آقایان نخوانند ...

nedamamooshe

کاربر فعال

1- شوهر سر است . زن تاجی که بر رویش نهاده اند .
2-بنی اسرائیل چهل سال در بیابان سرگردان بودند . مردها حتی در آن زمان هم مسیر راه را نمی پرسیدند.
3-عوض کردن شوهر فقط عوض کردن مشکل است
4-یکی از علایم پیری مرد این است که وقتی خانم راننده ای با گوشه ی سپر با اتومبیل او تصادف کند. به جای آن که در صدد آشنایی با او برآید پلیس را خبر کند.
5-مرد ها وقتی شوهران خوبی هستند . سخت کسل کننده اند. وقتی هم که شوهران خوبی نیستند به طور نفرت آوری مغرورند.
6-مردی که سعی میکند زنی را فراموش کند هرگز او را دوست نداشته است.
6-اگر زنان در مورد شخصیت مردان کمی نکته سنج باشند هیچ گاه تن به ازدواج نخواهند داد.
7-دروغگویی مردها یک عامل استحکام بنیان خانواده است . زیرا اگر آقایان به زنانشان دروغ (به قول خودشان دروغ مصلحتی) نمی گفتند تمام زندگی ها از هم میپاشید.
8-مردها مثل نوزادان هستند .ابتدا بامزه و شیرین اند. اما پس از خرابکاری از آنها بیزار میشوید.
9-اگر مردها مورد توجه زنها بودند .زنها می رفتند خواستگاری مردها.
10-مردها همه مانند هم هستند فقط چهره هایشان با هم فرق دارد تا بتوان انها را از هم تشخیص داد.
11-مردی که زن ندارد پیرهن بر تن ندارد.
12-زنان از مردان عاقل ترند . چون که کمتر می دانند و بیشتر می فهمند.
13-هر زنی از سر هر مردی زیاد است .
14-مردهای مجرد مثل کتابهای پاره ای هستند که بهد از ازدواج به دست عروس خانم صحافی و نو می شوند.
15-مردها زنی ا می خواهند که بتوانند مثل لامپ هر موقع خواستند خاموش و روشنش کنند.
16- وقتی از اخلاق یک مرد سر در نمی آوری به دوستامنش نگاه کن.
17-مردهای جوان می خواهند وفادار باشند و نیستند .پیرمردها می خواهند بی وفایی کنند و نمی توانند.
18- به مردها باید حقشان را داد و نه بیشتر . به زنها باید حقشان را داد و نه کم تر.
19-مطمئن باشید مردهایی که شب ها زود به منزل می روند از تاریخ ازدواجشان بیش از یک ماه نگذشته است.
و در آخر
20- چرا ما زنها نمی توانیم ( جوک) بگوییم ؟؟
زیرا ما با ( آن ها ) ازدواج می کنیم.....;););)

Danyal.KH

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من که خوندم ، ولی‌ توهم بود ، اون هم از نوع فانتزی ، پیش میاد دیگه .
کشتمت .

nedamamooshe

کاربر فعال
من که خوندم ، ولی‌ توهم بود ، اون هم از نوع فانتزی ، پیش میاد دیگه .
کشتمت .

آخه قربون شکلت
گفتم که آقایون نخونن
چون تو روحیشون تاثیر میزاره:cry::cry:
میرن یا خودکشی میکنن:wallbash::wallbash:
یا مثل تو قاتل میشن و آدمایی مثل منو می کشن:w08::w08:
ولی حال کردیا ...
کی میخواد منو بکشه :w15:
کو نمی بینم ....:w25::w25:
:neutral::neutral::neutral::neutral::neutral::neutral::neutral::neutral::neutral:

بالا