صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرينآخرين
نمايش نتايج 11 تا 20 از 24

تاپیک: انتقادات و پیشنهادات تالار مکانیک

تازه وارد
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    دانشجوی فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/2
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من با اینکه تازه وارد سایت شدم اما بنظر من هم تاپیک موازی باعث سر در گمی و پراکندگی اعضا میشه

2. تشكرها از اين پست

Google

سلام..خسته نباشید ....یه انتقاد، 2تا پیشنهاد

1. بهتره اسم تاپیک به [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] تغییر داده بشه...(چه جالب!..مثل اینکه تو همین فاصله ای که داشتم این پستو میزدم، عنوان تاپیک عوض شد )

--------

2. بهتره یه بخش برای درخواستها در نظر گرفته بشه..اینجوری تالار خیلی منظمتر میشه..الان که خیلی قاتی پاتیه ...هر چند مدیران تقصیری ندارن، ولی قبول کنید اگه کسی یه تاپیکو سر جای خودش نزنه، هیچکس هیچی بهش نمیگه. (حداقل یه تذکری، چیزی...)
    یه قسمت هم برای کنکور کارشناسی ارشد در نظر گرفته بشه، بد نیست...تعداد زیادی از تاپیکا بحث در مورد کنکور ارشده.
    هرچند ممکنه تعداد زیرمجموعه های تالار مکانیک اینجوری زیاد بشه، ولی در عوض منظمتر میشه.

--------

3.واقعا چرا تاپیکهایی مثل اینا باید زده بشه؟!؟

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

...بدتر از اون اینکه، توسط مدیرا قفل هم نمیشن!

تاپیکایی از این دست، اینجا زیاده! ...خوب واقعا اگه کسی چیز به درد بخوری داره، لینک دانلود بزاره..دیگه ایمیل گزاشتن چه صیغه ایه؟ ...به نظر من با این کارای اینجوری برخورد جدی تری باید بشه. ...البته اگر نیاز به تغییر روند تالار حس میشه، وگرنه که هیچی.
    --------

با آزوی موفقیت برای شما
    ويرايش شده توسط b A N E l در 2009/4/28 در ساعت 02:52 PM
    این روزها
    چقدر دلم هوای با تو بودن کرده است
    اما تو
    در هوای دیگری پرواز می‌کنی
    با من!

مدیر ارشد آواتار پیرجو
    رشته
    مهندسی شیمی
    تاريخ عضويت
    2007/1
    محل سكونت
    جهنم دنیای غم

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله b A N E l نمايش پست

1. بهتره اسم تاپیک به [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] تغییر داده بشه...(پیشنهاد )

--------

2. بهتره یه بخش برای درخواستها در نظر گرفته بشه..اینجوری تالار خیلی منظمتر میشه..الان که خیلی قاتی پاتیه ...هر چند مدیران تقصیری ندارن، ولی قبول کنید اگه کسی یه تاپیکو سر جای خودش نزنه، هیچکس هیچی بهش نمیگه. (حداقل یه تذکری، چیزی...)

--------

تاپیکایی از این دست، اینجا زیاده! ...خوب واقعا اگه کسی چیز به درد بخوری داره، لینک دانلود بزاره..دیگه ایمیل گزاشتن چه صیغه ایه؟ ...به نظر من با این کارای اینجوری برخورد جدی تری باید بشه. ...البته اگر نیاز به تغییر روند تالار حس میشه، وگرنه که هیچی.
    --------

