مصاحبه تخصصی گروه شغلی عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران

مرادی میانرودی

اخراجی موقت
من عملیات حفاری شرکت کردم و قبول نشدم و چون رشته نفت خونده بودم اعتراض زدم گفتند قرار رسیدگی بشه و برقی های اضافی حذف بشن و نفتی ها رو بگیریم گفت 4 نفر بیشتر نفت قبول نشدند

سلام اره مثل اینکه قرار تعداد نفراتی که در هر رشته اضاف گرفتند مثل برقی ها رو حذف کنند و از مکانیک و نفت دعوت کنند من همین رو شنیدم اما باید پیگیر باشیم اخه انگشت شمار نفت گرفتند بخاطر سوالاشون و بیش از 100 نفر برق برای این سمت دعوت شدند گفتند تا روز مصاحبه چون نمرتون توی نفتی ها بالاست احتما داره دعوت بشیم
خدا کریمه

بزرگوار

اخراجی موقت
سلام اره مثل اینکه قرار تعداد نفراتی که در هر رشته اضاف گرفتند مثل برقی ها رو حذف کنند و از مکانیک و نفت دعوت کنند من همین رو شنیدم اما باید پیگیر باشیم اخه انگشت شمار نفت گرفتند بخاطر سوالاشون و بیش از 100 نفر برق برای این سمت دعوت شدند گفتند تا روز مصاحبه چون نمرتون توی نفتی ها بالاست احتما داره دعوت بشیم
خدا کریمه
سلام یعنی تلاش های بچه های نفت نتیجه داد ؟ از کی شنیدید؟بابا نفتی ها همین کافیه

آخرین ویرایش:

جنایتکار

اخراجی موقت
خدا کریمه
فکر نکنم

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
نترس اینها تبلیغ منفی نیست باید 60 سال نفتی باشی تا نفتی حقوق بگیری
شماها گفتید در مورد حفاری نمیدونید و ما هم یکسری عکس جدید گذاشتیم که با محیط کاری اشنا بشید پس فکر کردید می رید اونجا و خودکار و کاغذ دستتونه و نقاشی می کشید یا سوال مدار حل می کنید اونجا جو عشق است و خون و افرادی استخدام می شند که برای ملت از خود گذشتگی انجام می دند و امثال شما که با دیدن یک عکس دست و پای خودشون رو گم میکنند در این شغل جایی ندارند بعدشم شما لیسانسه هستید چرا از کلمه دکتر استفاده کردید برای نام کاربریتون طبق بخشنامه جدید استفاده از این الفاض جرم هست و من از مدیریت تقاضا دارم پی گیر باشند همچنین باید در این شغل سخت تلاش کرد و زحمت کشید من که اینجا هر پستی می زارم مدیر قسمت برق میات پست هام رو حذف میکنه و مدیریت نفت هم میگه شما طوری حرف میزنی که با همون لحن مجبور به جواب دهی میشند و اخراجت می کنیم دیگه در نظر نمی گیرند که اطلاع رسانی من برای اینده خودشون هست و افرادی دارند سمت مهندسان نفت رو ازشون میگیرند و ادعا دارند باهوش هستند و باهوش تر از فارغ التحصیل های نفتی
درود.......
دوست عزیزم کسی که تایین می کنه که این دوستان محترم در گروه شغلی عملیاتی کار می کنند من و شما نیستیم!
نام کاربری ایشون هم مشکلی نداره!..هر کسی ازاد هست در چارچوب خاصی نام کاربری انتخاب کنه....این تالار قانون داره....همه در برابر قانون یکسان هستند
...............

چنانچه مشکلی هست می تونید به صورت پیام خصوصی مطرح کنید!و بررسی خواهد شد
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/429142-قوانین-تالار-نفت
بهتره قوانین تالار نفت رو مطالعه کنید!
این تاپیک صرفا برای آشنایی بهتر گروه شغلی عملیاتی و اشتراک گذاشتن تجارب هست تا به خواست خدا همه ی شما بتونید در این پروسه استخدام موفق باشید
و به هیچ وجه جای کل کل و تیکه انداختن نیست!
باتشکر از همگی:gol:
در ضمن مدیر تالار برق به این تالار دسترسی نداره!

آخرین ویرایش:

doctor

عضو جدید
سلام. دوستای عزیز اگه خاطرتون باشه در پست های اولم گفتم که یکی از دوستام یه فامیل دوری داره که در شرکت ملی حفاری کار میکنه و ازش واسه من سوال کرده بود . اون روز دوستم تلفنی از قول فامیلشون به من گفت که مصاحبه در شرکت ملی حفاری(اهواز) انجام میشه و از هر رشته از سوالهای تخصصی اون رشته که در آزمون اومده بود سوال میشه . ولی امروز غروب که دوستم رو حظوری دیدم گفت از درسهایی که امتحان گرفته شده سوال میکنن نه فقط درسهای رشته خودت . بنابر این طبق این منبع ( که فردی با مدرک دکترا شاغل در شرکت ملی حفاری هست) صحبت قبلیمو تصحیح میکنم
الان باید برم کمی در مورد هیدرولیک و پنوماتیک و حفاری اطلاعات کسب کنم . در مورد حفاری جزوه دکتر کامیار احمدی رو دارم که واسه آزمون هم اونو خونده بودم ، ولی در خصوص هیدرولیک و پنوماتیک چیزی ندارم کسی میتونه کمک کنه تا یه آشنایی جزئی و مفید در مورد این سیستمها پیدا کنم؟
یه سوال هم از بچه های نفت دارم میشه بگید سیستمهای چرخاننده رشته حفاری و مته چیه ؟

بزرگوار

اخراجی موقت
سلام. دوستای عزیز اگه خاطرتون باشه در پست های اولم گفتم که یکی از دوستام یه فامیل دوری داره که در شرکت ملی حفاری کار میکنه و ازش واسه من سوال کرده بود . اون روز دوستم تلفنی از قول فامیلشون به من گفت که مصاحبه در شرکت ملی حفاری(اهواز) انجام میشه و از هر رشته از سوالهای تخصصی اون رشته که در آزمون اومده بود سوال میشه . ولی امروز غروب که دوستم رو حظوری دیدم گفت از درسهایی که امتحان گرفته شده سوال میکنن نه فقط درسهای رشته خودت . بنابر این طبق این منبع ( که فردی با مدرک دکترا شاغل در شرکت ملی حفاری هست) صحبت قبلیمو تصحیح میکنم
الان باید برم کمی در مورد هیدرولیک و پنوماتیک و حفاری اطلاعات کسب کنم . در مورد حفاری جزوه دکتر کامیار احمدی رو دارم که واسه آزمون هم اونو خونده بودم ، ولی در خصوص هیدرولیک و پنوماتیک چیزی ندارم کسی میتونه کمک کنه تا یه آشنایی جزئی و مفید در مورد این سیستمها پیدا کنم؟
یه سوال هم از بچه های نفت دارم میشه بگید سیستمهای چرخاننده رشته حفاری و مته چیه ؟
سلام نمی خواهم نارحتتون کنم اما ما هر حرفی میزنیم شما ناراحت میشی و مدیر شکایت داره که اقا به برقی ها چیزی نگو زشته بزار برن شغل حفاری کار کنند چون مهندس برق زرنگ تر بوده که رفته برق خونده و باهوش تر از بچه های نفت بوده که شغل نفت قبول شده پس من هم از این به بعد کاری ندارم
پیروز باشید

آخرین ویرایش:

doctor

عضو جدید
درود به آقای بزرگوار و باقی دوستان
امیدوارم یه همدلی اینجا پیش بیاد تا بچه هایی که اینجا دور هم جمع شدیم همگی موفق بشیم . البته از خواست خدا هم نباید غافل شد ، تلاشمون رو میکنیم تا ببینیم چی میشه و قسمت چیه .
در مورد هیدرولیک یه جزوه مختصر مفید پیدا کردم ولی پنوماتیک رو نه ، کسی نیست در مورد پنوماتیک کمک کنه؟

mahmoodras

عضو جدید
سلام دوستان به امید قبولی همگی،
من گروه شغلی تکنسین مکانیک شرکت کرده بودم می خواستم بدونم کسی اطلاع داره واسا مصاحبه چه آیتم هایی سوال میشه؟بعضی ها میگن زابان 20%-کامپیوتر 20% تخصصی 50%-روانشناسی 10% آیا دروسته؟
بنظر دوستان بیشتر کدوم رو بخونیم؟زبان می تونه خیلی تاثیر گذار باشه یا نه؟
یه سوال دیگه امکانش هست نفر اول رو تو مصاحبه حذف کنند؟

کادنیار

عضو جدید
قابل توجه پذيرفته شدگان آزمون كتبي ارديبهشت ماه شركت ملي نفت ايران
به اطلاع پذيرفته شدگان آزمون كتبي مي رساند به حول و قوه الهي مصاحبه هاي استخدامي از ابتداي مهرماه آغاز مي گردد كه در اين خصوص جزئيات زمان و مكان مصاحبه ها طي هفته پاياني شهريورماه از طريق همين پايگاه اطلاع رساني خواهد گرديد .:w10:

reza55455

عضو جدید
درود به آقای بزرگوار و باقی دوستان
امیدوارم یه همدلی اینجا پیش بیاد تا بچه هایی که اینجا دور هم جمع شدیم همگی موفق بشیم . البته از خواست خدا هم نباید غافل شد ، تلاشمون رو میکنیم تا ببینیم چی میشه و قسمت چیه .
در مورد هیدرولیک یه جزوه مختصر مفید پیدا کردم ولی پنوماتیک رو نه ، کسی نیست در مورد پنوماتیک کمک کنه؟

درود بر شما
بدلیل عدم رضایت دوستان فایلها را حذف کردم.

آخرین ویرایش:

پرفسور حفاری

اخراجی موقت
شرایط بدنی
حداقل قد 175 سانتی متر
بر و هیکل ورزیده باشه اولویت داره
طبق سوالاتی که از دوستان همکار پرسیده شد رشته برق و مکانیک برای نت می خواهند
توصیه:به دورس تخصصی رشته خود مسلط باشید553256_318697284913550_204652781_n.jpg

پرفسور حفاری

اخراجی موقت
28757_413516825380624_1801932881_n.jpg223083_177464665656196_6567188_n.jpg28757_413516825380624_1801932881_n.jpg
انتقال افرادی که شیفتشان تمام شده توسط سبد به قایق

انتقال جسد به هواپیما توسط پرسنل ملی حفاری

بزرگوار

اخراجی موقت
یکی از کاکنان هندی هست که فوت شده جسدش رو با هلی کوپتر به سردخانه ای در بوشهر بردند
اصلا شما از جن زدگی در ملی حفاری چیزی شنیدید در این باره لطفا پیام خصوصی بدید بهم و اینجا بدلیل اینکه مدیر میات پاک میکنه و بعضی ها خوششون نمیات چیزی نگید
افرادی که علاقه دارند فقط پیام خصوصی بدند و در این تاپیک بدلایل معلوم موضوع عنوان نشه-ممنون
کسی دوست داشت پیام خصوصی بده

آخرین ویرایش:

بزرگوار

اخراجی موقت
مشاهده پیوست 165311مشاهده پیوست 165312مشاهده پیوست 165311
انتقال افرادی که شیفتشان تمام شده توسط سبد به قایق

انتقال جسد به هواپیما توسط پرسنل ملی حفاری
هلی کوپتر نه هواپیما;)
انتقال افراد با بسکت واقعا در شرایط بد آب و هوایی(باد شدید و باران - شب و تاریکی) بسیار رعب اوره

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
یکی از کاکنان هندی هست که فوت شده جسدش رو با هلی کوپتر به سردخانه ای در بوشهر بردند
اصلا شما از جن زدگی در ملی حفاری چیزی شنیدید در این باره لطفا پیام خصوصی بدید بهم و اینجا بدلیل اینکه مدیر میات پاک میکنه و بعضی ها خوششون نمیات چیزی نگید
افرادی که علاقه دارند فقط پیام خصوصی بدند و در این تاپیک بدلایل معلوم موضوع عنوان نشه-ممنون
کسی دوست داشت پیام خصوصی بده

اقای دشتی توی پیام خصوصی هم بهتون گفتم. شما مختار هستید که هر پست و پیامی که دوست دارید بفرستید. من سخنم این بوده و هست که نت دنیای مجازی هست. لحن کلام شما با نوشتن منتقل نمیشه. برای همین باید یکسری اصول و ضوابطی رعایت بشه تا برای کاربرها سوتفاهمی ایجاد نشه. همین. برای مثال عرض میکنم: من میگم سلام. حالا شما از کجا میدونید که من عصبانی هستم یا خوشحال یا حتی ناراحت؟ من گفتم شما اگه میخواید تجربه ای، کلامی یا سخنی از معلوماتتون رو به کسی بگید جوری نگید که طرف شما دلسرد بشه حالا هر رشته ای هم که میخواد باشه. شما در رشته ی خودتون تخصص دارید. کسی که مهندسی مکانیک خونده در رشته ی خودش. و همچنین بقیه ی رشته ها. بچه های مکانیک میان و سوال میپرسن. اگر اطلاعات کافی داشتن باز هم سوال میپرسیدن؟ سوالهاشون ممکنه از دید هر مهندس نفتی خیلی ابتدایی هم حتی باشه ولی عیبی نداره. باشگاه مهندسان یه جمع دوستانه هست برای کمک به هم. فقط همین.
خوش و خرم باشید.
این گرگ است نه سگ
تحت حمله قرار گرفتن پرسنل ملی حفاری عکسش رو نداری؟

اون سیاهه گراز هست. اوناها دندوناشو ببین مهندس.

افتادن آچار پیچ گوشتی در داخل آنالوس -قطع چندهفته ای حفاری ضرر شدید به شرکت و اخراج متخلف در شرایط پیمانی و کاراموزی رو در کاربکاتور می بینید

هلی کوپتر نه هواپیما;)
انتقال افراد با بسکت واقعا در شرایط بد آب و هوایی(باد شدید و باران - شب و تاریکی) بسیار رعب اوره

پرفسور حفاری

اخراجی موقت
عواملی که هنوز جان کارکنان ملی حفاری را می گیرند

پیوست ها

• جادثه در دستگاه 82 فتح و مرگ افرادی که زیر topdrive.jpg
    جادثه در دستگاه 82 فتح و مرگ افرادی که زیر topdrive.jpg
    62.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • خطر بلو اوت و استفاده از شیررم.jpg
    خطر بلو اوت و استفاده از شیررم.jpg
    73.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
بالا