سیستم اخطار و اخراج

Matrix

عضو جدید

ماتریکس خان این دوکلمه رو دیدی که ستاره داره ؟
کلمه اول س ک س هست و کلمه دوم فیلت ر .
دیدی سانسور شد ؟
واست متاسفم که یه همچین قانون ساده ای رو بلد نیستی

ببين چقدر اينو تكرار ميكنه ! واقعا" خجالت داره !

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
استفاده از کلمات نامناسب.. و نوشتن آن ها... خودتون بهتر می دونید که کدوم کلمات منظورم می باشد.

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شما ها خجالت نمی کشید که این حرف ها رو در سایت بیان می کنید چه باعث مشکل در سایت شود و چه نشود. آیا در شان و منزلت یک دانشجو ... اون هم دانشجوی مهندسی یا یک مهندس می باشد که بیاید از این کلمات و اصطلاحات استفاده کند؟ من دیشب دیدم که این چند کاربر برای خودشون دارن این گونه سوال می پرسن و جالب اینکه یکی هم نشسته و جواب هم می دهد... پس حتما خوشش می آمد که از این سوال ها ازش پرسیده شود.....
من اون لینک رو برای مدیر تالار ارسال کردم و خواستار اخراج اون کاربران شدم. حالا حرفی هست به من بگید!

با بهتاشک عزیز موافقم.........
اولآ که نباید بگذاریم این اتفاقات بیافته..........دوم این که حالا که افتاده چرا اینقدر کشش میدین........
سوم این که همونطور که قبلآ اشاره کردم مدیران هر طور که صلاح سایت باشه عمل میکنن.....
اگه من هم بودم شاید همین کار ها رو میکردم.....

اخطار ....پرونده رو همینجا ببندیم بهتره............. فکر میکنم داره کم کم باعث توهین به یک دیگر میشه....:warn::warn::warn:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
نه همه کلامت زشت رو به سایت داده نشده که فیـلتر شود. فقط بعضی از کلمات می باشد. ما که بیکار نیستیم که بشینیم و همه ی کلمات رو وارد کنیم. ما حداقل فکر کردیم که کاربران اینقدر سطح فکرشون بالا هست که این گونه برخورد نکنن... من واقعا دارم تعجب می کنم که همچین آدم هایی اسم خودشون رو دانشجو و یا شخص تحصیل کرده می گذارند که از این کارها انجام می دهند.
بعدش هم اگر قرار باشه کسی ناراحت بشه اون ما هستیم نه کاربران.. که داریم حداقل برای رفاه حال کاربران تمامی سعی مان رو می کنیم.. حالا چندتا کاربر که با نوشتن کلمات زشت خودشون باعث ایجاد دردسر در سایت می شوند.. که هیچ و بماند.. و تازه وقتی هم اخطار می دهیم می آیند و می گویند که کار شما اشتباه بود.. پس کار اون اشخاصی که از این کلمات استفاده می کنند چی...؟؟؟؟ اون ها همه کارشون درست و بی عیب و نقص... حتما هین طور که می گویید....!!!!

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اینجاست که میگم ادمین منو بازرس کنه بهتره...............:D

وگر نه تا حالا جمع شده بود رفته بود این مسائل........

Matrix

عضو جدید
ادمین محترم یه سوال دارم :
مگه اخطارهای قبلی که تاریخ انقضاشون گذشته بازم تاثیر دارن ؟ مگه همه جا قانون این نیست که تاریخ انقشا که تموم شد اونوقت دیگه از صفر شروع میشه ؟

من به جاي ادمين به شما جواب ميدم كه:

بله . دقيقا" همينطوريه! و دوباره از صفر شروع ميشه و امتيازهايي كه قبلا" كم شده لحاظ نميشه!

----------------

البته فكر ميكنم اينم منطقي باشه كه وقتي سه نفر حقشون اخراج شدنه ، دو تا از اونا اگه اولين بارشون باشه ، بشه بخشيدشون ! ولي اون يكي كه قبلا" هم سابقه داشته و بارها اخطار گرفته رو نشه بخشيد و مطابق عملش مجازاتش كرد!

