اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 91 - مهندسی شیمی

SCIENSE

عضو جدید
مرسی خوب توضیح میدین واسه اپلای با لیسانس هم گفتین میشه اقدام کرد موضوع اینه که من نمیدونم که چطور باید شروع کرد و هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم.فاند چی هست اصلا؟
من پارسال رتبم 890 بود یه سال موندم بازم اون چیزی که می خواستم نشد ولی بازم خدا رو شکر 114 شدم . ببینید فاند یعنی همون بورس تحصیلی که دانشگاه خودش همه هزینه هاتو میده و میری تو بهترین دانشگاههای دنیا تحصیل می کنی. خب طبیعتا شما باید برا گرفتن همچین امتیازی اولا تو دانشگاه معتبری درس خونده باشین معدل بالا و مقاله داشته باشین در یک کلام کسایی که واقعا 4 سال زحمت کشیدن . اگر تو دانشگاه مثه من اینطور نبودین فکر فاند نباشین

ava367

عضو جدید
كسي نيست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كمممممممممممممممممممممممك
اول از همه تبريك به همه بچه هايي كه قبول شدن
بچه ها به نظرتون كدوم راه بهتر
ازاد رفتن؟ يا پشت كنكوري؟:cry:
به عقیده ی خودت ربط داره .مثلا من اگه آزاد تهران قبول شم با سر میرم چون به انداز ه کافی عمرم حروم شده تا الان .سال چندمه شرکت میکنی؟ آزاد کجا زدی؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم. فاند همون بورسیه تحصیلی هست که ادامه تحصیل تو کشورایی مثل امریکا، کانادا یا استرالیا حیاتی هستش چون هزینه دانشگاها تو این کشورا انقدر بالا هست که نمیشه از پسشون برومد. فاند از طرف خود دانشگاه به دانشجو های برتری که پذیرش بشون تعلق میگیره اختصاص داده میشه. عموما هم این فاند ها به گونه ای هستش که شما برای داشگاه در ازای این پول کار میکنین و منتی سرتون نیست به خاطر پولی که یتون داده میشه.

شروع کردن برای اپلای هم دست کمی از آماده شدن برای یه کنکور نداره. باید آماده بشین برای امتحانای تافل یا آیلتس و جی آر ای (در صورتی که میخواین امریکا برین) و در مورد نحوه اپلای کردن و تاریخ های اپلای دانشگاهایی که دوست دارین اطلاعات کسب کنین. اگه معدل بالای 17 ندارین یا این که مقاله هم ندارین بتون توصیه میکنم قید فاند گرفتن رو بزنین و به فکر اپلای در دانشگاهای کشورهای اروپایی بکنین که شهریه پندانی نداره دانشگاهاشون مثل ایتالیا با آلمان یا فنلاند.
معدلم که 16ولی فایده نداره!
ممنون خیلی لطف کردین پس باید به سایتهای این کشور ها یه سر بزنم!که آیلتس میخوان!
واقعا لطف کردین آقای اسماعیلی موفق باشین .ایشااله آمریکا هم برین باسر سلامت !پسردایی من با دعوتنامه داییش داره میره!وقتی میگه این ور با اونور فرق نداره دلم میخواد خفش کنم!
بازم ممنون. ایشاالا به همه ی آرزوهاتون برسین!

ava367

عضو جدید
به عقیده ی خودت ربط داره .مثلا من اگه آزاد تهران قبول شم با سر میرم چون به انداز ه کافی عمرم حروم شده تا الان .سال چندمه شرکت میکنی؟ آزاد کجا زدی؟

سال اول, شاهرود
به چي بايد ربط داشته باشههههههههههههههههههه؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پارسال رتبم 890 بود یه سال موندم بازم اون چیزی که می خواستم نشد ولی بازم خدا رو شکر 114 شدم . ببینید فاند یعنی همون بورس تحصیلی که دانشگاه خودش همه هزینه هاتو میده و میری تو بهترین دانشگاههای دنیا تحصیل می کنی. خب طبیعتا شما باید برا گرفتن همچین امتیازی اولا تو دانشگاه معتبری درس خونده باشین معدل بالا و مقاله داشته باشین در یک کلام کسایی که واقعا 4 سال زحمت کشیدن . اگر تو دانشگاه مثه من اینطور نبودین فکر فاند نباشین
کدوم دانشگاه بودین شما؟
ممنون خوب گفتین...

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سال اول, شاهرود
به چي بايد ربط داشته باشههههههههههههههههههه؟

آره همینی که آناهیتا گفت منظورمه. واسه یکی مهمه که حتما سراسری بره حالا به هر دلیلی.واسه کار یا باید پارتی داشته باشی یا علم.ببین تو چه وضعی هستی چون سال اولته جا داره که بمونی بخونی .ببین تو خودت میبینی یه سال بمونی با برنامه بهتر نتیجه بهتر میگیری یا نه.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
آوا اگه قصدت دکتراست به نظرم زیاد فرق چندان نداره اما اگه واست فرق که چه دانشگاهی تدریس کنی اصلا آزاد نرو!

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم با 39 مهندسی پزشکی شریف قبول شدم
مبارکههههههه

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آوا اگه قصدت دکتراست به نظرم زیاد فرق چندان نداره اما اگه واست فرق که چه دانشگاهی تدریس کنی اصلا آزاد نرو!
تو آزاد میشه تدریس کرد اصلا 2-3 ساله قانونه استادی هیئت علمیه دانشگاه آزاد میتونه بشه که حداقل یه مقطعشو آزاد گرفته باشه.میدونستی؟

ava367

عضو جدید
آره همینی که آناهیتا گفت منظورمه. واسه یکی مهمه که حتما سراسری بره حالا به هر دلیلی.واسه کار یا باید پارتی داشته باشی یا علم.ببین تو چه وضعی هستی چون سال اولته جا داره که بمونی بخونی .ببین تو خودت میبینی یه سال بمونی با برنامه بهتر نتیجه بهتر میگیری یا نه.

سال اولم هست ولي فكرش كه ميكنم ديوونه ميشم:confused:

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشيد انقدر ناراحتم كه نفهميدم چي نوشتم
مي خواستم بگم با مدرك ازاد تو دانشگاه سراسري نميشه تدريس كرد؟
فکنم یکم سخت باشه بستگی به اینم داره دکترا رو کجا بخوای بگیری.
ولی تدرس تو آزاد مشکلی نداره از لحاظ مدرک.

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سال اولم هست ولي فكرش كه ميكنم ديوونه ميشم:confused:
فکرش همرو دیوونه میکنه ولی باید راهی رو انتخاب کنی که فرداش پشیمون نشی. دوستم 3ساله مونده فقط روزانه بره.فعلا تو این فرصت 1-2 هفته ای خوب فکر کن ومشورت کن .

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا وحيد منظورم ازاد شاهرود بود:(

آها...!!!!
خوب بمون سال بعد امتحان بده!!!
دختر هستینسربازی که ندارین مثه ما!!!
والا من آدم با استعدادی بودم بخاطر سربازی قید ارشد رو زدم....حیف بخدا اگه میخوندم حداقل شیراز رو میاوردم...
هیچی نخوندم فقط رفتم امتحان دادم رتبم 2000 شد...
تموم تستا رو بلد بودم اما چون مرور نکردم درسارو نکتشون نمیومد تو ذهنم!!!!
اگه میخوندم 200 300 میشدم...شماکه غمی ندارین...بشینین بخونین...
من چنتا از دوستام رتبشونم خوب شد ولی انتخاب رشته نکردن و میخوان برن سربازی...:cry:

بالا