صفحه 1 از 3 123 آخرينآخرين
نمايش نتايج 1 تا 10 از 24

تاپیک: انتقادات و پیشنهادات تالار مکانیک

عضو فعال آواتار aidin_kolka
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2007/11
    محل سكونت
    تهران _ آریاشهر

Angry انتقادات و پیشنهادات تالار مکانیک

با عرض سلام و احترام خدمت اعضای محترم تالار مکانیک
    روی صحبتم با مدیر تالار مکانیک هست.
    یکسری از دوستان منو می شناسن و میدونن که اگر جای انتقاد باشه حتما" اینکارو انجام میدم,چطو که قبلا اینکارو کردم.
    میدونم بعضی افراد ناراحت میشن اما دنبال تخریب نیستم.
    متاسفانه باز هم شاهد بی نظمی هایی در سطح تالار مکانیک هستیم.
    خصوصا قسمت نرم افزار ....باز هم شاهد ان هستیم که برخی دوستان اقدام به ایجاد تاپیک های تکراری میکنن.مدیر تالار هم اقدامی انجام نمیده.
    من برای کتیا تاپیک زدم و بعد مدتی آقای موسویان اینکارو کرد اما بخاطر پیش نیامدن مسائل حاشیه ای سکوت کردم و خودم هم تو تاپیک ایشان فعالیت کردم تا خدشه ای پیش نیاد .چون تلاششون قابل تقدیر بود.
    مساله بعدی هم یه انتقاد از اعضای محترم تالار داشتم که فقط دنبال لقمه حاضر و آماده میگردن.الان نه من و نه آقای موسویان هیچکدوم در مورد کتیا و نرم افزار ها فعالیت نمی کنیم.
    کسی هم به صورت قبل فعالیتی انجام نمیده.واقعا" چرا؟
    یه سری از دوستان فعال مثل امیرamirgb بودن که اونها هم رفتن.چون هر چند وقت یکبار بدلیل بیان حقایق باید اخراج میشدن.
    در مورد مسائل دیگه هم همین بی نظمی ها هست.
    منتظر نظرات دوستان در مورد این مساله هستم
    براي انسانهاي بزرگ هيچ بن بستي وجود ندارد ، زيرا آنان بر اين باورند كه : يا راهي خواهند يافت و يا راهي خواهند ساخت

عضو فعال آواتار tsp.co
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2007/12
    محل سكونت
    دنیای توربینهای گازی

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله aidin_kolka نمايش پست
    .
    متاسفانه باز هم شاهد بی نظمی هایی در سطح تالار مکانیک هستیم.
    خصوصا قسمت نرم افزار ....باز هم شاهد ان هستیم که برخی دوستان اقدام به ایجاد تاپیک های تکراری میکنن.مدیر تالار هم اقدامی انجام نمیده.
    من برای کتیا تاپیک زدم و بعد مدتی آقای موسویان اینکارو کرد اما بخاطر پیش نیامدن مسائل حاشیه ای سکوت کردم و خودم هم تو تاپیک ایشان فعالیت کردم تا خدشه ای پیش نیاد .چون تلاششون قابل تقدیر بود.
    .
    سلام بر دوست عزیز آیدین!

در رابطه با بی نظمی که گفتید لطفا بیشتر توضیح بدید!
    دررابطه با تاپیکهای تکراری فکر نکنم کسی این حق رو به خودش بده که تو این تالار روی یک موضوع انحصاری کار کنه و مثلا موضوغ کتیا فقط در انحصار شما و یا هرکس دیگه ای باشه!
    نظرها و شیوه ها متفاوته! در رابطه با یه موضوع خاص در دنیا فقط یه کتاب وجود داره؟

با کمال میل آماده بحث بیشتر هستم و خودت هم خوب می دونی که به کارهاو تاپیکهات علاقه دارم!
    ....LISTEN TO YOUR HEART ...

YOU CAN WIN,IF YOU WANT

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

لطفا بعد از استفاده از مطالب تالار مکانیک در سایر سایتها و وبلاگها و...ذکر نام مرجع یعنی باشگاه مهندسان ایران-تالار مکانیک فراموش نشه!

3. تشكرها از اين پست

عضو آواتار soheyl_shaghaghi
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2008/8
    محل سكونت
    Stockholm

پيش فرض

با سلام به مدیر عزیز
    حق با شماست در مورد در انحصار نداشتن چیزی.ولی آیا بهتر نیست که مطالب طبقه بندی شده و کارهای گروهی تقویت بشه؛من فقط یک سوال دارم از شما، آیا تاپیکهای موازی که بعضا توسط بعضی تازه واردین ایجاد میشه نباید به آنها گوشزد بشه و در مرتبه بالاتر آنها راهنمایی بشوند؟
    منظور من این نیست که مثلا آقایی که تاپیک موازی زدی اسپم بشه!میشه عنوان بشه که دوست عزیز همچین تاپیکی با این موضوع موجود هست؛ شما میتونید با آنها همکاری کنید اگه که بخواهید.به طور مثال عرض کردم.و در نهایت اینکه ما بتونیم تاپیکهای قوی و نه انحصاری و قابل رقابت داشته باشیم.

