فرق میان دختران و پسران...

Baran*

مدیر بازنشسته
همیشه خانوما همه کاراشون نظم داره..و این آقایون همیشه بی نظم هستند...:D

pishoo

عضو جدید
خانوما همیشه تر (est) هستند:
بدتر،بهتر،مهربونتر،خبیس ترو....................................................;)

کافر خداپرست

-
کاربر ممتاز
دنیا رو آب ببره
آقایون همچنان خوابن:w05:
من تا اين تاپيک قفل نشه، بيدارم! :w05:
(باران خانوم!‌ چرا فقط به خانوما امتياز مي‌دي؟؟ مام شرکت کرديم تو بحثت، خوابم نيستيم!)

آخرین ویرایش:

ملیسا

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق با باران جان هست .
همیشه خانم ها بهترین هستند ولی آقایان بدترین از لحاظ نظم وترتیب و ... .:w16:

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کلمه همیشه آقایون نظم ندارند رو قبول نمی کنم حداقل بگید بعضیها:redface:

البته همیشه استثناهایی پیدا می شوند...که تعدادشون به قدری کم است(کمتر از انگشتان دست)
که فراموش می شوند:w02:

سـعید

مدیر بازنشسته
آهای نفس کش....

ببینم باران میبینم که باز گرد و خاک کردی...

کافری اینجا که نمیشه ولی بیا "اون طرف" تیم خانم ها با آقایون درست کنیم تا به این قشر نشون بدیم کی خوابه کی بیدار..

فقط من یک سوال از خانم های محترم دارم :
شما ها که میگین آقایون خواب و بیدارشون یکیه چرا سر سفره عقد با تمام وجود و از ته دل با خوشحالی وصف نشدنی میگین.....: بــــــــــــــلـــــــــــــــــــــه...

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهای نفس کش....

ببینم باران میبینم که باز گرد و خاک کردی...

کافری اینجا که نمیشه ولی بیا "اون طرف" تیم خانم ها با آقایون درست کنیم تا به این قشر نشون بدیم کی خوابه کی بیدار..

فقط من یک سوال از خانم های محترم دارم :
شما ها که میگین آقایون خواب و بیدارشون یکیه چرا سر سفره عقد با تمام وجود و از ته دل با خوشحالی وصف نشدنی میگین.....: بــــــــــــــلـــــــــــــــــــــه...

سعید جان اون موقع هم قصد بیدار کردن آقایونه....اخه شما سر سفره ی عقدم خوابید

Baran*

مدیر بازنشسته
من تا اين تاپيک قفل نشه، بيدارم! :w05:
(باران خانوم!‌ چرا فقط به خانوما امتياز مي‌دي؟؟ مام شرکت کرديم تو بحثت، خوابم نيستيم!)
من از همه تشکر کردم...یکم صبر داشته باشین...!!!:D
این هم یکی دیگه از مشکلات آقایون..صبر و حوصله ندارن..:biggrin:

SAMI.J

عضو جدید
با تشكر از باران جان بايد بگم مثل اينكه سوء تفاهم پيش اومده اين تصاوير يه چند تا نكته كنكوري داشت كه مثل اينكه خوب بهش دقت نكرديد . اين تصاوير ميگه كه خانمها هميشه يه يك ساعتي از آقايون عقب ترند بعدش بايد يك ساعت زودتر از آقايون برن واسه آماده شدن با كلي سرخاب و سفيداب بشن تازه يه چيز نزديك به مطلوب آقايون ولي آقايون از خواب هم كه بيدار بشن با يه آب خالي كه به صورت ميزنند ميشن مطلوب خانمها .:smile:
اين است تفاوت خانمها و آقايان:surprised::surprised::smile::D;)

