هر چه میخواهد دل تنگت بگو...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hilda

عضو جدید
:gol:با سلام.
این همه از صنایع گفتیم...
حالا حرف دلتون هم بزنید .اجتماعی و فرهنگی و علمی و احساسی و....فرقی نمیکنه.
من به این شعر حافظ ارادت خاصی دارم:
آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست
هر کجا هست خدایا به سلامت دارش
منتظرم..............

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام:
آواز عاشقانه ی ما در گلو شکست ،حق با سکوت بود ، صدا در گلو شکست.دیگر دلم هوای سرودن نمی کند،تنها بهانه ی دل ما در گلو شکست.
تاپیک خوبی میشه:gol:

aliktric

عضو جدید
حرف دلموبزنم؟
از ته دل می گم
درود بر پارسیان
ایران می سازیمت همچون که کوروش کبیرساخت
کی بام موافقه؟:gol:

hilda

عضو جدید
اگر تنهاترین تنها ها شوم باز خدا هست
اوست که جانشین همه ی نداشتن هاست
نفرین و آفرین ها بی ثمر است
اگر تمامی خلق گرگ های هار شوند و از آسمان هول و کینه بر سرم بارد...
تو مهربان جاودان آسیب ناپذیر من هستی.

دکتر علی شریعتی

نیلا

عضو جدید
دل تنگ شما

دل تنگ شما

سلام
در مورد حرف های دل تنگ فکر می کنم تالارهای دیگر مناسب تر باشد.مگر اینکه بخواهیم از کاستی های رشتمون یا نقص های تالار صحبت کنیم که این تالار هم بیشتر برای تبادل اطلاعات است در ضمن پیام خصوصی برای این کار مناسب تر است
امیدوارم نظر بدهید

hilda

عضو جدید
سلام
در مورد حرف های دل تنگ فکر می کنم تالارهای دیگر مناسب تر باشد.مگر اینکه بخواهیم از کاستی های رشتمون یا نقص های تالار صحبت کنیم که این تالار هم بیشتر برای تبادل اطلاعات است در ضمن پیام خصوصی برای این کار مناسب تر است
امیدوارم نظر بدهید
تالار صنایع به این مفهوم نیست که یک بعدی باشیم و از همه ی محدوده ی دیده مون استفاده نکنیم..!!!!!
برای آشنایی با صنایع تاپیک های خوب و متنوعی وجود داره که شما میتونید با اونا سرگرم شوید .الزامی نیست در مورد موضوعی که علاقه یا اطلاعاتی ندارید نظر بدهید.
با تشکر

نیلا

عضو جدید
نظر دموکراسی

نظر دموکراسی

با سلام
چنانچه موضوعی را به بحث می گذارید و یا نظر خواهی می کنید باید انتظار هر گونه پاسخی داشته باشید.من هم نگفتم یک بعدی باشیم.در ضمن اکثر این تالار فعال هستند و در هر تالاری تاپیک ارائه داده اند اما جای ان را تشخیص دادند.در این باشگاه تالار مشاعره هم وجود دارد.امیدوارم مدیر هم توجه نموده و نظر بدهند.
با تشکر!

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اصول به بحث گذاشتن مسائل رو رعایت کنید

اصول به بحث گذاشتن مسائل رو رعایت کنید

تالار صنایع به این مفهوم نیست که یک بعدی باشیم و از همه ی محدوده ی دیده مون استفاده نکنیم..!!!!!
برای آشنایی با صنایع تاپیک های خوب و متنوعی وجود داره که شما میتونید با اونا سرگرم شوید .الزامی نیست در مورد موضوعی که علاقه یا اطلاعاتی ندارید نظر بدهید.
با تشکر
درسته می تونیم به ابعاد دیگه زندگی هم بپردازیم ، من با تاپیک هم مشکلی ندارم ، چون به هر حال مهندس های صنایع هم حرف های دلی دارن که می تونه فنی باشه و یا اجتماعی ، ولی ازهمه نوع باشه

سلام
امیدوارم نظر بدهید
درسته به نظر من هم می بایست ، تاپیک ها مرتبط با تالار ها باشن ، نسبت به این موضوع موافقم ، اما می تونیم راجه به این تاپیک اینجوری نظر بدیم که این حرفهای دل بچه های صنایع ست ، که حالا یکی از بچه ها با شعر شروع کرده.
کاش آقای ولایتی هم نظرشو راجع به این قسمت می گفت
اما نظر آخرم اینکه اگر یه موضوعی قرار مورد بحث (Chaleenge) قرار بگیره باید سه تا اصل توش رعایت بشه که معروف به رعایت قانون بازی میشه :
1- منطق
2- احترام
3- صبر و تحمل
پس خواهش می کنم قوانین به بحث گذاشتن مطالب رو رعایت کنید
بااحترام

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مهندسی صنایع محجور

مهندسی صنایع محجور

باسلام
می دونید حرف دل من چیه اینه که چرا مهندسای صنایع اینقدر توی این سیستم موجود ایران محجورن. راجع به این خیلی بحث میشه ولی هنوز جواب درستی وجود نداره که یه تحلیل جامع باشه.
بااحترام

mahtabi

مدیر بازنشسته
منم موافقم اونم چه جوری...

