کلوپ آبیدلان.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

خو منم دیگه برم....
داری میری درو ببند...
شب بخیر....

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زندگی نامه شیرینی....خخخخخخ
به گزارش سرویس ورزشی خبرنو؛ در 14 سالگی کارگری یک مغازه طلافروشی را شروع کرد، در 20 سالگی با لباس بلوچ به افغانستان طالبان سفر می‌کرد و جنس به ایران می‌آورد،‌ در 34 سالگی مشاور رئیس ستاد سوخت بود و در 36 سالگی سرپرست پرهوادارترین تیم فوتبال ایران.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=2]روح الله عرب :کار کردن با قلعه نویی افتخار است[/h]

شفقنا ورزشی- باشگاه استقلال از طریق یکی از مربیانش به روح الله عرب ، مهاجم ذوب آهن پیغام داده در صورت تمایل نیم فصل دوم در جمع آبی پوشان تهرانی به میدان برود.
مهاجم ذوب در همین خصوص به خبرنگار شفقنا ورزشی می گوید:«یکی از اعضای کادر فنی استقلال با من تماس گرفت و گفت امیرخان روی تو نظر دارد و اگر خودت هم مایلی به این تیم بیایی رسما موضوع را با باشگاه در میان بگذاریم.البته به این دوست گفتم من در ترکیب ذوب به میدان رفته ام و تنها راه انتقال در نیم فصل تعویض با یکی از بازیکنان استقلال است که ایشان گفت قرار است تو را با برهانی معاوضه کنیم.به هر حال کار کردن با مربی بزرگی همچون قلعه نویی افتخار است که البته باید باشگاه ذوب آهن و لوکا بوناچیچ در این خصوص تصمیم گیری کنند.»

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در گفت‌وگو با تسنیم [h=1]ماجدی: ساموئل قهر نکرده است/ او فردا به ایران می‌آید[/h] خبرگزاری تسنیم: سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: با مدیربرنامه‌های ساموئل صحبت کردم و قرار شده او روز شنبه به ایران بازگردد و اگر بتواند در تمرینات شرکت کند.
نسخه قابل چاپ
میرشاد ماجدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره غیبت جی لوید ساموئل در تمرینات استقلال اظهار داشت: قرار بود این بازیکن طی هفته گذشته در تمرینات شرکت کند ولی تاکنون به ایران بازنگشته است. وی افزود: با مدیربرنامه‌های این بازیکن صحبت کردم و قرار شده ساموئل فردا (شنبه) به ایران بازگردد و اگر بتواند در تمرینات شرکت کند. با توجه به غیبت ساموئل در این چند روز شایعه شد که این بازیکن به دلیل عدم پرداخت مطالباتش به ایران برنمی‌گردد. ماجدی در این باره گفت: در صحبت‌هایی که با مدیر برنامه‌های این بازیکن انجام دادم، حرفی از مشکلات مالی زده نشد. ساموئل قهر نکرده و فکر نمی‌کنم مشکل خاصی باشد و او فردا (شنبه) به ایران باز می‌گردد. انتهای پیام/