گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وحید پدر و مادره من نمیدونم مملکت چه خبره. بهم میگین بشین بخون هر چه قدر هم باشه برات خرج میکنیم. وقتی میبینم واسه بدست آوردن پول چه سختی های میکشن ....
متاسفانه هیچچچچ دلیلی واسه ادامه درسم نمیبینم. اگر هم خودمو بالافرض قانع کنم هیچ انگیزه واسه نشستم تو کلاس درس و رفتن به دانشگاه ندارم. بشین چن تا فرمول و... حفظ کن مدرک بگیر
تا االان که 1.5سال گذشته اصن از ارشد خوندم پشیمون نیست. ای کاش به 5سال پیش بر میگشتم

درکت میکنم.
منم به خودم میگم اگه قراره با مهندسی شیمی بریم سر کار همین لیسانسشم بسه!!
من اگه برگردم 5 سال پیش عمرن درس نمیخوندم!میرفتم برقکشی ساختمون یاد میگرفتم و از همون موقع شروع میکردم تا الان میشدم یه آدمی که همه میشناسنش و بهش کاراشونو میدن!!!
حیف!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچها من برم حمام و آماده بشم برم بازار!!!
امروز تعطیل بود کار برم یکم بگردم توی بازار :) .

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونا چه میدونستن مملکت به این وضعیت دچار میشه...
ببخششون..
..:redface:

در همون صورت هم نباید این اشتباه رو میکردن!!!!
دفع خطر احتمالی شرعا واجب است!!!وقتی نمیدونن بچه آیندش چی میشه چرا میان بچه دار میشن!!!؟؟؟
من یکی که دستم یه جا بند بشه میزنم میرم واسه همیشه!!!مردم سوناتا 2013 میذارن زیر پای بچه هاشون!!!من دوس دارم درس بخونم نمیشه!!!اگه من برم ارشد داداش کوچیکم نمیتونه بره دانشگاه لیسانس بگیره!!!همه چیز سهمیه بندیه!!!فکر میکنی مشکل ماست فقط این!!؟؟؟خیلیا اینجورین!فقط بخاطر اینکه نسل قبل هیچی از آینده نمیدونستن!!!

SEMINAR

کاربر فعال
زیر 10 میلیون فایده نداره!!!
اگه 10 تومن جور کردی بگو تا بهت بگم چیکار کنی!
یه چیزی هس که میگن اونایی که تو رفاه مالی کمتری بزرگ شدن خیلی پشتکارشون واسه پیشرفت زیاده . من تو خوابگاه اسطوره سعی و تلاش بودم بین بچه ها. هر چیزی میخواستم یا چنگ و تلاش بدست میآوردم. ولی برای پیدا کردن کاری دیگه کم آوردم. یه جورایی کم آوردم...
به این تتیجه رسیدم هیچی دسته من نیست. به قول وحید باید تو حال زندگی کنم.
کوچیک که بودم خیلی آروز و هدف داشتم ولی هر چه قدر بزرگتر شدم این آرزو ها رو دست نیافتنی تر و دیدم شاید به خاطر شکست های که تو گذشته خوردم باشه.
23سال سنم هست یه چشم بهم بزنی عمرمون هم گذشته
خداییش الان یه پسری هستم که آینده مبهم جلومون هست باد به هر طرف بزنه منم باید برم اون سمت.
وحید جان تو بگو چه کاری؟ به پدرم بگم برام قرض میکنه..

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه چیزی هس که میگن اونایی که تو رفاه مالی کمتری بزرگ شدن خیلی پشتکارشون واسه پیشرفت زیاده . من تو خوابگاه اسطوره سعی و تلاش بودم بین بچه ها. هر چیزی میخواستم یا چنگ و تلاش بدست میآوردم. ولی برای پیدا کردن کاری دیگه کم آوردم. یه جورایی کم آوردم...
کوچیک کهه بودم خیای آروز و هدف داشتم ولی هر چه قدر بزرگتر شدم ای آرزو ها رو دست نیافتنی تر دیدم شاید به خاطر شکست های که تو گذشته خوردم باشه

ببین هر کاری که به زن و دخترا ربط داشته باشه درآمد توشه.یه پوشاک زنونه بزن!خواهرت یا آشنایی داشتین رو بذار توش!اولش از یه مغازه ی کوچیک شروع کن و کم کم توسعش بده.یه پروسه ی 3 یا 4 سالست.یکم دیر میشه ولی خب راه خوبیه.
من حتی نمیتونم به پدرم بگم برام پول قرض کن.شدیدا احساس غریبی میکنم باهاش!!!اصن سعی میکنم توی کارش دخالت نکنم و تا میتونم جلوی چشش نباشم!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کوچیک که بودم خیلی آروز و هدف داشتم ولی هر چه قدر بزرگتر شدم این آرزو ها رو دست نیافتنی تر و دیدم شاید به خاطر شکست های که تو گذشته خوردم باشه.
23سال سنم هست یه چشم بهم بزنی عمرمون هم گذشته
خداییش الان یه پسری هستم که آینده مبهم جلومون هست باد به هر طرف بزنه منم باید برم اون سمت.

طرف من از تو داغونترم!!!
فکر کن ساعت 6 صبح میرم سر کار تا 6 عصر میام خونه و یه دوش میگیرم میزنم بیرون پیادم میرم بیرون و تا آخر شب وقتی همه خوابن میام خونه!!!بعدش صبح قبل ازینکه همه بیدار بشن میزنم بیرون!!!
آره اینم زندگیه من.خداروشکر.خدا هم کوره.نمیبینه!

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سن ما دیگه به بیخیالی نمیخوره!!!
نمیگذره!!!هرکار میکنم نمیگذره.هر ثانیش 1 سال میگذره!!

درسته حرفت کاملا درسته..متاسفانه هنوز شرایط مثل سابق هستش..ایشالا درست بشه تنهاحرف مثبتی که میشه گفت همینه

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامی به گرمای احساسات بروز نیافته ی توی قلبم به همه ی بچهای گل مهندسی شیمی و میهمانان عزیز این تاپیک....
اومدم نبودین :)

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه دعا کنید کا گیرم بیاد دوست دارم قبل از سربازی یه مدت کار کنم
به دعا نیست داداش!!ما نذر هم دادیم کار نیست :) .
البته برای کار موقت میتونی ترجمه و پروژه های دانشجویی انجام بدی که زیاد درآمدر نداره که بتونی استفاده کنی ولی خب خوبه برای اینکه یه پولی ته جیبت باشه!

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی خونه نیست؟مهندسای عزیز بیاین بستنی اوردم دور هم بخوریم:D

بالا