وزارت دفاع آری یا نه ؟؟؟؟

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امروز رفتم
سه بخش بود مصاحبه
عقیدتی اولیه ( چون بعدا یه عقیدتی کامل داره )
علمی
پزشکی اولیه

نمیدونم چرا ولی تو قسمت علمیش همه چیزا یادم رفته بود فکر نکنم قبولم کنن :(
گفتن بعدا خبر میدیم

اینارو یه توضیحی بده بی زحمت

bndsms

عضو جدید
اینارو یه توضیحی بده بی زحمت

اولا یه مصاحبه عقدیتی سیاسیه اولیس ( چون بعدا در صورت قبولی در مرحله اول یه مصاحبه مفصل داره ) که یه سری سوال سیاسی و یه چند تا مذهبی میپرسه و همینطور در مورد خانواده آدم میپرسه تا یه شمای کلی دستشون بیاد

بعدش یه مصاحبه علمیه که دو نفر میان یه سری سوالای مربوط به رشته رو از آدم میپرسن ( که همون طور گفتم هنگ بودم :()

بعدشم یه سری معاینات اولیه انجام میشه ( در صورت قبولی در مرحله اول بعدا یه معاینه کامل باید انجام شه ]

نمیدونم کافیه یا نه

bndsms

عضو جدید
سلام دوستان
امروز اس ام اس دادن که یه سری مدارک که جلسه پیش گفته بودن رو بیار
کسی نمیدونه چی کار میکنن اینبار؟ :smile:

ali_pishtaz

عضو جدید
سلام دوستان
امروز اس ام اس دادن که یه سری مدارک که جلسه پیش گفته بودن رو بیار
کسی نمیدونه چی کار میکنن اینبار؟ :smile:

سوالات سیاسی در چه حدی هست؟شاید یکی اطلاعات سیاسیش خیلی ضعیف باشه و با سیاست کاری نداشته باشه،آنوقت همون اول رد میشه؟
اطلاعات سیاسی واسشون خیلی مهمه؟

bndsms

عضو جدید
قبول شدی،شیرینی یادت نره:)

باشه :D
باید یه چیزایی از سیاست بارت باشه ولی زیادم نباس بدونی:D
سوالای اولیشون در حد اسم وزرا یا حوادث کنونی جهان و سخنرانی آقا و ..... ایناس
اما یک مرحله دیگه هم هست که اون سفت و سخت تره و خودمم هنوز نمیدونم چیا می پرسن:confused:

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مراحل جذبش خیلی طولانی هست از 4 ماه تا 1 سال طول میکشه ودر مورد مرحله دوم گزینش خیلی سخته تقزیبا 1 ساعت هست و باید خیلی کامل باشی تا جواب بدی

bndsms

عضو جدید
سلام مراحل جذبش خیلی طولانی هست از 4 ماه تا 1 سال طول میکشه ودر مورد مرحله دوم گزینش خیلی سخته تقزیبا 1 ساعت هست و باید خیلی کامل باشی تا جواب بدی

بهتر طول بکشه ارشدم تموم شه:D
تو گزینش دوم چه سولایی می پرسن ؟
شما خودت قبلا شرکت کرده بودی ؟

bndsms

عضو جدید
دوستان زنگ زده واسه مصاحبه بعدی :confused:
یعنی این بار چی میپرسن کسی خبر داره ؟ :que:

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
دوستان زنگ زده واسه مصاحبه بعدی :confused:
یعنی این بار چی میپرسن کسی خبر داره ؟ :que:

سلام،
معمولاً فقط عقیدتی می‌پرسن اما یه مقدار چالشی تر و می‌خوان ببینن می‌تونید سر یه مساله عقیدتی بحث کنید یا نه؟

bndsms

عضو جدید
سلام،
معمولاً فقط عقیدتی می‌پرسن اما یه مقدار چالشی تر و می‌خوان ببینن می‌تونید سر یه مساله عقیدتی بحث کنید یا نه؟

ممنون مهندس
شما در مورد کار تو وزارت دفاع اطلاع کافی دارید ؟
والا من هنوز کاملا نمیدونم آیا جای خوبی واسم برا کار هست یا نه ؟

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
ممنون مهندس
شما در مورد کار تو وزارت دفاع اطلاع کافی دارید ؟
والا من هنوز کاملا نمیدونم آیا جای خوبی واسم برا کار هست یا نه ؟

کار تو وزارت دفاع یه جور کار کارمندی هست با محدودیت‌های بیشتر از سایر سازمان‌ها. در بدو ورود حقوق 2میلیون و دویست تا چهارصد تومن برای فوق لیسانس. امکان استفاده از مراکز تفریحی و هتل‌های طرف قرارداد با وزارت دفاع در کشور، بیمه درمانی، خانه سازمانی، امکان استفاده از تالارها و سالن‌های متعلق به وزارت دفاع و سایر امکانات رفاهی که احتمالاً براتون توضیح دادن. از اون طرفش، حقوق شما محدود به میزان حقوق دریافتی از دولته، اجازه اشتغال در دو مرکز دولتی رو ندارید،اجازه سفر خارج از کشور رو ندارید، زندگی شما تا حدودی تحت مراقبته، اجازه رفتن به سفارت‌خانه‌ها رو ندارید، تا 5 سال حق ادامه تحصیل ندارید مگر با اجازه مقام مافوقتون، در بعضی مراکز جو اطلاعاتی و خفه‌ای حاکمه.

