انتقاداتـــ و پیشنهاداتـــ شما

sanam.r

عضو جدید
در خواست عکس

در خواست عکس

سلام
وقت بخیر

من دنبال دو سری عکس میگشتم
و چون با مقررات اینجا آشنا نیستم گفتم اول با شما مطرح کنم بعد شما بگید که من چه چوری اونو در تالار مطرح کنم

1-سری اول عکسهای عرفانی یا مذهبی ( عکسهایی که از ساختمان،گنبد و.. اماکن مذهبی گرفته شده باشه رو نمیخوام) عکسهایی که بتونی عرفان رو ازش دریافت کنی ،درک کنی.
2- سری دوم عکسهایی هستن که در نگاه اول یه عکس معمولیند اما با نگاه دوم مطالب زیادی رو در خودشون دارند یا عکسهایی که با دیدن اونها آدم به فکر میره

سلام
وقت بخیر

من دنبال دو سری عکس میگشتم
و چون با مقررات اینجا آشنا نیستم گفتم اول با شما مطرح کنم بعد شما بگید که من چه چوری اونو در تالار مطرح کنم

1-سری اول عکسهای عرفانی یا مذهبی ( عکسهایی که از ساختمان،گنبد و.. اماکن مذهبی گرفته شده باشه رو نمیخوام) عکسهایی که بتونی عرفان رو ازش دریافت کنی ،درک کنی.
2- سری دوم عکسهایی هستن که در نگاه اول یه عکس معمولیند اما با نگاه دوم مطالب زیادی رو در خودشون دارند یا عکسهایی که با دیدن اونها آدم به فکر میره
قصد دارید توی تالار قرار بدید یا توی تالار پیدا کنید ؟
اگه قصد پیدا کردن دارین باید سرچ کنید
و اگه هم قصد قرار دادن دارین میتونین توی همون صفحه اول تالار عکس قرار بدید چون هنوز عکسها تقسیم بندی نشدن

سرساز جان ببخشید که بجای شما جواب دادم . دیدم کسی جواب ایشونو ندادن گفتم موقت جوابشو بدم تا شما تشریف بیاری :)

راستی سر ساز جان یه پیشنهاد داشتم
بخونش ببین اصلا تا چه حد قبولش داری

یه اطلاعیه درست کن بزن بالای همین تالار ( هر تالار فک کنم بصورت مجزا میتونه اطلاعیه داشته باشه ) در مورد امکان جدیدی که اضافه شده .وقتی عکسی میخوام توی تاپیک قرار بدیم زیرش قسمت سفیدی هست تحت عنوان "برچسب ها"
اینجوری میشه کلمات کلیدی مناسبی واسه تاپیک انتخاب کنیم تا سرچشون براحتی انجام بگیره
خیلی ها هنوز از اینجور امکانات بی خبرن . من خودمم دیشب دیدمش !
میخواستم ببینم امکانش هست اینجوری بشه ؟
همونجور که میدونی الان پیدا کردن عکس توی تالار خیلی مشکله واسه همین تاپیک تکراری هم زیاد شده .

راستی اگه واست امکانش هست واسه بقیه تاپیکایی که برچسب انتخاب نشده ، خودت این زحمتو بکشی و برچسب انتخاب کنی . البته اگه میشه . چون من تاپیکم رو ادیت کردم دیدم موقع ادیت امکان برچسب نیست .

بازم ممنون از زحماتت ;)

sanam.r

عضو جدید
دوباره سلام
من می خوام این عکسها را تو تالار پیدا کنم ولی
من نمی دونم با چه عنوانی این عکسها را سرچ کنم
مثلا بنویسم عکسها ی مذهبی
عکسهایی را برمی گردونه که من نمی خوام
من توضیح دادم که منظور من از عکسهای مذهبی چیه؟
برای سری دوم چه عنوانی بنویسم؟

فقط نفری می تونه کمکم کنه که عکسهای زیادی دیده باشه.

خوب حالا جناب sarsaz من باید چیکار کنم؟ یه درخواست تو تالار بدم؟

دوباره سلام
من می خوام این عکسها را تو تالار پیدا کنم ولی
من نمی دونم با چه عنوانی این عکسها را سرچ کنم
مثلا بنویسم عکسها ی مذهبی
عکسهایی را برمی گردونه که من نمی خوام
من توضیح دادم که منظور من از عکسهای مذهبی چیه؟
برای سری دوم چه عنوانی بنویسم؟

فقط نفری می تونه کمکم کنه که عکسهای زیادی دیده باشه.

