نقشه کشی سردخانه و تبرید

morteza1360

عضو جدید
سلام دوستان
سال 92 سال گرفتن حق طراحی و نظارت همه تاسیساتی ها مبارک
لطفا دوستانی که راجع به سردخانه و تبرید نقشه ای یا جزوه ای دارند اینجا به اشتراک بذارند همه دوستان استفاده کنند.
با تشکر:gol::gol::gol::gol:

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
مثل اینکه کسی اینورا نمیاد:w21:

mech.shima

کاربر ممتاز
ای بابا

ای بابا

چرا کسی به این تاپیک علاقه نداره؟؟؟؟؟

mahdip

عضو جدید
سلام دوستان
لطفا دوستانی که راجع به سردخانه و تبرید نقشه ای یا جزوه ای دارند اینجا به اشتراک بذارند همه دوستان استفاده کنند.

سلام مهندس عزيز
4 ماه از سال ميگذره دريغ از يك واحد ارجاع كار-ارجاع كار براي مافياست نه ما-دقيقا عين كار گاز-
مهندس عزيز من 400 صفحه جزوه عالي از سردخانه دارم اما جزوست اسكن نشده -گذاشتنش توي سايت خيلي سخته

BaBak.Turk

اخراجی موقت
سلام مهندس عزيز
4 ماه از سال ميگذره دريغ از يك واحد ارجاع كار-ارجاع كار براي مافياست نه ما-دقيقا عين كار گاز-
مهندس عزيز من 400 صفحه جزوه عالي از سردخانه دارم اما جزوست اسكن نشده -گذاشتنش توي سايت خيلي سخته
سلام
اون جزوه خاصی هست ؟ یعنی کتابه یا دستنویسه؟

mech.shima

کاربر ممتاز
سلام مهندس عزيز
سلام جناب
یعنی هیچ راهی نداره که اون جزوه رو بذارین؟

mahdip

عضو جدید
سلام جناب
یعنی هیچ راهی نداره که اون جزوه رو بذارین؟

سلام-
اسمم مهدي است-
جزوه مقداريش دست نويسه و مقداريش تايپي بايد فرصت كنم اسكنش كنم-
آقا بابك عزيز جزوه استاد رستگاريه كه خودم باهاش كلاس داشتم-ايشون طراح اكثر سردخانه ها و كترينگ هاي بزرگ ايرانه-مثل كترينگ فرودگاه امام و ...
سعي ميكنم به عشق شما دوستاي خوبم به تدريج صفحه هاي مورد نياز شما رو اسكن كنم و داخل سايت بذارم
موفق باشيد.

mech.shima

کاربر ممتاز
سلام-
اسمم مهدي است-
جزوه مقداريش دست نويسه و مقداريش تايپي بايد فرصت كنم اسكنش كنم-
آقا بابك عزيز جزوه استاد رستگاريه كه خودم باهاش كلاس داشتم-ايشون طراح اكثر سردخانه ها و كترينگ هاي بزرگ ايرانه-مثل كترينگ فرودگاه امام و ...
سعي ميكنم به عشق شما دوستاي خوبم به تدريج صفحه هاي مورد نياز شما رو اسكن كنم و داخل سايت بذارم
موفق باشيد.

ممنونم

saeedqh

عضو جدید
نقشه ومتن طراحي سردخانه

نقشه ومتن طراحي سردخانه

سلام دوستان
سلام
انشاالله كه همين طورباشه
مهندس من سردخونه را گذاشتم گفتم اگه وقت كرديد يه نگاه بهش بندازيد