5. تشكرها از اين پست

تازه وارد
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2009/1

Flower جوابیه

منئهم بانظر آیدین خان موافقم

عضو فعال آواتار aidin_kolka
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2007/11
    محل سكونت
    تهران _ آریاشهر

Flower جوابیه

مدیریت محترم تالار مکانیک
    ضمن عرض سلام و تشکر از حسن توجه شما
    من منظورم تاپیک انحصاری نبود . توضیحات جناب شقاقی توضیحات جامعی بود .
    همه باین معتقدیم که چند فکر بهتر از یک فکر کار میکنه.
    وقتی دنبال نظم هستیم دیگه نیازی بایجاد چند تاپیک نداریم.
    بلکه با حضور چند دوست خبره میتونیم تاپیک و نهایتا تالار پویایی داشته باشیم.
    وقتی مشکلی برای دوستی پیش میاد دوستای دیگه زحمت میکشن و سکان رو زمین نمیمونه.
    در کنار این وقتی کسی سوالی مطرح میکنه ما چند تا روش ارائه میدیم.
    در ضمن باید فکری برای فعالیت سایر اعضا کرد.
    همچنین مطالب هم براحتی دانلود نشن.
    که این مورد آخر باید با مدیر سایت مطرح بشه.که حالا میشه شرایطی رو قرار داد تا اعضا اگر فعالین نکنن نتونن از مطالب بیشتر از چند بار محدود استفاده کنن
    براي انسانهاي بزرگ هيچ بن بستي وجود ندارد ، زيرا آنان بر اين باورند كه : يا راهي خواهند يافت و يا راهي خواهند ساخت

8. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار mahmoud.golzar
    رشته
    مهندسی مواد و متالورژی
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/2
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واقعا تنها تالاری که توش زیاد فعالت نمیشه همین تالار نرم افزارای مکانیکه.

گل اگر خار نداشت ،دل اگر بی غم بود
    اگر از بهر پرستو قفسی تنگ نبود
    زندگی عشق اسارت قهر آشتی همه بی معنا بود

10. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار tsp.co
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2007/12
    محل سكونت
    دنیای توربینهای گازی

پيش فرض

سلام بر همه!
    بسیار خوب گویا موافق با نظر آیدین زیاد هسنش! تا آخر این هفته صبر می کنیم تا از بفیه نظرها هم مطلع شیم بعد اگه بازهم نظرات همین بود با توجه به قدمت و کیفیت تاپیکها تاپیکهای موازی رو پاک می کنم!

YOU CAN WIN,IF YOU WANT

لطفا بعد از استفاده از مطالب تالار مکانیک در سایر سایتها و وبلاگها و...ذکر نام مرجع یعنی باشگاه مهندسان ایران-تالار مکانیک فراموش نشه!

12. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار pinion
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    دانشجوی دکترا
    تاريخ عضويت
    2007/12
    محل سكونت
    مخازن تحت فشار، نانو فلزات، شکلدهی پیشرفته فلزات، شبیه

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله tsp.co نمايش پست
    سلام بر همه!
    بسیار خوب گویا موافق با نظر آیدین زیاد هسنش! تا آخر این هفته صبر می کنیم تا از بفیه نظرها هم مطلع شیم بعد اگه بازهم نظرات همین بود با توجه به قدمت و کیفیت تاپیکها تاپیکهای موازی رو پاک می کنم!
    با عرض سلام خدمت دوستان عزیز به خصوص مدیریت محترم و فهیم تالار مهندسی مکانیک.

به نظر من هم در بعضی از موارد ایجاد تاپیکهای بی مورد و موازی و حتی بیربط کاملا مشهوده.

اگه به تالار های دیگه بخصوص تالار متالوژی و شیمی سر بزنین میبینین که تا چه اندازه فعال هستن که این به خودی خود باعث بالاتر رفتن سطح علمی اعضا و تالار شده.

مدیریت محترم تالار مستحضر هستن که من شخصا تا جایی که امکانش بوده مقالات و ... رو برای دوستان تهیه کردم.

ولی چیزی که بیشتر از همه منو ازار میده اینه که این تالار شده محل خرید و فروش پروژه و ...

با اینکه مدیر تالار سعی کرده این مشکلو رفع کنه ولی این موضوع سیر صعودی داره.
    همچنین عده ای از دوستان تازه وارد بدون هیچگونه جستجویی در ارشیو اقدام به درخواستهای تکراری میکنن.
    با اینکه مدیر تالار سعی در متمرکز کردن دوستانی برای ارشد درس میخونن در یک تاپیک جداگانه کردن اما باز هم درخواست های جسته و گریخته همه جا رو پر کرده.

