بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Amir*taksa

عضو جدید

sadra86

عضو جدید
سلام بر امیر عزیز
عکسهای خوبی هستند دستت درد نکنه
... تا بعد

archi_arch

مدیر بازنشسته
سلام بچه ها
بهتر نیست کارهای خودمون رو بذاریم و در موردش اظهار نظر کنیم؟
چون کتاب لین رو که اکثر بچه ها دیده اند;)
چرا که نه؟خیلی هم خوبه.اتفاقا اوایل همین تاپیکم همین کارو کردیم و روند همین بود ولی بعدش دیگه کسی کار نذاشت.خوشحال میشیم شما و بقیه هم کارشونو بذارن روشون بحث کنیم.چون قطعا اینطوری فقط چیز یاد میگیریم تا اینکه کارای حرفه ای و بی نقص و ببینیم اونم بدون هیچ تحلیلی!
راستش من خودم دیگه کار ندارم وگرنه میذاشتم.همه اش همونهایی بود که همینجا گذاشتم!!!

Amir*taksa

عضو جدید
:cry::cry:ما همین جاییم . اما :(........خیلی گرفتاریم . نوشین جون باور کن کارم رو می خوام بذارم اما ناقصه . درگیر پروژه هام شدم به شدت:redface::(. مگه این استادا می ذارن آدم نفس بکشه:mad::razz:. ببخشید وقت تا کی تمدید شده؟:redface:

نوشیییییییین جووووووون کجایییییییییی:que:؟!!کم پیدایی!
نوشين جون سرش خيلي مشغول بود به من گفت بيام بگم كه وقت تا تاريخ 28اسفند تمديد شد;)اما شما هر چه زودتر بزارين كاراتونو
نوشين جوون 1وختي داره كه نادونه خوب جووني كردم ديگه :smile::w45:
واي نوشين ميكشه منو :w43::w47:

nino

مدیر بازنشسته
نوشين جون سرش خيلي مشغول بود به من گفت بيام بگم كه وقت تا تاريخ 28اسفند تمديد شد;)اما شما هر چه زودتر بزارين كاراتونو
نوشين جوون 1وختي داره كه نادونه خوب جووني كردم ديگه :smile::w45:
واي نوشين ميكشه منو :w43::w47:
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

;););)

29 اسفند :D

گل پسر

عضو جدید
بچه ها اگر براتون امکان داشت راندو های مدادی بزارید
من این سبک بیزتر دوستدارم ولی خیلی ضعیفم دوستدارم الگو بگیریم
ممنون

marjan.h

عضو جدید
می گم بچه ها درسته که نوشین جون لطف کرده زمان تحویل و تمدید کرده!ولی تو رو خدا مثل بچه های شب امتحانی نباشید و نزارینش برا لحظه ی آخر!!!زود کاراتون و بزارین دیگه!من دوست دارم زودتر کارا رو ببینم!

• Like
واکنش ها: nino

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
این راندوهایی که گذاشتم با مارکر هستن و از نظر من مبتدی هستن! نظر شما چیه ؟ به نظر من درختاش و رنگاش اشکال داره........راستشو بخواین شبیه راندوهای خودمن!!!:surprised:

nino

مدیر بازنشسته
این راندوهایی که گذاشتم با مارکر هستن و از نظر من مبتدی هستن! نظر شما چیه ؟ به نظر من درختاش و رنگاش اشکال داره........راستشو بخواین شبیه راندوهای خودمن!!!:surprised:
من موافقم . تازه میگم که پرسپکتیو هاش هم خیلی خوب نشده
بازم ممنون ;)

فوکو

عضو جدید
سلام
تازه اومدم ولی موافقم. خودم خیلی ضعیفم.فقط امیدوارم زمانش با کارای دیگم تداخل نداشته باشه.

