رفع اشکال مربوط به:3DMAX

moovafeg

عضو جدید
سلام
افکت هایی که به آبجکت هام میدم توی رندر نشان نمی ده مثل افکت لنز فلر تو خود قسمت رندر و یا افکت مو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

f golestani

عضو جدید
سلام دوستان
1سری فایل IES Lighting دانلود کردم، ولی نمیدونم چجوری میشه ازشون استفاده کرد، کسی میتونه راهنمایی بده به من؟!

sara_dr

عضو جدید
سلام بچه ها من چند نمونه کار می ذارم کسی می تونه بگه این فیگورا چجوری تو max اومدن؟ و سوال دوم واسه عکس دومم اینکه کسی می دونه چجوری این حالت modeling رو می شه تو 3d ساخت؟ حالت اسکیسی و با شفاف سازی؟1328302869-aecom-big-navy-pier-pier-park---boardwalk-1000x617.jpgBPS-proj-11.jpg

ndh

عضو جدید
سلام.یه سوال داشتم. من نمی تونم نوارابزار بالای صفخه تری دی رو ببینم.فک کنم دستم به یه دکمه ای خورده.می دونین چه جوری می تونم برگردونمش؟

hamid rezaeimehr

عضو جدید
سلام.این جایی که میگم برو تنظیماتت همش درست میشه.
از نوار منو بروcustomize/load custom ui scheme
بعد به هاردت دسترسی پیدا میکنی.برو جایی که مکس رو نصب کردی.داخل پوشه ui رو باز کن و فایل DefaultUI.ui رو open کن.
درست میشه.

• Like
واکنش ها: ndh

hedieh71

عضو جدید
سلام من برنامه ی 3D-MAX رو تازه روی سیستمم نصب کردم چند روزی باهاش کار کردم امروز اینerrorمیده بعد برنامه بسته میشه an invalid normal array arror occurred the program will terminateindex=93046کسی میدونه باید چیکارش کنم ممنون میشم کمکم کنه

sib580

عضو جدید
کمک در معرفی یک آموزشگاه مکس خوب!!!

کمک در معرفی یک آموزشگاه مکس خوب!!!

سلام
دوستان من خیییییلی گیج شدم :confused:
کسی هست به من یک کلاس خوب مکس رو بهمراه آدرسش معرفی کنه؟؟؟ دیگه سرگیجه گرفتم اونقد زیادن :cry:
تو طهران

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hedieh71

عضو جدید
سلام
دوستان من خیییییلی گیج شدم :confused:
کسی هست به من یک کلاس خوب مکس رو بهمراه آدرسش معرفی کنه؟؟؟ دیگه سرگیجه گرفتم اونقد زیادن :cry:
تو طهران
بنظرم مجتمع فنی بری از همه بهتره برنامه های دیگم میخوای یاد بگیری مجنمع فنی خیلی خوبه,,,اینقدرم حساس نباش روی اموزشگاه کار کردن بعدش خیلی مهم تر از اموزشگاهی که توش میخوای یاد بگیری

sib580

عضو جدید
نه هدیه جان
مجتمع فنی که از هرکی شنیدم میگن واسه انیمیشن آموزش میدن و بدرد معماری نمیخوره، چندتا از دوستای هم کلاسیم میگن خانه معماری توی سیدخندان خوبه، کسی در این مورد چیزی شنیده؟ خوبه؟بده؟چطوره؟

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه هدیه جان
مجتمع فنی که از هرکی شنیدم میگن واسه انیمیشن آموزش میدن و بدرد معماری نمیخوره، چندتا از دوستای هم کلاسیم میگن خانه معماری توی سیدخندان خوبه، کسی در این مورد چیزی شنیده؟ خوبه؟بده؟چطوره؟
sib580 عزیز به عنوان کسی که تا حالا 4 تا از اموزشگاههای به ظاهر معروف تهران رو هر کدوم تو یه زمینه امتحان کردم بهت فقط فقط یه توصیه دارم فقط اموزشگاهی رو برو که تو کمترین زمان ممکن بهش برسی و بیشتر بهت نزدیک باشه تو تمام اموزشگاه ها در حد اشنایی با نرمافزار بهت یاد میدن هر کدوم که باشه مهم نیست سیاست اموزشی همشون همینطوره پس فقط با نزدیکترین اموزشگاه دم دستت شروع کن تاسریع برسی خونه و برسی تمرین کنی خودت با اموزشای اینترنتی و کتاب نه در حد اموزشگاه وگرنه هر اموزشگاهی بری و به اون اکتفا کنی شک نکن در حد مقدماتی باقی میمونی