خوب حالا جناب sarsaz من باید چیکار کنم؟ یه درخواست تو تالار بدم؟
راستش عناوین بستگی به صاحبش داره
جستجو سخته یکمی
میتونید با کلمات مختلف جستجو کنید
توی تالار معماری بگردید شاید پیدا کردید
واسه سری دوم منظورتونو دست متوجه نشدم
میشه یه مثال بزنید ؟

آخرین ویرایش:
راستی سر ساز جان یه پیشنهاد داشتم
بخونش ببین اصلا تا چه حد قبولش داری

یه اطلاعیه درست کن بزن بالای همین تالار ( هر تالار فک کنم بصورت مجزا میتونه اطلاعیه داشته باشه ) در مورد امکان جدیدی که اضافه شده .وقتی عکسی میخوام توی تاپیک قرار بدیم زیرش قسمت سفیدی هست تحت عنوان "برچسب ها"
اینجوری میشه کلمات کلیدی مناسبی واسه تاپیک انتخاب کنیم تا سرچشون براحتی انجام بگیره
خیلی ها هنوز از اینجور امکانات بی خبرن . من خودمم دیشب دیدمش !
میخواستم ببینم امکانش هست اینجوری بشه ؟
همونجور که میدونی الان پیدا کردن عکس توی تالار خیلی مشکله واسه همین تاپیک تکراری هم زیاد شده .

راستی اگه واست امکانش هست واسه بقیه تاپیکایی که برچسب انتخاب نشده ، خودت این زحمتو بکشی و برچسب انتخاب کنی . البته اگه میشه . چون من تاپیکم رو ادیت کردم دیدم موقع ادیت امکان برچسب نیست .

بازم ممنون از زحماتت ;)
سرساز جان اگه نظرتون رو در این مورد بگین ممنون میشم ( مورد بالا)

ایناهم لینکای تکراری :

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=43821
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=43798
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=43786
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=43816
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=43775

آخرین ویرایش:

sanam.r

عضو جدید
بازم سلام
این جناب sarsaz کجاست ؟

راستش عناوین بستگی به صاحبش داره
جستجو سخته یکمی
میتونید با کلمات مختلف جستجو کنید
توی تالار معماری بگردید شاید پیدا کردید
واسه سری دوم منظورتونو دست متوجه نشدم
میشه یه مثال بزنید ؟

دوست عزیز از لطف شما ممنونم
من گفتم عکس از ساختمان و گنبد و.... بناهای مذهبی نمی خوام پس واسه چی بر م انجمن معماری؟
فکر کنم باید عنوان عکس رو عوض کنم و بگم عکسهای عرفانی(اگه یه انجمن عرفان داشتیم خوب بود)
واسه سری دوم هم نمی تونم هیچ مثالی بزنم واسه همین بودکه گفتم فقط یه نفر می تونه به من کمک کنه که عکسهای زیادی دیده باشه

sarsaz

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
خوب اين يه مسئله اي هست كه بايد به كم اگه كسي علاقه داشته باشه روش وقت صرف كنه

البته اين رو به دوستان بگم آقا نيما يكي از پيشكسوتاي تالار هستش و عكسهاي زيادي هم كه در تالار رد و بدل شده را ديدند واسه همين هست كه تا يه تاپيك تكراري زده مي شه ايشون از همه سريعتر اين موضوع رو اعلام مي كنند.

اگه شما هم خواستيد تاپيك تكراري نزنيد چند راه حل داريد
اول اينكه يه بازنگري از كل صفحات تالار حتي به صورت يه نگاه !
بعد مي تونيد از همين كلمات كليدي كه قرار هست به عنوان نام تاپيك قرار بگيره يه جستجويي انجام بديد
چون در تالار عكس ما جستجوي عكس نمي تونيم انجام بديم و فقط عنوان تاپيك يا متنهاي داخل تاپيك هست كه مورد جستجو يه مقداري از بقيه تالارها مشكل بيشتري داريم

به هر حال اولا كه ورود شما رو به مجموعه سايت تبريك عرض مي كنم
و آرزوي موفقيت براي شما هم در اين باشگاه دارم

بالا