saragon

عضو جدید
خانم ها یه چیز دارند مااقایان هم یه چیز داریم
اونا به ما نیاز دارنم ماهم به اونا
یعنی دختر و پسر به هم وابسته اند
این دیگه چیزی است که یک پسر بچه ای هم می دونه
این دیگه بی انصافی که بگین همه اقایون بی نظم و خواب الودهستند
اگه دختر باشی خداخدا می کنی که پسر باشی اما اگه پسر باشی اینو هیچ وقت نمی گی
به نظر شما دختر فرشته است اما پسر فرشته نیست

saragon

عضو جدید
می دونی تفاوت اقایان و خانم ها در چیست
دراین است که تو دختر اگه یه پسری را ازش خوشت اومداز چهره واقعی پسر را نه این که پسره خودشو سفیکاری رده باشه تا تو ازش خوشت بیاد

Baran*

مدیر بازنشسته
با تشكر از باران جان بايد بگم مثل اينكه سوء تفاهم پيش اومده اين تصاوير يه چند تا نكته كنكوري داشت كه مثل اينكه خوب بهش دقت نكرديد . اين تصاوير ميگه كه خانمها هميشه يه يك ساعتي از آقايون عقب ترند بعدش بايد يك ساعت زودتر از آقايون برن واسه آماده شدن با كلي سرخاب و سفيداب بشن تازه يه چيز نزديك به مطلوب آقايون ولي آقايون از خواب هم كه بيدار بشن با يه آب خالي كه به صورت ميزنند ميشن مطلوب خانمها .:smile:
اين است تفاوت خانمها و آقايان:surprised::surprised::smile::D;)
خوب باید بگم این دید شما به قضیه خیلی جالب بود...

saragon

عضو جدید
می دونی فرق دخترا با بنا چیه
1 بنا از چگ برا سفی کاری استفاده می کنه اما دخترا از یه چیزی که مثل گچ است اما گچ نیست
2 بنا از رنگ تو کاراش استفاده نمی کنه اما دخترا استفاده می کنه
3 خلاصه بگن بنا پسره اما دخترا بنا نیست ببخشید تو کار خودش بنا است اما بنای ساختمان نیست
4 خلاصه بگم دخترا دست هرچه بناست را از پشت بسته با کاراش

saragon

عضو جدید
یک این فلسفه را قبول دارم که می گن خانم ها نظم دارند می دونی به چه خاطر نظم دارند به این خاطرکه از بس که رفتش و شستن دیگه

gole_nili

عضو جدید
خانما هميشه ريز بين هستن به چيزاي ريز توجه مي كنن اما آقايون نه هميشه به اصلو كل توجه مي كنن!!
آقايون خونسرد تر از خانومان ، تا بخوان كاري رو انجام بدن حال آدمو مي گيرن ..

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایون کم صبر و بی حوصله و تنبل هستن هر کاریو از سر باز می کنن.
اون آقایی که مطلوبه هیچ وقت 5 دقیقه آماده نمیشه . حداقل 5 ساعت طول می کشه تا آماده بشه

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون آقايون احتياجي به بتونه كاري( آرايش) ندارند دير بيدار ميشند

paras2

عضو جدید
خب اگه يه خانومي اينا نداشته باشن که کاراشونو انجام بده که ديگه نميگيرن 24 ساعت بخوابن.

mohammad6687

عضو جدید
من با نظر SAMI موافقم .
اين عكس ها نشون مي ده كه آقايون اونقدر تيزن مي تونن كل كارهايي كه يك خانوم براي زيبايي تويك ساعت انجام ميده رو در عرض پنج دقيقه انجام بدن.
بازم اين برمي گرده به تيز بودن آقايون.;)

SilliCONIC

عضو جدید
مراحل مهم نیست که نتیجه مهمه که هر دو آماده اند!
البته با این تفاوت که پسره بیشتر حال کرده!!!! :)

xphoenix

عضو جدید
:victory:ایول خیلی باحال بود!این اقایون همیشه خدا خوابند!:w01:خانوما همیشه بهترینند!!:w40::w40::w11::w11::w17::w17: