سلام. وقتتون بخیر.
عرب هستم کارشناس حسابداری
تقریبا با همه نرم افزار های حسابداری کار کردم و در این زمینه دارای تجربه می باشم. از دیدگاه من نرم افزار حسابداری خوب است که در عین اینکه کامل و بی نقص باشد، رابط کاربری خوب و ساده ای نیز داشته باشد ؛ تا همه مشاغل اعم از مدیر مالی، حسابدار، مغازه دار، صندوق دار فروشگاه، مراکز خدماتی و.... بتوانند با نرم افزار به راحتی و خیلی حرفه ای کار کنند. نکته بعد اینکه شرکت فروشنده نرم افزار حسابداری به خوبی از نرم افزار پشتیانی کنند و به محض اینکه برای کاربر سوال یا موردی پیش اومد پاسخگو باشد و مساله را حل کند.
خیلی موارد دیگه ای هست که در انتخاب نرم افزار حسابداری مهم تلقی می شود که الان مجال صحبت نیست و در فرصت های بعدی حتما خدمت دوستان ارایه می دهم. ولی خیلی از دوستان پرسیدند که به طور مشخص نرم افزار حسابداری را نام ببرم و پیشنهاد بدم.
تجربه من و دوستان حسابدار، نرم افزار حسابداری قیاس است. اولا که با پیشینه 23 ساله در حوزه نرم افزار های erp و سازمان های بزرگ مثل دانشگاه تهران و ناجا و... ؛ خیالتون رو از اعتبار نرم افزار راحت می کند و مطمین هستید که تیم حرفه ای دارند. دوم اینکه همیشه با پیشرفته ترین تکنولوژی روز پیش می روند و کار را برای من حسابدار راحت می کنند.
من لینکش هم برای دوستانم میگذارم تا راحت بتوانند تحقیق و بررسی انجام دهند.
[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

امیدوارم مطلب برای شما عزیزان مفید بوده باشه. اگر نظر یا سوالی دارید بفرمایید تا پاسخگو باشم.