با آزوی موفقیت برای شما
    در رابطه با چند مورد بود که گفتم خودم پاسخ بدهم، ابیتدا تشکر میک نم از انتقادات بجای شما،
    نام تاپیک تغییر یافت.
    در رابطه این که کاربران می آیند و می گویند ایمیلت رو بذار این رومطمئن باشید که بیتشرشون افراد سود جو هستند که با ارسال ایمیل ابتدا تقاضای پول و هزینه می کنند و بعد از آن اگر نتیجه مثبت بود تقاظای شما را رسیدگی می کنند.
    چند پیشنهاد داشتم که برای شما کاربران مکانیک اینجا قرار می دهم:
    اگر در جایی از این تالار تاپیک تبلیغاتی مشاهده نمودید سریعا بر روی گزارش پست خلاف کلیک کنید و آن را سریعا اطلاع رسانی کنید تا به آن رسیدگی شود.
    شما کابران این اجازه را دارید که وقتی یک کاربر تاپیکی به اسم اینکه ایمیل خود را بگذارید تا کتاب یا جزوه را برایتان ارسال کنم به اون کاربر بگوید که آن را در جایی اپلود کند تا همه استفاده کنند دزر صورتی که بعد از یک هفته هیچ پاسخی دریافت نکردید می توانید آن تاپیک رو گزارش کنید تا به آن هم رسیدگی شود.
    متاسفانه خود کاربران هم زیاد همکاری نمی کنند در بعضی از تالارها.
    در تالار مهندسی شیمی همین منوال بود تا با بیان این پیشنهادات تونستیم این مسائل رو بر طرف کنیم. انشالا اینجا هم همین گونه شود.
    در مقابل کاری که برای مردم انجام می دهی انتظار تشکر نداشته باش، این خود نوعی گدایی ایست. "پیرجو"

آن روز چقدر نزدیک است، شیطان فریاد می زند آدم پیدا کنید، سجده خواهم کرد.....

چیدن یک سیب و این همه تقاص!!!

contact me | pirjo[@]iran-eng[dot]com

contact me | pirjo[@]nigc[dot]info

5. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار tsp.co
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2007/12
    محل سكونت
    دنیای توربینهای گازی

پيش فرض

1. بهتره اسم تاپیک به [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] تغییر داده بشه...(چه جالب!..مثل اینکه تو همین فاصله ای که داشتم این پستو میزدم، عنوان تاپیک عوض شد )

--------

یه قسمت هم برای کنکور کارشناسی ارشد در نظر گرفته بشه، بد نیست...تعداد زیادی از تاپیکا بحث در مورد کنکور ارشده.
    هرچند ممکنه تعداد زیرمجموعه های تالار مکانیک اینجوری زیاد بشه، ولی در عوض منظمتر میشه.

--------

--------

با آزوی موفقیت برای شما
    سلام!
    حق باشماست!
    من و همکارم هم منبعد تصمیم به حذف مستقیم این نوع تاپیکها گرفتیم! ولی قبول کنید بچه های مکانیک دقت پایینی دارن و یه خورده متاسفانه تنبل( البته نه همشون!) نمی دونم فردا پس فردا تو صنعت که فرصتهای کمی هم برای اونها فراهم میشه می خوان چی کار کنن!!
    وقت خیلی زیادی از ما فقط صرف جابجایی و حذف تاپیکها میشه( می تونید یه نگاهی به زیر تالارها بندازید!!) با اینکه بعد از جابجایی هم لینک اون تاپیک رو تو صفحه ابتدایش می ذاریم باز هم بعد از مدتی دنبال تاپیکشون می گردن!!
    از امکانات این تالار و سایت میشه خیلی بیشتر از این استفاده کرد!!
    ....LISTEN TO YOUR HEART ...

YOU CAN WIN,IF YOU WANT

لطفا بعد از استفاده از مطالب تالار مکانیک در سایر سایتها و وبلاگها و...ذکر نام مرجع یعنی باشگاه مهندسان ایران-تالار مکانیک فراموش نشه!

Google

با سلام و خسته نباشید خدمت جناب مدیر

چرا بخش کارشناسی ارشد ایجاد نمی کنید؟...تعداد تاپیکهای مربوط به ارشد زیاد شده...تالار منظمتر میشه.
    این روزها
    اما تو
    با من!

عضو فعال آواتار tsp.co
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2007/12
    محل سكونت
    دنیای توربینهای گازی

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید خدمت جناب مدیر

چرا بخش کارشناسی ارشد ایجاد نمی کنید؟...تعداد تاپیکهای مربوط به ارشد زیاد شده...تالار منظمتر میشه.
    سلام!
    واله یه تاپیک مخصوص او ایجاد کردیم ولی گو یا دوستان علاقه ای بهش ندارن!
    فکر کنم اگه یه تالار هم براش ایحاد کنیم باز هم وضعیت همین باشه!
    ....LISTEN TO YOUR HEART ...