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان عزیز خواهش میکنم با احترام کامل با هم صحبت کنید........مشکل قابل حله.......:surprised:

Matrix

عضو جدید
شما خودتو جای کسی جا نزن . بهتره حد خودتو بشناسی . جو نگیردت ...
اخطار داریم تا اخطار .
دلیل اونا هم ربطی به این موضوع نداره . شما خودتو قاطی نکن

چشم دوست من.

فقط ادمين به من گفته بود كه وقتي نيستم ، كاربرا رو راهنمايي كن اگه سوالي چيزي دارند .

ديگه تكرار نميشه. من معذرت ميخوام !

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
اه
حالمون به هم خورد از این بچه بازیا . . .
هر کی ندونه فکر میکنه شما 15 یا 16 سالتونه !!!!!
قضیه رو جمع کنید بره

Matrix

عضو جدید
چشم .
منم میدونم یکی یه بچه بازی در اورده دیگه همه نباید چوبشو بخورن...
آقای ashkan1360 ما کوچیکیم . فقط حیفه که سایت شده محل تاخت و تازه بچه مدرسه ای ها !!!:biggrin:
واقعا" ...

شما راست ميگي نيما جان . لطف داري
من ارادت دارم!

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم نازی جون . نیما حداقل به خاطر فعالیتش توی تالارهای علمی نباد اخراج می شد . همه خوب می دونن که نیما توی تمام تالارهای علمی فعال هست . و باز هم همه خوب می دونن که این آتیشا از کجا بلند می شه . همه می دونن که ریشه در یک خصومت ....گانه داره .

به نظر من بهتره که ماتریکس عذر خواهی کنه و نیما سریعا برگردونده بشه . وگرنه کی می خواد جواب کاربرای تالار شیمی رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Matrix

عضو جدید
موافقم نازی جون . نیما حداقل به خاطر فعالیتش توی تالارهای علمی نباد اخراج می شد . همه خوب می دونن که نیما توی تمام تالارهای علمی فعال هست . و باز هم همه خوب می دونن که این آتیشا از کجا بلند می شه . همه می دونن که ریشه در یک خصومت ....گانه داره .

به نظر من بهتره که ماتریکس عذر خواهی کنه و نیما سریعا برگردونده بشه . وگرنه کی می خواد جواب کاربرای تالار شیمی رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اون آقا اميرگشتاسبي كه اين حرفا رو به من زد كجاست !؟ چرا چيزي نميگه ؟؟؟

برادر كوچك من. ماتريكس.يك بار در پستي خصوصي از شما تمجيد كردم و اكنون نيز شما را مي ستايم زيرا بيش ار هم سن و سال هاي خويش مي فهميد.اما اين دانش و فهم به اين معنا نيست كه دچار غرور شويد.زياد از اين كه در دانشگاهي خوب قبول مي شويد مطمئن نباشيد.زيرا وقت گران بار شما در اين سايت هرز مي رود.شما هنوز بسيار جوان هستيد و خام و مي بايست بسيار بياموزيد.اين كه شما در اين جا مدير هستيد گناه شما نيست بلكه خطاي ادمين است كه شما را با اين سن كم بر گروهي به مراتب مسن تر و با دانش تر مسلط كرده و اين موضوع موجب غرور بيش از حد شما شده و اين غرور چشم حقيقت بين شما را كور كرده.
اكثر ما كه در اين سايت هستيم دوران شما را سال هاي سال است كه سپري كرديم.دوراني سر شار از غرور.دوراني را كه در آن كوچكترين پيروزي ها بسيار بزرگ در نظر آيد.
ابو علي سينا.بسيار برتر از شما بود اما هيچ گاه و در هيچ مقامي حرمت شكني نكرد.چگونه است كه شما به راحتي حرمت بزرگان مي شكنيد؟
من نمي دانم شما در كجا ساكن هستيد اما گفتار شما نشان از آن دارد كه خارج از تهران و ديگر شهر هاي بزرگ مي زييد.زيرا در شهر هاي كوچك تر رشد اجتماعي كند تر است و اين كندي رشد از نوع برخورد شما با دوستان مشهود است
برادر كوچك من
در شما بزرگي نهان است اما به آن شرط كه در پرورش آن كوشا باشيد
شما اگر علامه ي دهر نيز باشيد اما بويي از آداب معاشرت نبرده باشيد در هيچ كجا هيچ محلي از اعراب نداريد
زياده باد به غبغب داريد
در منش خويش تجديد نظر كنيد
دوستار تو
اميرگشتاسب صالحي

