خوندن ارشد تو پيام نور.....................

vooroojak khanoom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها:gol:
من به اميد خدا از سال ديگه مي خوام واسه ارشد بخونم:gol:
خوندن ارشد تو پيام نور بد جور فكرمو درگير كرده:gol:
بنظرتون دانشگاه پيام نور واسه ارشد چه طوره:que:

jiji nanaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودمم همین سوال رو خیلی وقت هست که دارم ولی خب،من امسال به جمع پیام نوریا پیوستم و امیدوارم که از کارم پشیمون نشم:redface:

Z40674

عضو جدید
سلام . منم دارم راجع به ارشد پیام نور فک میکنم. لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه و نظرشو بگه.... مرسی

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنظرم واسه رشته مهندسي نبايد تو پيام نور بود...درسا سخت...چي بشه استاد خوب گيرت بياد!!!

بري غيرانتفاعي بهتره...ارشد پيام نور بيشتر بدرد رشته هاي علوم انساني ميخوره...نه مهندسي

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهریه اش چندان تفاوتی با ازاد نداره
در کل فکر نمیکنم زیاد جالب باشه

mohandes rahimi

عضو جدید
سلام بچه ها:gol:
من به اميد خدا از سال ديگه مي خوام واسه ارشد بخونم:gol:
خوندن ارشد تو پيام نور بد جور فكرمو درگير كرده:gol:
بنظرتون دانشگاه پيام نور واسه ارشد چه طوره:que:
ما که کارشناسی توی پیام نور می خونیم بعضی وقتا واقعا کم میاریم به نظر من اگه بتونی ساعت مطالعتو زیاد کنی وبا یه پشتکار قوی درس بخونی حتما موفق میشی:surprised:
اما اینم بگم که یه لیسانسه پیام نور خیلی کم میشه حاضر بشه ارشد پیام نور بخونه
:cry:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوال بنده نیزهمین است:surprised:

بنظرم واسه رشته مهندسي نبايد تو پيام نور بود...درسا سخت...چي بشه استاد خوب گيرت بياد!!!

بري غيرانتفاعي بهتره...ارشد پيام نور بيشتر بدرد رشته هاي علوم انساني ميخوره...نه مهندسي

كلا پيام نور سيستم درستي نداره...پيشنهاد ميكنم همه تلاشتو بكن كه دولتي قبول بشي

iroonikids

عضو جدید
اره رشته مهندسی میخوای بخونی زیاد ارزش نداره
البته مثلا تو ارشد رشته کامپیوتر دیگه بیشتر به سمت مفهومی داره میره

بیشتر بدرد علوم انسانی میخوره

یکی گفت شهریه با ازاد یک اندازه است
ازاد شهریه اش 1.5 میلیونه تو پیام نو این ترم ما شد 1میلیون ترم پیش هم همین حدود

scienceonline

عضو جدید
دوست من، مهندسی راحته! رشته ی من ریاضی محضه، جالبه که درس های دشواری چون جبر 3، خودخوان ارائه می شه!! پس ناراحت سختی نباشین که همیشه هستند کسایی که سختتره کارشون..

mahsa711

عضو جدید
سلام دوستان.کسی در مورد ارشد مکانیک پیام نور اطلاعی داره؟ظاهرا یه ترم هست که ارایه شده

hamed2494

عضو جدید

به نظر من که اینجوری نیس
شاعر میگه من که نان از عمل خویش خورم منت از حاتم طاعی نکشم
امیدوارم درست نوشته باشم زیاد هم مهم نیس مهم مفهومشه
من که زیاد به استاد وکلاس اعتقاد ندارم آخه خیلی از دوستام رنگ کلاس رو هم ندیدن جالبه نمره میانترم و پایانترم از اونایی که کلاس هم میومدن بهتر بود.

ایلین1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان به نطر من پیام نور از غیرانتفاعی و دانشگاه ازاد خیلی خیلی بهتره من که به شخصه راضیم سطح سوادتون میره بالا خیلی خوبه

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان به نطر من پیام نور از غیرانتفاعی و دانشگاه ازاد خیلی خیلی بهتره من که به شخصه راضیم سطح سوادتون میره بالا خیلی خوبه

قبول..اما واسه کارشناسی ارشد رشته مهندسی اصلا خوب نیست

mastane20

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید بچه ها کسی میدونه کی ثب نام میکنن واسه ارشد؟

nedashiva

کاربر بیش فعال
من هم کارشناسیم پیام نور بوده هم دارم ارشد پیام نور می خونم رشتمم مهندسیه اینم بگم هرجایی سختی خودش رو داره منکه دارم میخونم.........

bahram79

عضو جدید
سلام به همگی
من لیسانسمو دانشگاه آزاد گرفتم، الانم دارم ارشد مدیریت پیام نور میخونم. از نظر شهریه حداقل ترمی 400-500 تومن پیام نور کمتر میگیره ولی از نظر کلاس و استاد خیلی روی پیام نور حساب نکنید بیشتر خودتون باید فعالیت کنید البته شاید اینطوری هم بهتر باشه چون کسیکه واقعا میخواد درس بخونه میره دنبالش و اینطوری بهتر میتونه توی رشتش پیشرفت کنه. البته واحدهای مختلف هم با هم فرق دارن، یجا کلاسا خیلی مرتب تشکیل میشه ولی یجا دیگه نه . در هر صورت اگه به استاد و کلاس خیلی اهمیت میدین بهتره سمت پیام نور نیاین

industrail zone

عضو جدید
سلام من امسال ارشد پیام نور راه و ترابری قبول شدم البته فراگیر چون شاغل هم هستم نمی تونم در کلاس خیلی شرکت داشته باشم بد جوری فکرم رو مشغول کرده که برم یا نه لطفا اگه کسی ارشد راه می خونه راهنمایی کنه ببینم چطوره سطح دانشگاه و استادها در چه حدیه و هزاران سوال دیگه؟؟؟؟

kavir6825

عضو جدید
به نظر من که اینجوری نیس
شاعر میگه من که نان از عمل خویش خورم منت از حاتم طاعی نکشم
امیدوارم درست نوشته باشم زیاد هم مهم نیس مهم مفهومشه
من که زیاد به استاد وکلاس اعتقاد ندارم آخه خیلی از دوستام رنگ کلاس رو هم ندیدن جالبه نمره میانترم و پایانترم از اونایی که کلاس هم میومدن بهتر بود.
بله درست میگی چون رشتشون مهندسی نبوده

m_yosofi

عضو جدید
من دارم میخونم ارشد الی اصفهان هنوز امتحان ندادم ولی کلاسها اساتید و بچه ها خیلی خوبن ......

Flamenc0

عضو جدید
سلام بچه ها... کسی می تونه منو راجع به آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور راهنمایی کنه؟ ... من درست نمی دونم قضیه این ارشد فراگیر چی هست...
الان ثبت نامش هست برای پذیرش بهمن ماه ... بعد توی دفترچه نوشته که شما اول دانشپذیر محسوب می شید و بعد دانشجو... یک سری منابع هم برای هر رشته معرفی کرده...

حالا سوال من اینه که این آزمونی که آذر ماه برگزار می شه برای پذیرش در بهمن ماه، منابعش این درس هایی هست که توی دفترچه زده؟؟ یا اینکه همون منابعی هست که برای هر رشته به طور معمول در آزمون سراسری می گیرند؟؟...یعنی مثلاً من که می خوام ارشد مهندسی شیمی- بیوتکنولوژی شرکت کنم باید همون منابعی که کلاً برای مهندسی شیمی توی آزمون سراسری هم امتحان می دم ( 8 تا درس) رو برای این آزمون خونده باشم یا اینکه این 3 تا درسی که توی دفترچه زده برای مهندسی شیمی-بیوتکنوژی و کتاب هاشو هم معرفی کرده؟؟

من متوجه نشدم که این 3 درسی که دفترچه زده رو باید توی آزمون ورودی آذر خونده باشیم یا اینکه اول آزمونو می دیم بعد از اینکه پذیرفته شدیم این 3 درس رو توی دوره دانش پذیری باید بخونیم و بعد از یک ترم آزمونشو بدیم تا دانشجو محسوب بشیم؟

ممنون می شم اگه کمک کنید...آخه فردا روز آخر ثبت نامه :(

Flamenc0

عضو جدید
یه سوال دیگه هم داشتم... بعد از پذیرفته شدن در آزمون موقع ثبت نام از ما مدرک دوره کارشناسی رو هم می خوان؟؟؟ ...چون من الان با مدرکم دانشگاه آزاد ثبت نام کردم و مدرکم اونجا گیر هست... اما شنیدم اگه پیام نور باشیم امکان تحصیل همزمان در یک دانشگاه دیگه هم هست... حالا می خواستم ببینم موقع ثبت نام گیر ندن که مدرکتو باید بیاری!؟

bahram79

عضو جدید
سلام بچه ها... کسی می تونه منو راجع به آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور راهنمایی کنه؟ ... من درست نمی دونم قضیه این ارشد فراگیر چی هست...
الان ثبت نامش هست برای پذیرش بهمن ماه ... بعد توی دفترچه نوشته که شما اول دانشپذیر محسوب می شید و بعد دانشجو... یک سری منابع هم برای هر رشته معرفی کرده...

حالا سوال من اینه که این آزمونی که آذر ماه برگزار می شه برای پذیرش در بهمن ماه، منابعش این درس هایی هست که توی دفترچه زده؟؟ یا اینکه همون منابعی هست که برای هر رشته به طور معمول در آزمون سراسری می گیرند؟؟...یعنی مثلاً من که می خوام ارشد مهندسی شیمی- بیوتکنولوژی شرکت کنم باید همون منابعی که کلاً برای مهندسی شیمی توی آزمون سراسری هم امتحان می دم ( 8 تا درس) رو برای این آزمون خونده باشم یا اینکه این 3 تا درسی که توی دفترچه زده برای مهندسی شیمی-بیوتکنوژی و کتاب هاشو هم معرفی کرده؟؟

من متوجه نشدم که این 3 درسی که دفترچه زده رو باید توی آزمون ورودی آذر خونده باشیم یا اینکه اول آزمونو می دیم بعد از اینکه پذیرفته شدیم این 3 درس رو توی دوره دانش پذیری باید بخونیم و بعد از یک ترم آزمونشو بدیم تا دانشجو محسوب بشیم؟

ممنون می شم اگه کمک کنید...آخه فردا روز آخر ثبت نامه :(
سلام دوست عزیز
شما بعد از ثبت نام در واقع عنوان دانشپذیر رو دریافت میکنید که میتونید هم به آموزشگاهها مراجعه کنید و ثبت نام کنید و در کلاسهاشون شرکت کنید یا اینکه منابع معرفی شده برای رشتتون رو خودتون بخونید، فرقی نمیکنه، و در زمان اعلام شده برای آزمون در آن شرکت کنید. شما فقط و فقط باید منابع اعلام شده در دفترچه رو برای آزمون مطالعه کنید یعنی احتمالا همون 3 کتاب که خودتون گفتید در دفترچه قید شده

mahaya67

عضو جدید
نه شما فقط باید همون چندتا کتابی رو که توی دفترچه هست بخونین وباید توی آذر امتحان بدین

mahaya67

عضو جدید
واسه رشته های مهندسی خیلیییی سخته یعنی پوست آدمو کنده میشه :confused:
البته کاراشونم خیلی بی برنامست.از سایت گرفته تا کلاس و همه چیزش اعصاب خوردیه!

بالا