██▓▒░░ دفتر مدیریت تالار مهندسی صنایع ░░▒▓██

sheyda

عضو جدید
با سلام

با توجه به این که توی تالار سکوت حکمفرما شده من پیشنهاد میکنم بیایم یه نظر سنجی بذاریم برای این که مو ضوع بحث هفته ی بعد چی باشه.
(بنابراین دوستان لطف کنید و نظراتتون رو راجع به اینکه بحث هفته ی بعد چی باشه بنویسند.)

یا پیشنهاد میکنم مدیرمحترم یه موضوعی رو انتخاب کنند و دوستان نظرشونو در رابطه با این که موضوع ذکر شده مورد بحث قرار بگیره یا نه اعلام کنند.

با سپاس:gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام

با توجه به این که توی تالار سکوت حکمفرما شده من پیشنهاد میکنم بیایم یه نظر سنجی بذاریم برای این که مو ضوع بحث هفته ی بعد چی باشه.
(بنابراین دوستان لطف کنید و نظراتتون رو راجع به اینکه بحث هفته ی بعد چی باشه بنویسند.)

یا پیشنهاد میکنم مدیرمحترم یه موضوعی رو انتخاب کنند و دوستان نظرشونو در رابطه با این که موضوع ذکر شده مورد بحث قرار بگیره یا نه اعلام کنند.

با سپاس:gol:
باسلام
مرسی از تاپیک تون بسیار به موقع بود.
ارزش امتیاز دادن هم داره.
من فکر می کنم ، تولید ناب برای بحث بعدی مناسب باشه ، ولی بزارید که بحث هفته قبل به یه جایی برسه ، بعد راجع به این مسئله حرف می زنیم.
بااحترام

mahtabi

مدیر بازنشسته
یه کارگاه خوبه؟

یه کارگاه خوبه؟

با سلام :
اگه مدیر تالار موافق باشن بد نیست یه تاپیک با عنوان کارگاه داشته باشیم که خودش چند تا مسوول واسه رفع اشکالات و ابهامات بچه ها باشه راجع به نرم افزار ها. که حالا این مسوول هارو مدیرمون میتونه از قسمت چارت تالار انتخاب کنند.البته این فقط یه پیشنهاد.

bardinova

مدیر بازنشسته
مشکلات شما در تالار(گذاشتن تاپیک،ادیت پست و ...)

مشکلات شما در تالار(گذاشتن تاپیک،ادیت پست و ...)

سئوال من بر میگرده به دو تا تاپیک اصلی تالار ، یعنی بحث هفتگی و اخبار . چرا این تاپیکها بدین صورت ایجاد شده اند ؟ . یعنی بهتر نبود هر بحث در هر هفته یه تاپیک مجزا داشته باشه ؟ یا هر خبر و صحبتهای مربوط به اون هم یه تاپیک جدا باشه ؟ . بهتر نبود بجای این کار دو تا فولدر جدید باز میشد و این تاپیکها اون توقرار میگرفت ؟ . شاید اونطوری ردیابی مطالب کمی راحت تر بشه . نمیدونم ! . کمی این مدل تاپیک گذاشتن و همه مطالب رو فشرده و تو هم چپوندن برام عجیبه .

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کاملا موافقم
چون برای دیدن آخرین بحثهای هفته خودم هم این مشکل رو داشتم
و اصلا معلوم نبود بحث ها کی تموم میشن یا بحث جدید از کدوم پست شروع میشه در ضمن شاید یک موضوع برای کسی که بعدا اون رو دیده هنوز جای سوال داشته باشه.
فکر می کنم باز کردن صفحات مهم جزء اختیارات مدیر تالار باشه. بهتره ایشون این نظم رو ایجاد کنند.

bardinova

مدیر بازنشسته
من اول فکر کردم که این قرار رو خود کاربران با هم گذاشتن که توی یک پست مباحت مشخصی رو مطرح کنم . اما وقتی دیدم پست من در خصوص PMP به (( هر چه میخواد دل تنگت بگو )) منتقل شده ، خیلی تعجب کردم !!! . تا حالا نظر جمع چی باشه .

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر می کنم اگه just in time که مدیر هستن جواب بدن بهتر باشه
به هر حال ایشون این تالار رو مدیریت می کنن و شایسته تر برای جواب شما دوست عزیز

mahtabi

مدیر بازنشسته
منم فکر میکنم که لازمه در مورد این موضوع بحث بشه البته بحثه با نتیجه نه مثه بقیه ی تاپیکا که نتیجشون معلوم نیست

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سئوال من بر میگرده به دو تا تاپیک اصلی تالار ، یعنی بحث هفتگی و اخبار . چرا این تاپیکها بدین صورت ایجاد شده اند ؟ . یعنی بهتر نبود هر بحث در هر هفته یه تاپیک مجزا داشته باشه ؟ یا هر خبر و صحبتهای مربوط به اون هم یه تاپیک جدا باشه ؟ . بهتر نبود بجای این کار دو تا فولدر جدید باز میشد و این تاپیکها اون توقرار میگرفت ؟ . شاید اونطوری ردیابی مطالب کمی راحت تر بشه . نمیدونم ! . کمی این مدل تاپیک گذاشتن و همه مطالب رو فشرده و تو هم چپوندن برام عجیبه .
باسلام
نظرتون نظر جالبي من هم موافقم در نتيجه بحث هفته رو از حالت مهم در مياريم ، ولي بايد يكي اين بحث رو مديريت كنه كه هركسي نخواد بحث هفته ايجاد كنه در نتيجه ، من از شما خواهش مي كنم كه مديريت بحث هفته رو به عهده بگيريد.
بااحترام

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من اول فکر کردم که این قرار رو خود کاربران با هم گذاشتن که توی یک پست مباحت مشخصی رو مطرح کنم . اما وقتی دیدم پست من در خصوص PMP به (( هر چه میخواد دل تنگت بگو )) منتقل شده ، خیلی تعجب کردم !!! . تا حالا نظر جمع چی باشه .
باسلام
من فكر مي كنم كه شما در مورد اينكه آزمون PMP در افغانستان هم برگزار ميشه ، دچار ناراحتي شده بوديد و گله كرديد از همه ايراني ها ، در نتيجه اين موضوع با بحث در مورد خود PMP به نظرم فرق داره و من هم به دليل همين تشخيص دادم جاش توي همون تاپيك ، چون يه ناراحتي فنيه ،‌با نوشتن اون هم قرار بوده يه عهده از دوستان هم شروع به ناراحتي و گله بكنن كه ديگه اين بحث نخواهد بود.
باحترام

bardinova

مدیر بازنشسته
قبل از اینکه شما این موضوع رو مطرح کنین من یه تاپیک گذاشتم که نمیدونم شرایط بحث هفته شدن رو داره یا نه . ممنون میشم بذارین همین موضوع یه کم بره جلو و ببینیم از پسش بر میایم یا نه . از شما بابت حسن نظرتون ممنونم . موفق باشید .

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون بردینوا جان
خیلی کاره خوبی کردی منم شرکت کردم.
البته اگر قبل از اسم بحث نام بحث هفته اول- رو به نام اون اضافه می کردین به نظرم نظم بیشتری می گرفت
در ضمن شاید یک بحث در یک هفته تموم نشه . چرا باید حتما بحث هفته باشه؟

آخرین ویرایش:

bardinova

مدیر بازنشسته
ممنون بردینوا جان
خیلی کاره خوبی کردی منم شرکت کردم.
البته اگر قبل از اسم بحث نام بحث هفته اول- رو به نام اون اضافه می کردین به نظرم نظم بیشتری می گرفت
در ضمن شاید یک بحث در یک هفته تموم نشه . چرا باید حتما بحث هفته باشه؟

دوست من ، Leanthinker ، من اون تاپیک رو همینجوری ایجاد کردم !!! . جناب Just In Time بعدا اون پیشنهاد داد !! . من نمیدونستم قرار هست اون بحث هفته بشه !! . به قول شما بهتر هست اسمش رو بحث هفته نذاریم ، چون اگه یه موضوعی کشش داشت ممکنه تا چند هفته هم طول بکشه . البته دوباره بگم ، این رو فعلا بحث هفته حساب نکنین . بذارین ببینیم چطوری میشه این جریان .