YOU CAN WIN,IF YOU WANT

لطفا بعد از استفاده از مطالب تالار مکانیک در سایر سایتها و وبلاگها و...ذکر نام مرجع یعنی باشگاه مهندسان ایران-تالار مکانیک فراموش نشه!

9. تشكرها از اين پست

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله tsp.co نمايش پست
    سلام!
    واله یه تاپیک مخصوص او ایجاد کردیم ولی گو یا دوستان علاقه ای بهش ندارن!
    فکر کنم اگه یه تالار هم براش ایحاد کنیم باز هم وضعیت همین باشه!
    حالا شما تالارو ایجاد کن، شاید فرجی شد....خیلی هم ناراحت نباش، اولش یکم سخته بچه هارو عادت داد درست تاپیک بزنن ولی کم کم درست میشه
    این روزها
    اما تو
    با من!

11. تشكر از اين پست

اخراجی موقت
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/6
    محل سكونت
    زیر سایه خدا

پيش فرض

با سلام
    اگر میشه تاپیک کسانی که می خواند ارشد 89 امتحان بدن را جز تاپیکهای مهم قرار دهید.

13. تشكر از اين پست

اخراجی موقت
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/6
    محل سكونت
    زیر سایه خدا

پيش فرض

با سلام خدمت مدیر تالار مهندسی مکانیک
    با توجه به اینکه بحث کسانی که می خواهند برای ارشد 89 امتحان بدن خیلی شلوغ شده و بعضی بحثها به موازات آن مانند کسانی که می خواهند برای ارشد 90 امتحان بدن هم شروع شده از شما خواهشمند است یک تالار به کارشناسی ارشد اختصاص دهید چون این تالار بسیار مفید بوده در ضمن عده ای از کسانی که در این بحث شرکت کرده اند که بحث هایی برای تبادل نظر درباره سوالات برای هر درس ارائه دهند که این خود نیازمند یک تالار اختصاصی برای ارشد می باشد در ضمن کسانی به تبلیغ در این بحث می پردازند اگر امکان داره کاری کنید که من بتونم این پستها حذف بشه چون این بحث بسیار مفید می باشد.

عضو فعال
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/7
    محل سكونت
    سایت دانشجو

Arrow

سلام خدمت دوستان و مدیر محترم.
    اول اینکه با حرف شما در رابطه با تایپیک ها موافق هستم هر کس مختار هستش در چارچوب مقررات سایت پست یا تایپیک بده .اما یه مسئله برای من سوال چرا بعضی از کاربرا دوست دارن الکی پست بدن مخصوصا تو جاهایی که بهشون ربطی نداره و گویا 2 تا نام کاربری دارن با یکیشون پست میدن و با دیگری از خودشون تشکر می کنن که امتیازشون بره بالا .شما اگر به پستهای امروز مکانیک یه نگاه مختصر بکنید متوجه حرف من خواهید شد البته ایراد هم نداره چون تعداد این قبیل دوستان به شدت کمه (خدا رو شکر) .به نظر من به جای اینکه دوستان کتبی بنویسن ممنون بابت پستت دکمه ی تشکر رو بزنن خیلی بهتره تا تایپیک شلوغ نشه .خلاصه بابت تمامیه زحمات شما و دوستان سپاسگذارم .

16. تشكر از اين پست

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. [ انتقادات و پیشنهادات مدیریتی تالار نقشه برداری ]
    توسط sepehrkhosrowdad در تالار مهندسی نقشه برداری و ژئو دزی
    پاسخ ها: 23
    آخرین ارسال: 2016/1/19, 01:52 AM
  2. ::. انتقادات و پیشنهادات تالار .::
    توسط فانوس تنهایی در تالار اینترنت و وبگردی
    پاسخ ها: 9
    آخرین ارسال: 2014/8/17, 12:16 PM
  3. انتقادات و پیشنهادات تالار نقشه برداری