انچه من اززندگی اموختم....

spow

اخراجی موقت
سلام دوستان عزیز:gol::gol:.

آنچه من از زندگي آموختم

در 15 سالگي آموختم که مادران از همه بهتر مي دانند، و گاهي اوقات پدران هم.

در 20 سالگي ياد گرفتم که کار خلاف فايده اي ندارد، حتي اگر با مهارت انجام شود.

در 25 سالگي دانستم که يک نوزاد، مادر را از داشتن يک روز هشت ساعته، و پدر را از داشتن يک شب هشت ساعته، محروم مي کند.

در 30 سالگي پي بردم که قدرت، جاذبه مرد است و جاذبه، قدرت زن.

در 35 سالگي متوجه شدم که آينده چيزي نيست که انسان به ارث ببرد؛ بلکه چيزي است که خود مي سازد.

در 40 سالگي آموختم که رمز خوشبخت زيستن، در آن نيست که کاري را که دوست داريم انجام دهيم؛ بلکه در اين است که کاري را که انجام مي دهيم دوست داشته باشيم.

در 45 سالگي ياد گرفتم که 10 درصد از زندگي چيزهايي است که براي انسان اتفاق مي افتد و 90 درصد آن است که چگونه نسبت به آن واکنش نشان مي دهند.

در 50 سالگي پي بردم که کتاب بهترين دوست انسان و پيروي کورکورانه، بدترين دشمن وي است.

در 55 سالگي پي بردم که تصميمات کوچک را بايد با مغز گرفت و تصميمات بزرگ را با قلب.

در 60 سالگي متوجه شدم که بدون عشق مي توان ايثار کرد، اما بدون ايثار هرگز نمي توان عشق ورزيد.

در 65 سالگي آموختم که انسان براي لذت بردن از عمري دراز، بايد بعد از خوردن آنچه لازم است، آنچه را نيز که ميل دارد بخورد.

در 70 سالگي ياد گرفتم که زندگي مساله در اختيار داشتن کارتهاي خوب نيست؛ بلکه خوب بازي کردن با کارتهاي بد است.

در 75 سالگي دانستم که انسان تا وقتي فکر مي کند نارس است، به رشد و کمال خود ادامه مي دهد و به محض آنکه گمان کرد رسيده شده، دچار آفت مي شود.

در 80 سالگي پي بردم که دوست داشتن و مورد محبت قرار گرفتن، بزرگترين لذت دنيا است.

در 85 سالگي دريافتم که همانا زندگي زيباست.

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اجازت اگه اشتباه نکنم از گابریل گارسیا مارکز هست این جملات;)

ronak/64

عضو جدید
سلام

سلام

فراموش کن چیزی رو که نمی تونی به دست بیاری
و
به دست بیار چیزی رو که نمی تونی فراموش کنی...........

mehrshad53

اخراجی موقت
کلک فکر کردم این دفعه خودت زحمت کشیدی.....
تو هم که اختراع دیگران را به نامت زدی!

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداشی یعنی تو واقعا 85 سالته ؟
تو که می گفتی ........ :eek:
گابی مرد بزرگیه
به نظر من اگه کسی تو این دنیا یاد بگیره که چطور به خودش خوش بگذرونه بدون اینکه از جاده اخلاق و انصاف خارج بشه و حقوق دیگرون رو ضایع نکنه آدم موفقی هستش
چون اولش که فکر می کنی که چطور از زندگی لذت ببری تضادها بیشتر بهت رخ نشون می دن
اما تا بیای بفهمی که اصلا تو دنیا تضادی وجود نداره بلکه همه هستی هم دیگر رو تایید می کنن عمرت به پایان رسیده ........
اما من دارم تلاش می کنم که یاد بگیرم ;)

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا اینجا فهمیدیم که هیچ خبری نیست. همش اشتباه بود کاش برمیگشتیم به چند دهه پیش

Danyal.KH

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تا اینجا فهمیدیم که هیچ خبری نیست. همش اشتباه بود کاش برمیگشتیم به چند دهه پیش

داداش زیاد سخت نگیر ، اونکه گذشته دیگه گذشت ، آینده واسه جبران گذشته میاد ، مراقب باشیم که آینده رو هم از دست ندیم .

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش زیاد سخت نگیر ، اونکه گذشته دیگه گذشت ، آینده واسه جبران گذشته میاد ، مراقب باشیم که آینده رو هم از دست ندیم .
درسته دانیال جان ولی فکر کردم میتونم از اسپاو درخواست تحقق یه ارزو بکنم در اینجا.. شاید به نتیجه ا ی که تو الان رسیدی من 30 سال دیگه برسم و اون رو به نوه هام گوشزد کنم... ولی همین هم خوبه

winner_021

عضو جدید
اين بچه از 15سالگي آموخت
ما خوبه از چند سالگي بياموزيم!!
ممنون قشنگ بود

• Like
واکنش ها: bmd