bardinova

مدیر بازنشسته
چند پیشنهاد برای یکدست شدن تالار

چند پیشنهاد برای یکدست شدن تالار

1) از پاسخ دادن و امتیاز دادن به نوشته های پینگلیش خودداری کنیم .
2) از پاسخ دادن به سئوالاتی که خارج از تاپیک اختصاص داده شده به این موضوع مطرح می شوند خودداری کنیم .
3) از پاسخ دادن و امتیاز دادن به مطالب مرتبط با سایر رشته ها خودداری کنیم .

فکر کنم با رعایت این موارد (و موارد دیگه ای که به ذهن من نرسیده) ، حتی اگه مدیر تالار هم فرصت نکنه برای مدتی به تالار سر بزنه ، محیطی بهداشتی و تمیز خواهیم داشت .

mahtabi

مدیر بازنشسته
انتقادات و پیشنهادات سازنده

انتقادات و پیشنهادات سازنده

با سلام:
این قسمت جهت نظر خواهی از دوستان و استفاده از پیشنهادات شماست.
هر نظری رو که در ارتباظ با بهبود تالار مورده نظرتون هست اینجا بنویسین.
فقط لطفا سازنده باشه و از بحث سر مسایل به صورت مخرب پرهیز کنید.
منتظر نظرات شما عزیزان هستم
با تشکر

mahtabi

مدیر بازنشسته
مشکلات شما در تالار

مشکلات شما در تالار

با سلام :
در این تاپیک شما هرگونه مشکلی رو که در تالار دارین میتونین مطرح کنین و بقیه دوستان کمکتون کنن.
لطفا در صفحه ی اصلی تالار تاپیک دیگه ای در این مورد ایجاد نکنید و سوالاتون رو فقط اینجا مطرح کنید.
با تشکر

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خیلی کار خوبی کردین و امیدوارم باعث بهبود تالار مهندسی صنایع بشه این کار.
یک پیشنهاد دارم:
لطفا تاپیکهای بی مورد که تاریخ انقضاءشون گذشته رو شناسایی کنید. (فرضا یکی سوالی پرسیده و رفته!) بعد اگر لازم بود به صاحب تاپیک خبر بدید که در آستانه حذف هست...
اگر فرضا بعد 2 هفته جوابی نداد به نظرم پاکش کنین تا تعدد زیاد تاپیکها نظم تالار رو بهم نزنه
البته میدونم کار وقت گیری هست.
ان شاءا.. اگر فرصتی شد، با گشت و گذار این تاپیکهارو بهتون معرفی میکنم
از دوستان دیگر هم می خوام برای کمک به مدیر تالار، این تاپیکهارو با علامت اخطار (http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/report.gif) به مدیر تالار معرفی کنند.
موفق باشید...

بهبود

عضو جدید
سلام
يكي از مشكلاتي كه خودم در تالارمان دارم تعداد زياد تاپيكيه كه ايجاد ميشه. مثلاً اگر 2 روز نتوني بيايي تو سايت 10 تا تاپيك جديد ايجاد ميشه كه از اين 10تا 2تاش پر بيننده ميشه. اين درحاليست كه برخي از تاپيكهاي بسيار عالي كه ميتونه يك مهندس صنايع عالي بسازه اصلا پست جديدي نداره مثل نجات يك محصول كه دوست خوبمون bardinova ايجادش كرد و هم اكنون هم داره مسير دهي ميكونه.
از دوستان مي خوام تالار رو هدفمند ببرن جلو

ياحق

mahtabi

مدیر بازنشسته
فکر خوبیه

فکر خوبیه

سلام
خیلی کار خوبی کردین و امیدوارم باعث بهبود تالار مهندسی صنایع بشه این کار.
یک پیشنهاد دارم:
لطفا تاپیکهای بی مورد که تاریخ انقضاءشون گذشته رو شناسایی کنید. (فرضا یکی سوالی پرسیده و رفته!) بعد اگر لازم بود به صاحب تاپیک خبر بدید که در آستانه حذف هست...
اگر فرضا بعد 2 هفته جوابی نداد به نظرم پاکش کنین تا تعدد زیاد تاپیکها نظم تالار رو بهم نزنه
البته میدونم کار وقت گیری هست.
ان شاءا.. اگر فرصتی شد، با گشت و گذار این تاپیکهارو بهتون معرفی میکنم
از دوستان دیگر هم می خوام برای کمک به مدیر تالار، این تاپیکهارو با علامت اخطار (http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/report.gif) به مدیر تالار معرفی کنند.
موفق باشید...

با سلام:
پیشنهاد خوبی بود اما بنده از امروز سعی کردم تاپیک هایی رو ادغام و یا حذف کنم.
ولی به دلیله تعدد تاپیک ها بهتره که بچه ها هم یاری کنند.
با احترام

bardinova

مدیر بازنشسته
سلام
يكي از مشكلاتي كه خودم در تالارمان دارم تعداد زياد تاپيكيه كه ايجاد ميشه. مثلاً اگر 2 روز نتوني بيايي تو سايت 10 تا تاپيك جديد ايجاد ميشه كه از اين 10تا 2تاش پر بيننده ميشه. اين درحاليست كه برخي از تاپيكهاي بسيار عالي كه ميتونه يك مهندس صنايع عالي بسازه اصلا پست جديدي نداره مثل نجات يك محصول كه دوست خوبمون bardinova ايجادش كرد و هم اكنون هم داره مسير دهي ميكونه.
از دوستان مي خوام تالار رو هدفمند ببرن جلو

ياحق

بهبود عزیز ، در مورد تاپیک (( نجات یک محصول )) باید بگم بدلیل همزمان شدن با امتحانات دوستان دانشجو دچار یک وقفهء طولانی مدت شد . من به سهم خودم سعی کردم بحث رو زنده نگه دارم ، اما مشغله درسی دوستان (یا هر دلیل دیگه) باعث شد که بحث به شکل اولیه پیش نره . به شخصه و به نوبهء خودم میگم که علت اینکه هنوز خودم این بحث رو ادامه ندادم این هست که روند شکل گیری مطالب از یادم رفته !!!!!! . برای همین باید سر فرصت از ابتدا همه رو بخونم ببینیم چه چیزهایی رو رد کردیم و الان کجا هستیم . اینجوری دیگه حرفهام متضاد نمیشه (مثل مسئله ای که شما بهش اشاره کرده بودین . من فرضی گذاشته بودم که به مرور زمان اون رو فراموش کردم و نادیده گرفتمش) اما از دوستان میخوام که بحث رو رها نکنن و با هم دیگه دوباره زنده اش کنیم . درضمن ، ممنون از لطفتون .

Parsa_IE

عضو جدید
با سلام
کار خیلی خوبی را شروع کردید
به این میگن مدیریت مشارکتی ...
من هم در خدمت شما بوده و خواهم بود ...

موفق باشید
با تشکر:gol:

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام

با سلام

با سلام:
اول به دوستمون خوشامد ميگم و بعد هم اينكه اينجا تاپيك انتقاداته ، ااين بحثا چرا اينجان؟
من جهت حفظ نظم تاپيك اين پست ها رو حذف ميكنم و از دوستان ميخوام مطالب رو سر جاش بيان كنن.
اين پست قرار ملاقات با اين تاپيك آخه چه ارتباطي ممكنه داشته باشه؟
اونم در يك تالار تخصصي؟!
خواهشا قوانينن رو بخونين.
با احترام

امیر Amir

عضو جدید
سلام...به نظر میاد یک سری از دوستان فقط داخل تالار برای اینکه امتیاز بگیرند مطلب پست میکنند...اینجا هر کسی یه شاخه ای از صنایع رو دنبال میکنه اصلا معلوم نیست چه خبره..هر روزی میایی یه چیز جدید گذاشته شده که فکر میکنم برای به درد خود دوست عزیزی که فرستاده بخوره...درسته باید تالار فعال باشه ولی وقتی معلوم نیست کی چی میخواد کی کجاس کی چه چیزی به دردش میخوره..چه فایده داره...من میتونم از سایت های معروف صنایع مطلب بزارم ولی وقتی میبینم به درد خودم نمیخوره و شایدم دیگران ..برای چی بفرستم...

اینجا هر کسی یه فیلدی رو داره دنیال میکنه و یه تشویشی هست که هر کسی علاقه شخصی خودشو داره دخالت میده در داخل تالار......

سید امیر احمد;)

yanic

عضو جدید
یه پیشنهادی که من برای بهتر شدن همه تالارها داشتم اینه که جناب Adminعزیز لطف کنن که یه موتور جستجو برای سایت در نظر بگیرن که کاربرها بدونن تاپیک مورد نظرشون قبلا ایجاد شده یا نه اینطوری از پراکندگی مطالب و ایجاد تاپیک های تکراری جلوگیری میشه.

mahtabi

مدیر بازنشسته
جواب

جواب

یه پیشنهادی که من برای بهتر شدن همه تالارها داشتم اینه که جناب Adminعزیز لطف کنن که یه موتور جستجو برای سایت در نظر بگیرن که کاربرها بدونن تاپیک مورد نظرشون قبلا ایجاد شده یا نه اینطوری از پراکندگی مطالب و ایجاد تاپیک های تکراری جلوگیری میشه.

با سلام:
دوست خوبم يانيك ،مگه موتور جستجو ندارين؟
در نوار بالا هست.

mahtabi

مدیر بازنشسته
و جواب شما

و جواب شما

سلام...به نظر میاد یک سری از دوستان فقط داخل تالار برای اینکه امتیاز بگیرند مطلب پست میکنند...اینجا هر کسی یه شاخه ای از صنایع رو دنبال میکنه اصلا معلوم نیست چه خبره..هر روزی میایی یه چیز جدید گذاشته شده که فکر میکنم برای به درد خود دوست عزیزی که فرستاده بخوره...درسته باید تالار فعال باشه ولی وقتی معلوم نیست کی چی میخواد کی کجاس کی چه چیزی به دردش میخوره..چه فایده داره...من میتونم از سایت های معروف صنایع مطلب بزارم ولی وقتی میبینم به درد خودم نمیخوره و شایدم دیگران ..برای چی بفرستم...

اینجا هر کسی یه فیلدی رو داره دنیال میکنه و یه تشویشی هست که هر کسی علاقه شخصی خودشو داره دخالت میده در داخل تالار......

سید امیر احمد;)

با سلام:
آقاي امير احمد اين بسيار طبيعي هست كه هر كس از تالار در جهت منافع خودش استفاده كنه و همچنين مطالبي رو هم ميذاره كه شايد ديگران بخوان.
اما اين خود شما هيتين كه موردي رو كه ميخواين فعال ميكنين.
من بارها گفتم ما قراره كپي پيست نداريم، ما ميخوايم نهفته هاي درونمون و علمي رو كه تئو ري ياد گرفتيم به صورت كاربدي بيان كنيم و اونا رو ملكه يذهنمون كنيم تا از اين طريق يه چيزايي رو از همين محفوظات بيرون بكشيم.
پس خودتون هر زمينه اي رو كه ميخواين فعال كنين تا بچه ها هم ياريتون كنن.
با احترام

mahtabi

مدیر بازنشسته
نه جناب مدیر من از مرور گر اپرا استفاده میکنم.نوار ابزار باشگاه روش نصب نمیشه

دوست خوبم شما ميتونيد از مرورگر فاير فوكس استفاده كنيد.اما تا جايي كه ميدونم نيازي به نصب نوار ابزار نيست ببينيد كنار ارسالهاي جديد نداريش؟
راستي اگه نبود بقيه اين بحث رو به صورت پام خصوصي بم بگو كه اينجا هم پر نشه