قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

tehrangharb

عضو جدید
سلام بچه کسی فصلای مهمه معماری جهان رونمیدونه؟به استادش دسترسی ندارید؟:)

فکر میکنم از روی اون جدولی که یکی دو هفته پیش یکی از بچه ها گذاشته بود میتونی فصل های مهم رو متوجه بشی . جدول تاریخش رو برات گذاشتم;)
(براساس تعداد سوالایی که از هر درس تو چند سال مختلف اومدهtarikh & mabani.jpg)

ramem86

عضو جدید
سلام دوستان.
میشه راهنماییم کنین!!!
راجع به معماری معاصرغرب.
من فصل "1و2" کتاب از زمان و معماری رو خوندم.کتابش اصلا اصلا اصلا برام جذاب نیست!!!کتاب معماری و شهرسازی لادن اعتضادی رو هم دارم.به نظرتون کدومش مهمتره؟می خوام واسه یکیشون وقت بذارم.البته کتاب معماری معاصر غرب قبادیان و امیربانی مسعود رو هم خوندم.لازمه یکی از اون 2تا کتاب بالا رو بخونم؟اگه اره کدوم رو؟؟؟؟

النازا

عضو جدید
فکر میکنم از روی اون جدولی که یکی دو هفته پیش یکی از بچه ها گذاشته بود میتونی فصل های مهم رو متوجه بشی . جدول تاریخش رو برات گذاشتم;)
(براساس تعداد سوالایی که از هر درس تو چند سال مختلف اومدهمشاهده پیوست 128848)
ممنون اخه گفتم شاید روند سوالا عوض شده باشه

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
میشه راهنماییم کنین!!!
راجع به معماری معاصرغرب.
من فصل "1و2" کتاب از زمان و معماری رو خوندم.کتابش اصلا اصلا اصلا برام جذاب نیست!!!کتاب معماری و شهرسازی لادن اعتضادی رو هم دارم.به نظرتون کدومش مهمتره؟می خوام واسه یکیشون وقت بذارم.البته کتاب معماری معاصر غرب قبادیان و امیربانی مسعود رو هم خوندم.لازمه یکی از اون 2تا کتاب بالا رو بخونم؟اگه اره کدوم رو؟؟؟؟

من هم کتاب از زمان و معماری رو خوندم به نظرم خیلی کتاب خوبیه اتفاقا خیلی جاهاش واسه من جذابیت داشت همین که خود نویسنده تحلبلش رو هم به مباحث اضافه کرده خیلی خوبه به نظرم همین از زمان و معماری رو بخون کتاب لادن اعتضادی هم رسیدی بعدش یه نگاه بنداز بیشتر قسمت هایی که از شهرسازی های سبک ها میگه رو بخون عکساشم فراموش نکنی چند بار ببینی

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم کتاب از زمان و معماری رو خوندم به نظرم خیلی کتاب خوبیه اتفاقا خیلی جاهاش واسه من جذابیت داشت همین که خود نویسنده تحلبلش رو هم به مباحث اضافه کرده خیلی خوبه به نظرم همین از زمان و معماری رو بخون کتاب لادن اعتضادی هم رسیدی بعدش یه نگاه بنداز بیشتر قسمت هایی که از شهرسازی های سبک ها میگه رو بخون عکساشم فراموش نکنی چند بار ببینی
کتاب مزینی چند صفحس حدودا؟خوندنش چقدر وقت میخواد؟سوالای مرکزو که بانی مسعود جواب نمیده!به نظرتون منطقیه تو این زمان شروع کنم خوندشو؟

ramem86

عضو جدید

ممنونم.دوست داشتم یکی بگه اعتضادیو بخونم!!!:).یکی از دوستامم گفته از زمان رو بخونم!میشه فقط بگین فصل 3 مهمه یا نه؟آخه همش داستانه!!

ramem86

عضو جدید
کتاب مزینی چند صفحس حدودا؟خوندنش چقدر وقت میخواد؟سوالای مرکزو که بانی مسعود جواب نمیده!به نظرتون منطقیه تو این زمان شروع کنم خوندشو؟

320 صفحهA4
8 فصل.
البته فصل آخرش سخن آخره.. و کلا عکس هم به نسبت زیاد داره

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم.دوست داشتم یکی بگه اعتضادیو بخونم!!!:).یکی از دوستامم گفته از زمان رو بخونم!میشه فقط بگین فصل 3 مهمه یا نه؟آخه همش داستانه!!

اولاش نه مهم نیست همون داستانه :D قسمت آخرش تاثیر دگرگونی برعلم هنر و معماری رو بخون از یه سری مکتبایی گفته که تو هیچ منبعی که خوندم ندیدم مثل امپرسیونیسم فوو دادائیسم ...

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اگه زیبایی شماسیو کسی حونه بخشای مهمشو بگه لطفا

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز

والا خوندنش وقت میخواد ! من یک ماه طول کشید خوندمش البته نه هر روز ولی دو سه روز یک بار 2-3 ساعت وقت گذاشتم البته فورس هر روز بذاری میتونی 2 هفته ای تمومش کنی

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند تا سوال از درک رفتار داده بودن واقعا گلبم گرفت :biggrin:

بچه حتما یک بار دیگه کامل درک رفتار رو سازه در معماریو واسه جمع بندی مرور کنید
اره به جای الکتریکی سوالای ایستاییو زیاد کرده بودن!خوب شد گفتی فیبر نوری رو بخونیم!از بچه هایی که تو تاپیک نکته ها فعالیت میکنن و تو امضاهاشونم میزارن ممنون!!!چندتا سوال اومده بود امروز ازشون!;)

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره به جای الکتریکی سوالای ایستاییو زیاد کرده بودن!خوب شد گفتی فیبر نوری رو بخونیم!از بچه هایی که تو تاپیک نکته ها فعالیت میکنن و تو امضاهاشونم میزارن ممنون!!!چندتا سوال اومده بود امروز ازشون!;)

خواهش میکنم آره خودمم سوالشو جواب دادم
خودم هم حس کردم اون سوال درک واسه معلولین میرچخماق یک ایوانی کوبیکولوم اومده بود مرسی بچه ها

Paradiso100

عضو جدید
بجه ها ميشه تست 51 و يكي توضيح بده

فکر کنم جواب گزینه 2 میشه
چون میله هم میتون تحت تاثیر کشش باشه هم فشار
از جهتی اگه از طرف موافق فلش بالا نیروی جانبی داشته باشیم تحت کشش
اگرم ازجهت مخالف باشه تحت فشار

پاسخنامه ساعت چند میاد رو سایت/؟

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز

اومد الان کارنامه هم اومد چقد خوب شدم

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز

پس چرا من اینو کابل میبینم؟ چرا قاب؟:confused:

mahsa_archi_arch

عضو جدید

پاسخنامه الان رو سایت هست ... میتونید دانلود کنید
توضیحتون درسته ولی زده گزینه 1 ... شاید پاسخها جابجا باشند ولی توضیح همونه

النازا

عضو جدید
من که نتیجم نسبت به قبل کمترشد کلا رتبه های این مرکز چه طوریه نسبت به کنکورمنظورمه

Paradiso100

عضو جدید
کارنامه اومد :(
من پارسال کنکور سراسری 25 درصد زبان زدم
آزمونای پارسم 20 میزدم
اما این سه آزمون آخر مرکز معماری منفی میزنم !!
چیکار کنم :((((((

وضعیت
موضوع بسته شده است.