amin_mokari

عضو جدید
سلام یه راهنمایی
چرا وقتی ئوربین vray میذاری آسمون تو رندر نمیاد و آسمون سیاه میفته

fereshte1111

عضو جدید
سلام بچه ها. یه سوال. من پایان نامم چیزی شبیه کارهای زاها حدید در میاد. من با elipse و line امتحان کردم اما مشکلی که هستش بعد از extrude ، قسمت بالایی یعنی جداره های سقف curve نمیشن. چه کار میشه کرد که curve شن.؟؟؟؟؟؟؟؟
آیا با دستور دیکه میشه کاری انجام داد و این همه راه نرفت؟ یعنی elipse و line

hastia89

عضو جدید
سلام
دوستایی که اموزش مکس میخوان. سایت مجید انلاین www.majidonline.com یه سری فیلم اموزش مکس و vray داره. من اموزش vray اش رو دانلود کردم واقعا خوب بود .

آخرین ویرایش:

hastia89

عضو جدید
سلام
منم تقریبا همین مشکل رو دارم که فرشته جان گفت. کارای پرش کیهانی رو چجوری باید با مکس دراورد؟
من حجم کارم رو میزارم اون حجمی که قرمز شده رو میخوام شبیه فرمای زاها حدید بشه ، امفی تئاتره و فرم شاخص مجموعه. اگه میشه راهنمایی کنین اگر راه بهتری هم برای بهتر شدن کار مخصوصا اون حجم امفی تئاتر بنظرتون میرسه ممنون میشم راهنمایی کنین.

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    13.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

آرتميس.artmiss

عضو جدید
sib580 عزیز به عنوان کسی که تا حالا 4 تا از اموزشگاههای به ظاهر معروف تهران رو هر کدوم تو یه زمینه امتحان کردم بهت فقط فقط یه توصیه دارم فقط اموزشگاهی رو برو که تو کمترین زمان ممکن بهش برسی و بیشتر بهت نزدیک باشه تو تمام اموزشگاه ها در حد اشنایی با نرمافزار بهت یاد میدن هر کدوم که باشه مهم نیست سیاست اموزشی همشون همینطوره پس فقط با نزدیکترین اموزشگاه دم دستت شروع کن تاسریع برسی خونه و برسی تمرین کنی خودت با اموزشای اینترنتی و کتاب نه در حد اموزشگاه وگرنه هر اموزشگاهی بری و به اون اکتفا کنی شک نکن در حد مقدماتی باقی میمونی

دقيقا.من هم اتوكدو جهاد دانشگاهي رفتم ولي واقعا به درد نخور بود.در حد مقدماتي.ولي دوباره كد سه بعدي و فوتو شاپ و مكس رو تو يه شركت خصوصي كه كلاسهاي آموزشي هم برگزار مي كرد رفتم خيلي خوب بود.الان چون واسم تو اونجا اتفاقاتي افتاد ديگه نمي خوام برم.كسي از دوستان هست كه يه جاي خوب كه وي ري رو عالي ياد بدن بشناسه و معرفي كنه؟
يه سوال دارم از دوستاني كه در جريان كار آموزشگاه ها هستن مي دونن چه جوري اين آموزشگاه ها مدرس مي گيرن؟يعني مدرك مي خوان؟چه مدركي؟از اين فني حرفه ايا يا چيز ديگه.چون بدي كه شركت هاي خصوصي داره اينه كه مدرك نمي دن.