درکل، باید سبک، سنگین کنید. اشتغال تو وزارت دفاع با روحیه بعضی‌ها جور در نمیاد.

Benyamin_NV

اخراجی موقت
کار تو وزارت دفاع یه جور کار کارمندی هست با محدودیت‌های بیشتر از سایر سازمان‌ها. در بدو ورود حقوق 2میلیون و دویست تا چهارصد تومن برای فوق لیسانس. امکان استفاده از مراکز تفریحی و هتل‌های طرف قرارداد با وزارت دفاع در کشور، بیمه درمانی، خانه سازمانی، امکان استفاده از تالارها و سالن‌های متعلق به وزارت دفاع و سایر امکانات رفاهی که احتمالاً براتون توضیح دادن. از اون طرفش، حقوق شما محدود به میزان حقوق دریافتی از دولته، اجازه اشتغال در دو مرکز دولتی رو ندارید،اجازه سفر خارج از کشور رو ندارید، زندگی شما تا حدودی تحت مراقبته، اجازه رفتن به سفارت‌خانه‌ها رو ندارید، تا 5 سال حق ادامه تحصیل ندارید مگر با اجازه مقام مافوقتون، در بعضی مراکز جو اطلاعاتی و خفه‌ای حاکمه.

به نظرم عالیه،حداقل حقوق خوبی میدن!!به آنایی که تازه فارغ التحصیل شده باشن هیچ جایی اینطوری حقوق و مزایا نمیدن!!پس خوبه......

bndsms

عضو جدید

ممنون دوست عزیز
متاسفانه توضیح درست حسابی به ما ندادن راجب کار
فقط یه سوال من که سربازی نرفتم میتونم بعد از اتمام دوره تعهد ( 5 ساله یا 6 سال ؟؟) اگه دیدم نمیتونم دووم بیارم بیام بیرون ؟ گیر نمیدن ؟
اگه میشه بعد از پایان دوره تعهد بازم ممنوع الخروجم ؟
در ضمن من هنوز فوق لیسانسم تموم نشده با مدرک لیسانسم ثبت نام کردم . حقوق برای دارنده لیسانس حدودا چقده ؟

بازم ممنون

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
ممنون دوست عزیز
متاسفانه توضیح درست حسابی به ما ندادن راجب کار
فقط یه سوال من که سربازی نرفتم میتونم بعد از اتمام دوره تعهد ( 5 ساله یا 6 سال ؟؟) اگه دیدم نمیتونم دووم بیارم بیام بیرون ؟ گیر نمیدن ؟
اگه میشه بعد از پایان دوره تعهد بازم ممنوع الخروجم ؟
در ضمن من هنوز فوق لیسانسم تموم نشده با مدرک لیسانسم ثبت نام کردم . حقوق برای دارنده لیسانس حدودا چقده ؟

بازم ممنون

بعد از 5 سال پیمانی، می‌تونید بین تغییر وضعیت به رسمی یا خروج از خدمت تصمیم بگیرید. ولی باز هم بسته به سطح دسترسی و پروژه‌هایی که انجام دادید از 6 تا 2 سال حق خروج از کشور رو ندارید. بعدش مشکلی نیست.
حقوق لیسانس معمولاً 400-500 تومن کمتره

mohammdjavad110

عضو جدید
سلام داداش گلم.
استخاره نكن، من هم ثبت نام كردم هنوز بهم زنگ نزدند(نمي دونم زنگ مي زنند يا نه) ولي اگر به من زنگ بزنند حتما ميرم.
سلام ببخشيد نمي دونيد از كي شروع شده و پايانش كي هست؟ لطفا اگر ميدونيد كمكم كنيد.
با تشكر از شما.

mohammdjavad110

عضو جدید
سلام.
كسي نمي دونه ثبت نام تا كي هست؟ ايا به همه ي اونهايي كه ثبت نام كردند تلفن مي كنند؟ لطفا اگر كسي چيزي مي دونه كمكم كنه؟
خيلي برام مهمه.
با تشكر فراوان از لطف شما.

bndsms

عضو جدید
چی شد استخدام شدی؟

فعلا که 2-3 روز پیش رفتم مصاحبه عقیدتیو دادم . باید ببینم چی پیش میاد .

سلام.
كسي نمي دونه ثبت نام تا كي هست؟ ايا به همه ي اونهايي كه ثبت نام كردند تلفن مي كنند؟ لطفا اگر كسي چيزي مي دونه كمكم كنه؟
خيلي برام مهمه.
با تشكر فراوان از لطف شما.

زمان ثبت نامش که تا آخر اردیبهشت بود. اما نه به همه کسانی که ثبت نام کردن زنگ نمیزنن . البته امکان داره هنوز به تمام کسایی که قراره زنگ بزنن زنگ نزده باشن . ایشالا به شما هم زنگ میزنن .

bndsms

عضو جدید
سلام داداش گلم.
استخاره نكن، من هم ثبت نام كردم هنوز بهم زنگ نزدند(نمي دونم زنگ مي زنند يا نه) ولي اگر به من زنگ بزنند حتما ميرم.
سلام ببخشيد نمي دونيد از كي شروع شده و پايانش كي هست؟ لطفا اگر ميدونيد كمكم كنيد.
با تشكر از شما.
ممنون . والا هنوزم مطمئن نیستم . خدا کنه هر چی خیره پیش بیاد :(

mohammdjavad110

عضو جدید
با تشكر دوست عزيز كه جوابم را دادي
برام دعا كن كه بهم زنگ بزنند.
بيرون كه كار گير نمياد.(كار هست اذيت مي كنند. سابقه كار مي خواهند. حقوق كم مي دهند. مزاياي پايين. ساعت كاري بالا نزديك به 12 ساعت . اضافه كاري اجباري است و ... همچنين اين مدارك را اصلا قبول ندارند فقط به توانايي و سابقه كار گير ميدهند)
يك سوال دارم اگر برم گزينش وزارت دفاع و بخواهم با من هم مصاحبه كنند فايده اي دارد.قبول مي كنند. چون شما با جو اونجا اشنا شديد اين سوال را كردم.

ali-gold

کاربر فعال
ممنون . والا هنوزم مطمئن نیستم . خدا کنه هر چی خیره پیش بیاد :(

سلام داداش

هر سال قبل اردیبهشت ثبت نام انجام میشه؟یا فقط امسال اینطور بود؟؟

سربازیت چی میشه؟اگه وزات دفاع کار کنی سربازیت پر میشه؟؟

من دوست دارم به یه روشی سربازیم پر بشه.

bndsms

عضو جدید
با تشكر دوست عزيز كه جوابم را دادي
برام دعا كن كه بهم زنگ بزنند.
بيرون كه كار گير نمياد.(كار هست اذيت مي كنند. سابقه كار مي خواهند. حقوق كم مي دهند. مزاياي پايين. ساعت كاري بالا نزديك به 12 ساعت . اضافه كاري اجباري است و ... همچنين اين مدارك را اصلا قبول ندارند فقط به توانايي و سابقه كار گير ميدهند)
يك سوال دارم اگر برم گزينش وزارت دفاع و بخواهم با من هم مصاحبه كنند فايده اي دارد.قبول مي كنند. چون شما با جو اونجا اشنا شديد اين سوال را كردم.

فکر نکنم اونا همینطوری با کسی مصاحبه کنند چون کسایی رو که باهاشون مصاحبه میکنن براشون پرونده تشکیل دادن . اگه آشنایی چیزی تو وزارت دفاع داری از طریق اون پیگیری کن احتمال داره بتونه برات کاری بکنه .

mohammdjavad110

عضو جدید
دست شما درد نكنه به خاطر راهنماييتون.بسيار متشكرم.
دعا مي كنم تو زندگي هميشه موفق باشي. خدا خيرت بده انشاالله.

ali-gold

کاربر فعال
فکر نکنم اونا همینطوری با کسی مصاحبه کنند چون کسایی رو که باهاشون مصاحبه میکنن براشون پرونده تشکیل دادن . اگه آشنایی چیزی تو وزارت دفاع داری از طریق اون پیگیری کن احتمال داره بتونه برات کاری بکنه .

جواب منم بده داداش دمت گرم:redface:

bndsms

عضو جدید
سلام داداش

هر سال قبل اردیبهشت ثبت نام انجام میشه؟یا فقط امسال اینطور بود؟؟

سربازیت چی میشه؟اگه وزات دفاع کار کنی سربازیت پر میشه؟؟

من دوست دارم به یه روشی سربازیم پر بشه.

سلام
والا پارسال و امسال اردیبهشت ماه ثبت نام واسه استخدام داشته اما نمیدونم سال دیگه هم داشته باشه یا نه .
من سربازی ندارم . برای کسایی که سربازی ندارن به صورت پیمانی باهاشون قرارداد میبندن و یه تعهد 5 یا 6 ساله ( که فکر کنم 6 سالس ) باهاشون میبندن که طبق تعهد به جای 2 سال سربازی باید 6 سال براشون کار کنند البته با حقوق و مزایا مثل کارمندای عادی . البته من شنیدم اگه پروژه های خاصی که وزارت دفاع مد نظرشه رو به عنوان پایان نامه یا پروژه های پژوهشی هم انجام بدی میشه کسری خدمت گرفت ازشون

بالا