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا متن آقای امیرگشتاسب صالحی رو با دقت بخون . مخصوصا خط های آخرشو :

"در شما بزرگي نهان است اما به آن شرط كه در پرورش آن كوشا باشيد
شما اگر علامه ي دهر نيز باشيد اما بويي از آداب معاشرت نبرده باشيد در هيچ كجا هيچ محلي از اعراب نداريد
زياده باد به غبغب داريد
در منش خويش تجديد نظر كنيد
"

من هنوزم می گم اشتباه کردی

elahe_dieu

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیخواستم پست بدم
چون به نظرم دیگه بحث کردن فایده ای نداره

ولی خیلی بهم توهین شد
تهمت زده شد و غیره

این که من بیام اعتقاد یک نفر رو در مورد .... بپرسم دلیل بر این نمیشه که من قصد دوستی و هزار چیز دیگه دارم ( با توجه به پیغام اخطار توسط ماتریکس )

و این که میبینم مدیران دیگه سایت هم از ایشون طرفداری کردن متاسفم

من فکر نمیکنم هر چیزی بر خلاف عقیده یک نفر باشه دلیل میشه که به طرف مقابلش بگه اسمتو گذاشتی داتشجو و مهندس و خجالت داره و این حرفا

من وقتی دیدم تو یه تاپیک که الان یادم نیست کجا بود در مورد .... صحبت شده خوشحال شدم فکر کردم اینجا و آدماش با بقیه فرق دارن
.... رو وقتی میشنون اخ و تف نمیکنن یا دستشون گاز بگیرن که خدا مرگم بده
فکر میکردم خیلی عاقلانه تر و روشن فکرانه تر با ابن موضوع برخورد میکنن

همیشه درد ما این بوده که دین رو با مذهب قاطی میکردیم
دین این نیاز رو رد نمیکنه و حتی اموزش میده ولی متاسفانه تو مملکت ما وقتی حرف از ... میشه همه فکر میکنن چه گناه کبیره ای است و هیچ کس نباید در موردش صحبت کنه

دوستان من اگه عقیده یک نفر رو در این مورد میپرسم دلیلم اینه که میخوام نظر یک جوان هم سن و سال خودمو در موردش بدونم و این حمل بر چیزی نیست که اسمشو بشه گذاشت دوستی یا دنبال چیزی بودن
خیر
بهتره یکم چشماتونو نسبت به این مسائل باز کنین
این جماعت دانشجو و تحصیل کرده باید با یه عده ادمی که یه سری چیزای گنگ از دین برداشت کردن و چماق کردن میزنن تو سر بقیه فرق داشته باشن

ولی انگار اشتباه کرده بودم

دیگه حرفی ندارم

شب همگی خوش

Matrix

عضو جدید
من نمیخواستم پست بدم
چون به نظرم دیگه بحث کردن فایده ای نداره

ولی خیلی بهم توهین شد
تهمت زده شد و غیره

این که من بیام اعتقاد یک نفر رو در مورد .... بپرسم دلیل بر این نمیشه که من قصد دوستی و هزار چیز دیگه دارم ( با توجه به پیغام اخطار توسط ماتریکس )

و این که میبینم مدیران دیگه سایت هم از ایشون طرفداری کردن متاسفم

من فکر نمیکنم هر چیزی بر خلاف عقیده یک نفر باشه دلیل میشه که به طرف مقابلش بگه اسمتو گذاشتی داتشجو و مهندس و خجالت داره و این حرفا

من وقتی دیدم تو یه تاپیک که الان یادم نیست کجا بود در مورد .... صحبت شده خوشحال شدم فکر کردم اینجا و آدماش با بقیه فرق دارن
.... رو وقتی میشنون اخ و تف نمیکنن یا دستشون گاز بگیرن که خدا مرگم بده
فکر میکردم خیلی عاقلانه تر و روشن فکرانه تر با ابن موضوع برخورد میکنن

همیشه درد ما این بوده که دین رو با مذهب قاطی میکردیم
دین این نیاز رو رد نمیکنه و حتی اموزش میده ولی متاسفانه تو مملکت ما وقتی حرف از ... میشه همه فکر میکنن چه گناه کبیره ای است و هیچ کس نباید در موردش صحبت کنه

