشهر هم میام سر بزنیم به فامیل ها چشم یه قرار می ذاریم دوست دخترت هم بیار مشتاق دیدارشم .حسابی خوش بگذرونیم;)
8) خوب یه جورایی تو چشمم.به خاطر سن و سالم هم هست.چادر بهتره.راحت ترم.
9) دختر پسر قاطی نه اصلا .هیچ وقت نمی رم. ولی اگه منظورت جشنه اره جشن تولد فارغ التحصیلی و غیره معلومه که می رم به احترام دوستام می رم خودم هم مایلم خیلی هم خوش می گذره
10)اونی که می خوام تو خیابون ها نیست.من هم ماله خیابون نیستم.نکه خدای نکرده فکر کنی هرکی دوست پسر یا دوست دختر داره خیابونیه.منظورم اینه که بالاخره باید یه جا همدیگه رو ببینن معمولا هم توی خیابونه این دیدارها.من نمی خوام دیدارم تو خیابون باشه.بعدشم دوست دارم باکسی دوست بشم که مطمئن باشم باهاش ازدواج می کنم واز اونجا که راجع به پسر ها هیچ اطمینان 100 درصدی نیست من هیچ وقت دوست ندارم داشته باشم.زمانی هم عشق کسی رو قبول می کنم که بلند شه با خانواده بیاد جلو اون موقع است که حاضرم راجع بهش فکر کنم یه شعر باربی برات می نویسم معنی رو برسونه در رابطه با جمله اخرمه
a bell is not a bell until
some one rings it
a song is not a song until
some one sings it
please do not busy
your felings
love is not love until
some one receoves it

faezeh_asal

عضو جدید
سلام فائزه جان..خوبی؟؟...
1 تو اسم کاربریت اون عسل چیه؟؟
2 وقتی دلت بگیره چیکار میکنی؟؟
3 الان دلت میخواد لب دریا باشی...یا جنگل؟؟
4 منو میشناسی اصلا؟؟
5 دوست داری بهت بگن مهندس یا دکتر؟؟
6 دوست داشتی با کدوم دانشمند میتونستی حرف بزنی
7 از شاعرا کیو بیشتردوست داری
فعلا همینا عزیزم
شاد باشی.....
سلام ار غوان جان ببخشید ندیدن به خدا:heart::heart::heart:
1)اسم عسل رو دوست دارم نمی دونم چرا ولی مشخصه
2) می نویسم یه مدت شعر می گفتم یکی از شعر هام هم چاپ شد در مجله حرف اخر خرمشهر اما الان دیگه طبعم خشکیده. اصولا وقتی دلم می گیره اگه بحرانی باشه گریه ولی اگه ساده باشه می نویسم
3)لب دریا باد هم باشه خوبه
4)کم و بیش.خوشم میاد ازت نمی دونم چرا .از پست هایی که می زنی خوشم میاد
5)توی خونه که به من می گن خانم گل الان هم همین طور ولی در فامیل ما 3 تا مهندس هستیم هر 3 تامون هم امسال قبول شدیم اون موقع به ما می گن مهندس ها به به ... و از این حرف ها.مهندس بهتره. از پزشکی و دکتری بدم میاد
6)انیشتن و دکتر حسابی.می خوام به انیشتن بگم اون جمله ای که لحظه مرگت گفتی به زبان المانی وکسی نفهمید چه بود........ چه معنی داره؟ دوست دارم بهش بگم تو ذهنش دیگه چی بود؟می دونید اندازه مغزش 15 درصد از مغز ما ها بزرگتر بود....
7) همه ولی فیلم شهریار رو که می دیدم برای هر قسمتش 2لیتر اشک می ریختم فکر کنم اونو بیشتر دوست داشته باشم
قربوت عزیزم بازم معذرت می خوام:gol::gol:

faezeh_asal

عضو جدید
1) چرا خرمشهر زندگی میکنید ؟ چرا حد اقل نمیرین توی مرکز استان که هر چی باشه امکاناتش بیشتره
2) خونوادت بیشتر دوس دارن خرمشهر بمونن یا خودت ؟
3)هنوز آثار جنگ هست توی خیابوناش ؟ چون چندین سال پیش که اومدم بعضی دیواراش سوراخ بود از جای گلوله . الان بهتر شده ؟
4) جای گشتن داره خرمشهر ؟ اندازه بوشهر هست ؟ اصلا بوشهرو گشتی تا حالا ؟
5)بابات که تو مخابراته دیگه مشکل تلفن و خرابی ندارین ؟ چه قسمتی هستن ؟ تلفن همراه یا ثابت ؟
6)ازدواج با فامیل بهتره بنظرت یا غریب ؟ چرا ؟
7) بنظرت سن ازدواجت کیه ؟ اگه فرد مورد علاقت از راه برسه میری ؟
8)حتما بعد از ازدواج میخوای یه خونه پیش مامانت اینا داشته باشی اره ؟ یا حاظری بری یه شهر دیگه ؟
1)به خاطر کار پدرم البته یکسال انتقالی گرفت برای شهریار نزدیک کرجه می دونید که ولی به خاطر مادر بزرگم (خدابیامرز) موندیم ونرفتیم.اره الان هم هر چی بخواهیم می ریم از اهواز می گیریم ولی چه می شه کرد .بذار بازنشست بشن برنامه ها دارم براشون...;)
2)خانواده.من که اصلا:razz:
3)نه.اره بهتر از قبلشه ولی پیشرفتش کنده.پولی که میاد صرف...نمی شه .بخور بخور زیاده
4)معلومه.فکر کنم بزرگتره.چند بار اومدم همه جاشو حفظم
5)کوزه گز با کوزه شکسته اب می خوره.نخیر.تا دلت بخواد مشکل هست.ولی نه پارتی چیزه خوبیه.ثابت.تو قسمت مشترکین
6)فرق نمی کنه.ولی برای من غریبه بهتره اگه با فامیل ازدواج کنم جنگ می شه.دعواست سرم.این قدر پرو هستن که جلوی من و خانواده ام با هم دعوا می کنن.یه جواب ردی بهشون بدم:mad:
7)هر وقت که ادم امادگیشو داشته باشه.بستگی داره به شرایطم.اخه سخته هم درس بخونم هم کار خونه بعدش هم بچه.الان دختر خونه بابا هستم دست به سیاه و سفید نمی زنم ولی بازم وقت کم میارم مجبورم شب تا صبح هم بیدار بمونم دیگه چه برسه به اون موقع.اگه قول مساعدت بده شاید.والبته اگه بتونه از هفت خوان رستم خانواده ام رد شه
8)نه اتفاقا این جوری نیستم.ولی اگه بشه خیلی هم خوبه.اگه طرف شرایطش عالی باشه حاضرم به خاطرش این سختی ها رو تحمل کنم

golbaghaly

عضو جدید
سلام گلی:smile:
نمی دونم انتظار داشتی بیام اینجا یا نه!
منو که می شناسی؟؟؟
وقتی جوابات رو خوندم احساس کردم چقدر نمی شناختمت دختر!
خیلی عالیه!خیلی باحاله!
من که سوالی ندارم!راستشو بخوای فکرشو نکرده بودم!

امیدوارم زیادی روی این صندلیه داغ داغ نشی!!!!
حضار محترم فائزه خانم ما رو اذیت نکنین هاااااااااا
قربونت خانمی!!!;)

faezeh_asal

عضو جدید
1) چرا فک میکنی من طرفداری بیجا از کامران هومن میکنم یا اینکه افراطی دوسشون دارم ؟!
2) مگه نمیدونی من همه چیزو با تحقیق قبول میکنم ؟
3)تو صندلی داغم ندیدی که گفته بودم اگه یه بدی یا کار زشت و ناپسندی ازشون دیدید خبرم کنید تا همینجا اعلام کنم اصلا دوسشون ندارم ؟
4) میتونی یه خواننده جوون مث کامران و هومن مثال بزنی که تمام خصوصیات مثبت ( چه اخلاقی چه خصوصیات لازمه خوانندگی ) اونارو داشته باشه ؟ ! ;)
5) اهل کل کل هستی ؟آخرش کی پیروز میشه ؟
6)توی تبریز که هیچ کس تورو نمیشناخت . اونجا با چه وضعی میگشتی ؟ ( بیرون از دانشگاه ) اونجا دوس پسر داشتی ؟
7)چجوری با این سایت آشنا شدی ؟
8)داداش بزرگه و کوچیکه چند سالشونه ؟
9) خونواده با اینکه بری خارج ( مسکو ) مشکلی نداشتن ؟
10) چرا تبریزو انتخاب کردی ؟ نزدیکتر نبود ؟
1)بیجا که نه ولی افراطی.اخه همه چیزت هومن و کامرانه.عکس اواتارت.شعرایی که می نویسی بعضی هاشون البته.سوال هایی که می پرسی به خواننده های دیگه هم راه بده.
2)چرا می دونم ولی خدا نکنه از چیزی خوشت بیاد:D
3)بحث خوب بودن یا بد بودن نیست موضوع اینه که خیلی رفتی تو نخشون.ما بیشتر از اینکه از خودت بدونیم از این دو تا می دونیم ما تورو می خواهیم بشناسیم نه طرف مورد علاقه ات رو:redface: می خواهیم بدونیم نیما چی دوست داره نیماچی...نیماچی... ولی همش از این دو تا می گی
4)نه اصلا.من خیلی با رفتار و خانواده ها سر و کار ندارم من صداشون رو می خوام معنی شعراشونو می خوام با خودشون کاری ندارم.تو هم سعی کن این طوری باشی تو بیشتر از اینکه نیما باشی هومنی چیزی از خودت ارائه نمی دی.فقط همین
5)بعضی اوقات جو بگیره اره.همیشه می برم تا مطمئن نیاشم نمیام جلو
6)با چادرم.نه می ترسم چیزی رو بگم که بر بخوره ولی دلیل دارم.اما اینو بگم من همون طوری در تبریز رفتار می کنم که در خرمشهر رفتار می کنم. فائزه همینه چه کسی بشناسه چه نشناسه
7) دنبال نمونه سوال بودم دیگه یواش یواش علاقه مند شدم الانم در خدمتتون هستم
8)داداش بزرگه 5/2 از من بزرگتره من زنش داده طبقه بالای خونمون می شینن.خونه دوبلکسه کوچیکه هم 4 سال کوچکتره اسماشون رو اگه بخوای هم می گم ولی باید بپرسی:D دلایل امنیتی ممنیتی هم نداریم:D
9)نه می دونن چی تربیت کردن.در ضمن من داییم قبلا موسکو رفته بود می دونن چه خبره داییم هم بوشهره نیروگاه اتمیه ولی مکانیک خونده;)
10)چرا می خواستم از خوزستان در بیام.البته چیزهای دیگه هم انتخاب کرده بودم ولی این در اومد:gol::gol:

faezeh_asal

عضو جدید
1) فرض کن قراره بری خارج مثلا دوبی ، با چه تیپی میگردی ؟ اونجا که دیگه کسی شمارو نمیشناسه !
2) اگه توی ایران حجاب آزاد بشه با چه تیپی میگردی ؟
3) اهل خرید هستی ؟
4) گواهینامه رانندگی اگه داری کی گرفتی ؟
5)چرا تو خونه adsl نمیگیری ؟
6)معدل ترم یکت چند میشه بنظرت ؟
1)خلیجی.گفتم تیپ خلیجی رو دوست دارم:gol::heart:
2)با حجاب شرایط روی من تاثیر نداره:redface:
3)اره خرید رو خیلی دوست دارم خیلی خیلی:biggrin:
4)نه می خوام بگیرم.ولی دست فرمونم خوبه:D
5)بابام گفته قراره توی مخابرات یک نوع اینترنتی بیاد که از adsl بهتره پولش هم روی قبض میاد بدون اشغال تلفن.با سرعت بالا تا اخر تابستان دستگاهاشون رو نصب می کنن اماده خدمات رسانی. منتظر اونم:cool:
6)15 یا 16.65 اگه خوب داده باشم شاید a شه ولی ترم اول خوب نمی شم .ریاضی رو افتضاح اورد.:razz:

faezeh_asal

عضو جدید
:gol:
:gol:سلام خانوم خوشگله...خوبی؟:gol:

1.نظرت راجع به اتیش ایضا باران
2.نظرت راجع به طبیعت؟
3.اب و هوای مورد علاقه ات؟
4.نظرت راجع به من؟(رک بگو)...کدوم اخلاقم از همه بدتره؟
5.نظرت راجع به خرمشهر؟کجای خرمشهر رو بیشتر دوست داری؟
6.دریا رو چه جوری دوست داری؟
7.کدوم شاعر و بیشتر دوست داری؟
8.سکوت یعنی چی؟ سکوت رو دوست داری؟
9.به نظرت سکوت همیشه خوبه؟
10.اگه بخواهی یه نصیحتم کنی چی میگی؟
سلام عزیز دلم ......ممنون:smile:
1) گله .ماهه.خانمه
2)من در طبیعت ذوب شدم .سعی می کنم خودم رو با طبیعت اخت بدم من ارایشها یم نیز مطابق با فصله لباس پوشیدنم هم همین طور. من از طبیعت الهام می گیرم به خدا
3)زمستونی.برفی.بارونی. کوهستانی هم خوبه
4)گلی ماهی.شنیدم اخراج شده بودی چرا چه اواتاری گذاشتی که بر خلاف قانون بود؟:que:
5)مظلوم.دوستش دارم ولی برای منی که در بهار زندگیم هستم جای مناسبی نیست از نظر امکانات.واگرنه جای خوبی.من لب شطش رو دوست دارم نمی دونم اومدید یا نهولی یه رودی از خرمشهر می کذرد که شهر رو به دو قسمت تقسیم کرده روی این رود 2 تا پل زدن یکی قبل از جنگ بوده قدمتش یکی هم 7.8 سال پیش که در خاور میانه تکه واقعا با صفاست
6) خروشان.
7)قبلا جواب دادم همه رو دوست دارم البته شهریار یه چیز دیگه است
8)فریاد بی صدا.بیشتر اوقات نشان دهنده متانت و ارامش عمیق فکریه ولی بعضی از اوقات نشانه ذلالت و حقارته.دوستش دارم
9)توضیح دادم بالا
10)من خواهر کوچک شما هستم.شما باید منو نصیحت کنی ولی من یه چیزی اویزه گوشمه بد نیست شما هم بدونید.سعی کن همیشه خودت باشی.خودت رو مثل بقیه نکن یک سری محاسنی داری که از بقیه متمایزت می کنه اونها رو نگه دار .مثلا اگه تو صداقت معروف باشی هر جا اسم صداقت بیاد به دنبالش اسم تو هم میاد و این یهنی جاودانگی.اصل مطلب اینه که نو اوری یادت نره توی تاریخ کسانی موندن که واقعا حرفی برای گفتن داشتن و نو اوری چیزی بودن واگرنه اسمی از مقلدان در تاریخ نیست نیما این برای تو هم هست:heart::gol:
ممنونم عزیزم
ممنون که شرکت کردی:gol::gol:

faezeh_asal

عضو جدید
مرسی بابات جوابات
سئوالای دیگه رو میپرسم تا نیما گوی سبقت رو نربوده:
1- عینک هستی؟
2- اگه کادوتولدتو باز کنی همینطور جعبه های کوچک و کوچک شن و در آخر توش نوشته شده باشه تولدت مبارک خوشحال میشی یا ناراحت؟
3- ماهی شمال رو دوست داری یا جنوب
4- موبایلت چیه؟
5- دوست داری در آینده دختر داشته باشی یا پسر؟ اسمشون؟
6- اگه 1.000.000.000 بهت بدن باش توی یک ساعت چیکار میکنی؟
خواهش می کنم
اره بجنب
1)نه
2)معلومه خوشحال می شم
3)جنوب ماهی شمال بی مزه است
4)6131 نوکیا.ولی می خوام عوضش کنم.N76 بگیرم صورتی رنگ
5) هر چی خدا بده .فقط سالم باشن.ولی اگه دختر داد بیشتر خوشحال می شم دختر نمی دونم اینو می ذارم باباش بگه ولی پسر محمد طاها خیلی دوستدارم
6) یه کلاس خیاطی میرم. یه کلاس خطاطی می رم. کلاس شنا می رم یه لپ تاپ می خرم صورتی رنگ.یه دوو سی یلو سفید. یه camery ابی نفتی می شه یه مقدار پول بذارید روش یه پرادو سفید هم بیاره؟:D:biggrin:
ممنون که شرکت کردی:gol::heart:

faezeh_asal

عضو جدید
سلام گلی:smile:
نمی دونم انتظار داشتی بیام اینجا یا نه!
منو که می شناسی؟؟؟
وقتی جوابات رو خوندم احساس کردم چقدر نمی شناختمت دختر!
خیلی عالیه!خیلی باحاله!
من که سوالی ندارم!راستشو بخوای فکرشو نکرده بودم!

امیدوارم زیادی روی این صندلیه داغ داغ نشی!!!!
حضار محترم فائزه خانم ما رو اذیت نکنین هاااااااااا
قربونت خانمی!!!;)
سلام عزیزم
الهی من بمیرم برات
البته منتظرت بودم
واقعا!!!!!!!!!!!1
من منتظر سوالم با یه بغل پر سوال بیا
نه ولرمه هنوز
نه بچه های خوبی هستن عزیزم گلی خانمی
دوستان معرفی می کنم دختر عموم هستن مهندسی عمران می خونن دانشگاه اهواز (دولتی) فعال که شد نیمایی براش صندلی داغ بذار:heart::gol:

آخرین ویرایش:

Excalibur

عضو جدید
نشدا من چند ساعتی با گروهمون تمرین موسیقی داشتیم نبودم بچه ها بدجور گوی رو میخوان برباین:
1- فکر میکنی اگه حق انتخاب فقط یه گزینه ی روبرو رو واسه سفر داشته باشی کدوم رو میری؟ مکه؟ روم ایتالیا؟
2- از کتابهایی که تا حالا خوندی استفاده ی عملی کردی؟چی؟
3- تبرج از نظر تو یعنی چی؟
4- من طرفداره پر و پا قرص داریوش هستم نظرت درموردش چیه؟
5- رنگ اجاق و یخچال فریزر جهزیه ات دوست داری چه رنگی باشه؟رنگ کابینتها؟
6- واسه هدیه چه چیزی بیش از همه دوس داری؟
7- چرا پیانو دوس داری؟
8- چقدر جرئت داری واسه حرف زدن تو یه جمع؟
9-عدد مورد علاقه ات؟
10- تاریخ تولدت بطور دقیق؟!(بر حسب خورشیدی)
11- این سئوال رو اگه دوس داشتی جواب بده: چقدر ماهیانه میگیری؟الان چقدر پول به حسابت هست؟

آخرین ویرایش:

harire_abi

عضو جدید
سلام. منم سئوال بپرسم؟
1-بهترین بازیگرها از نظر تو؟(ایرانی و خارجی)؟
2-تعریف ازدواج از نظر تو؟
3-گل مورد علاقه ات؟
4-ماشین مورد علاقه ات؟
5-با چه بخشی از سایت تا حالا بیشتر حال کردی؟
6-در آینده کی حرف آخرو میزنه؟ تو یا شوهرت؟یا شاید بچه ات؟
7- فوتبال دوست داری؟ چه تیمی؟

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام FZ جون باز من اومدم :w12:

1.چرا همه دختر خوزستانيا شيطونن؟:w17:
2.چرا بي اف نداري؟؟ممكنه بعدا بخواي داشته باشي؟
3.تا حالا دلت خواسته يه پسر بياد بهت ابراز علاقه كنه (راستشو بگيا :biggrin:)
4.اگه يكي از پسراي باشگاه بخواد بياد خاستگاريت دوست داري كي باشه؟(اگه واست سخته كه اسم ببري ويژگيهاشو بگو ما خودمون كشفش ميكنيم :surprised:)
5.چرا فكر ميكني رقصيدن با دخترا نشونه سبك بودن آدمه؟
6.اگه من يه آهنگ باشم اون آهنگ كدومه؟
7.به نظرت واسه من چه جور دخترايي مناسبن؟؟(واسه امر خطير ازدواج:w12:)اگه دوست داشتي ميتوني از دختراي باشگاه هم بعنوان مثال استفاده كني :w15:
8.چقدر به اين مسئله اعتقاد داري كه دختر بايد نجيب و با حيا باشه و شيطنت نكنه ؟؟؟چرا تو جامعه ما اينجوري عرف شده؟؟:redface:
9.قضيه اون اتفاقي كه بين دختر دانشجو و راننده اتوبوس تو دانشگاهتون افتاده بود چي شد؟؟؟راسته كه حرفاي دختره دروغ بوده ؟؟:biggrin:تو هم تو اعتصاب غذا شركت كردي يا مثل دوست من رفتي با اشتها غذاتو خوردي ؟؟:w12:
10.همين دوستم كه گفتم... مهندسي مواد ميخونه اونجا ميتوني آمارشو در بياري واسم؟؟؟:w17:

اي بابا من هنوز كلي سوال دارم :(اي نيما همش تقصير توهه... خدا الهي بچه هاتو زياد كنه :w00:

faezeh_asal

عضو جدید
نشدا من چند ساعتی با گروهمون تمرین موسیقی داشتیم نبودم بچه ها بدجور گوی رو میخوان برباین:
1- فکر میکنی اگه حق انتخاب فقط یه گزینه ی روبرو رو واسه سفر داشته باشی کدوم رو میری؟ مکه؟ روم ایتالیا؟
2- از کتابهایی که تا حالا خوندی استفاده ی عملی کردی؟چی؟
3- تبرج از نظر تو یعنی چی؟
4- من طرفداره پر و پا قرص داریوش هستم نظرت درموردش چیه؟
5- رنگ اجاق و یخچال فریزر جهزیه ات دوست داری چه رنگی باشه؟رنگ کابینتها؟
6- واسه هدیه چه چیزی بیش از همه دوس داری؟
7- چرا پیانو دوس داری؟
8- چقدر جرئت داری واسه حرف زدن تو یه جمع؟
9-عدد مورد علاقه ات؟
10- تاریخ تولدت بطور دقیق؟!(بر حسب خورشیدی)
11- این سئوال رو اگه دوس داشتی جواب بده: چقدر ماهیانه میگیری؟الان چقدر پول به حسابت هست؟
واقعا ؟موسیقی کار میکنید؟چی می زنی؟
1)مکه.اخه کم پیش میاد از این سعادت ها نصبم بشه مخصوصا که تو دبیرستان 4 بار اسمم در اومد ولی نشد برم رم بعدا هم می شه رفت:smile:
2)اره خیلی روی خودم و طبیعتا روی زندگیم تاثیر داشت.کلی عوض شدم.جون اکثرا زندگی نامه بودن تجربه های خوبی رو به من یاد دادن:gol:
3)
4)نظری ندارم.راهنمایی که بودم بیشتر گوش می دادم.دبیرستان که رفتم سرم خیلی شلوغ شد.کسی هم اهنگ هاشو نیاورد تو خونه من هم دنبالش نرفتم ولی اگه دوست داری بذار توسایت تا ببینم چقدر شعراش عوض شده :D
5)ما خوزستانی ها رسم جهاز نداریم.یعنی می دونیم دختر با خودش جهاز ببره.پسرامون هم بد می دونن از خونه پدر زن یه قاشق چایخوری تو خونه شون بیاد ولی اگه با یه غیر جنوبی ازدواج کردم شاید ببرم.معلومه که صورتی.اونم صورتی اصلا زندگیم همش صورتی:biggrin:
6)اگه از طرف عشقولانه ام باشه یه شیشه عطر به همراه یه دسته گل رز اتیشی با اکلیل های سفید و یه بسته شکلات که جعبه اش قلبی شکل باشه . ولی اگه از طرف یه دوست بودهر چی باشه غیر از لباس;)
7)خیلی ارومه.کسی که پیانو می زنه یه ارامش خاصی توی چهره اش دیده می شه .صدای ارومی داره انگار اون صدا از اعماق قلب پیانیست بلند می شه موسیقی دلش رو می زنه .نمی دونم به خاطر ارامشی که داره دوستش دارم.حتما هم یه روزی یاد می گیرم بعد از درسم جز اوجب واجباتمه:redface:
8)اگه بحث حق و گرفتن حق باشه خیلی .اما اگه بحث نظر و غیره باشه باید نگاه جمع کرد.باید دید شرایط جوی جمع چطوره.معمولا در نظر دادن تا ازم نپرسن جواب نمی دم.فقط گوش می دم
9) 6
10)16 . 11 .1366
11)حقوقم کجا بود من تازه سال اول دانشگم:surprised:
ممنون که شرکت کردی:gol:

faezeh_asal

عضو جدید
سلام. منم سئوال بپرسم؟
1-بهترین بازیگرها از نظر تو؟(ایرانی و خارجی)؟
2-تعریف ازدواج از نظر تو؟
3-گل مورد علاقه ات؟
4-ماشین مورد علاقه ات؟
5-با چه بخشی از سایت تا حالا بیشتر حال کردی؟
6-در آینده کی حرف آخرو میزنه؟ تو یا شوهرت؟یا شاید بچه ات؟
7- فوتبال دوست داری؟ چه تیمی؟
سلام خواهش می کنم
1)توی ایران خوب خیلی ها مهناز افشار- بهنوش بختیاری. ولی بهاره رهنما یه چیز دیگه است .یه جورایی مثل خودمه. با این تفاوت که خیلی چاقه.خارجی هم جان رنو . براد پیت.انجلینا جولی.تام کروز هم بد نیست
2)ازدواج یعنی یکی شدن یعنی فرصتی که بشه تمام برنامه هایی که برای اینده ات ریختی رو توی زندگیت پیاده کنی.خیلی لذت بخشه جدا از سختی ها و مشکلاتش
3)گل رز قرمز اتیشی با اکلیل های سفید.رز سفید هم دوست دارم
4)دوو سی یلو سفید.camery ابی نفتی.پرادو سفید.لامبور گینی زرد:D
5) همه بخش هاش خوبه یعنی از هر کدوم از قسمت هاش یه چیز یاد گرفتم قبل همه تخصصی.بعدش هم گفتگو ازاد و زنگ تفریح .جاهای دیگه هم داره که من خیلی وقت نکردم سر بزنم:smile:
6)هر کی که حرف حق رو بزنه.همیشه هم حق با منه حتی اگه اشتباه کنم باز هم حق با منه(شوخی):D
7)اره اما تنیش پیشتر دوست دارم feederer میمیرم براش ولی فوتبال هم دوست دارم
قرمزته خارجی هم یوونتوس;)
ممنون که شرکت کردی:gol:

faezeh_asal

عضو جدید
سلام FZ جون باز من اومدم :w12:

1.چرا همه دختر خوزستانيا شيطونن؟:w17:
2.چرا بي اف نداري؟؟ممكنه بعدا بخواي داشته باشي؟
3.تا حالا دلت خواسته يه پسر بياد بهت ابراز علاقه كنه (راستشو بگيا :biggrin:)
4.اگه يكي از پسراي باشگاه بخواد بياد خاستگاريت دوست داري كي باشه؟(اگه واست سخته كه اسم ببري ويژگيهاشو بگو ما خودمون كشفش ميكنيم )
5.چرا فكر ميكني رقصيدن با دخترا نشونه سبك بودن آدمه؟
6.اگه من يه آهنگ باشم اون آهنگ كدومه؟
7.به نظرت واسه من چه جور دخترايي مناسبن؟؟(واسه امر خطير ازدواج:w12:)اگه دوست داشتي ميتوني از دختراي باشگاه هم بعنوان مثال استفاده كني :w15:
8.چقدر به اين مسئله اعتقاد داري كه دختر بايد نجيب و با حيا باشه و شيطنت نكنه ؟؟؟چرا تو جامعه ما اينجوري عرف شده؟؟:redface:
9.قضيه اون اتفاقي كه بين دختر دانشجو و راننده اتوبوس تو دانشگاهتون افتاده بود چي شد؟؟؟راسته كه حرفاي دختره دروغ بوده ؟؟:biggrin:تو هم تو اعتصاب غذا شركت كردي يا مثل دوست من رفتي با اشتها غذاتو خوردي ؟؟:w12:
10.همين دوستم كه گفتم... مهندسي مواد ميخونه اونجا ميتوني آمارشو در بياري واسم؟؟؟:w17:

اي بابا من هنوز كلي سوال دارم :(اي نيما همش تقصير توهه... خدا الهي بچه هاتو زياد كنه :w00:
سلام عزیزم خوش اومدی:heart:
1) خوب دیگه حواست باشه به تور دختر خوزستانی ها نخوری هم شیطونن هم بلان هم کلکن;)
2)حوصله ندارم.وقت می خواد.حوصله می خواد که من ندارم. دلیل کاملش رو اگه بخوای قبلا جواب دادم برو ببین
3)دستت درد نکنه !!!!!11:razz: من الان شاکیم از دست همین پسر ها هرجا می رم ابراز علاقه خودش نگه مامانش می گه باباش می گه مگه تو نمی دونی من عزیز دور دانه خانواده و فامیلم .اول من بعدش بقیه.چنان به جون هم اوفتادن که خانوده هاشون هم با هم درگیرن نه فقط تو فامیل غریبه ها هم همین طوری اونوقت تو تازه اومدی می گی لیلی زن بود یا مرد؟؟:mad:
4)نه اصلا هم سخت نیست.ولی من خودم خواستگار دارم بذار اینا رو رد کنم :confused: بعد نوبت بچه های باشگاه هم می شه.خودت چرا نمیای؟ ادمین هم خوبه؟حداقل این جوری باعث می شه که بشناسمش:biggrin: حمید هم خویه قم زندگی می کنه دیگه. ماهم سالی 12 ماه قمیم خوبه حمید هم خوبه ولی اول تو.باشه؟:biggrin:
5)من اینو نگفتم.حرف نذار تو دهن من.گفتم وقتی توی ایران بود هم همین طوری می خواند هیچ فرقی نکرده با اون موقش .فقط رقصیدن دختر ها بهش اضافه شده.پس یعنی فقط همینو می خواسته.درسته؟الان گوگوش رو ببین چقدر تو دل بقیه جا داشت ولی از وقتی دوباره رفته خونده دیگه سبک شده چون مثل قبلش نیست دیگه.شادمهر هم همین طور .من اینو می گم
6)اون اهنگی که یاس با امین می خونه اسمش چی بود؟ این طوری شروع می شه: اگه بخوای بگی منو دوست داری میمیرم اخه دیوونه می شم اگه بخوای منو تنها بذاری .خیلی دوستش دارم.فکر کنم رپ باشه
7)از خودم کسی بهتر سراغ ندارم( حالت رو می گیرم به خدا.) شوخی بود ولی من تو رو درست نمی شناسم . نمی دونم دنبال چی می گردی.ولی بهت پیشنهاد می کنم ارامش بیشتری داشته باشی .و صبر و حوصله به خرج بدی .خدا خودش یکی رو می ذاره سر راهت
8) دختر باید نجیب و با حیا باشه ولی شیطنت تو ذات دختره .نمی شه اینو از دختر جدا کرد:surprised: اگه دختری دیدی که اصلا شیطنت نداره بدون مریضه یا شایدم افسرده است.نه این یه مورد رو قبول ندارم..اما از بابت عرف. می گن دختر باید سر به زیر باشه.یعنی سر و گوشش نجنبه .دختر باید خواسته بشه.نه که کسی رو بخواد.یعنی اینکه ناز دختر باید خریده شه.. این تو عرفه من قبولش دارم
9)راننده اتوبوس چیچیه؟ با حراست .چته تو؟نه من اون موقع دانشگاه نبودم ولی بچه ها خبر می دادن.فکر نمی کنم دروغ باشه.
10) یه چن تا دوست دارم تو مواد. اسمش رو بگو چشم
منتظرتم:gol:

b A N E l

عضو جدید
سلام، حالتون خوبه؟ سوالا که سخت نبوده؟

1. یکی پرسیده بود " چقدر ماهیانه میگیری؟الان چقدر پول به حسابت هست؟ "
منظورش این بود، از بابات چقدر ماهیانه میگیری؟
2. چرا هوا-فضا دوست داشتی؟
3. به نظرت آدم مغروری هستی؟
4. اگه مامانت گیر بده، با یکی از پسرای فامیل ازدواج کن، چکار میکنی؟
5. بچه مایه داری؟
6. بالاخره سال اولی بودی یا ترم اولی؟!!! (ورودی بهمنی؟)
7. اگه اسمت این نبود، دوست داشتی چی باشه؟
8. دوست داری :gol:پسر :gol: باشی؟ :D
9. چرا مردا میتونن، همزمان چندتا همسر داشته باشن؟ باهاش موافقی؟
10. تو یه کلمه این عزیزانو توصیف کن (البته منظورم به خودم نیست:D)
گلاب
نیما
شادمهر
ارغوان
بنل
فائزه عسل

شاد باشی ;)

b A N E l

عضو جدید
بازم سلام :gol:

1. اهل نماز و روزه هستی؟ چقدر؟
2. به نظرت معیارهای اخلاقی با تغییر زمان و زمانه عوض میشه؟
3. اگه گفتی چرا خانوما کفش پاشنه بلند میپوشن؟ :redface: (غیر از بلندی قد)
4. آخرین فیلمی که دیدی؟ (هم ایرنی بگو ، هم هالیوودی)
5. بهترین فیلمی که دیدی؟
6. آخرین گریه ای که کردی؟
7. قشنگترین SMSای که برات اومده؟
8. تا حالا کسی گولت زده؟ (در هر زمینه ای!)
9. تو جلسه خواستگاری چه سوالایی از طرف میپرسی؟ (10تاشو بگو :biggrin:)
10. بدترین شکستی که تو زندگی خوردی؟ (مسلما بدون اشتباه نبودی :razz:)
راستی چرا امضات لینک نداره!؟!

شادتر تر باشی
:D

آخرین ویرایش:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام فائزه جان
خسته نباشی
1- تا حالا خوب بوده؟
2- چرا پسرا این قدر اذیت می کنن؟
3- حالا اذیت هیچی چرا این قدر لجبازن؟
4- تو خونه کمک می کنی به مامان؟
5- حرف زور زدی تا حالا؟
6- زیره باره حرف زور میری؟
7- چند تا دوست 100 درصدی داری؟(منظورم اینه که از همه نظر کاملن)
8- چرا آدم همیشه از حرفه یه آشنا(کسی که واست عزیزه)زودتر دلش میشکنه تا یه غریبه؟
9- چرا خیلی ها اون چیزی رو که تو دلشونه رو رو نمی کنن؟یعنی چرا حرفه دلشونو نمیزنن؟(نگی اعتماد ندارنا)
10- خسته شدی از سوالام؟

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
مفوم اینا رو بگو:(تعبیری که برای خودت داری از اینا)
1- زندگی
2- عشق
3- امید
4- مرگ
5- تنهایی
6- خیانت
7- صیغه
8- اینترنت
9- جنس مخالف
10- افسون(منظورم معنیشه)

Excalibur

عضو جدید
جواب سئوال تو باشه واسه صندلی داغ خودم
منظورم رو از چقدر ماهیانه میگیری و... رو دوست عزیزم b A N E I گفت!
1- بهترین غذا؟
2- بهترین کارگردان؟
3-خسرو شکیبایی؟
4-ایران؟
5- اصفهان؟
6-کامران یا هومن؟
7-قلیه ماهی رو خوب درست میکنی؟ چون خیلی دوست دارم!
8-ماهی اوزون برون(شایدم جای ن باید م باشه) خوردی؟نظرت؟

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
2)
3)دستت درد نکنه !!!!!11:razz: من الان شاکیم از دست همین پسر ها هرجا می رم ابراز علاقه خودش نگه مامانش می گه باباش می گه مگه تو نمی دونی من عزیز دور دانه خانواده و فامیلم .اول من بعدش بقیه.چنان به جون هم اوفتادن که خانوده هاشون هم با هم درگیرن نه فقط تو فامیل غریبه ها هم همین طوری اونوقت تو تازه اومدی می گی لیلی زن بود یا مرد؟؟:mad:
10) یه چن تا دوست دارم تو مواد. اسمش رو بگو چشم
منتظرتم:gol:

:gol:سلام FZ جوني خسته نباشي :w17:

1.فكر كنم اون سوال منو بد متوجه شدي من نگفتم كه هيچ پسري بهت ابراز علاقه نكرده...ميگم دلت خواسته يه پسري بهت ابراز علاقه كنه؟(يعني يه پسري بوده باشه كه تو دوست داشتي بياد جلو ولي نيومده باشه :redface:)

2.اون دوستايي كه تو مواد داري پسرن يا دختر؟ :biggrin:
3.اگه من بهت پيشنهاد ازدواج بدم چيكار ميكني؟ :surprised:
4.راستي حميد كيه؟؟؟:w08: ...بعدشم تو توي قم چيكار ميكني؟
5.اگه بگم شمارتو به من بده ميدي؟ :w12:
6.چرا من اين قدر پاستيل دوست دارم؟؟؟تو هم دوست داري؟؟؟كدوم هله هوله رو بيشتر از همه دوس داري؟
7.از كجا ميدوني شادمهر تو ايران با دخترا نميپريد ؟؟فكر ميكني شادمهر از نظر موسيقي فرقي با قبل از رفتنش نكرده؟:eek:
8.رپ زياد گوش ميدي؟؟؟رپ فحش دار دوس داري؟؟:w12:
9.از پسراي فشن خوشت مياد ؟؟:w17:
10.اون دختره كه ميگن تو دانشگاهتون بهش تجاوز شده از نزديك ديديش؟؟

مرسي:gol: ...بازم سوال دارم دارم دارم ....

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام فائزه جان خوبي عسلم
ببخش اگه سوال تكراري ميپرسم.

1- بهترين صدايي كه تا بحال شنيدي
2- بهترين جمله ايي كه تا بحال خوندي
3- بهترين گريه اي كه تا بحال كردي
4- بهترين لبخندي كه تا بحال زدي
5- بهترين كسي رو كه تا بحال دوست داشتي
6- بهترين نيايشي رو كه تابحال به درگاه خداوند داشتي
7- بهترين آرزويي كه بابحال داشتي
8- بهترين دوستي كه تابحال داشتي
9- بهترين آرامشي كه تا بحال داشتي
10 - بهترين نگاهي كه تا بحال كردي ( به چه چيز يا چه كس )

آرزوي بهترينها رو برات دارم . دلت سرشار از عشق و اميد و نشاط :redface:

دوست دارم گلابتون :smile:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادامه ميدهيم ...:w12:

1.تو ميخواي سوالارو جواب بدي يكي يكي ميخوني جواب ميدي يا اول همه شو ميخوني بعد جواب ميدي؟
2.راسته كه بعضي وقتا سر كلاساتون استاد و دانشجو تركي با هم حرف ميزنن؟:w15:
3.نظرت راجع به تبريزيها چيه؟
4.اگه ما درخواست كنيم كه عكستو بذاري رو آواتارت اين كارو ميكني؟؟
5.يكي از عيبهاي منو بگو؟
6.نظرتو در مورد اين‌ آدمها بگو
سيد محمد خاتمي
سيد حسن نصرالله
كاندوليزا رايس
محمود احمدي نژاد
7.به نظرت آزادي تو ايران كم نيست؟؟فكر نميكني مثلا 20 سال ديگه حسرت اينو بخوري كه نتونستي از جوونيت به اندازه كافي لذت ببري؟
8.پسراي كدوم شهر دوست داشتني ترن؟؟(خرمشهر تبريز تهران ...)
9.نظرت در مورد پارتي دختر پسرا چيه؟
10.با خوندن اين شعر چه احساسي پيدا ميكني؟

واي كه جاي دل تو سينه ت انگار كه سنگ و سربه
بگو از كجا آوردي اون چشاي مثل گربه

بگو از كجا آوردي... بگو از كجا آوردي؟

تو كه دل مارو بردي صد تا عين ما شمردي
اين همه نازو عشوه بگو از كجا آوردي؟

بگو از كجا آوردي... بگو از كجا آوردي؟:heart:

فعلا باباي جيگر :gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.