اما پیشنهاد من :

اگر به تالار های فعال نگاهی بندازیم میبینیم که مدیر تالار یک سری از اعضای باسابقه و فعال رو به عنوان همکار ویژه انتخاب کردن تا با همکاری و نظارت بر امور تالار مسلط تر باشن.
    اگر برای هر زیر مجموعه در تالار مکانیک یک مسئول تعیین بشه نحوه ی عملکرد اونها بیشتر تصفیه میشه.

با تشکر .
    فیدل.
    ابلهان را همه شربت زگلاب و قند است
    قوت دانا همه از خون جگر می بینم

اسب تازی شده زخمی به زیر پالان
    طوق زرین همه بر گردن خر می بینم
    (حافظ)

14. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار tsp.co
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2007/12
    محل سكونت
    دنیای توربینهای گازی

پيش فرض

سلام!
    ببینید یه مشکل بزرگی که این تالار داره بعضی از اعضای اون هستن که اصلا هیچ دقتی در هنگام ایجاد تاپیک نمی کنن! همه ما می دونیم که بحث ارتعاشات برای طراحی جامدات هستش! چرا باید تاپیکهای مربوط به اون رو تو زیر تالارهای دیگه ایجاد بشه؟
    من روزانه 45 دقیقه از وقتم رو باید صرف جابجایی تاپیکها و حذف تاپیکهای بی ربط و موازی کنم!
    کاربران این زیر تالار زیاد ولی دقت و همکاری خیلی پایینی دارن! ما یه تاپیک برای جمع و جور کردن بحثهای انواع کنکورها داریم ولی تعداد پستهای اون از تعداد تاپیکهایی که در این مورد روزانه ایحاد میشه و من مجبور به حذف و یا تذکر به صاحب اون میشم کمتره! تازه بعد از حذف مجددا ایجاد میشن!
    تو زیر تالارهای دیگه این مشکلات کمتره! به هر حال خوشحال میشم این بحث بازتر بشه!

YOU CAN WIN,IF YOU WANT

16. تشكرها از اين پست

مدیر بازنشسته آواتار mahan57
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/2
    محل سكونت
    زیر بارون!

پيش فرض

سلام !
    این یکی از بحثهای مهمی بود که باید دیر یا زود مطرح میشد تا بتونیم این تالار رو با کمک هم به ترقی و پیشرفتش بیشتر کمک کنیم. من البته زود تر از آیدین عزیز به صورت خصوصی این بحث رو با مدیر مطرح کردم که البته ایشون با دلایل منطقی منو قانع کردن که باید صبر کنم تا وقتش برسه و فکر کنم که الان وقتشه!
    هم آیدین و هم مدیر حق دارن و کاملا درسته! پستهای تکراری زیاده و کمتر کسی هم اهمیت میده و حتی نمی دونه که باید تاپیک مناسبش رو تو کدوم زیر تالار ایجاد کنه! من خوب یادمه که دوست عزیز و بسیار زحمت کش آقای فیدل در اوایل یه تاپیک رو که مربوط به مقاله هاشون می شد تقریبا تو تمام زیر تالارها ایجاد می کردن و خوب الان دیگه اینطوری نیست! تا یه کاربر تو این سایت جا بیفته تقریبا یک الی دو ماه طول میکشه و با این تعداد کاربر خوب مسلما تعداد تاپیکهای اضافی خیلی زیاد میشه و خوب مدیر هم باید وقت خیلی زیادی رو فقط برای جابجایی و حذف اونها سپری کنه! حالا با وجود این تاپیک دیگه فکر کنم که حجت بر همه کاربران تموم بشه و من از مدیر پیرو اون صحبتهایی که قبلا با هم کردیم خواهش می کنم که از این به بعد اگه صلاح می دونن تاپیکهای موازی و بی اهمیت رو بدون ملاحظه حذفش کنن!
    تو همین صفحه اول و اصلی تالار ببینید که با توجه به وجود تاپیک مهم شده مربوط به ارشد چندتا تاپیک مربوط به اون وجود داره!

سپاسگذارم!
    ويرايش شده توسط mahan57 در 2009/1/27 در ساعت 12:27 AM
    به به ! بازم بوی بارون! دوتا نفس عمیق !

18. تشكرها از اين پست

صفحه 1 از 3 123 آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. [ انتقادات و پیشنهادات مدیریتی تالار نقشه برداری ]
    توسط sepehrkhosrowdad در تالار مهندسی نقشه برداری و ژئو دزی
    پاسخ ها: 23
    آخرین ارسال: 2016/1/19, 12:52 AM
  2. ::. انتقادات و پیشنهادات تالار .::
    توسط فانوس تنهایی در تالار اینترنت و وبگردی