دوستان من اگه عقیده یک نفر رو در این مورد میپرسم دلیلم اینه که میخوام نظر یک جوان هم سن و سال خودمو در موردش بدونم و این حمل بر چیزی نیست که اسمشو بشه گذاشت دوستی یا دنبال چیزی بودن
خیر
بهتره یکم چشماتونو نسبت به این مسائل باز کنین
این جماعت دانشجو و تحصیل کرده باید با یه عده ادمی که یه سری چیزای گنگ از دین برداشت کردن و چماق کردن میزنن تو سر بقیه فرق داشته باشن

ولی انگار اشتباه کرده بودم

دیگه حرفی ندارم

شب همگی خوش

كدوم توهين و تهمت !!!!!؟

من گفتم كه اينجا جاي اين حرفها نيست ! و از شما بعيد بوده كه همچين بحثي رو راه بندازيد ! اين تهمته !!!؟

----------------------

به هر حال !

تو اين باشگاه هيچ جايي واسه ي عقايد ايچنيني نداره .

خيلي جالبه ! من و شما كه تا ديروز در مورد عقايدمون بحث ميكرديم و تا حدود زيادي هم موافق بوديم ... نميدونم چرا يكدفعه ..!

جالبتر اينجاست كه نيما اعتراض ميكنه كه چرا به اونا فقط اخطار دادي و منو اخراج كردي !!! نديده بودم در مورد يكي بخشش كني ، بعد يه چيزي هم بدهكار بشي !!!

amin001

عضو جدید
ببخشید من از همه جا بی خبرم ولی تازه یه چیزایی فهمیدم....
به نظرم خیلی بچه گانه هست که اگه کسی در مورد *** حرف بزنه بیایم و بکوبیمش....
نه به ما نه به اون غرب به اصطلاح لعنت شده شما که یکی از فامیل هامون که در کشور استکبار جهانی زندگی میکنه!!!! میگفت که در دوره راهنمایی برای بچه ها کلاسی به اسمهs e x ilogy دارن که بچه ها رو انقدر مطلع میکنند که ....
که.....؟
وای وای.... ناظر سایت بیا من رو هم اخراج کن اخه قصد من هم تحریک اذهان و گمراهی و فریب عامه هست....
هه هه....
اینجا ایرانه...
؟
!
....

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
برای من این جالب که فعال ترین عضو تالار شیمی و کلا می شه گفت از نظر علمی از همه فعال تر به این راحتی اخراج می شه اونم تازه توسط مدیر تالار شیمی خیلی جالبه ؟:eek:
شرمنده که وسط دعوا نرخ تعیین میکنم
منظورتون تالار مهندسی شیمی هست ؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
نمی خواهید این بحث رو تمام کنید.... هیچ اشکالی نداره... برای اینکه دیگه از این مشکل ها نداشته باشیم من هم یک راه دارم...
همین جا بخاطر این نوع رفتارتون به همه کاربرهایی که در تالار گفتگوی آزاد و زنگ تفریح بودن و فکر میکنند بهشون توهین شده از طرف مدیر این تالار... قول می دهم تمامی تلاشم رو بکنم که این دو تالار از سایت حذف شود و دیگر فکر نمی کنم توهین آنچنانی صورت بگیرد در تالارهای دیگر به این دلیل که از بحث های بچه گانه وجود ندارد.
مرد و قولش......

amirgb

اخراجی موقت
درود
من قرار نبود پست بدم
اما به چند دلیل این پست را می دهم
1_نیما خواست تا در بحث شرکت کنم
2_ماتریکس خواست
3_دفعه ی قبل که دعوا شد و اتفاقا ماتریکس مثل اینجا یک طرف دعوا بود به لطف ادمین و باقی مدیران همه چیز به نفع ماتریکس تموم شد و نتیجه این شد که حضور خیلی از کاربر های خوب سایت کمرنگ شد
از نظر من این دعوا ریشه در بچگی ماتریکس داره و تا حدودی فرهنگ غلط ما
اینکه ما نمی توانیم بحث در مورد مسایل ***ی را درست حضم کنیم
اینکه تا هر جا صحبت *** و ***ولوژی پیش میاد ذهن بیمار و مریض ما برداشت بدی انجام می دهد.
آن آقایی که بحث در مورد مسایل ***ی را دور از شان دانشجو و مهندسین می داند از خرد کم بهره اند
مگر در شما این نیاز وجود ندارد؟هر نیازی برای رفع شدن نیاز به آگاهی دارد و راه رسیدن به آگاهی بحث و تبادل نظر است.
مگر تا کنون در خیابان ها به تابلوی پزشکان نگاه نکرده اید؟نام ***ولوژیست برایتان بیگانه است؟