منم موافقم اونم چه جوری...

حرف دلموبزنم؟
از ته دل می گم
درود بر پارسیان
ایران می سازیمت همچون که کوروش کبیرساخت
کی بام موافقه؟:gol:[/QUOTE

اره والا.ما باید بسازیمش.با هم ،دست به دست هم.به دور از هر حرف و حدیثی;):gol::gol::gol:

mahtabi

مدیر بازنشسته
منم ازین بابت ناراحتم (یک کم)

منم ازین بابت ناراحتم (یک کم)

با سلام:
ضمن خسته نباشید خدمتتون.من فکر میکنم که رشته ی صنایع چون تازه تو ایران مطرح شده جایگاه خودش رو پیدا نکرده و به طور قطع ما میتونیم این رشترو به اون سطح ایده ال برسونیم.با تلاش با همت و ...البته که راه هم راه همواری نیست اما امیدوارم که حل شه.:gol:

hilda

عضو جدید
RE:نظر دمورکراسی

RE:نظر دمورکراسی

با سلام
چنانچه موضوعی را به بحث می گذارید و یا نظر خواهی می کنید باید انتظار هر گونه پاسخی داشته باشید.من هم نگفتم یک بعدی باشیم.در ضمن اکثر این تالار فعال هستند و در هر تالاری تاپیک ارائه داده اند اما جای ان را تشخیص دادند.در این باشگاه تالار مشاعره هم وجود دارد.امیدوارم مدیر هم توجه نموده و نظر بدهند.
با تشکر!
دوست عزیزنظر دموکراسی یعنی نظر تمامی افراد در کنار هم.
نظر شخص مدیر و شما هم محترم است ولی در کنار بقیه.اینکه همگی به تشخیص یک نفر عمل کنند خلاف مفهوم دموکراسی است.

hilda

عضو جدید
با سلام:
ضمن خسته نباشید خدمتتون.من فکر میکنم که رشته ی صنایع چون تازه تو ایران مطرح شده جایگاه خودش رو پیدا نکرده و به طور قطع ما میتونیم این رشترو به اون سطح ایده ال برسونیم.با تلاش با همت و ...البته که راه هم راه همواری نیست اما امیدوارم که حل شه.:gol:
سلام.
صنایع رشته ی تازه تاسیس شده ای نیست .مساله این است که متخصصین این رشته تازه برای جامعه ما مطرح شدند و آن هم متاسفانه نه چندان در جایگاه مربوط به خود مشغول به فعالیت میشوند!!!

hilda

عضو جدید
OK

OK

باسلام
می دونید حرف دل من چیه اینه که چرا مهندسای صنایع اینقدر توی این سیستم موجود ایران محجورن. راجع به این خیلی بحث میشه ولی هنوز جواب درستی وجود نداره که یه تحلیل جامع باشه.
بااحترام
سیستم را اعضای موجود در سیستم به وجود می آورند که مهندسین صنایع هم جزیی از آن هستند.من فکر میکنم در درجه اول عدم خودباوری مهندسان صنایع نسبت به قابلیت های بالا شون باعث تقویت این نوع نگرش از جانب دیگران میشود.

@REZ

عضو جدید
تصور کن اگه حتی تصور کردنش سخته!
جهانی که هر انسانی تو اون خوشبخته خوشبخته!
جهانی که تو اون پول و نژاد و قدرت ارزش نیست!
جواب هم‌صدایی‌ها پلیس ضد شورش نیست!
نه بمب هسته‌ای داره، نه بمب‌افکن نه خمپاره!
دیگه هیچ بچه‌ای پاشو روی مین جا نمی‌زاره!
همه آزاده آزادن، همه بی‌درد بی‌دردن!
تو روزنامه نمی‌خونی، نهنگا خودکشی کردن!

جهانی را تصور کن، بدون نفرت و باروت!
بدون ظلم خود کامه، بدون وحشت و تابوت!
جهانی را تصور کن، پر از لبخند و آزادی!
لبالب از گل و بوسه، پر از تکرار آبادی!

تصور کن اگه حتی تصور کردنش جرمه!
اگه با بردن اسمش گلو پر میشه از سرمه!
تصور کن جهانی را که توش زندان یه افسانه‌س!
تمام جنگای دنیا، شدن مشمول آتش‌بس!
کسی آقای عالم نیست، برابر با هم‌اند مردم!
دیگه سهم هر انسانِ تن هر دونه‌ی گندم!
بدون مرزو محدوده، وطن یعنی همه دنیا!
تصور کن تو می‌تونی بشی تعبیر این رویا!

@REZ

عضو جدید
پشت اين پنجره ها دل ميگيره
غم و غصه دل و تو ميدوني
وقتي از بخت خودم حرف ميزنم
چشام اشک بارون ميشه تو ميدوني
عمريه غم تو دلم زندونييه
دل من زندون داره تو ميدوني
هرچي بش ميگم تو آزادي ديگه
ميگه من دوست دارم تو ميدوني
ميخوام امشب با خودم شکوه کنم
شکوه هاي دلمو تو ميدوني
بگم اي خدا چرا بختم سياس
چرا بخت من سياس تو ميدوني
پنجره بسته ميشه شب ميرسه
چشام آروم نداره تو ميدوني
اگه امشب بگذره فردا ميشه
مگه فردا چي ميشه تو ميدوني
عمريه غم تو دلم زندونيه
دل من زندون داره تو ميدوني

@REZ

عضو جدید
امشب ستاره هاي مرا آب برده است
خورشيد واره هاي مرا ،‌خواب خورده است
نام شهاب هاي شهيد شبانه را
آفاق مه گرفته هم از ياد برده است
از آسمان بپرس که جز چاه و گردباد
از چالش زمين چه به خاطر سپرده است
ديگر به داد گمشدگان کس نمي رسد
آن سبز جاودانه هم انگار مرده است
ماه جبين شکسته ي در خون نشسته را
از چارچوب منظره دستي سترده است
عشق - آتشي که در دلمان شعله مي کشيد
از سورت هزار زمستان فسرده است
اي آسمان که سايه ي ابر سياه تو
چون پنجه اي بزرگ گلويم فشرده است
باري به روي دوش زمين تو نيستم
من اطلسم که بار جهانم به گرده است

sheyda

عضو جدید
مرا کسی نساخت,خدا ساخت نه آنچنان که کسی می خواست که من کسی نداشتم ,کسم خدا بود,کس بی کسان.او بود که مرا ساخت آنچنان که خودش می خواست.

<دکتر علی شریعتی>

liliss85

عضو جدید
بودن یا ....

بودن یا ....

بودن را اندیشه کرده ایم. اما چگونه بودن را نه...؟...
و آنان که بر آگاهی خویش باور دارند میدانند که چگونه باید بود....

hilda

عضو جدید
خدایا...........

خدایا...........

:gol:خدایا........

من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،
من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
دل تنگ کامپیوتری

دل تنگ کامپیوتری

نه پرواز را به خاطر بسپار و نه پرنده را به خاطرتنگه دار...
این نه پرواز است که میماند و نه پرنده...
این رسم پرواز پرنده است که دریاد تو میماند..
بسپار به دریای خیالت که همواره بسپارد به ذهنش خویشتن را..
نه ارزو و یاد پرواز را..بسپار به ذهنت تا بسازد از خودش پرنده ای کهبنماید بر جهانیان رسم پرواز را...
بسپار به اغوش ذهنت تا بداند باید خودپرنده بود و پرواز کرد...
این رسم است که به یادگار میماند.

سلام
من عضو این تالار نیستم چون ر رشته کامپیوتر تحصیل می کنم .اما موضوع جالبی بود به همین دلیل حرف دلم را نوشتم.
در ضمن با توجه به اینکه برای کارشناسی ارشد رشته شما را انتخاب کرده ام امیدوارم کارت افتخاری عضویت به بنده داده
شود.البته یک کاربر محترم مخالف شرکت دانشجویان رشته های دیگر در این رشته می باشند.ایا نظر شما هم اینگونه است؟
البته منتظر باشید تا دلایل انتخابم را هم عنوان کنم.
با احترام

شادی نیازی

عضو جدید
دل تنگ ما

دل تنگ ما

تا که بودیم نبودیم کسی ... کشت مارا غم بی همنفسی.

تا که رفتیم همه یار شدند ... خفته ایم و همه بیدار شدند.

قدر آیینه بدانیم چو هست ... نه در آن وقت که اقبال شکست.

hilda

عضو جدید
قلب شکسته......

قلب شکسته......

اگه یه روز قلب کسی رو شکستی یه میخ تو دیوار بکوب،اگه یه روز دلشو به دست آوردی میخ را از دیوار در بیار ولی چه فایده جای میخ رو دیوار مونده..............

liliss85

عضو جدید
آدما مثل کتاب میمونن،
از رو بعضیا باید مشق نوشت ، از رو بعضیا باید جریمه نوشت ، بعضیا رو باید چند بار خوند تا معنیشونو بفهمیم ، و بعضیا رو باید نخونده دور انداخت.....:gol::gol::gol:

arapa

عضو جدید
درد

درد

سلام
1.خیلی خوش حال شدم که از دانشگاه کمالوند اینجا عضو هست
2.کاش شما می گفتی که بدون کارت ورود نمیشه ورارد شد من امروز رفتم خرم اباد رامون ندادن.

yanic

عضو جدید
درد

درد

سلام.هیلدای عزیز من خیلی عذر میخوام من به هیچ وجه بد قول نیستم ایران نبودم .برای مدیر ارسال میکنم ایشونم برای شما میفرستند.ابابت تاخیر هم از همه عذر میخوام در ضمن دوست عزیز این توضیحات برای فونت و قالب بایستی از اول ذکر میکردید پس کوتاهی از جانب خودتون بوده...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا