موبایل من فسقلیه!

mehrshad53

اخراجی موقت
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
دیگه یواش یواش باید شعرهای کودکانه قدیمی را بروز کرد........
یه گوشی دارم فسقلیه ----سبز و سفید و مشکیه---صدای زنگش هوا میره--نمیدونی تا کجا میره--من این گوشیو نداشتم---خودمو یکم لوس کردم----بابام بهم دیمی داد---یه گوشی فسقلی داد.

مهسیما

عضو جدید
کاربر ممتاز
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
یه گوشی دارم فسقلیه ----سبز و سفید و مشکیه---صدای زنگش هوا میره--نمیدونی تا کجا میره--من این گوشیو نداشتم---خودمو یکم لوس کردم----بابام بهم دیمی داد---یه گوشی فسقلی داد.
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يه توپ دارم قلقليه ... سوراخ سوراخ و گليه ... من اين توپو نداشتم ... از اشغالي گرفتم ..... بابام منو كتك زد .... يك چك و يك لگد زد

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز

ماشا الله چند سالتونه عمو :redface: .شعرای دیگه هم بلدید بخونید

http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12

mehrshad53

اخراجی موقت
ماشا الله چند سالتونه عمو :redface: .شعرای دیگه هم بلدید بخونید

بله عمو:

یه چیپس دارم فلفلیه--زرد و سرخ و قهوه ایه--هرکی میخوره هوا میره--نمیدونی تا کجا میره--من این چیپسا نداشتم---هیچ کاری هم نکردم--مامان بهم الکی داد---یه چیپس فلفلی داد:surprised:

آیهان

عضو جدید
آی :cry:
هان؟:surprised:

=
آیهان:eek:

با اسم من مودب باش

(خودمم نفهمیدم چی گفتم:confused:)

میلاد از بر و بچ اخراجی 3 هستن ایشون؟:surprised::D

ayhann سابق هستم

Soofia

عضو جدید