در جامعه ی خشک مقدس ما تا قبل از ازدواج هر گونه بحثی در این زمینه را نشان از انحراف شخصیتی فرد تلقی می کنند و با آن برخورد می کنند که این دیدگاه متاسفانه در میان مدیران این سایت نیز به وضوح مشاهده می شود
همین دیدگاه غلط است که امروزه ایران بزرگترین کشور درگیر با مسایل عدم توازن شخصیت جنسیست.بحث و تبادل نظر در مسیر صحیح و منطقی و به دور از اهانت و بی حرمتی باعث می گردد تا فرد یا افراد در زندگی زناشویی کمتر با مسایل و مشکلات ناشی از عدم آگاهی صحیح از این مسایل برخورد نماید.چیزی که امروزه به یکی از اصلی ترین دلایل طلاق منجر گردیده.
این تنگ نظری و دید محدود و ذهن بن بست شماست که دور از شخصیت یک دانشجوی قرن 21 است.
از طرفی برخی به نحوی در مورد تالار های گفت و گو و زنگ تفریح حرف می زنند که گویی تفریح بر مهندسان حرام است.
در نهایت باز هم میگویم خطا از آنجا سر زده که نوجوانی نو پا را به مدیریت بخشی منسوب کرده اند که بسیار از او بزرگ تر می باشند
من به شخصه 8 سال از او بزرگ تر هستم وقتی محبت مرا آنگونه پاسخ می گوید دیگر چه انتظاری می بایست از او داشته باشم؟غرور و تکبر چشم خرد او را کور کرده.کودکان امروز در دنیایی متفاوت از آنچه ما در آن بزرگ شدیم بزرگ می شوند .نه ما از او درک صحیحی داری. نه او از ما.
به این است که او همچون دیگران کاربر عادی سایت باشد.تا مدیر.
در پناه ایزد یکتا

amirgb

اخراجی موقت
نمی خواهید این بحث رو تمام کنید.... هیچ اشکالی نداره... برای اینکه دیگه از این مشکل ها نداشته باشیم من هم یک راه دارم...
همین جا بخاطر این نوع رفتارتون به همه کاربرهایی که در تالار گفتگوی آزاد و زنگ تفریح بودن و فکر میکنند بهشون توهین شده از طرف مدیر این تالار... قول می دهم تمامی تلاشم رو بکنم که این دو تالار از سایت حذف شود و دیگر فکر نمی کنم توهین آنچنانی صورت بگیرد در تالارهای دیگر به این دلیل که از بحث های بچه گانه وجود ندارد.
مرد و قولش......
همیشه پاک کردن صورت مساله بهترین راه حل نیست بهتاشک جان
آب از چشمه گل آلوده
من در میان مدیران شما را با منطق ترین می پنداشتم
این برخورد قهری از شما بعید به نظر می رسید

amin001

عضو جدید
مرد و قولش......

خیلی خندیدیم

چه مدیریت قوی داری.....از یه طرف میخوای ماجرا رو تموم کنی از یه طرف باز یه حرفی میزنی که دعوا ادامه دار تر که هیچ اتش اش هم تند تر بشه

شب خوش....

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
خیلی معذرت می خواهم. می تونم بپرسم کجای این سایت مربوط به اینگونه بحث ها می باشد که شما می گویید ذهن بیمار ما..... سایت های زیادی هستن که برای این گونه کارها طراحی شده اند... کاربران خیلی دوست دارن از این بحث ها بکنند می توانند به چت رم مراجعه کنند... و بحثشون رو اونجا مطرح کنند... کتاب های علمی زیادی در این رابطه نوشته شده....
اینجا جای اینگونه بحث ها نیست....
بنظر شما بهترین راه چیست؟؟؟ آزاد گذاشتن این گونه بحث ها... و فیـتلر شدن سایت...
شما می گویید که پاک کردن صورت مسئله بهترین راه حل نیست!!! خب .. کاملا درسته..
ولی چرا شما این رو نمی گویید که آیا بیان اینگونه بحث ها صحیح است؟؟ اون هم در جایی که اسمش باشگاه مهندسان نامیده شده؟؟؟

eng-rafiei

عضو جدید
اگه این سایت جنبه این مسائل رو نداره ، همون بهتر که این دو تا تالار حذف بشه به جاش پیشنهاد میکنم یه تالار بزنید بحث و گفتگو برای زیر 16 سال ،

من که خدا رو شکر تو این باشگاه چند تا رفیق فابریک پیدا کردم و از لحظه به لحظه با هم بودنمون هم دارم لذت میبرم ...

حسرتش هم بمونه واسه کسایی که نمیتونن با کسی ارتباط برقرار کنن ...

همچین میگن باشگاه مهندسان آدم فکر میکنه تو دانشگاه آکسفورد داره قدم میزنه ، شما هم چند سال مهر مدرک مهندسیتون مثل من خشک بشه از این جو میاین بیرون انشاله

آخرین ویرایش:

eng-rafiei

عضو جدید
یه تالار دیگه هم میتونید بزنید ، به نظر من و ادمین و این پسرم ماتریکس خیلی پر محتوا اومد ....

تالار کل کل در مورد سپاهان

:w15:

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا هم مثل دانشگاه می مونه .

یه روز به خاطر نمره با استادم دعوام شد وقتی برگه ام رو کشیدن بیرون و دیدن حق با من بوده ، همه ی استادها به طرفداری از استاد خاطی پرداختند و منو متهم به دست بردن توی برگه ام کردن . اینجا هم همینه . وقتی یه مدیری ( که البته از نظر من مدیر نیست) اشتباهی می کنه ، بقیه پشتشو میگیرن که اگه یه وقت خودشون توی این موقعیت گیر کردن ، پسر گل بابا هواشون رو داشته باشه :w24:

آقای بهتاشک از شما بعید بود ، فکر می کنم خودتون عنوان کاربر فعال مهندسی شیمی رو به نیما داده بودین نه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

امین تو هم گل کاشتی با این نظراتت
پایه اتم تا صبح;)

amirgb

اخراجی موقت
خیلی معذرت می خواهم. می تونم بپرسم کجای این سایت مربوط به اینگونه بحث ها می باشد که شما می گویید ذهن بیمار ما..... سایت های زیادی هستن که برای این گونه کارها طراحی شده اند... کاربران خیلی دوست دارن از این بحث ها بکنند می توانند به چت رم مراجعه کنند... و بحثشون رو اونجا مطرح کنند... کتاب های علمی زیادی در این رابطه نوشته شده....
اینجا جای اینگونه بحث ها نیست....
بنظر شما بهترین راه چیست؟؟؟ آزاد گذاشتن این گونه بحث ها... و فیـتلر شدن سایت...
شما می گویید که پاک کردن صورت مسئله بهترین راه حل نیست!!! خب .. کاملا درسته..
ولی چرا شما این رو نمی گویید که آیا بیان اینگونه بحث ها صحیح است؟؟ اون هم در جایی که اسمش باشگاه مهندسان نامیده شده؟؟؟
من کلی گفتم
در مورد جامعه ای حرف زدم که خودم هم عضوش هستم
من اون پست ها را نخوندم و از اونها دفاع نمی کنم در پستم هم اشاره کردم به شرطی که بحث از مسیر اعتدال . منطق خارج نشه
در این مورد که آیا بیان این مسایل در این سایت صحیح هست یا خیر . این موضوع بستگی به نوع بیان دارد
اگر از دیدگاه علمی و یا جامعه شناختی بیان بشه بله

amirgb

اخراجی موقت
یک مطلب را یادم رفت تا گوش زد کنم
ماتریکس در گفت و گوی خصوصی با نیما برخی از ما را نخاله خطاب کرده
با تعریفی که من از نخاله می دانم در این جا مصداقی جز خود ماتریکس نمی یابم
زیرا نخاله هر آن چیزی را گویند که از جنس اکثریت نباشد و چون در اینجا اکثریت مهندس و یا دانشجو می باشند مصداق نخاله برازنده ی کسی جز ایشان نیست

بالا