برگزاری دوره بازرسی جوش در دانشگاه علم و صنعت ایران

reza.ajami

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی
انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد دانشگاه علم و صنعت دوره های بازرسی جوش را برگزار میکند در صورتی که خود یا دوستانتان تمایل به شرکت در این دوره ها را دارید به من اطلاع دهید تا هماهنگی کنم
اگر دانشجو نیستید نیز ترتیبی اتخاذ میگردد تا هزینه ثبت نام دانشجویی از شما اخذ گردد به من اطلاع دهید
reza.ajami@gmail.com
در صورت کسب موفقيت در آزمون، به دانشجويان گواهينامه معتبر بين­المللي ASNT اعطا مي گردد.
هزینه ها شامل صدور مدرک نیز می باشد.
تمامي دوره ها زير نظر اساتيد Level III با سابقه آموزشي در داخل و خارج کشور برگزار مي گردد.

پیوست ها

• TimeTableForAjami.pdf
    63.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

magnet

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی
انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد دانشگاه علم و صنعت دوره های بازرسی جوش را برگزار میکند در صورتی که خود یا دوستانتان تمایل به شرکت در این دوره ها را دارید به من اطلاع دهید تا هماهنگی کنم
اگر دانشجو نیستید نیز ترتیبی اتخاذ میگردد تا هزینه ثبت نام دانشجویی از شما اخذ گردد به من اطلاع دهید
reza.ajami@gmail.com
در صورت کسب موفقيت در آزمون، به دانشجويان گواهينامه معتبر بين­المللي ASNT اعطا مي گردد.
هزینه ها شامل صدور مدرک نیز می باشد.
تمامي دوره ها زير نظر اساتيد Level III با سابقه آموزشي در داخل و خارج کشور برگزار مي گردد.

ببخشید زمانش؟؟؟
بعد معمولآ 5شنبه جمعه ها میذارن کلاسا رو ، اینم اینجوریه؟؟؟
یه سوال کوچولو! میشه بگین مدرس کیه؟ + رزومه اش ! البته اگه میشه.:D

sms11

عضو جدید
ببخشید زمانش؟؟؟
بعد معمولآ 5شنبه جمعه ها میذارن کلاسا رو ، اینم اینجوریه؟؟؟
یه سوال کوچولو! میشه بگین مدرس کیه؟ + رزومه اش ! البته اگه میشه.:D
تا اونجایی که من میدونم دوره پیش هم کلاساش 5 شنبه و جمعه بود
این سری رو خبر ندارم
بقیه سوالام که خودشون باید جواب بدن

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام!
من خيلي دوست دارم در اين دوره ها شركت كنم، اتفاقا داشتم يه برنامه ميچيدم كه در دوره NDTشركت آريا آزمون شركت كنم، وقتي كه اين تاپيك رو ديدم كلي ذوق كردم!!!:cool: فقط ميخواهم بدونم كه از كي ميخواد شروع بشه و زمان برگزاري امتحاناش كي ميشه؟براي دادن پولش مزايايي از قبيل قسطي كردن داره؟ راستي شماره تلفني ، چيزي هست كه بشه با مسئولانش در ارتباط بود؟
باز هم ممنون;)

reza.ajami

عضو جدید
سلام

سلام

با آقای کیوان میثمی مسوول برگزاری 09123088492 تماس بگیرید(بفرمایید از طرف رضا عجمی) تا اطلاعات لازم رو بهتون بدهند.

ceramic96

عضو جدید
انجام تحقیق، پروژه و پایان نامه
فقط رشته مهندسی سرامیک

تلفن تماس:

02122958606

بالا