آخرین ویرایش:

mahans

عضو جدید
یه سوال داشتم

کسی میتونه کمکم کنه و بگه vray mtlرو توی تری دی چجوری میشه فعال کرد؟

آرتميس.artmiss

عضو جدید
سلام بچه ها من چند نمونه کار می ذارم کسی می تونه بگه این فیگورا چجوری تو max اومدن؟ و سوال دوم واسه عکس دومم اینکه کسی می دونه چجوری این حالت modeling رو می شه تو 3d ساخت؟ حالت اسکیسی و با شفاف سازی؟مشاهده پیوست 110593مشاهده پیوست 110594
عكس اول پرسوناژاش با نرم افزارrpcهست و عكس دوم مطمئنم با تري دي كار نشده با يه برنامه ديگه كارشده.

آرتميس.artmiss

عضو جدید
پببخشید من یه تازه واارد تری دی مکس هستم.البته زیاد هم تازه کار نه چون تقریبا چیزهایی می دونم ولی تا به حال هیچ چیزی مدل سازی نکردم .
می خواستم اگه کسی آموزش ساخت بعضی کاراکتر ها(مثل ماشین،آدمو....)رو داره به من بده ممنون می شم!!!
منتظر جوابهایتان هستمممممممممممممم

:smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile:

http://3dxpromotion.com/ا اين سايت پرفيلم آموزشي مدلسازيه.من دانلود كردم خيلي خوب بود.
http://3dxpromotion.com/index.php?option=com_content&view=category&id=36&Itemid=64

shahab_24

عضو جدید
دوستان كسي اين شركت آموزشي رو ميشناسه؟كارش خوبه يا نه؟تو نيازمنديهاي همشهري تبليغ كرده بود گفتم شايد كسي رفته باشهhttp://www.zigguratarchi.com/

سلام
با برنامه درسیش اصلا حال نکردم!!! یعنی تو 5 جلسه3ساعت و نیمه میخواد تری دی رو یاد بده بعد هم تو 4 جلسه وی ری رو!!!!!!!!!! تا از اون باحال تر 3 جلسه فوتوشاپ :surprised:

چی بگم والا.معلومه تازه شروع به کار کردن مخصوصا که گالری پژوهشگرانشون هم از یه کار بیشتر عکس نداره

amin_mokari

عضو جدید
کمک در مورد یک مشکل در مکس

کمک در مورد یک مشکل در مکس

سلام من هر رندری می حوام بگیرم از رم لپ نابم زیاد استفاده میکنه به همین خاطر مشکل ممکوری میده سیستمشم بالاست تقریبا
hp paviliooon
cpu cori5
ram 4 gig
graphic 2 gig
خواهشا کمک کنید

mobinmm

عضو جدید
با سلام
یه نما زدم که یک طرف نما متریال قبول میکنه، اما طرف دیگه نما فقط رنگ متریال قبول میکنه و خود متریال نمی شناسه.
اگه کسی میدونه مشکل کارم کجاست ، راهنمایی کنه. در ضمن با 3D MAX 2009 کار کردم.
با تشکر
اون طرف دیگه رو با plane کار کردی؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hastia89

عضو جدید
سلام
یه سوالی دارم. من یه فایل کد ایمپورت کردم تو مکس و یه مقدار سه بعدیش رو انجام دادم. از unit setup هم متریکش کردم . موقع import هم همینطور. ولی حالا اندازه ها با اندازه ی واقعی یکی نیست. یه چیز دیگم هست که بعد از اعشار 6 رقم عدد میزنه باید چیکار کنم که ارقام بعد اعشار بشه 2 تا. اندازه هام واقعی شه؟

SANA00

عضو جدید
سلام
من متریال دادم و uvwmap رو هم امتحان کردم اما فقط تو رندر میتون متریال رو ببینم قبلش نمی تونم ببینم و ویرایش کنم.چشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم کمک کنیدو

hastia89

عضو جدید
سلام
من متریال دادم و uvwmap رو هم امتحان کردم اما فقط تو رندر میتون متریال رو ببینم قبلش نمی تونم ببینم و ویرایش کنم.چشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم کمک کنیدو
سلام
شاید اگر متریال رو 2sided کنی حل شه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

fereshte1111

عضو جدید
بچه ها لطفا. اینجا کی مکس در حد خوب بلده؟؟؟؟ لطفا بگه سوال دارم ازش
لطفا لطفا
لطفا لطفا