بهتر نامه!

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
"امام جمعه شيراز: راننده زن بهتر از جابجایی زن زیبا از سوی یك جوان است"

در راستاي اين اظهار نظر رعايت موارد زير توصيه ميشود.
بقال زن بهتر از فروش پنير به زن زيبا از سوي يك جوان است.
قصاب زن بهتر از فروش گوشت به زن زيبا از سوي يك جوان است.
استاد زن بهتر از تدريس به زن زيبا از سوي يك جوان است.
رييس زن بهتر رياست به زن زيبا از سوي يك جوان است.
پليس زن بهتر راهنمايي زن زيبا از سوي يك جوان است.
جيب بر زن بهتر كيف زدن از زن زيبا از سوي يك جوان است.
به سليقه خودتون ادامه دهيد:
….. زن بهتر از ………………… از سوي يك جوان است.

تبصره 1: احكام فوق تنها براي زنان زيبا كه موجب گناه و ايجاد هوس در دل ميگردند برقرار است.
ماده 1: بانوان براي رتبه بندي ميزان زيبايي به مسئول مربوطه مراجعه كنند!

به بهترين جمله امتياز تشويقي اعطا ميگردد!

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردن زن بهتر از درمان شدن یه زن زیبا به دست یک جوان است....!

mehrshad53

اخراجی موقت
از اینجا تا چچن اینا بی شعورن،توی سایت هم هستن یه دو سه تا.........

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اینجا تا چچن اینا بی شعورن،توی سایت هم هستن یه دو سه تا.........
تا کی میخواهی با سطح منطق و سواد بالای خودت مخالفان عقیده خودت رو بیشعور بگی و به عقاید مخالفت احترام نذاری؟؟؟دوستاتون از سطح بالای سواد شما میگفتن و ما هم تایید کردیم.امااین رفتار شما اصلا به یه ادم با سواد نمیخوره.
کمی تحمل عقاید مخالف داشته با و کمی هم احترام بزار

mehrshad53

اخراجی موقت
تا کی میخواهی با سطح منطق و سواد بالای خودت مخالفان عقیده خودت رو بیشعور بگی و به عقاید مخالفت احترام نذاری؟؟؟دوستاتون از سطح بالای سواد شما میگفتن و ما هم تایید کردیم.امااین رفتار شما اصلا به یه ادم با سواد نمیخوره.
کمی تحمل عقاید مخالف داشته با و کمی هم احترام بزار

من سواد ندارم، شفاهی بگو که بفهمم....هان؟
احترام بذارم؟تو میتی کومان نیستی؟

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
من سواد ندارم، شفاهی بگو که بفهمم....هان؟
احترام بذارم؟تو میتی کومان نیستی؟
بنده عددی نیستم اما شما مثل اینکه خیلی مدعی هستید.باشه حتما هستید دیگه.فقط خیلی خوبه که با رفتارت سعی کنی تایید هم مخالف هم موافقت رو برای اخلاقت بخری.
اخلاق خوب خیلی بهتر از سواد و تحصیلات هست.
ما تو محلمون یه دکتر داریم که همه به عقده ای بودن میشناسنش اما یه کارگر ساختمون هم داریم که همه دوستش دارن.
چرا طوری رفتار نکنی که من ادم ...ازت خوشم بیاد؟؟؟

mehrshad53

اخراجی موقت
بنده عددی نیستم اما شما مثل اینکه خیلی مدعی هستید.باشه حتما هستید دیگه.فقط خیلی خوبه که با رفتارت سعی کنی تایید هم مخالف هم موافقت رو برای اخلاقت بخری.
اخلاق خوب خیلی بهتر از سواد و تحصیلات هست.
ما تو محلمون یه دکتر داریم که همه به عقده ای بودن میشناسنش اما یه کارگر ساختمون هم داریم که همه دوستش دارن.
چرا طوری رفتار نکنی که من ادم ...ازت خوشم بیاد؟؟؟

اونوقت بقیه باشگاه از من بدشون میاد:biggrin:
فعلا که غیر از 4-5 نفر با اخلاق من مشکل ندارن!!!!!
و شما چی؟ نکنه همه بیسوادن الا شما؟ چرا شما را کسی دوست نداره:biggrin:
و تازه همین دو دقیقه پیش گفتی که ادم با سواد رفتارش خوبه،پس چی شد که دکتر بد شد و کارگر خوب؟حرف شکمی نتیجش همین میشه !!!!!!!!!!!
ادم خوب اونی نیست که همه دوسش داشته باشن، اونیه که اکثریت - اونم اکثریت عاقل و نه جاهل-دوسش داشته باشن و من از از این نظر مشکلی ندارم مستر محبوب الدوله!!!!!!!!!!!!!

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونوقت بقیه باشگاه از من بدشون میاد:biggrin:
فعلا که غیر از 4-5 نفر با اخلاق من مشکل ندارن!!!!!
و شما چی؟ نکنه همه بیسوادن الا شما؟ چرا شما را کسی دوست نداره:biggrin:
و تازه همین دو دقیقه پیش گفتی که ادم با سواد رفتارش خوبه،پس چی شد که دکتر بد شد و کارگر خوب؟حرف شکمی نتیجش همین میشه !!!!!!!!!!!
ادم خوب اونی نیست که همه دوسش داشته باشن، اونیه که اکثریت - اونم اکثریت عاقل و نه جاهل-دوسش داشته باشن و من از از این نظر مشکلی ندارم مستر محبوب الدوله!!!!!!!!!!!!!
اولا که خب اینجا مطمئنا خیلی دوست و رفیق داری و بنده تقریبا تنهام.همونطور که جایی دیگه بری شاید بر عکس باشه.تو اگه تونستی اون چهار پنج نفرو احترامشون رو جلب کنی هنر کردی.
در ضمن اون دکتره واقعا بخوای حساب کنی از اون سوادش هیچ بهره ای نبرده بود .چون سواد ادم به ادم میگه که اخلاق خوبی داشته باشه.چون صددرصد کلی واحد گذرونده که درباره روابط اجتماعی صحبت کرده .بگذریم که خود دانشگاه هم خودش جوری درس روابط میده.پس اون دکتره از سوادش بهره ای نبرده.حالا گرفتید؟؟؟
در اخر هم بگم که بازم حرف از دهن بنده صادر کردید که.تو همین یه ساعت خودت بشمر چند بار از بنده الکی نقل قول کردی.من کی گفتم بقیه دوستان اینجا بی سوادن؟؟؟

mehrshad53

اخراجی موقت
اولا که خب اینجا مطمئنا خیلی دوست و رفیق داری و بنده تقریبا تنهام.همونطور که جایی دیگه بری شاید بر عکس باشه.تو اگه تونستی اون چهار پنج نفرو احترامشون رو جلب کنی هنر کردی.
در ضمن اون دکتره واقعا بخوای حساب کنی از اون سوادش هیچ بهره ای نبرده بود .چون سواد ادم به ادم میگه که اخلاق خوبی داشته باشه.چون صددرصد کلی واحد گذرونده که درباره روابط اجتماعی صحبت کرده .بگذریم که خود دانشگاه هم خودش جوری درس روابط میده.پس اون دکتره از سوادش بهره ای نبرده.حالا گرفتید؟؟؟
در اخر هم بگم که بازم حرف از دهن بنده صادر کردید که.تو همین یه ساعت خودت بشمر چند بار از بنده الکی نقل قول کردی.من کی گفتم بقیه دوستان اینجا بی سوادن؟؟؟

اونوقت من که باید نظر 4-5 نفر را جلب کنم،مشکل دارم و تو که باید نظر 100 نفر جلب کنی،محبوب و باسواد و اینایی؟
استدلالات یکی از یکی جالب تره،ادامه بده،هستم ;)

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونوقت من که باید نظر 4-5 نفر را جلب کنم،مشکل دارم و تو که باید نظر 100 نفر جلب کنی،محبوب و باسواد و اینایی؟
استدلالات یکی از یکی جالب تره،ادامه بده،هستم ;)
من گفتم محبوبم؟؟؟این چندمین حرف گذاشتن تو دهن بنده میشه؟؟؟بنده هم همیشه سعی کردم که طوری رفتار کنم که احترام همه رو داشته باشم و به شخصی توهین نکنم و کسی رو مسخره نکنم.مخصوصا کسایی که مخالف عقاید بنده باشن.اما برای جلب کردن افراد که نباید اعتقاد خودتو با اون جمع یکی کنی تا بگی من موفق بودم در جلب نظر افراد.باید با نگه داشتن اعتقاد خودت طوری به مخالف اعتقاداتت رفتار کنی که طرف نتونه انگ بی ادبی و نا محترمی بهت بزنه.
این کجاش استدلال بدیه؟؟؟

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیامبر اسلام با اینکه یکتا پرست بود ولی طوری رفتار میکرد که مشرکان و ... اونو به خوش اخلاقی و محترم بودن میشناختن.درباره حضرت مسیح هم همینطور.

mehrshad53

اخراجی موقت
من گفتم محبوبم؟؟؟این چندمین حرف گذاشتن تو دهن بنده میشه؟؟؟بنده هم همیشه سعی کردم که طوری رفتار کنم که احترام همه رو داشته باشم و به شخصی توهین نکنم و کسی رو مسخره نکنم.مخصوصا کسایی که مخالف عقاید بنده باشن.اما برای جلب کردن افراد که نباید اعتقاد خودتو با اون جمع یکی کنی تا بگی من موفق بودم در جلب نظر افراد.باید با نگه داشتن اعتقاد خودت طوری به مخالف اعتقاداتت رفتار کنی که طرف نتونه انگ بی ادبی و نا محترمی بهت بزنه.
این کجاش استدلال بدیه؟؟؟

پس اگه خودت محبوب نیستی،توصیه برای کسی نکن، از خودت شروع کن........
اینقدرم حرف گذاشتی تو دهنم بازی در نیار که حالم بد شد......

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس اگه خودت محبوب نیستی،توصیه برای کسی نکن، از خودت شروع کن........
اینقدرم حرف گذاشتی تو دهنم بازی در نیار که حالم بد شد......

حداقلش میتونم توصیه کنم که سعی کن احترام عقاید مخالفتو داشته باشی و بی احترامی نکنی.چون به سلامتی ،شما در صدر دوستاتون ادعای جامعه دموکرات و ازاد که هر کی بتونه حرف بزنه و همه به عقاید هم احترام بزارن رو دارید.

در مورد جمله اخرت هم فقط بگم که
ببخشید حالتون بد شد.

mehrshad53

اخراجی موقت
حداقلش میتونم توصیه کنم که سعی کن احترام عقاید مخالفتو داشته باشی و بی احترامی نکنی.چون به سلامتی ،شما در صدر دوستاتون ادعای جامعه دموکرات و ازاد که هر کی بتونه حرف بزنه و همه به عقاید هم احترام بزارن رو دارید.

در مورد جمله اخرت هم فقط بگم که
ببخشید حالتون بد شد.

چشم! امری نیست؟ خدافظ شما.........

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه روز مهرشاد میره سربازی دور کلاش قرمزی

و این حکایت همچنان باقیست .............دندونامون ریخت ولی بعضیا آدم نشدند و نخواهند شد .......نگرششون تو نوک دماغشونه

*sepid*

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل اینکه دعوا شد ....داداش.... نیروی کمکی خواستین ما هم هستیما!!!

*sepid*

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم بلدم بزنما....... خیلی هم خوب کتک میزنم .... فقط مسئله اینه که کتک نمیخورم ....
میتونم از خودم دفاع کنم ..

• Like
واکنش ها: bmd

*sepid*

عضو جدید
کاربر ممتاز
باور نمیکنید برین از بی ام دی بپرسین ...اون منو میشناسه ......

*sepid*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سپید جان الان بی ام دی به من زنگ زد گفت راست میگی .....آمون بزرگ مارا ببخش
فکر کنم اول باید حساب تو رو برسم .......