درخواستهای [ جزوه و کتاب ] ►خود را فقط اینجا مطرح کنید

درخواستهای [ جزوه و کتاب ] ►خود را فقط اینجا مطرح کنید

• عالی

رای: 64 47.4%
  • خوب

رای: 53 39.3%
  • متوسط

رای: 10 7.4%
  • ضعیف

رای: 8 5.9%

• مجموع رای دهندگان
    135

saman_as

عضو جدید
کمک

کمک

با سلام و خسته نباشید به همه مهندسین حاضر و فعال در سایت .از شما خواهشمندم فایل کتاب روسازی دکتر طباطبایی را درصورت امکان لطف کنید برام بفرسین باتشکر:w10::heart:

sahel70

عضو جدید
کتاب زلزله دکتر مقدم

کتاب زلزله دکتر مقدم

سلام دوستان ،کسی کتاب زلزله دکتر مقدمو داره؟جزوشو نمیخوام
کتابشو ندارین؟

sahar.civil

عضو جدید
درخواست فایل طراحی سازه های فولادی

درخواست فایل طراحی سازه های فولادی

سلام دوستان.اگه کسی pdf کتاب طراحی سازه های فولادی 1 (ازهری و میر قادری) و داره بی زحمت واسم میفرسته.هرچی میگردم واسه دانلود پیداش نمیکنم .ممنون میشم :)

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام دوستان.اگه کسی pdf کتاب طراحی سازه های فولادی 1 (ازهری و میر قادری) و داره بی زحمت واسم میفرسته.هرچی میگردم واسه دانلود پیداش نمیکنم .ممنون میشم :)

با سلام ................

فکر نکنم دوست من این کتاب پی دی اف شدش تو اینترنت پیدا بشه ..........پیشنهاد می کنم جلد یک رو خریداری کنید.................... هزینه این کتاب نسبت به خرج های .............. بی موردی که در زندگی روزمره انجام می دیم ......جیزی نیست...:smile:

sahar.civil

عضو جدید
با سلام ................

فکر نکنم دوست من این کتاب پی دی اف شدش تو اینترنت پیدا بشه ..........پیشنهاد می کنم جلد یک رو خریداری کنید.................... هزینه این کتاب نسبت به خرج های .............. بی موردی که در زندگی روزمره انجام می دیم ......جیزی نیست...:smile:
بله.گفتم اول بگردم شاید تو اینترنت pdfش باشه اگه نه که بخرم.خیلی ممنون:smile:

BaBaK_73

عضو جدید
سلام.. آفا کسی کتاب حل تمرین سیلورمنو داره!!!!؟؟ (کتاب عام- جلد اول)
لطفا برای دانلود بزارید مرسی:)

BaBaK_73

عضو جدید
سلام.. آفا کسی کتاب حل تمرین سیلورمنو داره!!!!؟؟ (کتاب عام- جلد اول)
لطفا برای دانلود بزارید مرسی
:)

amir5320

عضو جدید
سلام دوستان
کسی فایل pdf کتاب راه سازی و ماشین الات ساختمانی علیرضا طبرسا رو داره؟
با سپاس

safarisabet

عضو جدید
* * در خواست کتاب سازه های فولادی دکتر ازهری**

* * در خواست کتاب سازه های فولادی دکتر ازهری**

سلام دوستان عزیز اگر کسی کتاب سازه های فولادی دکتر ازهری و میرقادری انتشارات ارکان رو داره اگر براش مقدوره اسکن یا از صفحاتش با وضوح خوب عکس بگیره وبه صورت PDF در بیاره توی اینترنت کتابش رو پیدا نکردم از شما دوست خوبم خواهش میکنم اگه کتاب رو داری بزار تا بچه های رشته عمران نیازشون میشه این کتاب یکی از بهترین کتاب های سازه فولادی هست

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز اگر کسی کتاب سازه های فولادی دکتر ازهری و میرقادری انتشارات ارکان رو داره اگر براش مقدوره اسکن یا از صفحاتش با وضوح خوب عکس بگیره وبه صورت PDF در بیاره توی اینترنت کتابش رو پیدا نکردم از شما دوست خوبم خواهش میکنم اگه کتاب رو داری بزار تا بچه های رشته عمران نیازشون میشه این کتاب یکی از بهترین کتاب های سازه فولادی هست

با سلام .........

دوست من ............در جهت رعایت حق چاپ و کپی..............انجام این کار غیر قانونی هستش .................. اگه مورد خاصی رو از توی کتاب می خواهید امکانش هست ..................

در اینترنت ..........به دلیل این رعایت ...................... دنبال نگردید............... پیدا نمی کنید.................

بهترین پیشنهاد این هستش که شما ............ فعلا.......... جلد اول اون خریدرای کنید........................ و داشته باشید.............لازمتون میشه ......................بدرود.:gol:

SogandCIVIL

عضو جدید
سلام
روز همگی بخیر
دوستان کتاب طراحی سازه های فولادی دکتر فریدون ایرانی به روش LRFD رو داره یا میتونه واسم لینکش رو بذاره؟
احتیاج شدید دارم بهش
لطف میکنین

مجتبی1361

کاربر فعال مهندسی عمران ,

mreyahi

عضو جدید
درخواست جزوه مکانیک خاک

درخواست جزوه مکانیک خاک

سلام ببخشید میشه لطف کنید یه جزوه مکانیک خاک برام بگذارید، ممنون میشم. بازم ممنون

SogandCIVIL

عضو جدید
سلام خیلی ممنون و تشکر
کتابش رو تهیه کردم، ورژنیش رو میخاستم که ایران87 و aisc2005 باشه،این رو خودم داشتم.
باز هم از لطف شما ممنونم:gol:

SogandCIVIL

عضو جدید
سلام ببخشید میشه لطف کنید یه جزوه مکانیک خاک برام بگذارید، ممنون میشم. بازم ممنون
سلام
وبلاگی رو بهتون معرفی می کنم که هم شما و هم همه ی دوستان میتونن تمامی جزوات و بعضی از منابع ارشد رو در زمینه ی مکانیک خاک ، پی ، سد و زبان تخصصی و...مفصل ازش دانلود کنین:
www.drghiasi.blogfa.com

lll366

عضو جدید
با سلام. از دوستان کسی جزوه برای هندسه دیفرانسیل داره؟

تامکت

عضو جدید
سلام
جزوه یا کتاب یا لینک یا هرچی در مورد حفاری کانال روباز بتنی دارین رو میخاستم. کسی میتونه کمک کنه؟

مسائل حل شده

مسائل حل شده

سلام دوستان.لطفاً اگه کسی میدونه چطور میشه به آرشیو مسائل حل شده دانشگاههای معتبر دنیا دسترسی پیدا کرد راهنمائیم کنه.دارم دنبال مسائل الاستیسیته می گردم