Amir*taksa

عضو جدید
راندوهاي خودت كه حرف ندارن;)
نه مبتدي نيستند بلكه نوع و سبك كارشون متفاوته و كار معماري نيستند و مثلا بعضي تصاويرشون مثل تيكه هائي از كارتونه

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
راندوهاي خودت كه حرف ندارن;)
نه مبتدي نيستند بلكه نوع و سبك كارشون متفاوته و كار معماري نيستند و مثلا بعضي تصاويرشون مثل تيكه هائي از كارتونه

خب وقتی به یه کاری با هر سبکی نگاه میکنی باید قشنگ به نظر برسه ولی من اینارو که دیدم خوشم نیومد! تو کارا اصلا" فضای سفید نیست مثل نقاشی کودکان(!) همه رو رنگ کرده و به قول لین نقطه و شکاف ماهرانه و زاویه همپوش کم داره...:)

nino

مدیر بازنشسته
اینم دیشب کشیدم. با راپیده و مخوام روش با مارکر کار کنم ببینم چه طور میشه.
نظر یادتون نره:)
مرسی پروین جان
خیلی خوب شده
به نظر من که با مارکر دیگه روش نکش الان خوبه فقط بعضی جاهاشو تیره تر کن که کنتراست پیدا کنه .
اگه خواستی با مارکر هم امتحان کنی از روش کپی بگیر و بعد رو کپیت تمرین کن ;)
معلومه با حوصله کشیدی . :smile:
ادامه بده
عزیزم راستی هیچ وقت یادت نره پایین کارات تاریخ و مدت زمان رو بنویس ;)

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی پروین جان
خیلی خوب شده
به نظر من که با مارکر دیگه روش نکش الان خوبه فقط بعضی جاهاشو تیره تر کن که کنتراست پیدا کنه .
اگه خواستی با مارکر هم امتحان کنی از روش کپی بگیر و بعد رو کپیت تمرین کن ;)
معلومه با حوصله کشیدی . :smile:
ادامه بده
عزیزم راستی هیچ وقت یادت نره پایین کارات تاریخ و مدت زمان رو بنویس ;)

مرسییییی! آره تنه ی درختارو باید تیره تر میکردم ولی چون می خواستم روش مارکر کار کنم دیگه تیره ش نکردم... دستم تو مارکر زیاد قوی نیست واسه همین عکس کارمو گذاشتم که اگه خوب شده با مارکر خرابش نکنم:redface:

silver star

عضو جدید
اینم دیشب کشیدم. با راپیده و مخوام روش با مارکر کار کنم ببینم چه طور میشه.
نظر یادتون نره:)
سلام پروین جان! آفرین به شما. حسابی روی ما رو سفید کردی با این فعالیتت:gol::gol::gol: من از مدیرای عزیز می خوام که برات یه امتیاز ویژه در نظر بگیرن;)
راجع به کارت. منم با نوشین جان موافقم.علاوه بر اوون اگه می خواستی روش با مارکر کار کنی نیاز نبود که اینهمه با راپید کار شه، می تونستی کم کارتر هم بکشی.
در ضمن همیشه به ما گفتن و به خودمم به تجربه ثابت شده که اگر رو کاره مارکر شده با روان نویس کار کنی زیباتر می شه! چطور شما حالا برعکس کار می کنی؟!! بزرگا! اگه من اشتباه می کنم، لطفا راهنماییم کنید

mahdeco

عضو
در ضمن همیشه به ما گفتن و به خودمم به تجربه ثابت شده که اگر رو کاره مارکر شده با روان نویس کار کنی زیباتر می شه! چطور شما حالا برعکس کار می کنی؟!! بزرگا! اگه من اشتباه می کنم، لطفا راهنماییم کنید[/quote]

از هر دو روش میشه استفاده کرد. اگه روی روان نویس مارکر بکشی خطوط روان نویس کمی پخش میشه و حالت آبرنگ پیدا می کنه. اما اگر بعد از استفاده از مارکر، از روان نویس استفاده کنی، کار معمولا "تر و تمیز تر" به نظر میاد.
دیگه بستگی به سبک کار خودت داره اما برتری نسبت به هم ندارن. ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.